Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:05 pm

Ipak ima tih 6 nekih ljudi koji misle da je sve pod kontrolom... Aferim
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:07 pm

gdje li mi je drug barbarez da kaze kako je raja glupa i zlonamjerna kada misli da je Amar dosao prvenstveno da uzme pare. Da cujem kako bi on objasnio ovo kopanje Amara nogama i rukama i ovu bruku
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:09 pm

damirfile je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:05 pm
Moze mu se mozda dati ostavka zbog ne postivanja uhovora. Covjek ne vodi treninge ima x izostanaka. To mu jen posao obaveza po ugovoru.Ma samo otjerati pa dobre advokate naci i ugovor mu ponistiti.
pa mi imamo u uo ovog dinu koji je kazu dobar advokat u sportu pa mozda su mu naku mandju napravili ali ako Bog da ista od toga jer su u manjini vise je ovih jehovo ljubaca.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:10 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 1:43 pm
avlami97 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 1:39 pm
"Sjednica je večeras, situacija je specifična. I sam predsjednik Cerić koji nije u Sarajevu će biti naravno uključen, glavna tema je rezultatska kriza, pa ćemo vidjeti kako će se stvari izdešavati", kazao je za gg.ba ljubazni član UO FK Željezničar Nazif Hasanbegović.

Nogometaši Željezničara jutros su obavili redovni trening, a Osim nije prisustvovao na istom.

Neće da radi ni svoj posao!?
ovo je objavio neko ko nije bio odavno na treninzima fk a.o. jer lojavko vodi svaki drugi treci trening.a o svega nema nista sipanje iz supljeg u prazno.ne nadati se puno.
Kada je došao treći put na klupu Želje, napisao sam da je dobar trener i loš čovjek-hinja. Prevario sam se, jer tek sad vidim da je i neradnik, a neradnik ne može biti dobar trener. Čuj ne obavlja svoje poslove. Ne dolazi na radno mjesto. Zamislimo da neko od igrača neće da dođe na trening ili jednostavno kaže neću da igram tekmu.

Svaka ti čast Babuka. Pos.ro si se po svim navijačima Želje...i po istomišljenicima i po neistomišljenicima. Trebaš se sidjeti prezimena koje nosiš. Nesoju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:13 pm

avlami97 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:10 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 1:43 pm
avlami97 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 1:39 pm
"Sjednica je večeras, situacija je specifična. I sam predsjednik Cerić koji nije u Sarajevu će biti naravno uključen, glavna tema je rezultatska kriza, pa ćemo vidjeti kako će se stvari izdešavati", kazao je za gg.ba ljubazni član UO FK Željezničar Nazif Hasanbegović.

Nogometaši Željezničara jutros su obavili redovni trening, a Osim nije prisustvovao na istom.

Neće da radi ni svoj posao!?
ovo je objavio neko ko nije bio odavno na treninzima fk a.o. jer lojavko vodi svaki drugi treci trening.a o svega nema nista sipanje iz supljeg u prazno.ne nadati se puno.
Kada je došao treći put na klupu Želje, napisao sam da je dobar trener i loš čovjek-hinja. Prevario sam se, jer tek sad vidim da je i neradnik, a neradnik ne može biti dobar trener. Čuj ne obavlja svoje poslove. Ne dolazi na radno mjesto. Zamislimo da neko od igrača neće da dođe na trening ili jednostavno kaže neću da igram tekmu.

Svaka ti čast Babuka. Pos.ro si se po svim navijačima Želje...i po istomišljenicima i po neistomišljenicima. Trebaš se sidjeti prezimena koje nosiš. Nesoju.
upravo od a do ž.ali cisto sumnjam.odlaskom jehove bi dosli bolji dani za nas .
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:25 pm

Večeras je zakazana sjednica Upravnog odbora kluba sa Grbavice i lako bi se moglo desiti da nakon nje Amar Osim više ne bude trener Plavih.

Neslužbeno, ako se Osim rastane sa Željezničarom, njegovo mjesto bi mogao preuzeti Zlatan Nalić.

Ovaj 52-godišnji stručnjak glavni je kandidat za novog trenera Plavih sa Grbavice i on bi jako brzo mogao postati novi šef stručnog štaba Željezničara.

Nalić je u karijeri vodio Slobodu i Tuzlu City, a radio je i kao pomoćnik u mladoj reprezentaciji Švedske.

Hoće li Nalić preuzeti vođenje sarajevskih Plavih vjerovatno bismo mogli saznati nakon večerašnje sjednice Upravnog odbora.
Mi cemo jako dugo iskihavati ovaj period. Godine i godine ce trebati da se ovo sve izbaci iz sistema...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:26 pm

Gotov je.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:30 pm

Sve i da jeste, meni nije za slavlja. Zelji se pise isto...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:30 pm

AdmirA je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:26 pm
Gotov je.
Sve dok je u klubu nista nismo napravili.
U tom slucaju bi doaao u onu primarnu poziciju zbog koje se i vratio u klub.
Agonija se nastavlja.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:31 pm

Nalić glavni kandidat.

Mi ga moramo otjerati makar i platili to jer ćemo svakako platiti, a dok je tu loše je, dakle dupla nesreća.

Hajde otjerajte ga molim vas.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:32 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 1:43 pm
avlami97 je napisao/la:
ned apr 11, 2021 1:39 pm
"Sjednica je večeras, situacija je specifična. I sam predsjednik Cerić koji nije u Sarajevu će biti naravno uključen, glavna tema je rezultatska kriza, pa ćemo vidjeti kako će se stvari izdešavati", kazao je za gg.ba ljubazni član UO FK Željezničar Nazif Hasanbegović.

Nogometaši Željezničara jutros su obavili redovni trening, a Osim nije prisustvovao na istom.

Neće da radi ni svoj posao!?
ovo je objavio neko ko nije bio odavno na treninzima fk a.o. jer lojavko vodi svaki drugi treci trening.a o svega nema nista sipanje iz supljeg u prazno.ne nadati se puno.
Kako je ovo tužno i jadno.

Jbt lik ne radi a neće da ide. Kako je samo jak.
Svaka mu čast.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:34 pm

A daj ba cuj Nalic :zid: :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:38 pm

Ne znam šta mislite da Amara, ako dobije nogu, postavimo za Stečajnog upravnika? Yebiga, ionako nas je uvalio svojim višedecenijskim ispumpavanjem Željinih para. Preko 20 godina nas frajer uzima lopatom, k'o levate. pomislih, da bi bio i red da završio započeti posao. Stečajni upravnik-Amar Osim?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:39 pm

A sta Nihad Selimovic i dalje radi na sastancima i “pregovorima” u Fk Zeljeznicar?? Kakvu on funkciju ima ....
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:42 pm

Svi oni imaju funckiju "amarov jaran" !

Koga boli birga za novog trenera dok se kompletna uprava, administracija ne otjera, a pogovoto otjerati sve qurceve skupstinare oni su vece zlo od ovih u upravi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:42 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:30 pm
AdmirA je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:26 pm
Gotov je.
Sve dok je u klubu nista nismo napravili.
U tom slucaju bi doaao u onu primarnu poziciju zbog koje se i vratio u klub.
Agonija se nastavlja.
Slazem se, ukoliko se preraspodijeli na neku drugu poziciju to je katastrofa. On kada je dolazio nije htio biti trener nego sportski direktor ali zbog pritiska je morao.
On se mora odstraniti iz Zelje ko tumor i to ne po njegovim uslovima nego kera potjerati sa noge na nogu ko posljednjeg jada jer je to zasluzio
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:43 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:39 pm
A sta Nihad Selimovic i dalje radi na sastancima i “pregovorima” u Fk Zeljeznicar?? Kakvu on funkciju ima ....
Pa, valjda se i pitar Nihad Selimović - ugradio - na Šampanjac proslavi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 11, 2021 2:31 pm
Nalić glavni kandidat.

Mi ga moramo otjerati makar i platili to jer ćemo svakako platiti, a dok je tu loše je, dakle dupla nesreća.

Hajde otjerajte ga molim vas.
Ne treba odustati od opcije ostavke.Neka grupa malo "porazgovara" sa njim oko ostavke, oni su ga i doveli. Otkaz je jako losa varijanta jer ce nas djubre smrdljivo maltretirati tuzbama garant
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:46 pm

Svi su oni tu da babuki čuvaju leđa.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 11, 2021 2:47 pm

Ako ga stave na neku drugu funkciju to je još gore, bolje ga ostaviti. Tako će parazitirati iz hlada i sjene, a to nam nikako ne treba.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija