Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1197
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 10:49 pm

Prvi korak i pravljenje pogodne podloge za ulazak ovih " novih " u Klub je bilo polarizovanje
i razbijanje jedinstva kojeg smo oduvijek imali. Nikada u istoriji nismo bili ovako razdvojeni i
zavadjeni, kao da nismo svi navijaci jednog i jedinog Zelje...Zavadi, pa vladaj, pa onda odrza-
vaj takvo stanje sto je duze moguce...E, ne ide vise pod kozu, i slijepac bi do sada progledao...
Ovoga trenera treba nabiti nogom u g....., sto prije, to bolje, a samim tim ce sa njim odleprsati
i svi oni koji se u njoj nalaze. Obrni, okreni, to mora biti prvi korak bilo kakvih promjena. Koga
dovesti, kada smo kokuzi ? Nekog trenera, koji ce biti trener i koji ce biti odgovoran za sportske
rezultate, a ne za stvari koje se njega ne ticu. Ovaj trenutacni trener je samog sebe doveo u si-
tuaciju da je kriv bukvalno za sve, sta cu mu ja ...To je njegov personality i egoizam, zato mora
dobiti OTKAZ, ne da bi mi njega naucili pameti da se ne treba k...... ako k.... nemas, nego bi to
bilo u najboljem interesu za Zelju...Kuci svojoj lupaj sakom od sto i koristi gramaticku jedninu sa
velikim JA...Treneru, ti si niko i nista, Zeljo je SVE !!!!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 11:09 pm

Sad je sve gotovo, sto se budemo vise nadali, obolit cemo ljudi. Puca mi vise ona stvar za ovim "igračima". Ne mogu vise da gledam toplo-hladno igru, fenomenalno poluvrijeme, pa loša dva i sve tako u krug. Otjerati sve preko 30 godina, vratiti Hiroša, Mekića itd. Bar znam da će trčati za sveti dres.

NAPOLJE!
Željezničar ante portas !
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 11:49 pm

Ne može se zaboraviti ko je Klub isporučio Amaru ... a ovom je preostao lakši dio posla - dovesti svoje ljude i osigurati se dobro u ugovoru ako nekom padne na pamet da ga smjeni .
 
SanMan
Postovi: 1232
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 11:57 pm

Hajmo gledati realno
Amar sam neće otići a ne postoji niko drugi da ga može otjerati, bez obzira kakvi rezultati bili, pogotovo sad kad nema navijača. Ima predobru platu za BH ligu (po ugovoru do ko zna koje godine) plus mu dužni nake pare i kamate.
Najviše što možemo je pokušati uticati na članove skupštuine i nadati se da bar malo imaju obraza da izglasaju da se ne može prodavati Grbavica ("ni milimetra") bez obzira na rezultate i dugove.
Ako si u četvrtoj ligi - vratićeš se, ako si dužan - nekad ćeš vratiti (pa i Amaru + kamate)
Ako si PRODAO pomoćni nikad nećeš vratiti (a para nemaš - ošle neđe nekom).
Slaba nada u njihov obraz, al eto.....
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 06, 2020 11:59 pm

Sve ce to narod pozlatiti......
A nije da se nije pricalo i pisalo o ovome.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:18 am

Oni sto zanemaruju cinjenicu da su se u ovome gradu gasili kolektivi koji su hranili desetine hiljada ljudi i da su svi to gledali sa strane, misle da su svi problemi u jednom covjeku, a ostalo ce doci samo od sebe. Amar uopste nije najveci problem Zelje, cak naprotiv trenutno je jedini autoritet u i oko kluba koji koliko toliko ne dozvoljava da sve ode u 3pm. Ja sam se i prijavio na ovaj forum kada je bila prica o privatizaciji i rekao da ce se klub ili ugasiti, pretvoriti u KK Bosnu, Celik ili tako nesto, ili privatizovati i uvijek cu da stojim iza toga, ne pada mi na pamet raspravljati sa jugonostalgicarima "nikom te ne damo" i sl. i to nije sudbina samo Zelje, nego sve i jednog kluba koji ima namjeru da ima zivot bolji, ljepsi, bogatiji i uzbudljiviji nego sto ga imaju tuzlanska Sloboda i Krupa na Vrbasu.
Samo cekajte i gledajte, sve ce vam se samo kazati
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:25 am

Na današnji dan smo slavili treću uzastopnu pobjedu u 7 dana nad Širokim prije 3 godine.
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:28 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pon dec 07, 2020 12:18 am
Oni sto zanemaruju cinjenicu da su se u ovome gradu gasili kolektivi koji su hranili desetine hiljada ljudi i da su svi to gledali sa strane, misle da su svi problemi u jednom covjeku, a ostalo ce doci samo od sebe. Amar uopste nije najveci problem Zelje, cak naprotiv trenutno je jedini autoritet u i oko kluba koji koliko toliko ne dozvoljava da sve ode u 3pm. Ja sam se i prijavio na ovaj forum kada je bila prica o privatizaciji i rekao da ce se klub ili ugasiti, pretvoriti u KK Bosnu, Celik ili tako nesto, ili privatizovati i uvijek cu da stojim iza toga, ne pada mi na pamet raspravljati sa jugonostalgicarima "nikom te ne damo" i sl. i to nije sudbina samo Zelje, nego sve i jednog kluba koji ima namjeru da ima zivot bolji, ljepsi, bogatiji i uzbudljiviji nego sto ga imaju tuzlanska Sloboda i Krupa na Vrbasu.
Samo cekajte i gledajte, sve ce vam se samo kazati
Klub je imao put, da se ne lažemo, svašta se uradilo i godina je završena u plusu, koji je ismijavan.

Sada si u minusu žestokom radi tog autoriteta koji je otjerao ove s plusem. Kurčina brkata napolje!
 
SanMan
Postovi: 1232
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:33 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pon dec 07, 2020 12:18 am
Oni sto zanemaruju cinjenicu da su se u ovome gradu gasili kolektivi koji su hranili desetine hiljada ljudi i da su svi to gledali sa strane, misle da su svi problemi u jednom covjeku, a ostalo ce doci samo od sebe. Amar uopste nije najveci problem Zelje, cak naprotiv trenutno je jedini autoritet u i oko kluba koji koliko toliko ne dozvoljava da sve ode u 3pm. Ja sam se i prijavio na ovaj forum kada je bila prica o privatizaciji i rekao da ce se klub ili ugasiti, pretvoriti u KK Bosnu, Celik ili tako nesto, ili privatizovati i uvijek cu da stojim iza toga, ne pada mi na pamet raspravljati sa jugonostalgicarima "nikom te ne damo" i sl. i to nije sudbina samo Zelje, nego sve i jednog kluba koji ima namjeru da ima zivot bolji, ljepsi, bogatiji i uzbudljiviji nego sto ga imaju tuzlanska Sloboda i Krupa na Vrbasu.
Samo cekajte i gledajte, sve ce vam se samo kazati
Privatizacija sa trenutnom imovinom DA, ali rasprodati sve (uzeti pare u svoj đep) pa privatizirati NE.
Isto je bilo i sa svim firmama - uništi pa privatiziraj. Nemoraš uništiti
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:45 am

igla je napisao/la:
pon dec 07, 2020 12:28 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
pon dec 07, 2020 12:18 am
Oni sto zanemaruju cinjenicu da su se u ovome gradu gasili kolektivi koji su hranili desetine hiljada ljudi i da su svi to gledali sa strane, misle da su svi problemi u jednom covjeku, a ostalo ce doci samo od sebe. Amar uopste nije najveci problem Zelje, cak naprotiv trenutno je jedini autoritet u i oko kluba koji koliko toliko ne dozvoljava da sve ode u 3pm. Ja sam se i prijavio na ovaj forum kada je bila prica o privatizaciji i rekao da ce se klub ili ugasiti, pretvoriti u KK Bosnu, Celik ili tako nesto, ili privatizovati i uvijek cu da stojim iza toga, ne pada mi na pamet raspravljati sa jugonostalgicarima "nikom te ne damo" i sl. i to nije sudbina samo Zelje, nego sve i jednog kluba koji ima namjeru da ima zivot bolji, ljepsi, bogatiji i uzbudljiviji nego sto ga imaju tuzlanska Sloboda i Krupa na Vrbasu.
Samo cekajte i gledajte, sve ce vam se samo kazati
Klub je imao put, da se ne lažemo, svašta se uradilo i godina je završena u plusu, koji je ismijavan.

Sada si u minusu žestokom radi tog autoriteta koji je otjerao ove s plusem. Kurčina brkata napolje!
To je zbog toga sto se godinama i godinama bukvalno nista nije radilo, ili jako malo, pa sve one dobre i lijepe stvari koje su radili g. Misimovic i ljudi oko njega doveli su do toga da ljudi imaju jak osjecaj pripadnosti koji uvijek dovodi do euforije. Medjutim da se ne lazemo, to nije niti moze biti rjesenje za klub kao sto je Zeljo, moze biti pokretac za nesto ozbiljno, ali do toga nazalost jos nije doslo
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 6:58 am

@NAVIJAC
Moj navijacki staz nema nikakve veze sa onim sto pisem odnosno sta mislim.
Nisam ga nikada korisrio u komunikaciji na forumima sve dok me ti jedne prilike nisi natjerao na to svojim prozivanjem.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 7:22 am

igla je napisao/la:
pon dec 07, 2020 12:25 am
Na današnji dan smo slavili treću uzastopnu pobjedu u 7 dana nad Širokim prije 3 godine.
Ne odgovaraju nam jednostavno...Reče jednom jedan stručnjak...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 7:31 am

salle86 je napisao/la:
ned dec 06, 2020 10:22 pm
Prekucali smo mi o Hajduk sve su prilike...
Samo treba još da teren sjebemo kao oni i isti smo :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 7:33 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned dec 06, 2020 10:48 pm
Ako pljujete igrace, znamo li koliko im se duguje plata?
Ne.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 9:40 am

U ova posljednja tri kola sam ocekivao 6 bodova, ali s tim da sam mislio da gubimo u Mostaru, a pobjedjujemo Siroki i Krupu. Otvorio nam se prostor za 9, ali opet kad treba da potvrdimo nesto, mi useremo. Steta.

Tri puta se fula 1 na 1. Zec, Bekric i Lendric. Golman brani sve, a poslije i suteve neke sa 16m. I pored tih prilika Siroki mi je djelovao bolje na terenu, fino postavljeni, uvijek na lopti. Zasluzena pobjeda, pogotovo protiv ovakve ekipe kada fulas zicere, mora doci kazna. Vise mi je bilo krivo poslije poraza u BL, gdje protivnik nista nije bio bolji od tebe, a pobijedi te, nego jucer.

Amar je jucer rekao da je do njega, jer je on taj ko dovodi, prati treninge, bira ko ce igrati itd. Nije kriv Subasic sto mu sef ponudi ugovor, ubacuje ga da igra opet kada ganjamo neki rezultat, a mi na prijateljskim nista od njega nismo vidjeli, a jucer pogotovo. On ce pokazati sta zna, sta ne zna i to je to. Nama uvijek krivi igraci i pojedinac.

Samir Bekric trci i ima snage vise nego 80 posto igraca. Svaka cast, neka te tu i budi primjer ostalima. Hajdarevicu samo nastavi tako, svaku utakmicu da 101 posto. :palacgore:

Sta ce biti na skupstini, vidjet cemo. Nadam se da ce Badzak ostati i da ce mu se pridruziti sposobniji. Neka sjednu sa strucnim stabom, analiziraju polusezonu i ako treba noga, neka bude.

Pozdrav za raju sto je tu i poslije pobjede i poraza. Imamo razlicita misljenja u nekim stvarima, ali tu smo, ne vrijedjamo se, nismo misevi koji cekaju kiks samo.

Volim te Željo. U Krupu samo po pobjedu. :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 9:43 am

Borac odgodio placanje obaveza opet, Celik nije igrao utakmicu na Grbavici zbog toga, a mi nismo dobili licencu i bilo je jos slucajeva. Saveze stidi se po ko zna koji put.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:04 pm

Prvo kad bude neko normalan predsjednik kluba tipa Vukotic, Misimovic onda sam za privatizaciju a ovi da ganjaju "Tana" i slicno neka hvala, radije da ispadnemo u drugu ligu ako to mora..Vrlo je bitno ko ce nas "prodati" nekome kako god to neko shvatio..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
milanribar
Postovi: 688
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 12:37 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
pon dec 07, 2020 12:04 pm
Prvo kad bude neko normalan predsjednik kluba tipa Vukotic, Misimovic onda sam za privatizaciju a ovi da ganjaju "Tana" i slicno neka hvala, radije da ispadnemo u drugu ligu ako to mora..Vrlo je bitno ko ce nas "prodati" nekome kako god to neko shvatio..
Najlakse je prodati, treba imati plan, sta se ocekuje od tog kome prodajemo, koja ogranicaenja potavljamo, kako cemo ga kontrolisati i najvaznije da potencijalni kupac nema skrivenih interesa već da je zaljubljenik u fudbal a ne samo u biznis i cisti profit. Kolko god pitari bili nakaradni, sa ovim novim vlasnikom su imali dosta srece jer se cini da lik ima ispravne namjere...

Dosta klubova u hrvatskoj ligi se prepustilo stranim vlasnicima u zadnje dvije sezone, ko prati moze vidjet da su Gorica, Istra, Šibenik, Osijek pa i Rijeka u rukama stranih investitora i ulagaca. Neki od njih prave dosta dobar posao. Iako su Hrvati u EU i lakse im je po tom pitanju, treba pratit njihov nacin pristupa tim stranim investitorima da ne napravimo greske u koracima...
 
neroazzuro
Postovi: 1920
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 1:22 pm

Lijepo sam vam milion puta rekao, ovo je bezizlazna situacija. Uživajte pojedini u ovome što ste uradili.
Volio bih da nam ovi pojedini daju dijagnozu sadašnjeg stanja "sportskog segmenta."
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 07, 2020 2:10 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon dec 07, 2020 1:22 pm
Lijepo sam vam milion puta rekao, ovo je bezizlazna situacija. Uživajte pojedini u ovome što ste uradili.
Volio bih da nam ovi pojedini daju dijagnozu sadašnjeg stanja "sportskog segmenta."
Mene živo interesuju "brojevi" od 'dana pobjede Zeljeznicara' do dana kada se to bude prezentovalo na skupštini.
A ima li su puno bolju startnu poziciju od bivsih. Ne volim sto se opet doticemo bivsih ali bar imamo s nekim porediti, i oni su nam pokazali da se može. Ljestvica je BILA visoko postavljena, eh...

Kako dalje?
Je li ispravno na zimu rezove napraviti? Kakve rezove?
Da li je istina da se za 100 godina kluba dobija neki novac, koliko novca? Koji su uslovi da ga dobijemo?
Ako je neka fina cifra, i ako a nadam se da hocemo izborimo evropu bit ce nekih para, to nas moze pogurati da krenemo opet u nekakve borbe, a do tad pokusati regulisati troškove kojih ima previše ne sumnjam...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija