Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 10:37 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:16 am
Amar927 je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:14 am
Adis Hadzanovic potpisuje za nas??
Ko je on?

Do mene, ovo je onaj iz Slobode. Ma nista posebno ne igra barem meni.
Pisao sam već, ja mislim da je baš koristan igrač. Isprofilirao se kao klasični defanzivni vezni i baš se dobro snašao. Puno trči, oduzima lopte, udara... fali nama toga. Uz to, zna igrati dovoljno dobro, pogotovo za našu ligu, zna iznijeti loptu do ofanzivnog dijela. Prema mom mišljenju, jedan od najboljih Slobodinih igrača ove sezone.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 10:39 am

Frajer nema mozga, ako nam trebaju takvi igraci, super :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 11:09 am

ako ista imamo u ekipi to su ti bezmozgonje :D
al hajd treba neko ko zna udarit, ovi nasi su vecinom i piciici, ja se iskreno nadam da Amar gleda malo i naprijed koga dovest da vidimo barem dvi akcije po utakmici
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 11:45 am

Hajdar dobio ponudu za vani.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 11:55 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:45 am
Hajdar dobio ponudu za vani.
Odmah ga odnijeti :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:04 pm

Prihvataj odmah ne cjenkati se da se ne predomisle
Anela smo svakako uvalili
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:04 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:45 am
Hajdar dobio ponudu za vani.
Odmah ga odnijeti :)
hocemo li onda moc sastavit vezni red
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:13 pm

godrina je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:04 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:45 am
Hajdar dobio ponudu za vani.
Odmah ga odnijeti :)
hocemo li onda moc sastavit vezni red
Ima li kakva ponuda za Stanica, nije zbog nas da bi sta zaradili, nego da covjek obezbjedi egzistenciju.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:13 pm

godrina je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:04 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:55 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:45 am
Hajdar dobio ponudu za vani.
Odmah ga odnijeti :)
hocemo li onda moc sastavit vezni red

Sad ga trenutno nemas, a vjerujem da cemo dovest pojacanja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:39 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:37 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:16 am
Amar927 je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:14 am
Adis Hadzanovic potpisuje za nas??
Ko je on?

Do mene, ovo je onaj iz Slobode. Ma nista posebno ne igra barem meni.
Pisao sam već, ja mislim da je baš koristan igrač. Isprofilirao se kao klasični defanzivni vezni i baš se dobro snašao. Puno trči, oduzima lopte, udara... fali nama toga. Uz to, zna igrati dovoljno dobro, pogotovo za našu ligu, zna iznijeti loptu do ofanzivnog dijela. Prema mom mišljenju, jedan od najboljih Slobodinih igrača ove sezone.
Hajd iskreno koliko si ga puta gledao?

Prvo sumnjam da je ko gledao Slobodu na TV - u kad igra s nekim. Jos i nema prenosa za njihove meceve cesti.
Drugu protiv nas kad je igrao 90% ljudi i ne zna da je igrao. Nicim nije pokazao tada ni skrenuo paznju na sebe. Sumnjam da je iko i napisao ovdje "E onaj jedan iz Slobode dobar".

Ja nisam dovoljno puta gledao da bih mogao dati neki opsiran komentar. Njegova karijera, na nasoj tekmi nista posebno nije pokazao, stil igre Slobode. Em jos znamo prigovarati kako Saban nema asistenciju, gol a nema ni ovaj. Ne kazem da mora imati ali eto i to je jedna referenca.

Moje misljenje je da nam trebaju veznjaci koji znaju lopte jer je to pozicija koja je najbitnija. Imamo mi Hajdara razbijaca.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 12:43 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:13 pm
godrina je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:04 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 11:55 am


Odmah ga odnijeti :)
hocemo li onda moc sastavit vezni red

Sad ga trenutno nemas, a vjerujem da cemo dovest pojacanja.
Ako je Hadzanovic pojacanje onda smo napredovali.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:06 pm

Kako je ružno pročitati ovo ne cjenkati se da se ne predomisle itd. Ipak je Hajdar naše dijete i trudi se i igra onoliko koliko može, a mislim čak da su i treneri utjecali na njegov pad, on je igrač kojem treba kontinuitet i koji zavisi od samopouzdanja. Gdje god da dijete ode više će ga cijeniti nego kod nas, tako da momak idi što prije, ali čisto zbog sebe.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:18 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:06 pm
Kako je ružno pročitati ovo ne cjenkati se da se ne predomisle itd. Ipak je Hajdar naše dijete i trudi se i igra onoliko koliko može, a mislim čak da su i treneri utjecali na njegov pad, on je igrač kojem treba kontinuitet i koji zavisi od samopouzdanja. Gdje god da dijete ode više će ga cijeniti nego kod nas, tako da momak idi što prije, ali čisto zbog sebe.
ma i ja to mislim, ako ce ga zamjenit neko ko je "u 5 grama" kao i on bezveze onda, Hajdar samo moze napredovat, Hajdar se uklopio u sivilo ekipe pa ovdje i Krpic trenutno ne zasluzuje nista a znamo da je dobar igrac
nama treba update, treba pojacanje a ne covjek koji ce doc samo da se popuni broj do 18 igraca
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:19 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:06 pm
Kako je ružno pročitati ovo ne cjenkati se da se ne predomisle itd. Ipak je Hajdar naše dijete i trudi se i igra onoliko koliko može, a mislim čak da su i treneri utjecali na njegov pad, on je igrač kojem treba kontinuitet i koji zavisi od samopouzdanja. Gdje god da dijete ode više će ga cijeniti nego kod nas, tako da momak idi što prije, ali čisto zbog sebe.
Nista licno protiv momka koji je izgleda kao osoba na ranu ga staviti.. igraci se cijene po kvaliteti bez obzira odakle su tako da i tamo gdje ode to mora zasluziti. Po meni nije kvalitet za Zelju ni on ni Anel pa da su iz Ajaxove skole. Ta prica nase dijete vako nako ne pije vode.. dodje Miro Stevanovic dijete Borca pa rasturi. Kvalitet samo
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:23 pm

Molim naseg medijskog partnera da objavi nesto o jucerasnjoj namjestenoj utakmici, Tuzla-Sarajevo..
O toj utakmici kao namjestenoj se normalno prica u svim sarajevskim ulicama, kafanama, forumima, drustvenim mrezama. Kao sto su bile jos dogovorene tri utakmice minimalno Sarajevo-Mladost, Celik, Tuzla.
Sjecate se kako ste objavljivali prosle godine da Uefa istrazuje prelaze, i hladno slika ss utakmice Zeljeznicar Radnik.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:27 pm

Uskoro bi trebao bit ubacen i mojatv 2 kanal na IPTV, da se ne desavaju stvari kao sto su se desile jucer.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:33 pm

Kad smo kod Anela i Hajdara, nasa igra je u prvom poluvremenu na nesto licila. Dok su njih dvojca imali snage mi smo na nesto licili.
I proslim utakmicama nista bolji nismo bili cak sta vise, a nisu igrali.
Hajdarevic eto dobija ponudu za vani, Anel igrac AEK-a, a mi dizemo polovnjake iz Veleza i MDK,Slobode..
Cim su usli Sadikovic i ko Sadikovic da malo unesu svjezine, mi smo pali.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:46 pm

Čestitam igračima na mangupluku juče i Amaru koji je konačno pokazo zašto je Amar. Po meni, vrlo mangupski odrađena tekma. Bravo.
A sad subota 17h protiv fksarajevo 2
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:54 pm

VIDEO/ FOTO: FK Radnik – FK Željezničar 0:1

http://1921.ba/video-foto-fk-radnik-fk- ... -01-2-6028
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:55 pm

sastrane je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:19 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:06 pm
Kako je ružno pročitati ovo ne cjenkati se da se ne predomisle itd. Ipak je Hajdar naše dijete i trudi se i igra onoliko koliko može, a mislim čak da su i treneri utjecali na njegov pad, on je igrač kojem treba kontinuitet i koji zavisi od samopouzdanja. Gdje god da dijete ode više će ga cijeniti nego kod nas, tako da momak idi što prije, ali čisto zbog sebe.
Nista licno protiv momka koji je izgleda kao osoba na ranu ga staviti.. igraci se cijene po kvaliteti bez obzira odakle su tako da i tamo gdje ode to mora zasluziti. Po meni nije kvalitet za Zelju ni on ni Anel pa da su iz Ajaxove skole. Ta prica nase dijete vako nako ne pije vode.. dodje Miro Stevanovic dijete Borca pa rasturi. Kvalitet samo
Da li si gledao možda tog istog Hajdara u juniorima šta je radio i kako je igrao? Da li si ga gledao u prvoj seniorskoj polusezoni? Momak je sigurno potencijal, nakon te prve polusezone počeo je neredovno dobivati šansu, a onda i kad dobije valjda iz straha da ne pogriješi i da ne ode u Tošk na posudbu, počinje igrati sve lošije. Sad se vide naznake vraćanja samopouzdanja i baš sad eto nama došlo da ga malo popljujemo. Samo čekam Brku da dođe i kaže koju o njemu..

I da, Miro nije dijete Borca.

Online

Trenutno korisnika/ca: kvalitet i 197 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija