Moderator/ica: storm_raider

 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 3:55 pm

AsharaK je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:48 pm
A vi stvarno mislite da Amar misli da je Ramovic losiji igrac od trenutnih ? :D
Amar Osim poslije Sarajeva: "Ne možeš reći da su Ramović, Mujezinović, Veselinović ako hoćete, loši igrači i da ne znaju igrati lopte"
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 3:57 pm

AsharaK je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:48 pm
A vi stvarno mislite da Amar misli da je Ramovic losiji igrac od trenutnih ? :D
Hahaha ovo je za publiku bilo... onako pjesnicki odgovor...

Ali boze moj, titula i sve pet..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 3:58 pm

Zato i kazem, ocito je rijec o nekoj svadji izmedju njih dvojice, a najmanje se radi o kvalitetu. Ruzno jeste, Sinan je uvijek bio tu, al pobjedjujemo jebiga
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:00 pm

Sviiiii!!!!!!!!!!!!!
slika
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:03 pm

Pozdrav Manijaci.
Teska srca obavijestavamo sve clanove ove zajednice, a posebno clanove koji su narucili dresove preko nas da akcija kupovine dresova se prekida i ove godine necemo raditi kolektivnu kupovinu dresova.
Razlog je ne profesionalnost dijela administracije naseg kluba i ne ozbiljno pristupanje poslu.
I pored nase dobre volje i spremnosti da uradimo i ove godine nesto slicno kao i prosle nismo naisli na raspolozenu drugu stranu.
Svi oni koji i dalje žele da naruče dresove mogu to i dalje da ućine direkno preko željinog online fan shop koji radi pošiljke i za USA i Kanadu.

https://shop.fkzeljeznicar.ba/

Jos jednom izvinjavamo se svima i porucujemo da nas klub je nas i nista nas nece pokolebati da i dalje zivimo Zeljeznicar.
MANIJACI USA/KANADA!

Debilcino Dzubure povedi i pedercica od sina sa sobom i odjebite iz Zelje!!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:03 pm

Gola je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:32 pm
U kojem svijetu je Alispahic bolji od Sinana?
Rama bjezi dok mozes. Uvijek ces biti jedan od nas!
Nije sve na terenu, ima nesto i izvan njega, i to je vjerovatno to.
 
Šta, šta je ?
Postovi: 2
Pridružen/a: uto avg 06, 2019 3:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:04 pm

Ne mogu da vjerujem da čitam ovakve nelogične gluposti. Ljudi prizivaju lika koji je iscenirao povredu i tražio transfer u Tursku za vreću jabuka. Jesu li ovo istine?
Godinama čitam postove u kojem se traži neko ko će doći sa jasnim stavom i autoritetom koji je iznad igrača i koji "klošarima" neće dati pardona i sad kao Amar uništava Ramovića. Čovjeka koji je ponavljam iscenirao povredu kako ne bi odigrao najvažnije prvo kolo za ovaj naš veliki klub.
Ja odgađam poslove, lažem kući da idem negdje drugo, raja bježi sa fakulteta, škola, jedva se skupi ona mrtva cvaja da bi se otišao pogledati Željo u Široki recimo i dođe ti jedan od igrača i kaže "ne mogu ja, povrijeđen sam i uvrijeđen". Da se razumijemo Ramović je odličan igrač, ali ovo jaukanje i plakanje za likom je još jedna u nizu gluposti koje pišem u svoj notes, a koje se mogu staviti pod red izrečenih od "forum" navijača. Prije toga između ostalog treba izdvojitti; cijepanje godišnjih karata, prozivanje najtrofejnijeg trenera u historiji kluba i ogavna vređaona što kaže Mamić, masovna histerija ili svršavanje na čize ili boju dresova, miješanje u klupsku politiku i iznošenje blagoretardiranih mišljenja, aktivno praćenje komšija sa primjesom iskompleksiranosti , zavisti i ismijavanja (retardirano level 100), histerija ili svršavanja nakon prelaznog roka, plakanje za hadžijom ili za najtrofejnijim i obrnuto, atak na Željinu djecu i još mnogo toga. Od toga mi se povraća. Imam osjećaj da neko ko se samo bavi takvim stvarima ima 3 i pol gostovanja sa Otokom. Zato i jesmo imali košmarnu godinu dana. Jedan autobus ode u Tuzlu, a 26 kamiona pametuje na internetu. Mi kao da smo zaboravili šta smo i šta je naša svrha i gdje jedino mi možemo pomoći. Željina filozofija nije negativna i ne zasniva se na lažima i blaćenju. Mi samo treba da navijamo i da slijedimo tu filozofiju(jači od ratova, režima i partija). Mi smo navijači i tako treba da se ponašamo baš kao što je to bio slučaj u prva četiri kola. Ide Sloboda, ide popunjen stadion, a onda Široki gdje se ne smijemo obrukati. To je ono o čemu mi treba da razmišljamo, a ne da konstruišemo i dekonstruišemo klupsku politiku drkajući na svojim foteljama i stolicama.

Željovci, uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:06 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:12 pm

Gola je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:47 pm
kvalitet je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:36 pm
Gola je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:32 pm
U kojem svijetu je Alispahic bolji od Sinana?
Rama bjezi dok mozes. Uvijek ces biti jedan od nas!
U svijetu u kojem to misli Amar koji ima trofeja koliko hoćeš, naspram tebe koji nemaš nijedan.
Nadao sam se da ce neka odrasla osoba replicirati, ali sta je tu je.
Bez obrzira na trofeje i znalost naseg najtrofejnijeg trenera, svi dobro znamo koliko isti moze biti tvrdoglav i tezak kad se nekom navali na kosti. Niko od nas ne zna tacno sta se desilo ali svi znamo koliko Rama voli Zelju i koliko se trudio i zalagao u svakoj utakmici, te je u svakom slucaju zasluzio da bude ispred Alispahica ili Mujezinovica.
Zaslužuje da igra onaj koji u datom trenutku može najviše ponuditi. Stručnjak, koji zna više od svih nas zajedno, iz ovih ili onih razloga mu ne daje prostor za igru. S obzirom na to da imaš preko 40 godina (a imaš ako si za mene odrasla osoba), čudi me da misliš da uopće smatraš da je tvoje mišljenje iole relevantno u odnosu na Amarovo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:14 pm

Šta, šta je ? je napisao/la:
pet avg 16, 2019 4:04 pm
Ne mogu da vjerujem da čitam ovakve nelogične gluposti. Ljudi prizivaju lika koji je iscenirao povredu i tražio transfer u Tursku za vreću jabuka. Jesu li ovo istine?
Godinama čitam postove u kojem se traži neko ko će doći sa jasnim stavom i autoritetom koji je iznad igrača i koji "klošarima" neće dati pardona i sad kao Amar uništava Ramovića. Čovjeka koji je ponavljam iscenirao povredu kako ne bi odigrao najvažnije prvo kolo za ovaj naš veliki klub.
Ja odgađam poslove, lažem kući da idem negdje drugo, raja bježi sa fakulteta, škola, jedva se skupi ona mrtva cvaja da bi se otišao pogledati Željo u Široki recimo i dođe ti jedan od igrača i kaže "ne mogu ja, povrijeđen sam i uvrijeđen". Da se razumijemo Ramović je odličan igrač, ali ovo jaukanje i plakanje za likom je još jedna u nizu gluposti koje pišem u svoj notes, a koje se mogu staviti pod red izrečenih od "forum" navijača. Prije toga između ostalog treba izdvojitti; cijepanje godišnjih karata, prozivanje najtrofejnijeg trenera u historiji kluba i ogavna vređaona što kaže Mamić, masovna histerija ili svršavanje na čize ili boju dresova, miješanje u klupsku politiku i iznošenje blagoretardiranih mišljenja, aktivno praćenje komšija sa primjesom iskompleksiranosti , zavisti i ismijavanja (retardirano level 100), histerija ili svršavanja nakon prelaznog roka, plakanje za hadžijom ili za najtrofejnijim i obrnuto, atak na Željinu djecu i još mnogo toga. Od toga mi se povraća. Imam osjećaj da neko ko se samo bavi takvim stvarima ima 3 i pol gostovanja sa Otokom. Zato i jesmo imali košmarnu godinu dana. Jedan autobus ode u Tuzlu, a 26 kamiona pametuje na internetu. Mi kao da smo zaboravili šta smo i šta je naša svrha i gdje jedino mi možemo pomoći. Željina filozofija nije negativna i ne zasniva se na lažima i blaćenju. Mi samo treba da navijamo i da slijedimo tu filozofiju(jači od ratova, režima i partija). Mi smo navijači i tako treba da se ponašamo baš kao što je to bio slučaj u prva četiri kola. Ide Sloboda, ide popunjen stadion, a onda Široki gdje se ne smijemo obrukati. To je ono o čemu mi treba da razmišljamo, a ne da konstruišemo i dekonstruišemo klupsku politiku drkajući na svojim foteljama i stolicama.

Željovci, uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate.
Je li 100% istina da je lažirao povredu il je to mahalska
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:18 pm

Guvo je napisao/la:
Pozdrav Manijaci.
Teska srca obavijestavamo sve clanove ove zajednice, a posebno clanove koji su narucili dresove preko nas da akcija kupovine dresova se prekida i ove godine necemo raditi kolektivnu kupovinu dresova.
Razlog je ne profesionalnost dijela administracije naseg kluba i ne ozbiljno pristupanje poslu.
I pored nase dobre volje i spremnosti da uradimo i ove godine nesto slicno kao i prosle nismo naisli na raspolozenu drugu stranu.
Svi oni koji i dalje žele da naruče dresove mogu to i dalje da ućine direkno preko željinog online fan shop koji radi pošiljke i za USA i Kanadu.

https://shop.fkzeljeznicar.ba/

Jos jednom izvinjavamo se svima i porucujemo da nas klub je nas i nista nas nece pokolebati da i dalje zivimo Zeljeznicar.
MANIJACI USA/KANADA!

Debilcino Dzubure povedi i pedercica od sina sa sobom i odjebite iz Zelje!!!
Guvo je napisao/la:
ned mar 03, 2019 8:29 am
Sigurno je da ce tribine biti bas bas prazne. Nas petorica sa fakulteta smo se dogovorili da necemo ici odmah. Nemozemo ovako, izvini Zeljo. Mnogi gledaju dolazak na utakmice kao podrsku ami gledamo podrsku drugacije. Podrska Zeljinoj filozofiji nije samo dolazak na utakmice nego i bojkotovanje kamatarove uprave. Mi to podrzati nemozemo,izvini Zeljo. Okupljanje kamatarovih gg.ba novinara sa laznim nickovima koji od Zelje prave cevljanovice nije normalno.
Posto bojkotujes, da ti javim, imamo deset bodova iz cetiri kola, a tribine su masanla popunjene. Bice i sutra ako Bog da bez tebe i tebi slicnih sa obje strane.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:21 pm

AdmirA je napisao/la:
pet avg 16, 2019 4:00 pm
Sviiiii!!!!!!!!!!!!!
slika
:baklja: :baklja: slo slo slobodooo
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:24 pm

Za Sinana je jos prije mjesec dosla ponuda nesto vise od 100.000 KM (ne eura) od kluba iz druge turske lige i nasi naravno glat odbili, a Sinanu su nudjeni extra uslovi, ali nasi naravno nisu htjeli pustiti jednog od najboljih igraca za sicu i racunalo se na njega. Onda se Sinan napravio pametan i lazirao povredu protiv Borca, i to nije mahalska, slobodno pitajte koga ako imate. I onda je Amar rekao da ne racuna na njega, nakon toga uprava je od tog kluba iz turske druge lige trazila vise para i 10% od iduceg transfera, turci nisu jos odgovorili i sad je uprava stava da ce otici za bilo kakvu ponudu jer ovdje nece sigurno igrati. Ovo je sva istina u vezi Ramovica, slobodno se raspitajte.

Meni je Ramovic i dalje jedan od najdrazih nasih igraca i definitivno da ima mjesta u prvih 11, ali neka pravila se moraju postovati.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:30 pm

Eno Rijeci HNS odbio zahtjev za odgodom utakmice,jos se ljudi plasirali u plajoff.Oni bordo govnari budu slobodni citavo kolo i opet im se odgadjaju utakmice.Da ne kazem da su rekli da ce nadoknadit prve slobodne srijede protiv Sirokog,a tekmu sad kuci im opet pomjerise za ponedeljak,znaci nista od ove srijede,kao zauzeti su.Majku vam *****!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:31 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet avg 16, 2019 4:24 pm
Za Sinana je jos prije mjesec dosla ponuda nesto vise od 100.000 KM (ne eura) od kluba iz druge turske lige i nasi naravno glat odbili, a Sinanu su nudjeni extra uslovi, ali nasi naravno nisu htjeli pustiti jednog od najboljih igraca za sicu i racunalo se na njega. Onda se Sinan napravio pametan i lazirao povredu protiv Borca, i to nije mahalska, slobodno pitajte koga ako imate. I onda je Amar rekao da ne racuna na njega, nakon toga uprava je od tog kluba iz turske druge lige trazila vise para i 10% od iduceg transfera, turci nisu jos odgovorili i sad je uprava stava da ce otici za bilo kakvu ponudu jer ovdje nece sigurno igrati. Ovo je sva istina u vezi Ramovica, slobodno se raspitajte.

Meni je Ramovic i dalje jedan od najdrazih nasih igraca i definitivno da ima mjesta u prvih 11, ali neka pravila se moraju postovati.
A Amar i neki govore sada kako je kvalitetom slabiji od ostalih.

Ja stvarno nemam ništa protiv ako ćemo uzet titulu. Zato i ne vidim potrebu da ga opravdavaju pojedini ovdje. Niko nije blesav i čorav.
Zadnja izmjena: El_Nino, dana/u pet avg 16, 2019 4:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:34 pm

kvalitet je napisao/la:
pet avg 16, 2019 4:12 pm
Gola je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:47 pm
kvalitet je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:36 pm


U svijetu u kojem to misli Amar koji ima trofeja koliko hoćeš, naspram tebe koji nemaš nijedan.
Nadao sam se da ce neka odrasla osoba replicirati, ali sta je tu je.
Bez obrzira na trofeje i znalost naseg najtrofejnijeg trenera, svi dobro znamo koliko isti moze biti tvrdoglav i tezak kad se nekom navali na kosti. Niko od nas ne zna tacno sta se desilo ali svi znamo koliko Rama voli Zelju i koliko se trudio i zalagao u svakoj utakmici, te je u svakom slucaju zasluzio da bude ispred Alispahica ili Mujezinovica.
Zaslužuje da igra onaj koji u datom trenutku može najviše ponuditi. Stručnjak, koji zna više od svih nas zajedno, iz ovih ili onih razloga mu ne daje prostor za igru. S obzirom na to da imaš preko 40 godina (a imaš ako si za mene odrasla osoba), čudi me da misliš da uopće smatraš da je tvoje mišljenje iole relevantno u odnosu na Amarovo.
Izvini, stvarno ne bih nikog da vrijedjam ili da budem neugodan ali nacin na koji ti pises upucuje na to da si nezrela osoba. Za mene je ova diskusija gotova, svako dobro.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:34 pm

E moj sinane...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:34 pm

bianco blu je napisao/la:
pet avg 16, 2019 3:22 pm
El_Nino je napisao/la:
pet avg 16, 2019 2:56 pm
Bježi ba Amare, Sinana ću ti halaliti jedino ako titulu uzmemo.
Ramović kao da je Mesi koliko se žali za njim.
Prošle sezone katastrofalan, kao većina ekipe.
Ako je i sad takav, onda nam ne treba.
A vjerovatno i Osim zna bolje nego ti i ja.
Stani. Nismo htjeli prihvatiti ponudu za ponajboljeg igrača jer je malena bila (tako Amar misli, on odbio), a ti kažeš Sinan loš.

Ne kontam braca jel vjerovati tebi il Amaru?
Sumnjam da ponude u našoj ligi dolaze za loše igrače. Ali eto ...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:36 pm

E jes eto Amar ce reci da Sinan ne igra jer je simulirao povredu, pa nije budala, ne ide to tako, procitajte izmedju redova njegovu izjavu nakon Borca u vezi Sinana, tu se vec sve znalo
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 4:38 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet avg 16, 2019 4:36 pm
E jes eto Amar ce reci da Sinan ne igra jer je simulirao povredu, pa nije budala, ne ide to tako, procitajte izmedju redova njegovu izjavu nakon Borca u vezi Sinana, tu se vec sve znalo
Znam, samo pišem ironično i za ove koji danima pišu Sinan loš, Sinan nema mjesto u prvih 18, samo da bi Amarov postupak opravdali. A ne treba pravdat.

"Enese nemoj me ti braniti, molim te".

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija