Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:34 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:32 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:27 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:20 pm


Storme ja ne pricam o "ovima" i "onima"... Ti svi projekti koje si ti nabrojao zajedno ne vrijede kao projekat juga, a radimo ih evo 4 godine "na rate" (jedan po jedan) i to skupljamo na sve strane i radjeno je u situaciji kad je klub imao najvise para na racunu. E zamisli ti sad moras odjednom (recimo u periodu od pola godine) izvaliti vise para nego si izvalio u zadnje 4 godine na renoviranje stadiona, ma daj, naravno da bih bio najsretniji na svijetu da se to desi, ali budimo realni ljudi
Ne zelim ni ja pricati o "ovima" i "onima", ali "oni" su rekli da je taj projekat moguc, "ovi" kazu da nije. Moguc jeste, modus postoji, skup jeste, ali ne vrijedi da se vracamo. Samo se diskusija bezveze otvara, a sta je bilo, bilo je. Idemo dalje.
Ovi novi nisu rekli da je nemoguce, cak su najavili pocetak izgradnje do stote godisnjice, nego sam ja licno misljenja da tesko da cemo moc izgurat to

@asharak naravno da nije bacanje para gradnja juga
Ma ti si napisao da je bacanje para onaj projekat juga, a to mi je jako jako zaparalo oči, nemoj se ti naljutit šta ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:34 pm

Do sada su preko foruma za tekucu sezonu rezervisane/podijeljene 34 ulaznice u PRVOM KRUGU. Od toga 17 za Sjevernu tribinu, a 16 sa Juznu tribinu. Takodjer, jedna osoba ce biti uclanjena, tamam je toliko novca ostalo. :) Kao sto smo i obecali, ovaj forum ce uvijek dijeliti sezonske ulaznice, dresove, ucestvovati u svim akcijama Kluba (desetogodisnje ulaznice , "za europsku Grbavicu", ...) ili zapocinjati neke (farbanje reflektora na jugo-zapadu, ...) i na sve ostale raspolozive nacine podrzavati rad Kluba. On je servis Zelji i njegovim navijacima, te kao takav koncept ce samo i postojati!.

Hvala @Minjore i @Omare na nesebicnom radu "na terenu"!

PS. Nakon prvog kruga podjele godisnjih ulaznica, zapocinjemo drugi krug.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:35 pm

Onaj Ferencvaros..a da ne govorim Plzen i Standard sa kojim smo bare bare igrali su barsa za ovaj bate..ljudi slave ispadanje od ekipe koja se vise nece ni u domacem prvenstvu pitati..Brest ce ponovo da osvaja u Bjelorusiji...bem ti mentalitet nas...eno suduva zguzi Makabija u obje tekme ..gol zabio nekakav naš rudar iz banovica...
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:36 pm

Ne mora se odmah raditi i krov sa Jugom, bez krova Jug košta 3,5 mil KM. Za krov opet aplicirati UEFA-i
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:40 pm

O streamovima, i načinu korištenja, otvorena je tema:
http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... f=51&t=913

Molim vas ispoštujte ovo, ako ja mogu ispoštovati vas, ispoštujte i vi mene. Zamislite da moram svakom od vas ponaosob odgovarati ovde u inboxu. Znači stream od jutra kreće do subote oko 16:00.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:40 pm

17.08

I kad budem dedo voljet cu te Zeljo!
phpBB [video]
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:41 pm

O cemu vi majke vam? Pricate nebuloze i jedan i drugi i treci. Ovaj hladno rece kao Siljak ce nekog demantovati. Frajer rovario svima iza ledja, koristio klub kao bankomat i vi pricate o nekom njegovom demantu.

Druga stvar projekat koji je uradjen za Jug nije izvediv. Kako sam po struci saobracajac a ne arhitekta/gradjevinac samo cu da kazem da pri izradi projekta u obzir nije uzeto da tlo/zemlja na kojem se jug nalazi nije odgovarajuce da iznese temelje koji su bili zamisljeni za idejni projekat. Onda se pocelo razmisljati o rekonstrukciji i tu je prica stala jer je uprava s Misketom otisla.

Neki dan stavim prijedlog igraca, i ti me plavi napadnes, kao da je nerealno. A sad je kao realno da u dvije godine izgradimo tribinu od cca 3miliona maraka, a nemamo po tvojim pisanjima za 120k necije godisnje plate.

@ti.Ze il kako vec, kao bolje obavjesten lik na forumu vjerojatno znas da je projekat imao gresku, tako da molim te da se ne pravis blesav i da istinite podatke iznosis samo kad tebi nesto odgovara.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:41 pm

PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:33 pm
Nemamo finansijsku mogućnost sad da uradimo to, ali također smo izgubili sigurno 10 mjeseci pripreme za početak gradnje juga, jer je to odmah stavljeno u ladicu dolaskom nove uprave. Koliko god da je koštao projekat, morao je biti urađen ili prije godinu dana ili za godinu, a za jug ni ne treba štediti, nego napraviti pravu tribinu koju zaslužujemo svi mi Manijaci.
Dok smo na terenu bolji i neke stvari van terena se također fino rade, uticaj Selimovića na rad Kluba je velika greška i ono što mi jako smeta.
Zar on ima neku funkciju sad ?
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:41 pm

storm_raider je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:34 pm
Do sada su preko foruma za tekucu sezonu rezervisane/podijeljene 34 ulaznice u PRVOM KRUGU. Od toga 17 za Sjevernu tribinu, a 16 sa Juznu tribinu. Takodjer, jedna osoba ce biti uclanjena, tamam je toliko novca ostalo. :) Kao sto smo i obecali, ovaj forum ce uvijek dijeliti sezonske ulaznice, dresove, ucestvovati u svim akcijama Kluba (desetogodisnje ulaznice , "za europsku Grbavicu", ...) ili zapocinjati neke (farbanje reflektora na jugo-zapadu, ...) i na sve ostale raspolozive nacine podrzavati rad Kluba. On je servis Zelji i njegovim navijacima, te kao takav koncept ce samo i postojati!.

Hvala @Minjore i @Omare na nesebicnom radu "na terenu"!

PS. Nakon prvog kruga podjele godisnjih ulaznica, zapocinjemo drugi krug.
Svaka cast, nemam rijeci. Ovo je pravi forum Zeljinih navijaca. Konkretna podrska Klubu i pomoc navijacima, a ne lazno piskaranje JA SAM ZELJOVAC JA VOLIM ZELJU i na tom sve zavrsi
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:42 pm

Nebitno, ali tribina ko tribina sama nama nije prioritet niti je "izvodivo" iz godišnjeg budžeta je praviti.
Ono hajmo reći "baciš" 2-3 miliona a od nje imaš prihod 20 hiljada. Znači treba ti ofrlje 7-8 godina samo da je otplatiš i kreneš biti u plusu. To može praviti samo onaj ko ima "viška" para ili ima nekog da pogura. U našem slučaju neko su navijači koji su pogurali gradnju istoka. Ne samo navijači već prijatelji, sponzori itd itd.
Ovi sad ja sam mišljenja da se u takve stvari ne smiju upuštati. Pitanje je koliko im raja vjeruje. Jeste ono sve lijepo i bajno jer pobjeđujemo, ali ovde govorim o onom osjećaju da te ne muljaju iza leđa. Prvo im je to da izgrade pa tek onda da i razmišljaju o gradnji juga. Da se ne bi obrukali i na po puta odustali zbog manjka podrške.
Lično, negdje sam lapo-lapo kad je pitanje rezultat-infrastruktura ali nama prioritet bi trebao biti kad je ovo drugo u pitanju održati stanje onakvim kakvo je trenutno uz mini korekcije (taj famozni krov, poslovni, fasada sjevera, i održavanje kompletnog stadiona uslovnim kakav je sad)...što znači ne tako velika ulaganja ali ulaganja. I fokusirati se na teren, fudbol. Bar naredne 2-3 godine...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u čet avg 15, 2019 11:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:43 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:22 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:20 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:15 pm

Jug je itekako izvodiv i itekako moguc. Radi se tu, naime, o ozbiljnosti ljudi i njihovim kapacitetima. Nije istina da je neizvodiv, isto su govorili i za Istok, i za teren, i za renoviran Zapad, na kraju krajeva i za placanje poreza drzavi. Za takve i jeste sve to neizvodivo, pa tako i sam Jug. Za one sto su planirali nije, sto su i dokazali sa gore navedenim stvarima.
Storme ja ne pricam o "ovima" i "onima"... Ti svi projekti koje si ti nabrojao zajedno ne vrijede kao projekat juga, a radimo ih evo 4 godine "na rate" (jedan po jedan) i to skupljamo na sve strane i radjeno je u situaciji kad je klub imao najvise para na racunu. E zamisli ti sad moras odjednom (recimo u periodu od pola godine) izvaliti vise para nego si izvalio u zadnje 4 godine na renoviranje stadiona, ma daj, naravno da bih bio najsretniji na svijetu da se to desi, ali budimo realni ljudi
Sve, al sve sto si sada napisao nije tacno, sve od prve do zadnje rijeci.
EDIT: BEZ VRIJEDJANJA!!!
Jesam glup sto ovo pisem, ali evo ti sve crno na bijelo. Evropska Grbavica je bila oko 300.000, haj nek je 400.000+istok oko 2 miliona+teren 1,2 milion+hibrid 400 hiljada+brojaci 390 hiljada+krov 800.000+led displeji oko 300-400 ne sjecam se tacno

SVe ukupno zakljucno sa januarom 2020. (kada ce krov biti zavrsen) iznosi cca. 5,8 miliona. Jug je inicijalno oko 5,5 miliona (neko gore napisao) sto znaci da moze narasti i do 6 miliona (isto gore neko napisao), helem jug ce kostati vise od ovih svih projekata zajedno, ma neka je i isto opet ce bit yebeno. Projekat evropske Grbavice je poceo u januaru 2016. godine i zadnji projekat od ovih koje sam naveo ce biti zavrsen u januaru 2020. ; dakle cetiri pune godine kao sto sam gore napisao. Skupljamo ih i od opcine, kantona grada i prvenstveno navijaca, dakle i tu nista nisam slagao. Da je tada bilo najvise para i to je cinjenica (Bajic, Hadziahmetovic, Dzeko, Sehic, Memija, pa opet Bajic u Udine itd itd ne mogu se vise sjetit).

I haj ti meni sad reci sta sam ja ovdje slagao kad se vec pravis pametan
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:45 pm

Da se mene pita, ja bih prvo, nakon postavljanja krova, sredio sjever, završio istok i trg iza, pa se onda upuštao u druge projekte. Em jeftinije, em realnije, em će vizuelni efekt biti vrh. Onaj prostor iza istoka - tuga da je neiskorišten onako, majke mi. Baš može biti centar okupljanja, svakako su nam suzili prostor ispred sjevera. Urediš, staviš lokomotivu... ma pravi trg napraviš. To bi valjalo i zbog poslovnih i zbog navijača... ali ko mene pita.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:46 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:41 pm
O cemu vi majke vam? Pricate nebuloze i jedan i drugi i treci. Ovaj hladno rece kao Siljak ce nekog demantovati. Frajer rovario svima iza ledja, koristio klub kao bankomat i vi pricate o nekom njegovom demantu.

Druga stvar projekat koji je uradjen za Jug nije izvediv. Kako sam po struci saobracajac a ne arhitekta/gradjevinac samo cu da kazem da pri izradi projekta u obzir nije uzeto da tlo/zemlja na kojem se jug nalazi nije odgovarajuce da iznese temelje koji su bili zamisljeni za idejni projekat. Onda se pocelo razmisljati o rekonstrukciji i tu je prica stala jer je uprava s Misketom otisla.

Neki dan stavim prijedlog igraca, i ti me plavi napadnes, kao da je nerealno. A sad je kao realno da u dvije godine izgradimo tribinu od cca 3miliona maraka, a nemamo po tvojim pisanjima za 120k necije godisnje plate.

@ti.Ze il kako vec, kao bolje obavjesten lik na forumu vjerojatno znas da je projekat imao gresku, tako da molim te da se ne pravis blesav i da istinite podatke iznosis samo kad tebi nesto odgovara.
ili ipak nije izvodiv ? matori sta kazes na ovo, hajmo malo diskutovati, sto morate biti napadni
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:52 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:41 pm
PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:33 pm
Nemamo finansijsku mogućnost sad da uradimo to, ali također smo izgubili sigurno 10 mjeseci pripreme za početak gradnje juga, jer je to odmah stavljeno u ladicu dolaskom nove uprave. Koliko god da je koštao projekat, morao je biti urađen ili prije godinu dana ili za godinu, a za jug ni ne treba štediti, nego napraviti pravu tribinu koju zaslužujemo svi mi Manijaci.
Dok smo na terenu bolji i neke stvari van terena se također fino rade, uticaj Selimovića na rad Kluba je velika greška i ono što mi jako smeta.
Zar on ima neku funkciju sad ?
Pa nemaa funkciju, ali konstantno je tu s ljudima iz uprave, pominjao se njegov ulazak u fan shop, govorio je na skupštini da će to platiti sa milionskom cifrom kroz određeni period.
Ne mora imati funkciju da bi imao uticaj na rad Kluba, ovako se sklonio od odgovornosti i gleda svoju korist. Pravi žohar i primjer zašto smo kao država u ovakvom kuurcu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:55 pm

PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:52 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:41 pm
PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:33 pm
Nemamo finansijsku mogućnost sad da uradimo to, ali također smo izgubili sigurno 10 mjeseci pripreme za početak gradnje juga, jer je to odmah stavljeno u ladicu dolaskom nove uprave. Koliko god da je koštao projekat, morao je biti urađen ili prije godinu dana ili za godinu, a za jug ni ne treba štediti, nego napraviti pravu tribinu koju zaslužujemo svi mi Manijaci.
Dok smo na terenu bolji i neke stvari van terena se također fino rade, uticaj Selimovića na rad Kluba je velika greška i ono što mi jako smeta.
Zar on ima neku funkciju sad ?
Pa nemaa funkciju, ali konstantno je tu s ljudima iz uprave, pominjao se njegov ulazak u fan shop, govorio je na skupštini da će to platiti sa milionskom cifrom kroz određeni period.
Ne mora imati funkciju da bi imao uticaj na rad Kluba, ovako se sklonio od odgovornosti i gleda svoju korist. Pravi žohar i primjer zašto smo kao država u ovakvom kuurcu.
Pa tu je on vazda, u tunelu, u klubu, sa ekipom...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:58 pm

@kanarinac cekam demant ili nemas nikakvih argumenata nego samo lupetas gluposti
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 11:59 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:43 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:22 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 11:20 pm


Storme ja ne pricam o "ovima" i "onima"... Ti svi projekti koje si ti nabrojao zajedno ne vrijede kao projekat juga, a radimo ih evo 4 godine "na rate" (jedan po jedan) i to skupljamo na sve strane i radjeno je u situaciji kad je klub imao najvise para na racunu. E zamisli ti sad moras odjednom (recimo u periodu od pola godine) izvaliti vise para nego si izvalio u zadnje 4 godine na renoviranje stadiona, ma daj, naravno da bih bio najsretniji na svijetu da se to desi, ali budimo realni ljudi
Sve, al sve sto si sada napisao nije tacno, sve od prve do zadnje rijeci.
EDIT: BEZ VRIJEDJANJA!!!
Jesam glup sto ovo pisem, ali evo ti sve crno na bijelo. Evropska Grbavica je bila oko 300.000, haj nek je 400.000+istok oko 2 miliona+teren 1,2 milion+hibrid 400 hiljada+brojaci 390 hiljada+krov 800.000+led displeji oko 300-400 ne sjecam se tacno

SVe ukupno zakljucno sa januarom 2020. (kada ce krov biti zavrsen) iznosi cca. 5,8 miliona. Jug je inicijalno oko 5,5 miliona (neko gore napisao) sto znaci da moze narasti i do 6 miliona (isto gore neko napisao), helem jug ce kostati vise od ovih svih projekata zajedno, ma neka je i isto opet ce bit yebeno. Projekat evropske Grbavice je poceo u januaru 2016. godine i zadnji projekat od ovih koje sam naveo ce biti zavrsen u januaru 2020. ; dakle cetiri pune godine kao sto sam gore napisao. Skupljamo ih i od opcine, kantona grada i prvenstveno navijaca, dakle i tu nista nisam slagao. Da je tada bilo najvise para i to je cinjenica (Bajic, Hadziahmetovic, Dzeko, Sehic, Memija, pa opet Bajic u Udine itd itd ne mogu se vise sjetit).

I haj ti meni sad reci sta sam ja ovdje slagao kad se vec pravis pametan
Ja o zadru ti o sibeniku rođak, sve najbolje... niko da spomene koliko je ljudi penzionisano iz Želje u tom periodu, koliko je staža uvezano, uplaceno doprinosa i zaostalih plata, dugova prema dobavljacima, rezija, presuda na stetu kluba, presuda u korist bivsih igraca, trenera... to valjda se platilo samo od sebe, vjerovatno... nebitno
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 12:00 am

Bozidare price oko bankomata nemoj pominjati, zna se ciji je bankomat Zeljo bio godinama unazad, raznih likova iz sjene odvratnih. Nemoj me vuci boga ti za jezik. Siljak mi se ogadio jer je karakter 0. Kad su otisli prosli slizo se s ovima, ovi ga sutnuli sad hvali prosle. Ali Siljak je uradio puno vise za Klub nego sto vi mislite, samo sto nije dobio javno kicenje i sto nije javno obznanio sve svoje zasluge. Do par dana unazad je bio direktor FKZ, postoji neki bonton pustite covjeka da kaze sta god ima, a ne kao kera ga otjerati iz zgrade. Projekat je izvodiv i dobro projektovan, odgovaralo to nekome ili ne. Informacije koje djelim ovde sa vama nemaju meni sta odgovarati ili ne. Ne budi bezobrazan
Zadnja izmjena: ti.ZE1921, dana/u pet avg 16, 2019 12:01 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 12:01 am

@kanarinac hahahahahhahaha drug sta je s tobom hahahhahahaha jao lika je li moguce ovo... Ne pricam uopste o tome ni o upravama nego o mogucnosti izgradnje juga, kazes da lazem, ja te demantujem, a ti deseto pocnes pisati hahahahahahah e jesi se jeftino prodao hahahahhahah
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 16, 2019 12:01 am

Pricamo o milionskim projektima, a nema nas 2000 da izdvojimo po 20 KM za godisnju clansku kartu.

Gledam u Hajduku skoro 30.000 AKTIVNIH clanova. I evo je dan fin tekst sa njihove stranice, da vidite sta znaci jedna clanska karta. Procitati!

Biti članom Hajduka pitanje je stava i opredjeljenja!
Posjedovanje Hajdukove članske iskaznice predstavlja čast, a ona je ujedno i sredstvo identifikacije svakog hajdukovca
Zadnja izmjena: svraka, dana/u pet avg 16, 2019 12:03 am, ukupno mijenjano 1 put.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot], salle86 i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija