Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:34 pm

Kol'ko su nas navikli na poraze sad više nema ni puno ispisanih stranica na forumu poslije istog...karaće nas i dalje,naš stajling to može podnijeti
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:36 pm

kokoška je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:24 pm
Pa jebiga talovi, sad nema talova al kad ode Misimovic bice para za svaciji dzep..a mi cemo pjevati i svrsavati a za godinu necemo imati da platimo vodu i da odrzavamo travu eto to ti je odogovor.
i opet pa pa paranoja :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:37 pm

Samo bih da citiram reportera sa 1921.ba: "uufffffff....."
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:44 pm

Elegant je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:20 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:02 pm
Shvatite da su neki mostovi porušeni, ali se suti, rekao bih u Osimovskom stilu.
Ne može biti i Miske i Amar.
Moze biti samo Ili Miske ili Amar.
Dodji najdrazi!
Hajde da te pitam nesto, tebe i sve ostale ? Bez zajebancije hajde da sagledamo stvari.

Zasto Amar nije dosao krajem 2017. godine kada mu je nuđeno da dođe ? (pa cak i ranije, poslje)

Zasto nece da dođe ili sarađuje, sta je to problem da sarađuje sa ovom upravom ? Zasto nije dosao da bude trener, menađer pa da poslozi tim kako on misli da treba ?

Svi znamo da svi moguci jebeni uslovi za to pstoje, od stadiona preko para do postenog i transparentnog rada.

Ne moze nikako biti jedna strana kriva a druga upravu, sta je problem da ovi rade biznis, stadion, poslovanje, Amar tim, igrace, taj sportski segment ?

Da li je moguce da vi vjerujete u price EGA, prkose, da neko nekome nesto ne dozvoljava, da su neke prepirke u pitanju, Amar hoce da se pita za sve, da on određuje oko para za ekipu, i tamo neke stvari u klubu, Misimovi hoce da radi sve, ovo, ono, sta i kao, hoce, nece ...itd.?

Mozda onih 200.000 sto je Amar dao od sebe a nigdje nije zabiljezio da je dao ? Daj da jednom to razjasnimo.

Kako u picku materinu, takva dva covjeka, Misimovic dokazan radnik i biznismen, Amar sportski radnik, i eto ne moze da se dogovori, ili sta vec?
Evo ja (ne zanimaju me internet brigade, Amarovci, Misketovci i sl., samo nisam fan jednoumlja i botova) ti mogu odgovoriti kroz par primjera, ako je to ok. Da ne idemo previse u detalje. Mozemo samo o stvarima koje se znaju, koje su poznate, za koje postoje video zapisi i slicno.

Evo, na primjer, Miske na presici (ili je ono bio interview s kolegom Hadzicem? nisam siguran vise) izmedju redova kaze Amaru da je do trofeja dolazio neposteno, implicira da ih je kupio. Naravno, ne propusta da se dici tim trofejima, ali eto. Ako su i postojale neke sanse da oni rade skupa, tog momenta su nestale. Bi li ti bio voljan raditi s nekim ko tvoje uspjehe osporava, tvrdi da si do njih dosao necasno, a u isto vrijeme se njima dici? Ne bi, ako imalo drzis do sebe.

Drugi primjer, Misimovic se na sva usta hvali da je doveo/insisitrao na Dzenanu Zajmovicu. Naravno, morali bi biti naivni ko francuske sobarice da mislimo da je to jedini igrac kojeg je doveo/na kojem je insistirao. Sta mislis, bi li privrednik koji se bavi uvozom i veleprodajom mogao dovoditi Amaru, fudbalskom strucnjaku, igrace? Naravno da ne bi. Koji bi to trener sebi dopustio?

Eto, samo dva primjera. U principu, radi se o totalno nekompatibilnim licnostima i nikad, ama bas nikad nece biti u klubu u isto vrijeme. To je situacija ili-ili.

I da se razumijemo, nije ni Amar savrsen - zapravo, daleko od toga. Ali evo tebi odgovor u kontekstu ove uprave/Senada Misimovica, jer svi znaju da gajis strasne simpatije prema njima, da se tako izrazim, dok prema Amaru imas averziju.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u sub nov 24, 2018 8:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:49 pm

Bio update, zavalite se i uzivajte. Halalite, morao sam. :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:51 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:24 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:07 pm
Storme, sto mi nestade komentar?
Zato sto pisati da je Misimovic "neciji" od moderacije i da ga neko brani, znaci da se ta osoba prodala. A znas za koga si pisao. Zapamti, ovdje toga nema, niti ce biti!!! I jos me pitas sto mi nestade komentar!? Uffff....

PS. Zalostan je taj Misimovic ako ga neko na forumu treba braniti, mi diskutujemo, razmjenjujemo misljenja. Moje misljenje znas, Amar je za sport ono sto je ovaj za administraciju. I svako treba svoga da se drzi. Amaru bih dao sportski dio uvijek, pa covjek nam je donio toliko radosti, da i danas zivimo na tim danima. Nas su zavili u crno oni koji nas dijele medju nama.
Ti sto nas dijele sjede u upravi.
Ja ne znam da je gora situacija bila ikad medju navijačima Želje, mozda neki znaju kako je bilo 60-70 godina prošlog stoljeća ja sto pamtim nikad ovako nije bilo. Ko razbijena vojska smo nazalost u svakom segmentu a pogotovo u sportskom zato još večeras nek daju ostavku i idu u ......
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:54 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:51 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:24 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:07 pm
Storme, sto mi nestade komentar?
Zato sto pisati da je Misimovic "neciji" od moderacije i da ga neko brani, znaci da se ta osoba prodala. A znas za koga si pisao. Zapamti, ovdje toga nema, niti ce biti!!! I jos me pitas sto mi nestade komentar!? Uffff....

PS. Zalostan je taj Misimovic ako ga neko na forumu treba braniti, mi diskutujemo, razmjenjujemo misljenja. Moje misljenje znas, Amar je za sport ono sto je ovaj za administraciju. I svako treba svoga da se drzi. Amaru bih dao sportski dio uvijek, pa covjek nam je donio toliko radosti, da i danas zivimo na tim danima. Nas su zavili u crno oni koji nas dijele medju nama.
Ti sto nas dijele sjede u upravi.
Ja ne znam da je gora situacija bila ikad medju navijačima Želje, mozda neki znaju kako je bilo 60-70 godina prošlog stoljeća ja sto pamtim nikad ovako nije bilo. Ko razbijena vojska smo nazalost u svakom segmentu a pogotovo u sportskom zato još večeras nek daju ostavku i idu u ......
Postujem tvoje misljenje, i mislim da svi trebaju odgovarati, ali ziv bio onakve stvari ne pisi. Ima skupstina, pa neka iznadju rjesenje. Samo Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 8:56 pm

avlami97 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:04 pm
@Brko,

dugujem ti izvinjenje glede Odovića. Oda me je "kupio" prije 15 godina kada je preuzeo ekipu na polusezoni na desetom mjestu i doveo nas do druge pozicije uz fascinantne rezultate i igru. Sada se potpuno pogubio. Nakon utakmice sa pitarima na Grbavici, optužio je Vranješa i Arežinu i udaljio ih od prve ekipe i startne postave. Potom je "kombinovao" najvažniji dio ekipe - stoperski par i nikad ga nije ukombinovao. Kada su igrači "štrajkovali" stao je uz igrače i podržao ih, a potom odstranio Jovana i Bogičevića. Zafalilo mu igrača, daj vraćaj Vranješa.

Tražio promjene u stručnom štabu i to mu je udovoljeno

Odović se pogubio. Težio i tražio sam kontinuitet trenera i igrača, ali je Odović zglajzo. Jug je sa jasnom namjerom skandirao "Oda majstore" i to mi se ne sviđa...Odgovornost snose svi od vrha do dna.
Ja diskutujem sa @stormom 2016-te godine na ovom forumu i pisem mu da Odovic nije trener za Zelju jer mu je vrh Slavija, Olimpic i slicni klubovi a ostali i tad a i sad svrsavali na Odu jer djeluje da je fin. Dolazi 2018-ta i mi prvo dovodimo Krcmarevica a onda Odovica. Ljudi u klubu nemaju ni gram mozga sto se tice sportskog dijela. Nije moguce napraviti uspjeh sa ovakvim trenerima i strucnim stabom, nikad oni nece to shvatiti. Ne mozes ni na fm dati Odovicu Zelju da vodi, ni Odovicu ni svim ovim "trenerima" sto su se izmijenjali nakon Amara. Kad imas odlicnog trenera taj trener i iz loseg igraca i iz lose ekipe moze izvuci maksimum, cak i vise od toga, pa onda npr. Mirko Radovanovic pocne liciti na dobrog lijevog beka, Svraka postane reprezentativac, Adilovic najbolji napadac u ligi itd, a ekipa ima i glavu i rep, zato sto ih je neko tako poslozio da se zna ko kosi a ko vodu nosi. Taj neko je trener. Sa tim trenerom onda dolazi i rezultat, ali jok ne mogu to ljudi iz uprave da shvate, dajte anketu za trenera, ko pobijedi uprava ce ga kontaktirati, to nas je i dovelo do ovoga.

Da se sjelo sa Amarom na pocetku sezone, otvoreno i ljudski se porazgovaralo, omogucilo se covjeku da kontrolise citav sportski segment i da rade sve kako im on kaze, danas bi bili u euforiji, ali oni pametni, znaju sve. Da su se drzali onoga sto znaju a da su doveli covjeka koji ima fudbal i ovu ligu u malom prstu danas bi sve bilo drugacije, slavili bi i uzivali ali smo sad u govnima, zbog cega? Zbog jebenog ega. Ego su stavili ispred Zelje.

Sto se tice igraca, kad dovodimo igrace gledamo da je zvucno ime,da navijaci u tom trenutku krenu sa hvaljenjem i svrsavanjem na njegovo dovodjenje, nebitan je trenutni kvalitet, karakter, ponasanje, lik je zabio Napoliju prije par godina, dovedi ga, lik je prosao omladinsku skolu Milana, mora da je dobar igrac, lik je dominirao u drugoj kiparskoj, drugoj poljskoj, odigrao je dobru sezonu u nasoj ligi. I onda se cudimo sto nam je ekipa puna mahalskih igraca koji nemaju ni mozga a ni karaktera. Vecini njih je Zeljo vrh svih vrhova, moze debil sutra reci igrao sam u Zelji.

Danas nam se jedan mrtvi Crnov smije, **** mu Bog majku povrijedjenu. Taj pacov jedno poluvrijeme nije odigrao kako treba. Jedan Hadzic kojeg si doveo iz picke materine ti likuje zbog poraza Zelje. Eto na kakve grane su klub doveli jer su mislili da su najpametniji..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:01 pm

ODA ODLAZI
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:02 pm

Cudi me da do sad niko ovo nije predlozio, pa molim da me saslusate. To je neko moje razmisljanje koje ne mora nuzno biti tacno, nego eto, onako samo na glas razmisljam (halalite). Po meni - ostavljam mogucnost da grijesim, napominjem - postoji jedno revolucionarno rjesenje koje bi zadovoljilo sve navijace naseg kluba i donijelo nam uspjehe na svim poljima: kako na zelenom terenu, tako organizacijski i sto se tice infrastrukture i svega slicnog. Znam, znam. Neobicno je i zvuci previse dobro da bi bilo istinito, ali evo sta imam na umu. Na primjer, sastanu se Miske i Amar, popricaju, dogovore se rijese probleme izmedju njih (ako vec postoje, mada cisto sumnjam, iskreno) i Amar udje u klub. Eh, onda: Misimovic se drzi administracije i slicno, a Amaru prepusti cijeli sportski segment. Sta mislite o ovome? 🤔
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:04 pm

fakat
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:05 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:02 pm
Cudi me da do sad niko ovo nije predlozio, pa molim da me saslusate. To je neko moje razmisljanje koje ne mora nuzno biti tacno, nego eto, onako samo na glas razmisljam (halalite). Po meni - ostavljam mogucnost da grijesim, napominjem - postoji jedno revolucionarno rjesenje koje bi zadovoljilo sve navijace naseg kluba i donijelo nam uspjehe na svim poljima: kako na zelenom terenu, tako organizacijski i sto se tice infrastrukture i svega slicnog. Znam, znam. Neobicno je i zvuci previse dobro da bi bilo istinito, ali evo sta imam na umu. Na primjer, sastanu se Miske i Amar, popricaju, dogovore se rijese probleme izmedju njih (ako vec postoje, mada cisto sumnjam, iskreno) i Amar udje u klub. Eh, onda: Misimovic se drzi administracije i slicno, a Amaru prepusti cijeli sportski segment. Sta mislite o ovome? 🤔
E nek si ga konacno hakovao Elegant-e svaka cast :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:07 pm

Amidza je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:44 pm
Elegant je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:20 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:02 pm
Shvatite da su neki mostovi porušeni, ali se suti, rekao bih u Osimovskom stilu.
Ne može biti i Miske i Amar.
Moze biti samo Ili Miske ili Amar.
Dodji najdrazi!
Hajde da te pitam nesto, tebe i sve ostale ? Bez zajebancije hajde da sagledamo stvari.

Zasto Amar nije dosao krajem 2017. godine kada mu je nuđeno da dođe ? (pa cak i ranije, poslje)

Zasto nece da dođe ili sarađuje, sta je to problem da sarađuje sa ovom upravom ? Zasto nije dosao da bude trener, menađer pa da poslozi tim kako on misli da treba ?

Svi znamo da svi moguci jebeni uslovi za to pstoje, od stadiona preko para do postenog i transparentnog rada.

Ne moze nikako biti jedna strana kriva a druga upravu, sta je problem da ovi rade biznis, stadion, poslovanje, Amar tim, igrace, taj sportski segment ?

Da li je moguce da vi vjerujete u price EGA, prkose, da neko nekome nesto ne dozvoljava, da su neke prepirke u pitanju, Amar hoce da se pita za sve, da on određuje oko para za ekipu, i tamo neke stvari u klubu, Misimovi hoce da radi sve, ovo, ono, sta i kao, hoce, nece ...itd.?

Mozda onih 200.000 sto je Amar dao od sebe a nigdje nije zabiljezio da je dao ? Daj da jednom to razjasnimo.

Kako u picku materinu, takva dva covjeka, Misimovic dokazan radnik i biznismen, Amar sportski radnik, i eto ne moze da se dogovori, ili sta vec?
Evo ja (ne zanimaju me internet brigade, Amarovci, Misketovci i sl., samo nisam fan jednoumlja i botova) ti mogu odgovoriti kroz par primjera, ako je to ok. Da ne idemo previse u detalje. Mozemo samo o stvarima koje se znaju, koje su poznate, za koje postoje video zapisi i slicno.

Evo, na primjer, Miske na presici (ili je ono bio interview s kolegom Hadzicem? nisam siguran vise) izmedju redova kaze Amaru da je do trofeja dolazio neposteno, implicira da ih je kupio. Naravno, ne propusta da se dici tim trofejima, ali eto. Ako su i postojale neke sanse da oni rade skupa, tog momenta su nestale. Bi li ti bio voljan raditi s nekim ko tvoje uspjehe osporava, tvrdi da si do njih dosao necasno, a u isto vrijeme se njima dici? Ne bi, ako imalo drzis do sebe.

Drugi primjer, Misimovic se na sva usta hvali da je doveo/insisitrao na Dzenanu Zajmovicu. Naravno, morali bi biti naivni ko francuske sobarice da mislimo da je to jedini igrac kojeg je doveo/na kojem je insistirao. Sta mislis, bi li privrednik koji se bavi uvozom i veleprodajom mogao dovoditi Amaru, fudbalskom strucnjaku, igrace? Naravno da ne bi. Koji bi to trener sebi dopustio?

Eto, samo dva primjera. U principu, radi se o totalno nekompatibilnim licnostima i nikad, ama bas nikad nece biti u klubu u isto vrijeme. To je situacija ili-ili.

I da se razumijemo, nije ni Amar savrsen - zapravo, daleko od toga. Ali evo tebi odgovor u kontekstu ove uprave/Senada Misimovica, jer svi znaju da gajis strasne simpatije prema njima, da se tako izrazim, dok prema Amaru imas averziju.
Ako se ambicije Amara Osima poklope sa ambicijama kluba, onda ne postoji nijedna osoba u klubu koja će Amaru Osimu onemogućiti da se vrati u klub. Interes kluba je iznad svakog pojedinca. Što se tiče pozajmica osim gospodina Osima i gospodin Šiljak i gospodin Delimustafić imaju isti problem. To su potraživanja. Istraživao sam kompletan slučaj Amara Osima jer se radi o velikom iznosu. Kada sagledate kontekst i tokove novca onda je teško povjerovati da su se takve stvari mogle događati u klubu. Ne postoji nijedan zakonski okvir da se to riješi bez suda. Na adresu kluba je stigla opomena pred tužbu od Amara Osima i klub će morati reagovati na to. To je jedini način da on može ustanoviti stanje svog duga. Kada gledamo širu sliku finansijskog poslovanja onda se pojavljuje i potraživanje kluba prema gospodinu Osimu. Ne bih želio da se opomena pred tužbu od strane advokatske kancelarije Amara Osima pogrešno tumači jer je to u odsustvu dokumentacije jedini validan način dokazivanja.

https://fkzeljeznicar.ba/foto-video-kon ... ica/32032/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:08 pm

Brkoo je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:56 pm
avlami97 je napisao/la:
sub nov 24, 2018 8:04 pm
@Brko,

dugujem ti izvinjenje glede Odovića. Oda me je "kupio" prije 15 godina kada je preuzeo ekipu na polusezoni na desetom mjestu i doveo nas do druge pozicije uz fascinantne rezultate i igru. Sada se potpuno pogubio. Nakon utakmice sa pitarima na Grbavici, optužio je Vranješa i Arežinu i udaljio ih od prve ekipe i startne postave. Potom je "kombinovao" najvažniji dio ekipe - stoperski par i nikad ga nije ukombinovao. Kada su igrači "štrajkovali" stao je uz igrače i podržao ih, a potom odstranio Jovana i Bogičevića. Zafalilo mu igrača, daj vraćaj Vranješa.

Tražio promjene u stručnom štabu i to mu je udovoljeno

Odović se pogubio. Težio i tražio sam kontinuitet trenera i igrača, ali je Odović zglajzo. Jug je sa jasnom namjerom skandirao "Oda majstore" i to mi se ne sviđa...Odgovornost snose svi od vrha do dna.
Ja diskutujem sa @stormom 2016-te godine na ovom forumu i pisem mu da Odovic nije trener za Zelju jer mu je vrh Slavija, Olimpic i slicni klubovi a ostali i tad a i sad svrsavali na Odu jer djeluje da je fin. Dolazi 2018-ta i mi prvo dovodimo Krcmarevica a onda Odovica. Ljudi u klubu nemaju ni gram mozga sto se tice sportskog dijela. Nije moguce napraviti uspjeh sa ovakvim trenerima i strucnim stabom, nikad oni nece to shvatiti. Ne mozes ni na fm dati Odovicu Zelju da vodi, ni Odovicu ni svim ovim "trenerima" sto su se izmijenjali nakon Amara. Kad imas odlicnog trenera taj trener i iz loseg igraca i iz lose ekipe moze izvuci maksimum, cak i vise od toga, pa onda npr. Mirko Radovanovic pocne liciti na dobrog lijevog beka, Svraka postane reprezentativac, Adilovic najbolji napadac u ligi itd, a ekipa ima i glavu i rep, zato sto ih je neko tako poslozio da se zna ko kosi a ko vodu nosi. Taj neko je trener. Sa tim trenerom onda dolazi i rezultat, ali jok ne mogu to ljudi iz uprave da shvate, dajte anketu za trenera, ko pobijedi uprava ce ga kontaktirati, to nas je i dovelo do ovoga.

I od mene izvinjenje, bio si u pravu za Odu. Isto kao sto nisi u pravu za Amara. Zaista se pokusalo, ne mogu se dogovoriti. I tu sve pada. Ne znam sta i kako, samo to znam. A steta majka mu stara...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:09 pm

Imaju li kakav sastanak sutra nasi
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:09 pm

Kospa je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:05 pm
Amidza je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:02 pm
Cudi me da do sad niko ovo nije predlozio, pa molim da me saslusate. To je neko moje razmisljanje koje ne mora nuzno biti tacno, nego eto, onako samo na glas razmisljam (halalite). Po meni - ostavljam mogucnost da grijesim, napominjem - postoji jedno revolucionarno rjesenje koje bi zadovoljilo sve navijace naseg kluba i donijelo nam uspjehe na svim poljima: kako na zelenom terenu, tako organizacijski i sto se tice infrastrukture i svega slicnog. Znam, znam. Neobicno je i zvuci previse dobro da bi bilo istinito, ali evo sta imam na umu. Na primjer, sastanu se Miske i Amar, popricaju, dogovore se rijese probleme izmedju njih (ako vec postoje, mada cisto sumnjam, iskreno) i Amar udje u klub. Eh, onda: Misimovic se drzi administracije i slicno, a Amaru prepusti cijeli sportski segment. Sta mislite o ovome? 🤔
E nek si ga konacno hakovao Elegant-e svaka cast :D
Dohako mu je. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:13 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:09 pm
Imaju li kakav sastanak sutra nasi
Nema potrebe, sve je extra
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:15 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:09 pm
Kospa je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:05 pm
Amidza je napisao/la:
sub nov 24, 2018 9:02 pm
Cudi me da do sad niko ovo nije predlozio, pa molim da me saslusate. To je neko moje razmisljanje koje ne mora nuzno biti tacno, nego eto, onako samo na glas razmisljam (halalite). Po meni - ostavljam mogucnost da grijesim, napominjem - postoji jedno revolucionarno rjesenje koje bi zadovoljilo sve navijace naseg kluba i donijelo nam uspjehe na svim poljima: kako na zelenom terenu, tako organizacijski i sto se tice infrastrukture i svega slicnog. Znam, znam. Neobicno je i zvuci previse dobro da bi bilo istinito, ali evo sta imam na umu. Na primjer, sastanu se Miske i Amar, popricaju, dogovore se rijese probleme izmedju njih (ako vec postoje, mada cisto sumnjam, iskreno) i Amar udje u klub. Eh, onda: Misimovic se drzi administracije i slicno, a Amaru prepusti cijeli sportski segment. Sta mislite o ovome? 🤔
E nek si ga konacno hakovao Elegant-e svaka cast :D
Dohako mu je. :D
Sto? Pa jel' de da je dobra ideja? Jedino me cudi sto se niko ranije nije sjetio.
Spoiler:
slika
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:15 pm

Svaka riječ je suvišna!
Koja god bude promjena od trenera do uprave podržat cu. Na svaku utakmicu ici cu
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 24, 2018 9:17 pm

Ali fakat, niko nista da progovori iz kluba.. Bar da se iz neke kurtoazije izvinu navijacima za ova brukanja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], TheBlue i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija