Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 10, 2021 9:42 pm

Pa kako da covjek ne bude ponosan i vjecno zahvalan sto voli i sto navija za jednog ovakvog Gospodina.
Iskrene cestitke na ideji i na organizaciji jedne ovakve utakmice. Golem si, dragi moj Zeljo !
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 10, 2021 10:05 pm

Zeljo je stil zivota!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
adi172
Postovi: 266
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 10, 2021 10:59 pm

Jel' istina da iduće hefte poslije TC imamo akciju jedan gol jedan tag
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 1:52 am

Prelijepo je bilo veceras, ovo je nas Zeljo. Drago mi je da se konacno vracamo lijepim navikama i aktivnostima koje klub priblizavaju navijacima ali i sto je jos vaznije - stvaraju nove generacije navijaca. Sve lijepe stvari koje su se desile u posljednje vrijeme nekako bude nadu da oko kluba pocinju puhati novi, povoljniji vjetrovi.

Koliko sabrah iz onog teksta na zvanicnoj prikupljena je fina cifra a na djeci se vidjelo da su beskrajno uzivala. Steta samo sto vrijeme nije dozvolilo vecu posjetu ali nadam se da ce ovo postati tradicija pa da bude prilike i za mnogo punije tribine.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 9:31 am

RIKI je napisao/la:
ned okt 10, 2021 9:38 pm
SanMan je napisao/la:
ned okt 10, 2021 8:28 pm
Puno bolje nego što sam očekivao, komentator super " Mujezinović i na ovoj utakici na beku"...

Ovo za teren prestanite više, pa sjećate li se kad je Gušo prije početka svake utakmice po onom blatu kopačkama vukao liniju prema penalu da ima orjentaciju gdje mu je sredina gola, kanal iskopa.
Teren najbolji u državi, da nam je Bogdom sve ostalo 30% po teren.
Za sve se slažem osim ovog za travnjak,nažalost više nije najbolji u državi,još jedno djelo moržine jer se za njegov mandat u zadnja 3 mjeseca gotovo pa nije održavao,zato sad izgleda blago rečeno KATASTROFA a imao je potencijal
Čiji travnjak je bolji trenutno?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 11:42 am

blueboy je napisao/la:
pon okt 11, 2021 9:31 am
RIKI je napisao/la:
ned okt 10, 2021 9:38 pm
SanMan je napisao/la:
ned okt 10, 2021 8:28 pm
Puno bolje nego što sam očekivao, komentator super " Mujezinović i na ovoj utakici na beku"...

Ovo za teren prestanite više, pa sjećate li se kad je Gušo prije početka svake utakmice po onom blatu kopačkama vukao liniju prema penalu da ima orjentaciju gdje mu je sredina gola, kanal iskopa.
Teren najbolji u državi, da nam je Bogdom sve ostalo 30% po teren.
Za sve se slažem osim ovog za travnjak,nažalost više nije najbolji u državi,još jedno djelo moržine jer se za njegov mandat u zadnja 3 mjeseca gotovo pa nije održavao,zato sad izgleda blago rečeno KATASTROFA a imao je potencijal
Čiji travnjak je bolji trenutno?
Stupcanice...😁😁😁😁
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 1:20 pm

blueboy je napisao/la:
pon okt 11, 2021 9:31 am
RIKI je napisao/la:
ned okt 10, 2021 9:38 pm
SanMan je napisao/la:
ned okt 10, 2021 8:28 pm
Puno bolje nego što sam očekivao, komentator super " Mujezinović i na ovoj utakici na beku"...

Ovo za teren prestanite više, pa sjećate li se kad je Gušo prije početka svake utakmice po onom blatu kopačkama vukao liniju prema penalu da ima orjentaciju gdje mu je sredina gola, kanal iskopa.
Teren najbolji u državi, da nam je Bogdom sve ostalo 30% po teren.
Za sve se slažem osim ovog za travnjak,nažalost više nije najbolji u državi,još jedno djelo moržine jer se za njegov mandat u zadnja 3 mjeseca gotovo pa nije održavao,zato sad izgleda blago rečeno KATASTROFA a imao je potencijal
Čiji travnjak je bolji trenutno?
Bilino
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 1:49 pm

Pozdrav, ima li neko preporuku za IPTV opciju koja pokriva i arene i moju tv? Nekad se neko sa foruma time i bavio cini mi se
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 2:02 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pon okt 11, 2021 1:49 pm
Pozdrav, ima li neko preporuku za IPTV opciju koja pokriva i arene i moju tv? Nekad se neko sa foruma time i bavio cini mi se
AsharaK on ti je Tito za te stvari
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 3:41 pm

RIKI je napisao/la:
pon okt 11, 2021 1:20 pm
blueboy je napisao/la:
pon okt 11, 2021 9:31 am
RIKI je napisao/la:
ned okt 10, 2021 9:38 pm


Za sve se slažem osim ovog za travnjak,nažalost više nije najbolji u državi,još jedno djelo moržine jer se za njegov mandat u zadnja 3 mjeseca gotovo pa nije održavao,zato sad izgleda blago rečeno KATASTROFA a imao je potencijal
Čiji travnjak je bolji trenutno?
Bilino
Pa nedavno obnovili teren i kad je reprezentacija igrala lopta odskače nenormalno. A u naš teren ako uložiš malo para, blistat će. Jedino što je potrebno zamijeniti je ono ispred golova.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 5:16 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
RIKI
Postovi: 138
Pridružen/a: uto avg 31, 2021 1:57 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 6:17 pm

kvalitet je napisao/la:
pon okt 11, 2021 3:41 pm
RIKI je napisao/la:
pon okt 11, 2021 1:20 pm
blueboy je napisao/la:
pon okt 11, 2021 9:31 am


Čiji travnjak je bolji trenutno?
Bilino
Pa nedavno obnovili teren i kad je reprezentacija igrala lopta odskače nenormalno. A u naš teren ako uložiš malo para, blistat će. Jedino što je potrebno zamijeniti je ono ispred golova.
@kvalitet
I ja bi volio da je tako kao što si naoisao ali realno nije....
Ćelavost peteraca,čelavost kod pomoćnih sudija,pa onda po cijelom terenu se raširile one fleke (parkuša),uu to svaku tekmu domaću busen ispada kao lud što zajedno čini jednu katastrofu za oči i realno nikad lošiji nije bio.
To je još jedno djelo koje moržu na dušu ide...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 6:32 pm

Ovo je stvarno bilo lijepo. Svaka cast i veliko hvala svima koji su ucestvovali u ovom dogadjaju sinoc.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 7:13 pm

Zna li se koliko je karti prodano?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 7:21 pm

Bilo je uzasno vrijeme, sumnjam da je prodavno previse karata, ali, glavni izvor za donacije su bili sponzori.
Samo Mozzart je uplatio 6 hiljada, jer je Zeljo postigao 3 gola, a onda su odlucili da doniraju jos 9 hiljada,
jer je golman djece odbranio penal....Bilo je tu i drugih sponzora, koji su uplacivali za svaki gol koji su djeca
dala, pa me ne bi iznenadilo da je ukupno prikupljeno oko dvadesetak hiljada maraka. Duboko postovanje !
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 7:28 pm

Ujko je napisao/la:
pon okt 11, 2021 7:21 pm
Bilo je uzasno vrijeme, sumnjam da je prodavno previse karata, ali, glavni izvor za donacije su bili sponzori.
Samo Mozzart je uplatio 6 hiljada, jer je Zeljo postigao 3 gola, a onda su odlucili da doniraju jos 9 hiljada,
jer je golman djece odbranio penal....Bilo je tu i drugih sponzora, koji su uplacivali za svaki gol koji su djeca
dala, pa me ne bi iznenadilo da je ukupno prikupljeno oko dvadesetak hiljada maraka. Duboko postovanje !
Odličan tajming posta, ne znam koliko je sati kod tebe, ali po našem vremenu ne može biti bolji.
Oko 20000 KM je odlična cifra, znam da je ugrubo izračunato, ali svakako naklon.
U petak Belma kaže da prodaja karti ide dobro, pa me zanimalo koliko je direktno od ulaznica skupljeno. Ja sam prvi kupio kartu, ali nisam mogao doći na stadion, vjerujem da je bilo još takvih
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 7:34 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon okt 11, 2021 7:28 pm
Ujko je napisao/la:
pon okt 11, 2021 7:21 pm
Bilo je uzasno vrijeme, sumnjam da je prodavno previse karata, ali, glavni izvor za donacije su bili sponzori.
Samo Mozzart je uplatio 6 hiljada, jer je Zeljo postigao 3 gola, a onda su odlucili da doniraju jos 9 hiljada,
jer je golman djece odbranio penal....Bilo je tu i drugih sponzora, koji su uplacivali za svaki gol koji su djeca
dala, pa me ne bi iznenadilo da je ukupno prikupljeno oko dvadesetak hiljada maraka. Duboko postovanje !
Odličan tajming posta, ne znam koliko je sati kod tebe, ali po našem vremenu ne može biti bolji.
Oko 20000 KM je odlična cifra, znam da je ugrubo izračunato, ali svakako naklon.
U petak Belma kaže da prodaja karti ide dobro, pa me zanimalo koliko je direktno od ulaznica skupljeno. Ja sam prvi kupio kartu, ali nisam mogao doći na stadion, vjerujem da je bilo još takvih
Najvise volim ovaj tajming posta, a cesto pogledam u sat kada se kazaljke tako "poklope".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 11, 2021 7:46 pm

Ujko je napisao/la:
pon okt 11, 2021 7:21 pm
Bilo je uzasno vrijeme, sumnjam da je prodavno previse karata, ali, glavni izvor za donacije su bili sponzori.
Samo Mozzart je uplatio 6 hiljada, jer je Zeljo postigao 3 gola, a onda su odlucili da doniraju jos 9 hiljada,
jer je golman djece odbranio penal....Bilo je tu i drugih sponzora, koji su uplacivali za svaki gol koji su djeca
dala, pa me ne bi iznenadilo da je ukupno prikupljeno oko dvadesetak hiljada maraka. Duboko postovanje !


Ako je ovo tacno i ako ja nisam uzalud zaradio dvicu iz matematike, sakupljeno je puno vise. Na ovo dodaj jos onih bonus 9000 od Mozzarta za odbranjen penal.

Kompanija Mozzart je za svaki gol prvotimaca Željezničara u fond Udruženja Pomozi.ba, uplatila po 2.000 KM, te im se ovom prilikom zahvaljujemo. Perutnina Ptuj odlučila je sponzorisati pogotke dječaka i djevojčica u iznosu od 5.000 KM, BH Pošta u iznosu od 2.000 KM, a identičan novčani iznos će uplatiti i Udruženje banaka. Po 1.000 KM, gol dječaka nagradili su Telemah, zatim BH Pošta, Hifa Oil i Ankora.
https://fkzeljeznicar.ba/foto-humanitar ... lje/46640/
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 12, 2021 7:16 am

Plus ulaznice. Ako sam dobro negdje pročitao prodato je oko 1.800 ulaznica po 5 KM, izađe i to 9.000,00 KM
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 12, 2021 9:06 am

Sta bi sa blokiranim racunima, Nazif rece da ce se u ponedjeljak vise znati.

Kako su nas mediji oprali sa informacijom o blokadi, radi mira u kuci trebali bi se oglasiti i nasi iz kluba i objasniti sva desavanja oko blokiranih racuna i daljeg funkcionisanja kluba.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MATORI, milanribar i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija