Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:20 pm

Sretno Dado, da uspijes u Poljskoj..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:21 pm

Bogami i Haifa 1:1 sa Totenhemom u gostima :D
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:22 pm

dell21 je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:19 pm
Gleda li ko pitare. Mene strah da neće hadalji proci u grupe
Gledam i nadam se da neće. Bezveze utakmica. Celtic loš, gurbeti još gori.
Mislim da će gurbeti sad pasti fizički i dobit par komada.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:30 pm

gube gurbeti 0.1
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:33 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:01 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
čet okt 01, 2020 7:52 pm
A po cemu to Vukotic i Gredic mogu donijeti napredak? Ozbiljno pitam, pogotovo Vukotic , kako nas on moze pokrenuti sad?
Valjda je podrska grupe sasvim dovoljan argument sto ae vukotica tice.
Ja nigdje nisam to osporio kao ni Vukotica. Nisam pao s marsa, zna se hijerarhija, nego sam pitao konkretno jel ima neku viziju...znam kao i ostali za promjenu statuta ...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:35 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:30 pm
gube gurbeti 0.1
Da, super. Morao sam iskljuciti zvuk zbog ovog komentatora i toliko puta riječi "šteta".
Nakon slavlja kod penala za Svinjski u Bijeljini i njihovog radovanja "penalu", imaju doživotno pretplaćenog sretnika na sve njihove nesreće.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:43 pm

ne zelim da nas perem ili nesta, ali Makabi je za ovaj Celtic jebeni Mancester
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:48 pm

Ama dok je šampanjac ekipa tu mi se nemamo kakvoj sportskoj sreći nadat. To je moje skromno mišljenje i duboko ubjeđenje. Jednostavno jer je s lošim nijetom urađeno, ko je malo religiozniji znaće šta želim reći.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:56 pm

Qooler je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:35 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:30 pm
gube gurbeti 0.1
Da, super. Morao sam iskljuciti zvuk zbog ovog komentatora i toliko puta riječi "šteta".
Nakon slavlja kod penala za Svinjski u Bijeljini i njihovog radovanja "penalu", imaju doživotno pretplaćenog sretnika na sve njihove nesreće.
takodje.
 
Dulinho1987
Postovi: 53
Pridružen/a: sub avg 01, 2020 3:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:56 pm

Ma pustite Sarajevo, jesu oni igrali PO, ali sa ovakvim žrijebom i Velež bi dođao do PO, i da se igralo do prekosutra nebi dali go Celticu, igrali su da ne izgube više od jednog gola razlika, svi su bili na svojoj polovici, štoperi Celtica na 40 metara od njihovog gola
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:57 pm

neroazzuro je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:48 pm
Ama dok je šampanjac ekipa tu mi se nemamo kakvoj sportskoj sreći nadat. To je moje skromno mišljenje i duboko ubjeđenje. Jednostavno jer je s lošim nijetom urađeno, ko je malo religiozniji znaće šta želim reći.
Svako ko prihvati njihov način vodjenja kluba, nema ga za par mjeseci u UO, kao ni Selimovića i svih drugih Jehovih poltrona. Tako da ako neko misli ulaziti treba računat gdje je Jehovi mjesto.
Nažalost Želji je sve teže i teže trpiti te eksperimente sa Jehovom.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:57 pm

Evo jedan post nakon dugo dugo vremena.
Potrebno je samo pogledati i uporediti stanje sada i stanje od prije koju godinu.
Šta smo tada imali, a šta imamo sada?
Koje smo planove imali tada, a koje sada?
Igrom slučaja FK Sarajevo gubi, ali gubi protiv Celtica, nas to ne treba radovati, mi smo htjeli instant uspjeh, titule, hljeba nad pogačom, kako god ga nazvali, htjeli smo nešto bez temelja i popušili smo foru. Evo Amar je tu ali ekipa igra loše, to je normalno, to je ljudski, svaka ekipa kod svakog trenera ina loše periode, ali tada se nije pričalo o prodaji pomoćnog. Tada su se sve obaveze plaćale, jeste li svjesni?

Šta želimo od Želje? Konkretno, planski, šta je potrebno uraditi da se Željo stabilizuje. Prodati ga? Ok nikakav problem, kome ga prodati a da ne sruši stadion, izgradi stambeni kompleks i da ga boli *****?
Kako osigurati da osoba kojem se Željo proda želi da od njega napravi klub, a ne da unovči nabrazaka.

Prošla Uprava je upravo htjela izgraditi stabilan klub, dati mu neku vrijednost, održivost pa da se traži investitor kome se može reći "mi već imamo dobar sistem, da li želite da budete dio toga".

Ovako se možemo prodati ko pitari, ali je razlika velika što su oni i sada dobili koševo, a mi bismo dobili kur*inu da smo u istoj situaciji.

Željovci moji rade nam isto što rade Bosni i Hercegovini proteklih 25 godina. Dok se mi međusobno prepucavamo, oni se 'bogate', nego je korona iscrpila posljednje pare koje su postojale u klubu pa su kosti izašle na vidjelo.

Nisu ovi dobri za Želju, a nije ni Amar ovakav dobar za Želju. Ja ne znam kako nije svjestan toga, čovjek je izuzetno inteligentan, kako može dopustiti ovo da se dešava. Mora se ovom stat u kraj. Mora Amar prestat da se miješa u upravu i da se zamole protekli ljudi zajedno sa Badzakom i slicnim da nam pomognu. Moramo se svi ujediniti jer ce nas progutati i bit ćemo Čelik. Ako mislite da ti ljudi nisu fudbalski dobri za klub, barem su administrativno, ostali su dokazi za to. Evo 3 godine se nismo pomjerili s mrtve tacke. Nista se nije uradilo i to je tužno.

Ne dajte da vam mažu oči, saberite se pogledajte realnim očima. Stavite na papir šta smo imali a šta sada imamo, slikajte i postavite kao odgovor ovom postu vidjet ćete da nam je tad bolje bilo iako je bilo problema.

Treba nam fuzija najboljih, a ne glas podobnih. Mi smo Željini, Željo je naš.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 9:57 pm

Kospa je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:43 pm
ne zelim da nas perem ili nesta, ali Makabi je za ovaj Celtic jebeni Mancester
Jes klinac, nego svi u ligi igraju s mudima samo Amar kao pizda najveca.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:04 pm

Hajde AEK
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:07 pm

AEK 1:1
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:10 pm

slika
Željezničar ante portas !
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:23 pm

azbaha je napisao/la:
čet okt 01, 2020 9:57 pm
Evo jedan post nakon dugo dugo vremena.
Potrebno je samo pogledati i uporediti stanje sada i stanje od prije koju godinu.
Šta smo tada imali, a šta imamo sada?
Koje smo planove imali tada, a koje sada?
Igrom slučaja FK Sarajevo gubi, ali gubi protiv Celtica, nas to ne treba radovati, mi smo htjeli instant uspjeh, titule, hljeba nad pogačom, kako god ga nazvali, htjeli smo nešto bez temelja i popušili smo foru. Evo Amar je tu ali ekipa igra loše, to je normalno, to je ljudski, svaka ekipa kod svakog trenera ina loše periode, ali tada se nije pričalo o prodaji pomoćnog. Tada su se sve obaveze plaćale, jeste li svjesni?

Šta želimo od Želje? Konkretno, planski, šta je potrebno uraditi da se Željo stabilizuje. Prodati ga? Ok nikakav problem, kome ga prodati a da ne sruši stadion, izgradi stambeni kompleks i da ga boli *****?
Kako osigurati da osoba kojem se Željo proda želi da od njega napravi klub, a ne da unovči nabrazaka.


Prošla Uprava je upravo htjela izgraditi stabilan klub, dati mu neku vrijednost, održivost pa da se traži investitor kome se može reći "mi već imamo dobar sistem, da li želite da budete dio toga".

Ovako se možemo prodati ko pitari, ali je razlika velika što su oni i sada dobili koševo, a mi bismo dobili kur*inu da smo u istoj situaciji.

Željovci moji rade nam isto što rade Bosni i Hercegovini proteklih 25 godina. Dok se mi međusobno prepucavamo, oni se 'bogate', nego je korona iscrpila posljednje pare koje su postojale u klubu pa su kosti izašle na vidjelo.

Nisu ovi dobri za Želju, a nije ni Amar ovakav dobar za Želju. Ja ne znam kako nije svjestan toga, čovjek je izuzetno inteligentan, kako može dopustiti ovo da se dešava. Mora se ovom stat u kraj. Mora Amar prestat da se miješa u upravu i da se zamole protekli ljudi zajedno sa Badzakom i slicnim da nam pomognu. Moramo se svi ujediniti jer ce nas progutati i bit ćemo Čelik. Ako mislite da ti ljudi nisu fudbalski dobri za klub, barem su administrativno, ostali su dokazi za to. Evo 3 godine se nismo pomjerili s mrtve tacke. Nista se nije uradilo i to je tužno.

Ne dajte da vam mažu oči, saberite se pogledajte realnim očima. Stavite na papir šta smo imali a šta sada imamo, slikajte i postavite kao odgovor ovom postu vidjet ćete da nam je tad bolje bilo iako je bilo problema.

Treba nam fuzija najboljih, a ne glas podobnih. Mi smo Željini, Željo je naš.

Majstore sve si dobro rekao,osim jednog.Uobrazen i samodopadan covjek nije mudar i inteligentan covjek
Ali djaba on je misliio ako je ista mislio da moze
Sampanjac ekipa je naprosto lose pocela
Na silu
Uzalud i sampanjac portparol ih brani,toliko stvari se ogolilo da ne moze stati ni u rubriku"vjerovali ili ne"
Iskreno samo nam fali i UEFAinspekcija,pa da dernek bude pravi party
Zadnja izmjena: reks1, dana/u pet okt 02, 2020 12:02 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:36 pm

AEK 2:1, easy money braćo :D
Željezničar ante portas !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:37 pm

Eto nam jos 100 hiljade evrica
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 01, 2020 10:44 pm

AsharaK je napisao/la:
čet okt 01, 2020 10:36 pm
AEK 2:1, easy money braćo :D
Šta ti je reć' kada si u klubu imao biznismena na duge staze.

Miske osigurava plate i nakon 2 godine😂

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 154 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija