Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 12:29 pm

AsharaK je napisao/la:
uto mar 09, 2021 12:08 pm
Sto prije shvatimo da se moramo okrenuti Hrvatima u strucnom stabu bit ce nam svima lakse
A vala i UO, evo ja cu volontirati 🤣
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 12:31 pm

Kad je press, baš me zanima hoće li neki novinar postaviti neko pravo pitanje i kako će babuka na to odgovoriti. :D
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 12:56 pm

@kvalitet

Majke mi ja mislim da ti svaku vece sanjas Senada.
Popusti se mahalanja i zapamti (cak i pod uslovom da SVI radnici napuste njegovu firmu)
NAJVAZNIJU CINJENICU:
Najuspjesnija uprava FKZ do sad.
Tacka.
Uzalud vam te dimne bombe sa Vedranom.
Zapamti jos jednom :
SA OVIM TVOJIM UBLEHASEM NECE NIJEDAN NORMALAN I POSTEN INSAN SARADJIVATI.
Jos jedna tacka.
Jos nesto imas pitati?
Pitaj slobodno.
Moj odgovor ce vazda biti isti.
DALEKOOOO NAJUSPJESNIJA UPRAVA !

Mozes li svariti tu info?
Ili I TO BOLJE ZNAS OD OVLASTENIH REVIZORSKIH KUCA, pa ces reci j.ebo to...
Prosle hefte firmu mu napustili Huso, Mujo i Haso...
:rofl:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 1:35 pm

Sta je rec ovo danas nema press konferencije pred utakmicu. Amar zabranio novinarima da dodju na stadion, valjda se boji škakljivih pitanja jesu li nasi igraci otputovali, sta da ocekujemo od sutrasnje utakmice?
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 1:39 pm

Ma nema nikoga u klubu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 1:44 pm

Možda se čeka trening.

Valja mu doći na trening zbog pressa. Mislio je preskočiti :kafa:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 1:47 pm

MATORI je napisao/la:
uto mar 09, 2021 12:56 pm
@kvalitet

Majke mi ja mislim da ti svaku vece sanjas Senada.
Popusti se mahalanja i zapamti (cak i pod uslovom da SVI radnici napuste njegovu firmu)
NAJVAZNIJU CINJENICU:
Najuspjesnija uprava FKZ do sad.
Tacka.
Uzalud vam te dimne bombe sa Vedranom.
Zapamti jos jednom :
SA OVIM TVOJIM UBLEHASEM NECE NIJEDAN NORMALAN I POSTEN INSAN SARADJIVATI.
Jos jedna tacka.
Jos nesto imas pitati?
Pitaj slobodno.
Moj odgovor ce vazda biti isti.
DALEKOOOO NAJUSPJESNIJA UPRAVA !

Mozes li svariti tu info?
Ili I TO BOLJE ZNAS OD OVLASTENIH REVIZORSKIH KUCA, pa ces reci j.ebo to...
Prosle hefte firmu mu napustili Huso, Mujo i Haso...
:rofl:
Pa jel iko spori da je ta uprava najuspješnija poslijeratna u smislu stabilizacije kluba i infrastrukture? Pa to sam i ja govorio. Skidam kapu za to.

Ali mi zaista jesmo FUDBALSKI/NOGOMETNI klub. A u tom smislu rezultati su bili - loši. Možda bi za neki drugi klub bili zadovoljavajući, ali su za Želju loši. Bez titule, bez vidljivog napretka i bez evropskog iskoraka.

Je li nam sada bolje? Nije. Imali smo neki napredak u fudbalskom smislu do korone, siguran sam da bismo uzeli titulu da se nastavilo, ali nakon toga - loše. Uz to, klub nam je srozan. To su sve činjenice od kojih ja ne bježim.

Čak i sad da mi ponudiš onu upravu i onaj način rada, a da Amaru vidimo leđa - prihvatio bih objeručke. Ali to ne znači da je taj način upravljanja savršen i da tako treba raditi, ali je bolje od ovog sad i to puno. S tim načinom klub bi imao veću vrijednost, pa bi i eventualna privatizacija bolje prošla. A privatizacija je jedino rješenje ZA SVE klubove, ne samo za Želju. Pogledaj Evropu pa ćeš vidjeti. Ima izuzetak u Njemačkoj, ali i tamo počinju dominirati privatni klubovi. To je tako i tako mora biti. Kapitalizam. Ako hoćemo uspješnog Želju, to moramo uraditi. Ako hoćemo klub kojem će uspjeh biti Evropa, onda ok, ništa.

Legitimne su sada priče "a upozoravali smo da će do ovoga doći". Ok je to, samo se stvari moraju gledati u odgovarajućem kontekstu. Bez obzira na motive Amarovog dolaska, njegovi mandati na Željinoj klupi obilježeni su trofejima i dominacijom u bh. nogometu. Logično je bilo očekivati da će se to desiti i sada. Navijači su bili željni toga. Zašto nije, to je posebna tema o kojoj isto možemo diskutovati. Na kraju, sve se svede na isto da Amar treba ići jer je pogubljen. U svakom smislu. Čini mi se da se svi slažemo u tome. Samo je problem što ja više ne vidim alternativu, nema nikoga ko je spreman ući u klub...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 2:01 pm

Ne znam kako ti se da tog lažnjaka toliko braniti i opravdavati. Pa ovo što nam je on uradio ne bi mogao smisliti ni najveći dušman.
Već 2 godine i 2 mjeseca čovjek kontinuirano radi na uništavanju kluba. Iz dana u dan, iz mjeseca u mjesec - srozavanje.
I sad na kraju kažeš ko će nas vaditi iz ovoga. Izvadiće se Željo iz ovoga kad-tad, a lažnjak će uvijek ostati lažnjek i loš čovjek.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 2:04 pm

@kvalitet

Vrtimo se u krug.
Na pocetku sam ti govorio-pisao, da mi bacas na Dritana!
Je li njemu i njegovima bilo vazno samo da ode Mile?
Jeste.
Sta su sad dobili tim odlaskom?
Prangiju!
Je li tvom idolu, njegovom timu, tebi i tvojim zaslijepljenim istomisljenicima bilo vazno SAMO da ode Senad?
Jeste.
Je li otisao?
Jeste?
Sta ste sad dobili?
Prangiju na kvadrat.
Jesu li mnogi na ovakav ishod "dana pobjede" upozoravali-predvidjali?
Jesu.
Ja sa sa tobom i takvim kao ti nebi nikad ni raspravljao da me dusa ne boli!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 2:22 pm

Ma nema s tobom normalne diskusije, odustajem
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 2:32 pm

kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 2:22 pm
Ma nema s tobom normalne diskusije, odustajem
Hvala takodje,.
Javi se ponovo kad budes imao vise argumenata od toga koliko je radnika napustilo tu i tu firmu....
...
Kvalitet SVACIJEG posla odredjuju REZULTATI....
A ne sta ja, ti, Huso, Haso....mislimo o tome.
Zivio ti meni.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:08 pm

kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 1:47 pm
MATORI je napisao/la:
uto mar 09, 2021 12:56 pm
Ključ je u balansu a niti Misimović niti Amar to ne znaju pa zbog toga Željo ispašta. Svaki put nakon Amara su ostajali trofeji ali i enormni gubitci u poslovanju i dugovi koje nećemo zadugo otplatiti a sa druge strane medalje nakon Misimovića je ostao uređen stadion i administrativni segment koji nasljednici nisu znali koristiti ali i totalni sportski debakl i rasulo.
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:13 pm

Kako bolan totalni sportski debakl i rasulo? Reklo bi se da smo se borili za opstanak svake godine, pa kako bi se to onda tek nazvalo? Dva druga mjesta (nesretno i nespretno) i jedan osvojen Kup. Meni sasvim dovoljno uz izgradnju stadiona, ulaganje u klub i u sve sto on predstavlja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:14 pm

Hocel makar manijaci otici na trening pa dati doznanja ublehi od trenera i igracima ciji dres nose ?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:18 pm

Izlija je napisao/la:
uto mar 09, 2021 3:08 pm
kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 1:47 pm
MATORI je napisao/la:
uto mar 09, 2021 12:56 pm
Ključ je u balansu a niti Misimović niti Amar to ne znaju pa zbog toga Željo ispašta. Svaki put nakon Amara su ostajali trofeji ali i enormni gubitci u poslovanju i dugovi koje nećemo zadugo otplatiti a sa druge strane medalje nakon Misimovića je ostao uređen stadion i administrativni segment koji nasljednici nisu znali koristiti ali i totalni sportski debakl i rasulo.
To je to druže. Ja samo ne volim da se ljudi predstavljaju kao svemogući i bezgrešni, a nisu. Niti je to Amar, niti je to Senad. Nažalost, nikako dva dobra sastaviti, ako su “dva dobra” uređen klub s infrastrukturom na jednoj strani, te sportski uspjesi na drugoj.

Sada, doduše, nemamo ništa.

@storme, posljednja polusezona pod Senadom jeste rasulo. Neuspjeh su i onako izgubljene titule. Jedan Kup je PREMALO. Prisjetimo se da ni u Evropi nismo imali nikakav zapažen rezultat. Ja mislim da je to apsolutno nedovoljno, odnosno loše. Možda je za Radnik dovoljno, ali za nas nije.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:21 pm

Tobe yarrabiiii
Cuj rasulo...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:24 pm

Izlija je napisao/la:
uto mar 09, 2021 3:08 pm
kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 1:47 pm
MATORI je napisao/la:
uto mar 09, 2021 12:56 pm
Ključ je u balansu a niti Misimović niti Amar to ne znaju pa zbog toga Željo ispašta. Svaki put nakon Amara su ostajali trofeji ali i enormni gubitci u poslovanju i dugovi koje nećemo zadugo otplatiti a sa druge strane medalje nakon Misimovića je ostao uređen stadion i administrativni segment koji nasljednici nisu znali koristiti ali i totalni sportski debakl i rasulo.
Nemoj da i tebi potezem argument cinjenica a ne sta ja ili ti LICNO dozivljavamo kao rasulo !
Rasulo ja kad si na dnu tabele a osvajanju bilo cega da ne govorimo.
Ja sam tebe dozivljavao kao ozbiljnog co'eka.
Npr ja i danas, za razliku od mnogih ovdje sportski segment ne dozivljavam kao rasulo.
Biti treci i jos biti unutar kup takmicenja nije rasulo, to je cinjenica!
Nazalost nas problem je sto je po svim dostupnim informacijama KLUB u rasulu.
Ako me neko cinjenicama koje podastre demantuje, ja cu biti vrlo sretan i izvinut cu se svima ovdje!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:28 pm

Covjek je slijep i pored ociju ili namjerno radi po instrukcijama babuke.
Dzaba se raspravljate .
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:29 pm

kvalitet je napisao/la:
uto mar 09, 2021 3:18 pm

@storme, posljednja polusezona pod Senadom jeste rasulo. Neuspjeh su i onako izgubljene titule. Jedan Kup je PREMALO. Prisjetimo se da ni u Evropi nismo imali nikakav zapažen rezultat. Ja mislim da je to apsolutno nedovoljno, odnosno loše. Možda je za Radnik dovoljno, ali za nas nije.
Neuspjeh jesu i to samo jer smo bili na domak titula, ali nisu totalni sportski debakl i rasulo. To za jedan Kup da je premalo je individualno, to nije istina, ja sam Kup slavio. Posljednja polusezona jeste bila losa, ali je i ova posljednja polusezona Amarova takodjer losa (sportski debakl i rasulo za njegov renome, zar ne?). Podsjecam te da si ti bio za to da oni odu (znalo se da Miske nece sam otici), a da se Amar vrati. Samim tim si doprinjeo, makar i mrvicu ovoj situaciji. Dzaba sada opravdavanja sta je ko mislio, poenta je da se tacno upozoravalo da ce ovako biti. Ovo sada je nedovoljno Radnika (bez namjere da ih nipodastavam), a ne Zelje.

Kakvo bolan rasulo, sta bismo sada dali da smo u tom "rasulu", a da gledano novu Juznu tribinu kako nice? Pa mogu samo sanjati kako bismo obiljezavali sto godina kluba. Kakvo bolan rasulo?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 09, 2021 3:40 pm

Svi normalni smo slavili Kup. Zlonamjerni nisu. Samo što je meni to nedovoljno i možda drugačije gledamo na Želju u tom smislu.

Kako vodi Amar sportski segment - jeste veoma loše, ne samo za njegov renome, nego za Želju općenito.

Jesam bio da se Amar vrati. Jesam bio za to da Miske ide jer više nije išlo. Nisam bio za to da cijela administracija ode i da dođe travnički ublehaš, pa i ostali. Nadao sam se drugim ljudima, da se ne ponavljam.

Za ovo stanje kriv je prvenstveno Amar, što i dalje ne znači da je Senad onda trebao ostati. I nisu samo bitni rezultati - šta je s trenerima, igračima, sportskim direktorima...?

Kako je vodio klub i infrastrukturne radove - skidam kapu. Žao mi je što nije završio bar južnu tribinu. Ali dugoročno onakav način vođenja kluba nije rješenje.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: 400000razloga, Bing [Bot], cipiripi i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija