Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 9:50 am

mamba21 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 9:41 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet mar 06, 2020 9:37 am
mamba21 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 9:33 am
O Tuzli malo..

Mislim da im je desna strana jaca, tu su im Efendic i Nukic i najvise pokusavaju preko njih. Crnkic im je do sada s klupe ulazio, i on je brz i opasan kao Nukic. Vidjet cemo koliko ce Vojo lopti dobiti. Sa Baljicem nemaju igru i mislim da su dosta bolje igrali sa proslim trenerom.

Oprezni moramo biti i skoncentrisani. Vazna je utakmica za nas, kao i svaka do kraja. Od svakog navijaca ce biti potrebna podrska u nedjelju, a to su i zasluzili.
Cijenjeni kolega,bez obzira na postavku igre i ekipe (koja je uzgred u nasem slucaju nebitna),ha se nadam jos jednoj magiji Semira Stilica kojom ce nam donijeti toliko zeljenu pobjedu i 3 boda za 1. Mjesto na tabeli .
Ukrast ce lendra i stilicu gol😁
Sto bi pocasni predsjednik rekao...
Pogadjaju te lopte jelde....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:02 am

Nesto ne zapamtih da se Culic ovdije citirao i spominjao po dobrom. Uglavnom je bio glupan i glupo piskaralo naklonjeno nekom ko je zelio propast dinastije. A sad ide i to ..
Po kojim rezonima je Stilic genije(ne sporim da nije),a ovaj drugi samo trener.
Onda po toj logici i Ivica Osim je samo trener.
@nikad _izvini moram istaci da sam i ja primijetio da kad se pobijedi i napravi dobar rezultat,nekako ekipa utihne.
Ako se i jave,jave se ono eto da ne bude da nisu,ali urijetko Bogami.
Nedavno je neko,@kospa cini mi se napisao jednu dobru stvar. Sto vise napadaju na ovaj nacin,prave samo kontra efekat kod ljudi.
Jos jedna stvar. Samo onaj "samo trener" moze onako da daje intervju,na 10 cenata od onih govana cetnickih,bez da se prepadne,bez da se okrene,bez da se pomakne.Jos im se smije,a nije bas da ga je cuvao kordon policije i da nisu mogli da ga napadnu na bilo koji nacin.
Meni je to mangupluk,sta god ko mislio o tome.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:07 am

Veci je Benzema mangup sto je sve to snimio :D


Iskreno, da udjose one dvije njihove sanse, drugacije je moglo biti. Ali, srecu treba zasluziti i provocirati je radom, trudom, zalaganjem. Mi smo trcali, pokusavali nesto i sreca nas je malo pogledala.
Meni je interesantno da Sinan koji nije proso pripreme izgleda spremnije i bolje od dosta igraca koji su bili u Turskoj.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:14 am

barbarez je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:02 am
Nesto ne zapamtih da se Culic ovdije citirao i spominjao po dobrom. Uglavnom je bio glupan i glupo piskaralo naklonjeno nekom ko je zelio propast dinastije. A sad ide i to ..
Po kojim rezonima je Stilic genije(ne sporim da nije),a ovaj drugi samo trener.
Onda po toj logici i Ivica Osim je samo trener.
@nikad _izvini moram istaci da sam i ja primijetio da kad se pobijedi i napravi dobar rezultat,nekako ekipa utihne.
Ako se i jave,jave se ono eto da ne bude da nisu,ali urijetko Bogami.
Nedavno je neko,@kospa cini mi se napisao jednu dobru stvar. Sto vise napadaju na ovaj nacin,prave samo kontra efekat kod ljudi.
Jos jedna stvar. Samo onaj "samo trener" moze onako da daje intervju,na 10 cenata od onih govana cetnickih,bez da se prepadne,bez da se okrene,bez da se pomakne.Jos im se smije,a nije bas da ga je cuvao kordon policije i da nisu mogli da ga napadnu na bilo koji nacin.
Meni je to mangupluk,sta god ko mislio o tome.
Sta je sad problem majstore....
Opet hinjski ujedas....
Culic jeste supak ......jednom supak uvijek supak....
Tekst sam kopirao zato sto se nemoze postaviti link niti jednog drugog portala sem ovoog...
Zato skini mi se vise sa hinjaulukom....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:17 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet mar 06, 2020 8:58 am
@pp za sehare!
Amar Osim genije, čarobnjak!!
Sin najvećeg ikad.
Drugi najveći.
Šteta što se loza ne proširi slušanjem njih dvojice.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:24 am

phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:26 am

teteac8684 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 9:49 am
Amar fino kaže poslije utakmice kako je i bilo, maximalno realno i korektno, klasična čeka utakmica, imali smo malo više sreće od njih i genijalca Štilića i to je to...ali jok...
:palacgore:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:36 am

Da je Amar Osim za ovu ligu glavom i bradom sir Alex Ferguson, to samo mogu negirati oni koji mrze Željezničar. Ili imaju neke svoje lične interese koji se kose sa interesima imenovanog, ili kluba.
Nama je najlakše i najbolje kad je on trener, znaš da će rezultat kad doći.
Problem su oni drugi u klubu koji su se vazda šlepali uz Amara-trenera. A problem je Bgm i Amar-"vlasnik Želje" koji koliko god da je odličan trener toliko je loš na tim drugim poljima koji se tiču ostatka uređenja kluba jer sve ono što osvoji(mo) skupo to plati(mo).
Trofeji jesu mjerilo u nogometu ali nisu jedino bitno. Ako ćemo osvajati 3 godine nešto, pa 5 ispaštati zbog toga, pitanje je koliko je to ispravan put.
Za one Amaroljupce ali i Amaromrsce treba da nam bude jasno da Željo nije od danas do sutra, nije igra i zabava već nešto što "dobijemo u amanet od roditelja po rođenju i čuvamo dok se ne poselamimo sa ovim svijetom"...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:36 am

barbarez je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:02 am
Nesto ne zapamtih da se Culic ovdije citirao i spominjao po dobrom. Uglavnom je bio glupan i glupo piskaralo naklonjeno nekom ko je zelio propast dinastije. A sad ide i to ..
Po kojim rezonima je Stilic genije(ne sporim da nije),a ovaj drugi samo trener.
Onda po toj logici i Ivica Osim je samo trener.
@nikad _izvini moram istaci da sam i ja primijetio da kad se pobijedi i napravi dobar rezultat,nekako ekipa utihne.
Ako se i jave,jave se ono eto da ne bude da nisu,ali urijetko Bogami.
Nedavno je neko,@kospa cini mi se napisao jednu dobru stvar. Sto vise napadaju na ovaj nacin,prave samo kontra efekat kod ljudi.
Jos jedna stvar. Samo onaj "samo trener" moze onako da daje intervju,na 10 cenata od onih govana cetnickih,bez da se prepadne,bez da se okrene,bez da se pomakne.Jos im se smije,a nije bas da ga je cuvao kordon policije i da nisu mogli da ga napadnu na bilo koji nacin.
Meni je to mangupluk,sta god ko mislio o tome.
Koliko im je nabio komplekse, pola lige ima pjesme za njega. Al samo nam nasmijease Brku, jeste mangupski.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:38 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet mar 06, 2020 9:34 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet mar 06, 2020 8:58 am
@pp za sehare!
Amar Osim genije, čarobnjak!!
Niste u pravu cijenjeni kolega.
Semir Stilic je Genije,Carobnjak,Bog otac....
Ovaj potonji je samo trener.....
Slazem se..
Ali nije uvijek Stilic tu bio, pa je ovaj prvi osvajao i osvajao..Desetak trofeja, čista magija!
Imamo srecu pa su obojica naši.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:39 am

Ma nije mangupski, nego lesevi neka fina raja. :D :D :D :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:40 am

Kako to da ovima sto im je kup bitan bio prije dvije godine (meni bio i ostao sporedni trofej, ali trofej koji me obraduje), sad od jednom nije bitan?
Oni koji su rekli da je manje važan su se pojavili u Krupi..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:42 am

Liga prioritet broj 1, Kup broj 2, svaki trofej se broji!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:50 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:14 am
barbarez je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:02 am
Nesto ne zapamtih da se Culic ovdije citirao i spominjao po dobrom. Uglavnom je bio glupan i glupo piskaralo naklonjeno nekom ko je zelio propast dinastije. A sad ide i to ..
Po kojim rezonima je Stilic genije(ne sporim da nije),a ovaj drugi samo trener.
Onda po toj logici i Ivica Osim je samo trener.
@nikad _izvini moram istaci da sam i ja primijetio da kad se pobijedi i napravi dobar rezultat,nekako ekipa utihne.
Ako se i jave,jave se ono eto da ne bude da nisu,ali urijetko Bogami.
Nedavno je neko,@kospa cini mi se napisao jednu dobru stvar. Sto vise napadaju na ovaj nacin,prave samo kontra efekat kod ljudi.
Jos jedna stvar. Samo onaj "samo trener" moze onako da daje intervju,na 10 cenata od onih govana cetnickih,bez da se prepadne,bez da se okrene,bez da se pomakne.Jos im se smije,a nije bas da ga je cuvao kordon policije i da nisu mogli da ga napadnu na bilo koji nacin.
Meni je to mangupluk,sta god ko mislio o tome.
Sta je sad problem majstore....
Opet hinjski ujedas....
Culic jeste supak ......jednom supak uvijek supak....
Tekst sam kopirao zato sto se nemoze postaviti link niti jednog drugog portala sem ovoog...
Zato skini mi se vise sa hinjaulukom....
Nisam te imao namjeru citirat i spominjat,ali su mi se 2 tvoja komentara vezala jedan za drugim.
Znas i sam da nije uredu pricati eto Stila je genije,a ovaj samo trener. Sta god ti mislio o ovome drugom.
Jer jednostavno to nema smisla. Ne mora se u svakoj sitnici trazit razlog za osporavanje neceg uradjenog i postignutog. Bar ja to tako vidim.
Mozes ti misliti o meni sta hoces. Ako ti za mene mislis da sam hinja,i jos vjerovatno par istomisljenika ili onih koji imaju "dobar "razlog za to,a za tebe i slicne,puno veci broj ljudi,onda ok ,nek to bude tako. Ali bi se bar zapitao ima li i to smisla pricati.
Ja ti eto ne bih nista rekao tako,cak mi ti uopste nisi toliki hinjak,kao neki drugi,samo mislim da tjeras neku suludu kontru za sve.
Kad je tjeras onda bar imaj mjeru u tome.
Mene vise nervira ova grupa sto se sad usutila,a da smo zijanili orgijala bi po forumu,pricama o futbolu,losem prelaznom,o igri bez napadaca,o Sinanu bez priprema,o Erminu .....
To su bolan isti oni koji su se pitali igra li Stila i vidi li se na terenu u Banja Luci prije par mjeseci. I shvatis koliko je sve to besmisleno. U sve se petljamo i sve znamo. A poklopi nas covjek milion puta.
Eto sad je i Mesa svima dobar,a koliko su ga osporavili ti sto sve znaju. Nisi im mogao objasnit,nisi ih mogao dozvat,od objesti i pametovanja.
Mozda bi se i pominjalo kako smo dobili na guzove uz autogol i magiju Semira Stilica. Ali ih nema da nam to kazu. Da nam kazu kako je Sarajevo za razliku od nas dominiralo.
Izgledalo svjetski. A to sto su dali cirkus golove nema veze.
Zato se ba nemojte pravit budale. Dovoljno je vidjeti one navijace Borca,i shvatiti da su svi takvi prema nama. Jos treba eto i mi sami da se glodjemo i pljujemo.
Mani se ba ti te politike,ne stoji ti.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pet mar 06, 2020 10:57 am, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:51 am

Nego nešto kontam, ako su oni tamo (RS-ovci) zadojeni mržnjom prema svemu Bosanskom, onda smo mi ovde zadojeni mržnjom prema radu i poštovanju drugog.
Navijači nakon meča u BL hladno prolaze pored našeg trenera i ekipe koja snima, a nama ovde problem sprovesti ih nekako u SZ-zdenku. Najlakše reći nemoguće. A to što Željo direktno ispašta zbog toga, koga to boli briga. Daj da mi olakšano sebi posao maksimalno, ako ikako može da ništa ne radimo. Ovde mislim na one, a zna se ko su, što određuju gdje će gostujući navijači. Mada u suštini oni su totalno nebitna karika u tom odlučivanju ali eto odlučuju.
Drugo, klub je DUŽAN da tome stane u kraj. Ako ne znaju kako, ima milion primjera na zapadu samo prepisati. Napravi kavez na SZ-zdenci, pozabavi se tim a o ulasku na stadion ne vidim kako i zašto bi i to bio toliki problem, nisam jednom ulazio na taj dio sjevera pa da ne znam kolike su mogućnosti da se nešto napravi (belaj) ali i da se organizuje normalno ako se želi.
Al jok, najlakše je reći ne može. A u Banjaluci može da oni kojima je samo prije par dana zabranjen pristup utakmicama (pa se oni sa sjevera prebacili na istok) šeću pored naših ljudi toliko blizu da je moguć fizički kontakt. Grebo lud zbunjenog više...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 10:58 am

salle86 je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:51 am
Nego nešto kontam, ako su oni tamo (RS-ovci) zadojeni mržnjom prema svemu Bosanskom, onda smo mi ovde zadojeni mržnjom prema radu i poštovanju drugog.
Navijači nakon meča u BL hladno prolaze pored našeg trenera i ekipe koja snima, a nama ovde problem sprovesti ih nekako u SZ-zdenku. Najlakše reći nemoguće. A to što Željo direktno ispašta zbog toga, koga to boli briga. Daj da mi olakšano sebi posao maksimalno, ako ikako može da ništa ne radimo. Ovde mislim na one, a zna se ko su, što određuju gdje će gostujući navijači. Mada u suštini oni su totalno nebitna karika u tom odlučivanju ali eto odlučuju.
Drugo, klub je DUŽAN da tome stane u kraj. Ako ne znaju kako, ima milion primjera na zapadu samo prepisati. Napravi kavez na SZ-zdenci, pozabavi se tim a o ulasku na stadion ne vidim kako i zašto bi i to bio toliki problem, nisam jednom ulazio na taj dio sjevera pa da ne znam kolike su mogućnosti da se nešto napravi (belaj) ali i da se organizuje normalno ako se želi.
Al jok, najlakše je reći ne može. A u Banjaluci može da oni kojima je samo prije par dana zabranjen pristup utakmicama (pa se oni sa sjevera prebacili na istok) šeću pored naših ljudi toliko blizu da je moguć fizički kontakt. Grebo lud zbunjenog više...
Bravo, kod as ništa ne može. Ja bi ove iz Banja Luke od sada uvodio u 45 minuti i izvodio u 80min. Da smo kakav karakter uveli bi ih u 60toj a izveli u 70toj, čisto da pokažemo da možemo biti gori.
A ovo oko SZ zdenke su samo izgovori. Ovi što odlučuju unište 1/4 tribina na istoku u derbiju + 1/4 sjeverne tribine. U derbiju je to velika stvar jer raja sjedi po stepenicama. Dakle onaj ko odlučuje o tome ne radi svoj posao, ne vodi se računa o interesu kluba.

Svaka čast i za predhodni post.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:01 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:40 am
Kako to da ovima sto im je kup bitan bio prije dvije godine (meni bio i ostao sporedni trofej, ali trofej koji me obraduje), sad od jednom nije bitan?
Oni koji su rekli da je manje važan su se pojavili u Krupi..
Zašto ovo radiš?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:03 am

Najgore od svega kažu problem u policiji. Pa daj majku mu organizuj sad sastanke sa njima, vrši pritisak stalno nešto traži. Niko neće doći sam i reći eto mi ćemo raditi malo više, neće jer moraš ti kao klub biti uporan u zahtjevima. Općenito je takvo stanje u državi da će malo ko sam od sebe nešto uraditi, čak i kad vidi da to što se dešava može i bolje i drugačije, dok mu ti ne zatražiš.
Ovde direktno ispašta klub koji umjesto 5 hiljada mjesta na sjeveru ustvari "ima" 4 jer milju minimum pojedu tampon zone
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:07 am

AsharaK je napisao/la:
pet mar 06, 2020 10:39 am
Ma nije mangupski, nego lesevi neka fina raja. :D :D :D :D
Treba popravit odnose :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5099
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 06, 2020 11:08 am

mi gostujuce navijace MORAMO od sad tretirati drugacije nego sto smo to radiili ranije. imamo najbolji stadion, najbolji teren, najbolje navijace u bosni i sve to mora biti nama prioritet i tako se moramo postaviti prema drugim klubovima i njihovim navijacima... ako za derbi postoji mogucnost da dodje 15K onda strpaj navijace sarajeva na sjeverozapad i nema tu price... policija je tu da stiti ali nisu oni organizatori tih utakmica i ne mogu ti govoriti gdje ces smjestiti gostujuce navijace. protiv drugih klubova je malo lakse organizovati utakmicu jer ne ocekujes 15K protiv slobode ili borca, ali mi se napokon moramo ponasati kao klub koji stoji iza svih sto vole ovaj klub...
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija