Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 8:16 pm

Ne znam sta je falilo da odradi pripreme, pa ga onda sad po povratku u Sarajevo otkacit ako ne htjedne produzit. Vako on svakako vazda povrijedjen, jos garant s juniorima nije ni trenirao kako treba, daj boze da je u ikakvoj formi i kondiciji.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 8:19 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet feb 13, 2020 7:39 pm
Tik - tak.
Jaka jaka.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 8:26 pm

 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 8:33 pm

Ja sto ozvanja na ovom snimku a i stubovi ne smetaju :)
TM87
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 8:35 pm

superiore1921 je napisao/la:
čet feb 13, 2020 8:16 pm
Ne znam sta je falilo da odradi pripreme, pa ga onda sad po povratku u Sarajevo otkacit ako ne htjedne produzit. Vako on svakako vazda povrijedjen, jos garant s juniorima nije ni trenirao kako treba, daj boze da je u ikakvoj formi i kondiciji.
Fali par cifara na racunu kao sto je falilo pa Zakaric nije dosao, Faminjo sto nije nas, kao i mnogi drugi igraci, pojacanja koja su nam jako potrebna. Ja potpuno razumijem Ramovica, Kemu, a i sve druge da zele vise novca i to im niko apsoltno niko ne moze osporiti ali realnost je takva da klub nema te mogicnosti. Svako od nas ce da radi za vecu platu i bolje uslove, zaj'ebite svaku drugu pricu. I ovo ce se vec na ljeto ponoviti sa nekim drugim igracem, kao sto ni na ljeto nece biti Faminja, nekog "Zakarica", petog - desetog igraca ako ne bude novca u klubu.

A krivca za to mozemo traziti samo sami u sebi, tacnije u klubu tj. upravi koja je krivac sto nema novca u klubu, a mi smo svi prije svega svi zajedno krivi sto kao klub nismo kolektiv nego drustvo gdje neko odlucuje drugi klimaju glavom i pritom su nespsobni da obavlja svoje zadatke i uloge kao clana uprave. Tesko je prihvatiti ali tako je mi u kubu imamo poremecaj nadleznosti i hijerarhije, odlucivanja, i naravno nesposobne ljude koji ne znaju da rade svoj posao.

Mi smo u takvoj situaciji da nam mnogo toga zavisi od prvog Amar koji mora cudo da napravi sa ovom ekipom igraca u smislu sto boljeg okoncanja sezone, europa je minimum a tamo sta ce biti je druga prica. Na to sve ova uprava, skupstinari, ovi sto su tu sto lafo vole Zelju pa naplacuju svoj volonterski rad moraju da rode sto bi se reklo novac za ljeto, privuku sponzore, ostvare projekte, planiraju projekte jer gadno nam se pise na ljeto ako bilo koja od ovih strana zakaze.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 9:02 pm

Mi bi htjeli da dovodimo mega pojacanja svake sezone i da imamo kesa....al zato nikom te ne damo :r pa odakle pare da dodju ako nece od investitora, nece sigurno pasti s neba...ko ce nama ugodit haha
 
fanaticZeljin
Postovi: 3086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 9:09 pm

Hajde Sinane produži, dobro se slagao na terenu sa Stilom
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 9:14 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 9:15 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet feb 13, 2020 7:39 pm
Tik - tak.
??
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 9:23 pm

Elegant je napisao/la:
čet feb 13, 2020 8:35 pm
superiore1921 je napisao/la:
čet feb 13, 2020 8:16 pm
Ne znam sta je falilo da odradi pripreme, pa ga onda sad po povratku u Sarajevo otkacit ako ne htjedne produzit. Vako on svakako vazda povrijedjen, jos garant s juniorima nije ni trenirao kako treba, daj boze da je u ikakvoj formi i kondiciji.
Fali par cifara na racunu kao sto je falilo pa Zakaric nije dosao, Faminjo sto nije nas, kao i mnogi drugi igraci, pojacanja koja su nam jako potrebna. Ja potpuno razumijem Ramovica, Kemu, a i sve druge da zele vise novca i to im niko apsoltno niko ne moze osporiti ali realnost je takva da klub nema te mogicnosti. Svako od nas ce da radi za vecu platu i bolje uslove, zaj'ebite svaku drugu pricu. I ovo ce se vec na ljeto ponoviti sa nekim drugim igracem, kao sto ni na ljeto nece biti Faminja, nekog "Zakarica", petog - desetog igraca ako ne bude novca u klubu.

A krivca za to mozemo traziti samo sami u sebi, tacnije u klubu tj. upravi koja je krivac sto nema novca u klubu, a mi smo svi prije svega svi zajedno krivi sto kao klub nismo kolektiv nego drustvo gdje neko odlucuje drugi klimaju glavom i pritom su nespsobni da obavlja svoje zadatke i uloge kao clana uprave. Tesko je prihvatiti ali tako je mi u kubu imamo poremecaj nadleznosti i hijerarhije, odlucivanja, i naravno nesposobne ljude koji ne znaju da rade svoj posao.

Mi smo u takvoj situaciji da nam mnogo toga zavisi od prvog Amar koji mora cudo da napravi sa ovom ekipom igraca u smislu sto boljeg okoncanja sezone, europa je minimum a tamo sta ce biti je druga prica. Na to sve ova uprava, skupstinari, ovi sto su tu sto lafo vole Zelju pa naplacuju svoj volonterski rad moraju da rode sto bi se reklo novac za ljeto, privuku sponzore, ostvare projekte, planiraju projekte jer gadno nam se pise na ljeto ako bilo koja od ovih strana zakaze.
Znaci jadan pokusaj relativiziranja stvari kako bi voda otisla na tvoj mlin. Zakaricu dati 20k je apsurdno. Igrac kojeg mi ne mozemo, prodati za veliku svotu, koji bi nam bio treca opcija u ekipi i koji ako zakaze(a nije nerealno moze biti veoma problematican). Nije ovo neko kukanje sto on nije dosao, vec objektivno gledanje stvari da on u prvom mandatu prvih pola godine je bio jako los jer nije bio prva opcija. Dati 10 0000 nekome za pola godine a on zakaze je za nas rizicno. Druga stvar sto se taj igrac s obzirom na godine tesko moze prodati. Ponudili smo razumne uvjete i tjt.
Fanimo je da je Musija covjek od rijeci u proslu srijedu trebao biti nas. Ponudu je bio prihvatio, radili se o odredjenoj cifri i da je klub u takvoj poziciji kao sto ti pricas ne bi mogao to uraditi. Momak je bio veoma korektan po pitanju uvjeta, zelio je doci ovdje ali nije sudjeno bilo.

Najsmjesniji dio ovog tvog izlaganja je da Ramovic Sinan i Osmankovic Kenan mogu zahtjevati vise. Na osnovu cega mogu zahtjevati vise? Koji ucinak su to oni pokazali da mogu traziti plate u rangu Zeca? Taj kritikovani Zec je u svom periodu ovdje je ucestvovao da li golom ili asistencijom u 60% utakmica koje je odigrao. A odigrao je 60% utakmica odkad je tu. Isti taj Ramovic je manje odigrao u tom istom periodu, ima znatno losiji ucinak, istrpljen je nakon povrede i kad se ocekivalo od njega da pokaze nesto on digao nos.
Osmankovic stoper u jednoj od losijih odbrana lige, odigrao nekoliko utakmica korektno nekoliko dobro a daleko je to od neke fantasticne karijere ala Cocalic. A daleko najvise je istrpljen i dobio je daleko najvise sansi.

Sto se tice uprave da je klimavo jeste. Da ima nekih pomaka ima(citaj Macron, citaj da su se pomalo poceli aktivirati oko sponzora, da se jug uveliko planira). Lose je to, ali funkcionisanje kluba nije ugrozeno. Za razliku od prije godinu gdje je zbog siljka i travnickog giganta stanje bilo haoticno ovo jeste upgrade. Da li je to na nivou Vedranove uprave, ni blizu ali je za sad malo bolje.

Prelazni rok je los odradjen u mom vidjenju stvari(citaj nekoliko mojih postova ranije) ali imaju ljudi koji znaju vise od nas(pogotovo tebe) koji su placeni za to. Ako zakazu vrlo rado cu iskazati nezadovoljstvo(Titula ili odlazi) pa da si mi najrodjeniji(a iznimno cijenim Amara) ali je po meni zajebao prijelazni zestoko.

Tako da prestani izmisljati, praviti dramu i famu oko stvari koje ne znas i ne razumijes.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 10:07 pm

Bravo za intervju 1921.ba, posebno je lijepo slušati Amarove anegdote i stavove o bivšim igračima.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 10:13 pm

Svaka cast za intervju, najbolji ste dio Zelje vec godinama 1921.ba...a Amara je gust slusati, jednostavno ne moze dosaditi.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 10:23 pm

Hahah kako dobro ovo za anegdote, daj odma i drugi dio, šta nas mučite
Željezničar ante portas !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 13, 2020 10:43 pm

Ti si Zeljin cetnik Mirkoooo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 14, 2020 12:43 am

Elegant je napisao/la:
čet feb 13, 2020 5:07 pm
Neka Rame sa njegovim staklenim koljenima koja nisu obavila kljucne pripreme, taman da Zec ima jarana tokom bolovanja i jedne odigrane utakmice ako dođe do toga.
Ih ko nije bio na bolovanju a da mu nije ništa, i ne zna koja je to ljepota 😂
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 14, 2020 12:48 am

slika

💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 14, 2020 1:19 am

Sta mislite koliki negativni uticaj na navijacku atmosferu u toku prenosa utakmice imaju pojedini tendeciozni komentatori poput recimo Igora Kristica i slicno, a koja se kasnije nakon utakmice reflektuje na energiju u timu, pritisak javnosti i stvaranje sveukupnog misljenja?
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u pet feb 14, 2020 4:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 14, 2020 2:32 am

Elegant je napisao/la:
čet feb 13, 2020 8:35 pm
superiore1921 je napisao/la:
čet feb 13, 2020 8:16 pm
Ne znam sta je falilo da odradi pripreme, pa ga onda sad po povratku u Sarajevo otkacit ako ne htjedne produzit. Vako on svakako vazda povrijedjen, jos garant s juniorima nije ni trenirao kako treba, daj boze da je u ikakvoj formi i kondiciji.
Fali par cifara na racunu kao sto je falilo pa Zakaric nije dosao, Faminjo sto nije nas, kao i mnogi drugi igraci, pojacanja koja su nam jako potrebna. Ja potpuno razumijem Ramovica, Kemu, a i sve druge da zele vise novca i to im niko apsoltno niko ne moze osporiti ali realnost je takva da klub nema te mogicnosti. Svako od nas ce da radi za vecu platu i bolje uslove, zaj'ebite svaku drugu pricu. I ovo ce se vec na ljeto ponoviti sa nekim drugim igracem, kao sto ni na ljeto nece biti Faminja, nekog "Zakarica", petog - desetog igraca ako ne bude novca u klubu.

A krivca za to mozemo traziti samo sami u sebi, tacnije u klubu tj. upravi koja je krivac sto nema novca u klubu, a mi smo svi prije svega svi zajedno krivi sto kao klub nismo kolektiv nego drustvo gdje neko odlucuje drugi klimaju glavom i pritom su nespsobni da obavlja svoje zadatke i uloge kao clana uprave. Tesko je prihvatiti ali tako je mi u kubu imamo poremecaj nadleznosti i hijerarhije, odlucivanja, i naravno nesposobne ljude koji ne znaju da rade svoj posao.

Mi smo u takvoj situaciji da nam mnogo toga zavisi od prvog Amar koji mora cudo da napravi sa ovom ekipom igraca u smislu sto boljeg okoncanja sezone, europa je minimum a tamo sta ce biti je druga prica. Na to sve ova uprava, skupstinari, ovi sto su tu sto lafo vole Zelju pa naplacuju svoj volonterski rad moraju da rode sto bi se reklo novac za ljeto, privuku sponzore, ostvare projekte, planiraju projekte jer gadno nam se pise na ljeto ako bilo koja od ovih strana zakaze.
Kakve crne cifre bruda, nije Ramovic rekao necu na pripreme 😂😂😂 to sto ti je ovaj post lego na volej pa da to sve napises je drugo, al ja kazem da nista Osimu nije falilo vodit ga pa ga sad prekrizit
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 14, 2020 7:28 am

AdmirA je napisao/la:
čet feb 13, 2020 9:15 pm
Glas Razuma je napisao/la:
čet feb 13, 2020 7:39 pm
Tik - tak.
??
!!!!!!!
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 14, 2020 9:01 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet feb 14, 2020 7:28 am
AdmirA je napisao/la:
čet feb 13, 2020 9:15 pm
Glas Razuma je napisao/la:
čet feb 13, 2020 7:39 pm
Tik - tak.
??
!!!!!!!
Kakve su ovo asocijacije
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija