Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:35 pm

Qwerty_1987 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:30 pm
Prijatno i doviđenja ...slika

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Dvije legende...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:35 pm

Kakvih sve gluposti covjek nece procitati ovdje. Udjem, kontam nesto cu pametno procitati ili saznati, a ono 90% stvari klasicne idiotarije u rangu osoba sa posebnim potrebama. Naravno zajedno sa mnom hajvanom koji dolazi na ovaj forum.

Srerno novoj upravi i adio.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:37 pm

blueheart je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:58 am
Mnogo raje, one da kazem obicne raje koja nema nikakve pretenzije prema klubu, osim da dodje i pogleda utakmicu vidi se sa nekim ljudima na tribini i ode poslije na kafu, pivu... nece dati ovim podrsku zbog ovakvog ulaska u klub bez obzira na rezultate koje ostvare...
Plavo srce Zeljino
Vecina te raje nema pojma o svemu ovome a niti ih puno i interesuje
A ja im iskreno zavidim
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:38 pm

Ovaj violina ko retard, ali bukvalno..
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:40 pm

Qwerty_1987 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:30 pm
Prijatno i doviđenja ...slika

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Koliko trofeja na jednoj slici 😂😂
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:40 pm

Za koji dan KAmar.tar obustavlja od izvrsenja kamatarsku tuzbu....
a govnogovno.ba novi medijski partner objavljuje naslov:
NOVA UPRAVA POKAZUJE SPOSOBNOST - RACUN KLUBA DEBLOKIRAN!

KAmar.tarovci padaju u bandak....pa poslije svima citaju bukvicu....
"Aha...sta cete sad Misketovci"?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:42 pm

Amidza je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:16 pm
Brkoo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:01 pm
Budi Željo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:02 pm
Joj majko draga sta vam je. Evo nema ni Kasima nema ni Mustafe. Ima dosta sposobnih ljudi u upravi i finansijski stabilnih, a Boga mi i Zeljovaca i to bolesnih ko i mi svi. Prva im je stvar da Amara natjeraju na klupu a ne da postavlja Memice i Muse i idemo dalje.
Volim te Zeljo!
Meni je ovaj upravni odbor dosta jaci od prethodnog, kako ce raditi vidjet cemo. Prioritet im treba biti kao sto kazes dovodjenje Amara Osima. Ako se i Miodrag aktivno ukljuci Zeljo bi mogao naredne sezone napasti i grupnu fazu lige sampiona. To bi vjerovatno bio i cilj Amara( da se nesto ozbiljno u evropi napravi)jer je vec prekucavao ligu i ne bi se zadovoljio samo osvajanjem lige..
Polako Brko kralju.
Ma napisao sam ako, to je na dugom stapu ali sansa postoji i to ogromna sansa iz razloga sto je covjek poslao svog covjeka u uo. Ako covjek vidi da se dobro radi i aktivno se ukljuci, ono sto sam napisao onda ne bi bilo nemoguce bez obzira sto to iz sadasnje perspektive izgleda smijesno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:49 pm

Vidim ovo i sjetim se kako su pokusavali zelji ukrasti imovinu na račun sd, i kakve su tada podlosti radili, i uprkos tome Senad uspije nemoguće, i uhvati me strasna tuga, a koliko sam postovao amara.... Sjetite se mreže i strasnih optužbi. Ali sad smo valjda svi pametniji, nema muda pod bubrege. Prvi uslov KROV
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:50 pm

Zeljeznicar uskoro u "No1" opremi.
:rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:51 pm

Ja sam za da se malo spusti lopta, znam da trazim puno, ali ne znam sta nam drugo preostaje. Necu da patetisem, ili da ispada da sad odobravam nacin na koji se uslo u klub, sve sto se izdesavalo, i tako dalje. Ne amnestiram nikoga, i ne mislim da je iko zlatan. Ni ovi sto su bili prije, ni ovi sto su sad usli. Mislim da je za sve skupa bolje da podvucemo crtu i ne gledamo nazad.

Eto, ko je upratio sta pisem, mogao je primjetiti da ni u jednom jedinom postu nisam napisao "uprava napolje." Kritikovao kad sam mislio da treba i sta mislim da treba, i to je to. Nisam klimao glavom na sve i odobravao sve, a nisam ni pljuvao na svaki potez. Prosloj upravi veliko hvala na svemu sto su uradili za nas klub. Necu da se osvrcem na sta je bilo lose, sta je moglo bolje, i ostalo. Desetine postova o tome napisano ionako. Oni su sada istorija.

Novim ljudima podrska sve dok je zasluzuju. Ima medju njima stvarno kvalitetnih osoba i pravih Zeljovaca za koje svi znamo da su provjereni. Neki su nepoznanica, neki tu i tamo...sta da radimo?

Nadam se da ovaj forum nece dolaskom ove uprave postati toksicno mjesto gdje se iz dana u dan jedne te iste stvari pisu, gdje se sve osporava i pljuje, forumasi jedni drugima drkaju qrac i ponavljaju jedno te isto, kao sto je bio ss forum za vrijeme Misketa i ostalih. Bice velika steta ako se to desi, po sve nas. Pisu mnogi da je ljestvica visoko podignuta, i ja se slazem da jeste. Hajde da tako onda posmatramo stvari. Bujrum gospodo, radite, a mi da podrzavamo sta treba, kritikujemo sto mislimo da nije ok.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:56 pm

Amidza je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:51 pm
Ja sam za da se malo spusti lopta, znam da trazim puno, ali ne znam sta nam drugo preostaje. Necu da patetisem, ili da ispada da sad odobravam nacin na koji se uslo u klub, sve sto se izdesavalo, i tako dalje. Ne amnestiram nikoga, i ne mislim da je iko zlatan. Ni ovi sto su bili prije, ni ovi sto su sad usli. Mislim da je za sve skupa bolje da podvucemo crtu i ne gledamo nazad.

Eto, ko je upratio sta pisem, mogao je primjetiti da ni u jednom jedinom postu nisam napisao "uprava napolje." Kritikovao kad sam mislio da treba i sta mislim da treba, i to je to. Nisam klimao glavom na sve i odobravao sve, a nisam ni pljuvao na svaki potez. Prosloj upravi veliko hvala na svemu sto su uradili za nas klub. Necu da se osvrcem na sta je bilo lose, sta je moglo bolje, i ostalo. Desetine postova o tome napisano ionako. Oni su sada istorija.

Novim ljudima podrska sve dok je zasluzuju. Ima medju njima stvarno kvalitetnih osoba i pravih Zeljovaca za koje svi znamo da su provjereni. Neki su nepoznanica, neki tu i tamo...sta da radimo?

Nadam se da ovaj forum nece dolaskom ove uprave postati toksicno mjesto gdje se iz dana u dan jedne te iste stvari pisu, gdje se sve osporava i pljuje, forumasi jedni drugima drkaju qrac i ponavljaju jedno te isto, kao sto je bio ss forum za vrijeme Misketa i ostalih. Bice velika steta ako se to desi, po sve nas. Pisu mnogi da je ljestvica visoko podignuta, i ja se slazem da jeste. Hajde da tako onda posmatramo stvari. Bujrum gospodo, radite, a mi da podrzavamo sta treba, kritikujemo sto mislimo da nije ok.
Naravno da nece, za razliku od takvih pojedinaca mi gledamo interes Zelje.

Za ostatak posta, slazem se.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:57 pm

Nadam se i ja da nece storme, ali do nas je.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:58 pm

Amidza je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:51 pm
Ja sam za da se malo spusti lopta, znam da trazim puno, ali ne znam sta nam drugo preostaje. Necu da patetisem, ili da ispada da sad odobravam nacin na koji se uslo u klub, sve sto se izdesavalo, i tako dalje. Ne amnestiram nikoga, i ne mislim da je iko zlatan. Ni ovi sto su bili prije, ni ovi sto su sad usli. Mislim da je za sve skupa bolje da podvucemo crtu i ne gledamo nazad.

Eto, ko je upratio sta pisem, mogao je primjetiti da ni u jednom jedinom postu nisam napisao "uprava napolje." Kritikovao kad sam mislio da treba i sta mislim da treba, i to je to. Nisam klimao glavom na sve i odobravao sve, a nisam ni pljuvao na svaki potez. Prosloj upravi veliko hvala na svemu sto su uradili za nas klub. Necu da se osvrcem na sta je bilo lose, sta je moglo bolje, i ostalo. Desetine postova o tome napisano ionako. Oni su sada istorija.

Novim ljudima podrska sve dok je zasluzuju. Ima medju njima stvarno kvalitetnih osoba i pravih Zeljovaca za koje svi znamo da su provjereni. Neki su nepoznanica, neki tu i tamo...sta da radimo?

Nadam se da ovaj forum nece dolaskom ove uprave postati toksicno mjesto gdje se iz dana u dan jedne te iste stvari pisu, gdje se sve osporava i pljuje, forumasi jedni drugima drkaju qrac i ponavljaju jedno te isto, kao sto je bio ss forum za vrijeme Misketa i ostalih. Bice velika steta ako se to desi, po sve nas. Pisu mnogi da je ljestvica visoko podignuta, i ja se slazem da jeste. Hajde da tako onda posmatramo stvari. Bujrum gospodo, radite, a mi da podrzavamo sta treba, kritikujemo sto mislimo da nije ok.
Ako zelimo Zelji najbolje, nista nam drugo ne preostaje
Stoga, samo Zeljo
5. - 7. Okt 1992.
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:02 pm

Kad ce vise taj februar 😎
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:03 pm

Zna li neko kad tacno krecu pripreme ?
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:03 pm

Jedno je sigurno diplome ce se moci zavrsiti na sjeveru :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:05 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 5:03 pm
Zna li neko kad tacno krecu pripreme ?
Mislim da je 12. januar.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:05 pm

Može li neko predstaviti clanove uprave ko su ....
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:06 pm

bili mi zadovoljni ili ne, ovi ljudi sada vode naseg Želju i moramo ih podrzati, sve suprotno tome je rad kontra kluba, stoga puna podrska upravi i samo naprijed, ispunite visoko postavljene standarde prethodne uprave
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 5:11 pm

Zar nova Uprava nije trebala na Skupstini iznjeti neki plan rada za 2019. godinu? Mozda nisam nasao nigdje nikakve informacije o tome, ali izgleda da o tome nije bilo ni rijeci.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija