Moderator/ica: storm_raider

 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 09, 2020 11:28 pm

Nastavit ce se ba ovo sta vam je, cetnici seru kao i uvijek, ali uz neke ustupke ce pristat
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 12:22 am

storm_raider je napisao/la:
sub maj 09, 2020 12:10 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub maj 09, 2020 12:15 am
storm_raider je napisao/la:
pet maj 08, 2020 8:50 pm
Nastavice se...
Izvor? Vico? :D
Koji je tvoj da nece? :)
Direktno iz saveza samo sto oni moraju ispostovati procedure i izvuci sto vise za sebe i da ispadne sto bezbolnije, pa se ne eksponiraju jos u medijima i "satro" nesto navlace da se igra :D Covjek ih je ucjenio i konkretno rekao, nema lige i cao. Ne znam sta se moze promjeniti i sto bi se mijenjalo. Cuj krizni stab RS ti odredjuje ima li lige ili ne :D
U Velezu je receno igracima da nema nastavka lige.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 2:07 am

Spomenu jovan ovo za mostarce na forumu, i odmah sam se podsjetio jedne situacije koju cu podijeliti s vama. Pocetak aprila 2015, gostovali mi u zapadnom. Oko 200 nas je bilo, 1:1 zavrsila tekma, cini mi se da je Memija pred kraj zicer fulio. Ja s Mirzom proveo tih 70-80 min, gledali zajedno, sticajem okolnosti tad sam ga posljednji put i vidio. Desetak dana poslije je ubijen.. Izrovarila nas murija, poskidali nas, niko upaljaca nema. Pogledam slucajno, kad pored nas dvojice, dedo, stariji, mozda oko 70 god. Vadi iz dzepa tabakeru, upaljac, pa reko dedo, samo te dragi bog poslao s tim upaljacem.. Nisu ga ni pretresali, a dedo nije s nama isao sigurno, vjerovatno je iz Mostara, Zeljovac, i na tribinu s nama
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 7:44 am

Gotovo je izvjesno i sasvim sigurno da se BH Telecom Premijer liga neće nastaviti.

Inicijator takve odluke je banjalučki Borac i njen predsjednik Vico Zeljković, inače sestrić Milorada Dodika, piše pressing.ba.

U ovom bh.entitetu su naredili da se fudbalske utakmice ne mogu igrati prije 1.jula, iako je odobreno da se može početi trenirati 18.maja. Zašto se onda čeka na početak mečeva više od 40 dana?

Sva takmičenja u entitetu RS su prekinuta što je uvod u prekid i Premijer lige.

Borac se zadovoljava trenutnim stanjem koje mu omogućava izlazak na evropsku scenu, a s njima se slažu iz Sarajeva i iz Zrinjskog koji će također u Evropu dok podršku imaju i u Mladosti koja po trenutnom stanju ima opstanak.

Podršku imaju i u Savezu koji udovoljavaju Zeljkovićevim željama jer se radi o budućem predsjedniku Fudbalskog saveza BiH.

Za prekid sezone nisu Željezničar, Široki, Tuzla City, Čelik i Radnik dok su suzdržani Sloboda i Velež.

Klubovi su dobili upitnike da ih popune do 14.maja koja je samo puka formalnost.

Međutim, ako se ovaj ishod i desi a što je sasvim izvjesno, pressing.ba nezvnaično saznaje da su pojedini klubovi već pripremili tužbe protiv Saveza.

Postavlja se pitanje ko će onda ispasti iz Lige, ko će ući u viši rang, šta će biti sa 1.ligom FBiH kao i sa drugim ligama?

Ono što je razočaravajuće da ljudi koji vode fudbal u BiH izričito se zalažu za prekid svih takmičenja.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 8:35 am

U ovo ludo vrijeme surovog kapitalizma i konstantne zelje covjeka da stice sto vecu materijalnu korist,a i ovog naseg konstantnog kukanja da smo kokuzi,malo me onaj nedavni intervju sa Ibrahimom Sehicem,vrati u neki svijet maste i nekih slicnih pogleda koje sam i sam imao.
Cesto sam razmisljao u zivotu,pogotovo onda kad su stvari u nasem klubu bile teske ili kad su nas zadesiti znale neke nepravde,da sam ikad uspio u fudbalu,da bi se vratio i igrao u Zelji onda kada se mnogi ne bi nadali.
Uvijek sam mogao da zamislim da nasa fudbalksa djeca mogu tako razmisljati.
Zato mi postupak i sve ono sto radi Semir Stilic jos vise ima na znacaju i vaznosti za nas klub i nas navijace.
Sva ona prica i inicijativa koju je sa Sehicem uradio,budi neku ludu ideju u glavi,da bi se nasa djeca mogla vratiti i da su oni nasa karta za korak naprijed i neke grupne faze o kojima godinama bezuspjesno mastamo. Prije svih nekih investitora,da su oni nasa nada za neki veci iskorak i nas najbolji investitor.
Pogotovo jer su sebe obezbijedili i na neki nacin da se oduze i nasem klubu.
A nije da nemamo materijala za ostvariti nesto tako.
Stilic,Zec su klase.
A sta bi bilo da se vrate Sehic,Cocalic,Zukanovic a u krajnjem slucaju i Dzeko.
Armin Hodzic,Rijad Bajic iako mladji,sigurno ne bi pobjegli od ove ideje kad bi vidjeli sva ova imena.
Koliko god ovo izgledalo suludo,i djecacko razmisljanje,siguran sam da je ovo i njima samim bar nekim,proslo kroz glavu i izazvalo bi im osmijeh na licu. Jer koliko god otisao iznad nase lige i svako vracanje u nju ti ne bi imalo smisla,taj osjecaj koji je svako ko je igrao za nas klub ,imao u sebi znace o cemu pricam.
Mozes igrati i simpatisati mnoge klubove,samo cws jedan istinski voljeti.
Oni svakako su dovoljno zaradili a i osim sto bi klub zaradio sa njihovim povratkom i nekom grupnom fazom,ne bi ni njima bilo manjka zarade.
Ja se nekako potajno nadam da ce Stila smuntat Sehu,pa da ce to nekako krenuti u tom smijeru.
Cocalica poznajem jos od malena,i to je divan momak i ja sam siguran da bi on bio dio te price.
A onda poslije sve je moguce.
Nasa djeca nas investitor.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 10:09 am

Bravo barba, bas tako!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 11:16 am

Veliki respekt ide majstoru i najboljem igracu lige Stilicu koji na sve nacine zagovara par igraca da dodju kod nas za 100 godisnjicu kluba..ta ljubav sto on pokazuje se ne moze kupiti novcem..neki dan na instagramu isto proziva Jasmina Burica cekamo te kaze hehehe
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 12:08 pm

https://www.tportal.hr/sport/clanak/fan ... a-20200403

https://polandin.com/41230648/football- ... r-11-years

The 33-year-old winger will play for the club for a monthly salary of PLN 500 (EUR 116), which is the minimum wage for a professional football player. All of it will go to fund match tickets for local orphanages.

Jakub Błaszczykowski - ima li Željo ovakvih, koji će doći i igrati za 116 EURA? Vrijeme će pokzati. Po meni on istinski, a ne deklarativno, voli klub. Mnogi u našem klubu su finansijski stabilni da im ni jedna KM ne bi zafalila do kraja života i da više prstom ne mrdnu, pa ipak uzimaju značajno više od prosječne plate u BIH i uvijek naglašavaju kako neizmjerno vole Želju. Naravno, ne spominju lovu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 12:27 pm

Boga mi i avlami, ti mene baci u maštanje.
Kakva bi se samo ekipa mogla sklopit...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 12:34 pm

Ne fanntazirajte, prvi bez kojeg klub navodno ne moze i nakon kojeg ce se ugasiti, lopatom od bagera isti uzima.

One kurvice od igraca Reala nakon svih godina igranja i redvnih milionskih plata placu jer ce im se za jedan mjesec plate smanjiti, klub koji ima sponzora koliko mi svega zajedno i novca opcenito ima probleme a mi "fantaziramo" o nekim stvarima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 1:40 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 10, 2020 7:44 am
Gotovo je izvjesno i sasvim sigurno da se BH Telecom Premijer liga neće nastaviti.

Inicijator takve odluke je banjalučki Borac i njen predsjednik Vico Zeljković, inače sestrić Milorada Dodika, piše pressing.ba.

U ovom bh.entitetu su naredili da se fudbalske utakmice ne mogu igrati prije 1.jula, iako je odobreno da se može početi trenirati 18.maja. Zašto se onda čeka na početak mečeva više od 40 dana?

Sva takmičenja u entitetu RS su prekinuta što je uvod u prekid i Premijer lige.

Borac se zadovoljava trenutnim stanjem koje mu omogućava izlazak na evropsku scenu, a s njima se slažu iz Sarajeva i iz Zrinjskog koji će također u Evropu dok podršku imaju i u Mladosti koja po trenutnom stanju ima opstanak.

Podršku imaju i u Savezu koji udovoljavaju Zeljkovićevim željama jer se radi o budućem predsjedniku Fudbalskog saveza BiH.

Za prekid sezone nisu Željezničar, Široki, Tuzla City, Čelik i Radnik dok su suzdržani Sloboda i Velež.

Klubovi su dobili upitnike da ih popune do 14.maja koja je samo puka formalnost.

Međutim, ako se ovaj ishod i desi a što je sasvim izvjesno, pressing.ba nezvnaično saznaje da su pojedini klubovi već pripremili tužbe protiv Saveza.

Postavlja se pitanje ko će onda ispasti iz Lige, ko će ući u viši rang, šta će biti sa 1.ligom FBiH kao i sa drugim ligama?

Ono što je razočaravajuće da ljudi koji vode fudbal u BiH izričito se zalažu za prekid svih takmičenja.
Zemlja kojom vladaju tri lopovske kaste i gdje jedan makro odlucuje o sudbini fudbala ne zasluzuje da postoji. Sto ne ostade Austrija da nam rukovodi, ***** li ti Gavrilo vazda majku.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 1:56 pm

Elegant je napisao/la:
ned maj 10, 2020 12:34 pm
Ne fanntazirajte, prvi bez kojeg klub navodno ne moze i nakon kojeg ce se ugasiti, lopatom od bagera isti uzima.

One kurvice od igraca Reala nakon svih godina igranja i redvnih milionskih plata placu jer ce im se za jedan mjesec plate smanjiti, klub koji ima sponzora koliko mi svega zajedno i novca opcenito ima probleme a mi "fantaziramo" o nekim stvarima.
Ne mozes poredit Realove placenike i nasu djecu.
Zadnjih 20 godina su 3 igraca imali iz vlastitih redova i sva 3 su ko zadnje sline otjerali.
Nije to ni isti level ni ista filozofija kluba.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 2:04 pm

Ova država ne zaslužuje da se sport u njoj igra.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 3:06 pm

fcz je napisao/la:
ned maj 10, 2020 1:40 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 10, 2020 7:44 am
Gotovo je izvjesno i sasvim sigurno da se BH Telecom Premijer liga neće nastaviti.

Inicijator takve odluke je banjalučki Borac i njen predsjednik Vico Zeljković, inače sestrić Milorada Dodika, piše pressing.ba.

U ovom bh.entitetu su naredili da se fudbalske utakmice ne mogu igrati prije 1.jula, iako je odobreno da se može početi trenirati 18.maja. Zašto se onda čeka na početak mečeva više od 40 dana?

Sva takmičenja u entitetu RS su prekinuta što je uvod u prekid i Premijer lige.

Borac se zadovoljava trenutnim stanjem koje mu omogućava izlazak na evropsku scenu, a s njima se slažu iz Sarajeva i iz Zrinjskog koji će također u Evropu dok podršku imaju i u Mladosti koja po trenutnom stanju ima opstanak.

Podršku imaju i u Savezu koji udovoljavaju Zeljkovićevim željama jer se radi o budućem predsjedniku Fudbalskog saveza BiH.

Za prekid sezone nisu Željezničar, Široki, Tuzla City, Čelik i Radnik dok su suzdržani Sloboda i Velež.

Klubovi su dobili upitnike da ih popune do 14.maja koja je samo puka formalnost.

Međutim, ako se ovaj ishod i desi a što je sasvim izvjesno, pressing.ba nezvnaično saznaje da su pojedini klubovi već pripremili tužbe protiv Saveza.

Postavlja se pitanje ko će onda ispasti iz Lige, ko će ući u viši rang, šta će biti sa 1.ligom FBiH kao i sa drugim ligama?

Ono što je razočaravajuće da ljudi koji vode fudbal u BiH izričito se zalažu za prekid svih takmičenja.
Zemlja kojom vladaju tri lopovske kaste i gdje jedan makro odlucuje o sudbini fudbala ne zasluzuje da postoji. Sto ne ostade Austrija da nam rukovodi, ***** li ti Gavrilo vazda majku.
fcz


slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 4:19 pm

Kurve sa Kobije Glave da nisu prve na tabeli sad bi gorilo sve na pomen prekida sezone, ali posto su prvi iapak oni su za prekid.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 4:32 pm

Dodje li do toga, ocekujem i od nasih da bude medijska hajka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 4:41 pm

Nece biti hajke jer treba dobiti licencu, racnuaju na pomoc saveza kod juga, a jos novi gazda dolazi u savez tako da nije dobro lose zapocinajti odnose.

Novi gazda je i prvi zagovornik prekida jer njegovom klubu odgovara.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 5:44 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned maj 10, 2020 2:07 am
Spomenu jovan ovo za mostarce na forumu, i odmah sam se podsjetio jedne situacije koju cu podijeliti s vama. Pocetak aprila 2015, gostovali mi u zapadnom. Oko 200 nas je bilo, 1:1 zavrsila tekma, cini mi se da je Memija pred kraj zicer fulio. Ja s Mirzom proveo tih 70-80 min, gledali zajedno, sticajem okolnosti tad sam ga posljednji put i vidio. Desetak dana poslije je ubijen.. Izrovarila nas murija, poskidali nas, niko upaljaca nema. Pogledam slucajno, kad pored nas dvojice, dedo, stariji, mozda oko 70 god. Vadi iz dzepa tabakeru, upaljac, pa reko dedo, samo te dragi bog poslao s tim upaljacem.. Nisu ga ni pretresali, a dedo nije s nama isao sigurno, vjerovatno je iz Mostara, Zeljovac, i na tribinu s nama
Bio sam i ja na pomenutoj tekmi. Stevo nam ga zabio za 1-1 kad smo poceli izlazit sa stadiona, a memija zicer fulio kod 0-1. Ja na poluvremenu zamolio zastitare da posudim jedan upaljac samo da zapalim i vratio im hahah sjecam se u Lukavici jedno gostovanje, svima uzimali upaljace, ja unio sibicu, zlata vrijedna bila i meni i mnogima haha
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 6:22 pm

Elegant je napisao/la:
ned maj 10, 2020 4:41 pm
Nece biti hajke jer treba dobiti licencu, racnuaju na pomoc saveza kod juga, a jos novi gazda dolazi u savez tako da nije dobro lose zapocinajti odnose.

Novi gazda je i prvi zagovornik prekida jer njegovom klubu odgovara.
Licencu cemo dobiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 10, 2020 7:00 pm

Pitari su se uvijek lizali sa ovakvim kao što je Vico.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija