Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:36 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:33 pm
djaba pricas storme. nema ovdje tog kapaciteta.
Nema kapaciteta za nadogradnju, a ima kompletna nova uprava, ljudi, trener i ostalo ? Niko jedno ime sem Amar ne zna napisati.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned nov 25, 2018 1:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:36 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:34 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:22 pm
Nikakva nadogradnja nije moguca, pustite te suplje price.

Jedino sto moze jeste da Amar dodje na mjesto SD i da dovede svog trenera. Ove neke nadogradnje neki novi volontera jednostavno ne ide.
Zasto ne bi bila moguca? Svi se mi kroz zivot nadogradjujemo, timovi se usavrsavaju, jedino ovdje 'nikakve nadogradnja nije moguca'. E to je suplja prica.
A brate kakva nadogradnja? Haj eto daj jedan primjer te nadogradnje i koga vidis da bi bio dio te nadogradnje.
Nije to moj posao, ja nisam zaduzen za to. Ima UO pa neka lomi glavu oko toga. Primjer nadogradnje? Evo ti primjer iz zivota, XX klub je u UO imao 10 covjeka koji godisnje sredjuju milion KM svojim privatnim vezama. Sljedece godine su doveli jos 5 ljudi i svaki od njih je donio po milion. Sljedecu sezonu su imali budzet 15 miliona, osim 10. Eto ti primjer, klub iz okoline. Jok, 'ajmo tjerat pa iznova sve. Zar nije bolje spojiti dva dobra?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:40 pm

Sve što smo "sportski nadogradili" su ili bili otjerani, ili su sami otišli.
Nijedan nije bio više od godine u kompletu.
Nema samo što nismo iskopali nekog novog genijalca poput Osima mlađeg i starijeg da radi u klubu.. volonterski. ili za pet milja platu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:41 pm

Ja sam uvijek bio uz ovu upravu i vjerovao sam da su ako ništa sve radili u dobroj namjeri, ali ovo šta rade unazad mjesec dana je čisti dušmanluk. Znači prvo radi nešto, reaguj, skini Odovića, vidiš da je čovjek odron da je pogubljen, spašavaj šta se može. Sudije te pljačkaju, opet šutnja. Četiri poraza zaredom a naš predsjednik otišao u Tursku. Ako su digli ruke trebali su to javno reći, a ne da se klub vodi u totalnu dubiozu. Da su nešto pokušali makar bi bili konkurentniji na proljeće, ovako ostavljaju katastrofu.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:36 pm
storm_raider je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:30 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:22 pm


Pa kralju :klanjase2: :klanjase2:
Uvijek će se nešto smisliti samo da ostanu..
konkretno.
DA
ili
NE
Bila je DA ili NE. I 88% je za ostanak Uprave glasao. Mislim da ces uvijek ti smisliti nesto samo da oni odu. Zar nije bolje da se nadograde sportskim dijelom koji fali?
Jedini koji smišlja si ti. Od jučer si krenuo sa tom pričom o nadogradnji.. sve nešto upakovano jer je bojazan od rezultata. a masu prebacuje polahko. hvala Bogu.
o kakvoj nadogradnji pričamo? ko će to stručan biti potrčko milimetru?
Kad već postavljate na sedmičnom nivou, postavite je jednostavno. Da ili Ne.
Ili ubacite onda još opcija.
Podržavam nadogradnju ali pod uslovom da npr Misimović napusti klub.
Podržavam nadogradnju ali pod uslovom da Šiljak napusti klub..
Neke osobe kvare komplet ugled uprave, i ja ih sve nikad neću baciti na kamaru.
Ima tu itekako stručnog i kvalitetnog kadra kao što spomenuh jutros Hadžiosmanović i gospođa mu, ali veliki šefovi nam srozaše klub.
Ti si dragi @PP vec par puta preuvelicavao stvari, i znam da ti smeta tih 88%, ali to je istina. I na orgu i ovdje. Nisam ja od jucer krenuo sa tom pricom, ja godinama pisem da nam treba kvaliteta na svim poljima, samo sto si ti jucer tek poceo da citas. Te optuzbe o smisljanju slobodno ostavi gdje si navikao, mi ovdje diskutujemo.
Pa vidi, pod uslovom da npr. Misimovic (ili neko deseti) napusti klub je isto tako 'nadogradnja' ako ce nam biti bolje, zar ne? @Hadzija, ovo i tebi odgovara na pitanje. Na to smo misili, ne konkretno na ista decidno.
Ili kada vec tjeras, hajde predlozi bolje, ja cu te prvi podrzati.
Ako je nadogradnja da se rijesimo nekoga trulog, onda mozemo i u tom kontekstu pricati.
Mada, generalno mi pricamo, ovdje nije niko blizak UO, ali zdrav razum i zivotno iskustvo (profesionalno) mi nalaze da je evolucija uvijek bolja od temeljitog mijenjanja. Mislim da ima dovoljno kvaliteta tu da se moze iskoristiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:48 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:22 pm
Nikakva nadogradnja nije moguca, pustite te suplje price.

Jedino sto moze jeste da Amar dodje na mjesto SD i da dovede svog trenera. Ove neke nadogradnje neki novi volontera jednostavno ne ide.
Pa šta je Amar nego nadogradnja i ljude koje može dovesti u sportski segment. Što bi mijenjali administraciju, finansije, rad na infrastrukturi..
Da li taj neki Italijan zaista više voli Želju od Misimovića ili bilo koga iz ove uprave i da li bi dobronamjerno ušao u sve kao oni..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:49 pm

Ajzea je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:35 pm
Kad vec mene pitaju za imena koja bi dosla umjesto ovih i mene interesuju imena ovih kojim bi ih nadogradili.
evo, ja bi u Upravni ubacio npr. Djurbuzovica, Memica, Gredica, Bukija ili nekoga tako. dakle fudbalere i sportske radnike. oni bi bili korektiv onom birokratskom dijelu koji je pravio greske potezima u sportskom segmentu. ne moraju svi u Upravnom ganjati novac.

takodjer, sportski direktor bi morao imati daleko vece ovlasti i biti daleko istureniji. on mora amortizovati sve lose prije nego to udari u ekipu i trenera.

takodjer, postavlja se pitanje kako to da sportski radnici u trenutnom sazivu Skupstine do sada nisu imali sta reci. to se mora promjeniti. potpuno je legitimno pitanje, zasto su svi, ali svi, jednoglano usvajali sve sto im je servirao Upravni odbor!?
i tu treba nadogradnja ako nista onda barem odnosa prema obavezama koje nosi mjesto u skupstini.

uglavnom, ima prostora za popravke....
ne treba rusiti cijelu kucu ako zelimo popraviti kuhinju.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:51 pm

Gasal, Sosic, Music i 0-3, svaka čast ko je ovog Gasala doveo mali bas fudbalski potkovan
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:52 pm

blueDBR je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:51 pm
Gasal, Sosic, Music i 0-3, svaka čast ko je ovog Gasala doveo mali bas fudbalski potkovan
Samo su nam pioniri ostali bez daha totalno, ali kad bi uspjeli osvojiti kadetsku i juniorsku titulu bilo bi super.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 1:54 pm

mozda da se cak ide u korekcije Statuta gdje ce broj i sastav Upravnog odbora biti jasno definisan omjerima, birokrata u odnosu na sportske radnike. nesto slicno vec imamo za Skupstinu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:01 pm

Sto se tice nadogradnje potrebna je samo u sportskom segmentu npr. jedan Mario Stanić, neko ko zna oko tog posla, pa jedan trener sa mudima ne tvrdoglavoscu nego MUDIMA, neka budala koja zna sta radi, jedino je tu potrebno da se uradi kako treba. A mi trenutno imamo Bešliju, mada sad dolazi njegovi 5 minuta i Odovića koji se nalazi na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme..

Dok god klub posluje pozitivno i dok se Grbavica uljepšava i gradi, dok rade na pošten način imaju podršku 80% navijača djeli isto mišljenje
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:02 pm

Ljudi dragi strpite se do skupsitne pa u odnosu na ishod iste sve dalje cemo vidjeti.

Do tada nekako istrpiti utakmicu sa Sirokim.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:08 pm

Vise nije "ni milimetra," sad je "nadogradnja."

"Gaslighting is a form of psychological manipulation that seeks to sow seeds of doubt in a targeted individual or in members of a targeted group, making them question their own memory, perception, and sanity. Using persistent denial, misdirection, contradiction, and lying, it attempts to destabilize the victim and delegitimize the victim's belief." - https://en.wikipedia.org/wiki/Gaslighting

Ja stvarno ne mogu da vjerujem vise.

Kakva je ovo anketa? Sta je nadogradnja? Moze li mi neko definisati taj pojam? Pretpostavljam, misli se na to da se ubrizga neka svjeza krv u tzv. sportski segment (***** Dini Selimovicu ovim putem sve sto je izmislio i plasirao ovaj maloumni termin - nema sportskog segmenta u fudbalskom klubu, kao sto ga nema ni u rukometnom, kosarkaskom, odbojkaskom - sportski klub, ne sportski segment, sve je sport i sve je podredjeno sportu koji je osnovna djelatnost). Ko ce to "nadograditi?" Isti ovi sto su ga nadogradjivali Capljicem, Mulalicem, Kosticem, Krcmarevicem, Petrovicem, Adzemom, Cenanom,Papcem, Beslijom, Gusom, Zebom, Ticom, Karicem? Oni ce da nadograde to sve? Ili ce se mozda stvari same od sebe magicno nadogradit?

E nema sta, stvarno, sad se osjecam super. Do sad su pokazali da su sposobni da to nadogradjuju, sta fali jos jednom probati? Pa jel.

Plasiranje ovakvih spinova je direktno proporcionalno otporu i otklonu prema upravi koji se medju rajom javljaju. Da ih se ovoliko ne pravda, da se ovoliko ne spinuje, da se ovoliko ne podmece - meni bi se oni gadili 80% manje. Minimalno. Kontraproduktivno je ovo sto radite.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:14 pm

I ja sam za nadogradnju, ali noktiju

Bez zajebancije, šta znači nadogradnja, da mi neko pojasni?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:18 pm

Amidza je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:08 pm
Vise nije "ni milimetra," sad je "nadogradnja."

"Gaslighting is a form of psychological manipulation that seeks to sow seeds of doubt in a targeted individual or in members of a targeted group, making them question their own memory, perception, and sanity. Using persistent denial, misdirection, contradiction, and lying, it attempts to destabilize the victim and delegitimize the victim's belief." - https://en.wikipedia.org/wiki/Gaslighting

Ja stvarno ne mogu da vjerujem vise.

Kakva je ovo anketa? Sta je nadogradnja? Moze li mi neko definisati taj pojam? Pretpostavljam, misli se na to da se ubrizga neka svjeza krv u tzv. sportski segment (***** Dini Selimovicu ovim putem sve sto je izmislio i plasirao ovaj maloumni termin - nema sportskog segmenta u fudbalskom klubu, kao sto ga nema ni u rukometnom, kosarkaskom, odbojkaskom - sportski klub, ne sportski segment, sve je sport i sve je podredjeno sportu koji je osnovna djelatnost). Ko ce to "nadograditi?" Isti ovi sto su ga nadogradjivali Capljicem, Mulalicem, Kosticem, Krcmarevicem, Petrovicem, Adzemom, Cenanom,Papcem, Beslijom, Gusom, Zebom, Ticom, Karicem? Oni ce da nadograde to sve? Ili ce se mozda stvari same od sebe magicno nadogradit?

E nema sta, stvarno, sad se osjecam super. Do sad su pokazali da su sposobni da to nadogradjuju, sta fali jos jednom probati? Pa jel.

Plasiranje ovakvih spinova je direktno proporcionalno otporu i otklonu prema upravi koji se medju rajom javljaju. Da ih se ovoliko ne pravda, da se ovoliko ne spinuje, da se ovoliko ne podmece - meni bi se oni gadili 80% manje. Minimalno. Kontraproduktivno je ovo sto radite.
upravo, što ih više svim sredstvima brane, sve veći kontraefekat dobijaju.
čuj nadogradnja im je i sklanjanje osoba sa nekih pozicija. a svi znamo da dok klikćeš tu nadogradnu pritom misliš na Amara.
Anketa je postavljena katastrofalno.
Jasno Da ili Ne.
Ili 10 opcija pa da vidimo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:20 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned nov 25, 2018 2:18 pm

upravo, što ih više svim sredstvima brane, sve veći kontraefekat dobijaju.
čuj nadogradnja im je i sklanjanje osoba sa nekih pozicija. a svi znamo da dok klikćeš tu nadogradnu pritom misliš na Amara.
Anketa je postavljena katastrofalno.
Jasno Da ili Ne.
Ili 10 opcija pa da vidimo.
Ne brani niko ovdje Upravu - zalosni su oni ako ih treba neki forum 'braniti', vec zdrav razum, odnosno pricamo o najoptimalnijim opcijama.

Da se razumijemo, ja sam za Amara i njegov povratak. Bio bih najsretniji da se on vrati.

Vec je bila ta anketa "DA" ili "NE", pa si vidio rezultate. Evo ovih 50tak sto su glasali neka objasne zasto su glasali i kako oni shvataju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:21 pm

Occasionally je napisao/la:
ned nov 25, 2018 1:05 pm
Glasah za nadogradnju Uprave. A sad jedan prijedlog za moderaciju.
Pored svih anketa oko Uprave predložio bih jednu baš zanimljivu. Sva ta priča oko nesposobne trenutne garniture Uprave a i mnogi postovi gdje se spominju neka nova imena.. Neka svi oni koji imaju neki info, dojavu, saznanja oko NOVIH članova, dostave moderaciji u PP dostave to ime. Moderaciju niko ne može prozivati da je zlonamjerna ili kako god. Ono što mene zanima a prije nego što dostavim jednog interesantnog kandidata je upit da li članovi (nove) Uprave moraju već biti u Skupštini ili ih Skupština može predložiti iz reda "ostalih" :D
Moze li jedan, na prvu nebitan, ali ipak uslov za kandidate. Ne samo za ovaj tvoj prijedlog vec kad se zaista bude mijenjala ili nadogradjivala ova Uprava, mozda vec na prvoj narednoj Skupstini

A prijedlog je da svaki kanditat treba biti clan Zelje

Puno li je?
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:21 pm

storme, sviju ti daj mu postavi anketu sa DA i NE, samo da usuti vise.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:21 pm

Joj ljudi dragi, mislim da preozbiljno shvatamo ove forumske ankete :D
Ako ovisi klub o par foruma i navijacima na istim, daj da se ugasimo kao klub. Bit ce jos anketa, tako da ce se cuti vas glas, bez brige. Ljudima nikad ugodit, nije valjala ni prosla anketa jer je bila afirmacija i negacija, tako se govorilo, dobro se sjecam.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 25, 2018 2:24 pm

Bas tako, kao da se ovdje nesto odlucuje i bira. Mi uglavnom supljiramo. Bice anketa, i ona sa "DA" ili "NE" pojedinima nije valjala.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 293 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija