Moderator/ica: storm_raider

 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:48 pm

Založno je da ovakve ekipe poginu protiv nas a protiv ova dva ustaska konkurenta skidaju gace.
Cuva Bog Zelju svog!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:49 pm

I x je dobar kako smo odigrali...
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:49 pm

Sa ovim sramotnim odnosom i nekvalitetom nema šanse za titulu,nijedan šampion nije ovako loš bio pa nećemo ni mi. Sad je pravi trenutak da se otjeraju prevare od igrača i krene sa našom djecom. Ispasti ne bi trebali,što je jedino bitno. Ovo danas je sramota nad sramotama
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:51 pm

Tipicno pojedini - od sjaja do ocaja, u minutama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:52 pm

Mene ispljuvaste ovdje kad sam napisao da če sramno i ispadanje iz kupa utjecat na voljni momenat ekipe. Normalno da če takvo nešto utcat na ekipu jer su igrači skontali da če sad lako sa Mladosti i da je takav plan i da če se utakmica sama dobiti. Dobro je da još da nismo i izgubili. Muka mi je što se pored svih lijepih stvar koje se dešavaju vezano za rad uprave i izgradnju stadiona stručni štab i igrači nisu u stanju to da isprate. Mogu samo da se nadam da če im svima ovo biti opomena da se ne smije igrati sa renomeom največeg kluba u državi sa najbolim navijačim koji su to i danas pokazali. Po meni največi ipak krivac za ove dvije zadnje utakmice Odović. Ne kažem da ga treba tjerati ali se mora ozbiljno porazgovarati i sa njim i sa igračima.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:53 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:47 pm
mirzza je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:45 pm
Fali spic, bek i krilo.
Idemo dalje nismo zijanili. Brzo se vratiti do Slobode.
Daj Hareta i to je sto mozes rotirati.
Za ove utakmice treba Arezina.
Sinisa, kapa dole.
Imamo 4 krila plus mali E.Sehic koji je ustvari krilo,iako ga guramo na beka i ti kazes fali krilo??Koliko ih to trebamo imati u rosteru pa da ne fali?10?
Racunas mrtvog Jazvica i Sehica kojeg do sada nismo vidjeli na krilu?
Dado majstor.
Mi nemamo vremena za crnjak. Regeneracija pa probati dobiti Slobodu. Zaime falis vrati formu cim prije.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:54 pm

Ja samo ne znam do kad ce Odovic pricati pricu i uzimati nas sve skupa sa istim floskulama a svjestan je gdje je srž problema. Ako ovako nastavi sam će dopustiti da ga hijene i ublehe otjeraju sa klupe. Ii Oda ne otpisuj Arežinu, pruži mu priliku pa mu onda sudi a nisi mu je dao , imam osjecaj da ni oda nije samostalan u odlukama. Spominjao sam juce da cemo imati problema trkacki sa Slobodom i bilo je sta ti znas, ali vidjet cete problema na Grbavici. Volio bih da tako ne bude,ali balerinama odbiti od plate u otjerati u karantin do reprezentativne pauze!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:54 pm

Jao al dramite,hljeb vas sve ****.Evo dosli smo do toga da ni Odovic ne valja i da je vatrogasac,iako smo prvi tj.dijelimo prvo mjesto.Iamo problema,kao i svaka elipa u ovoj ligi,ali prestanite vec jednom ici iz krajnosti u krajnost!!!


@mirzza Normalno da racunam jer su to krila!Ako je neko povrijedjen na 10 tak dana ne znaci da je umro i da trebamo dovesti jos 5 krila.Ke.njas bzv.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:55 pm

Jos jednom, pretjerujete. I ako se nastavi pretjerivati, definitivno ce biti da nista nismo naucili od svih smjena trenera.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:59 pm

Jazvic je povrijeđen mjesec, Crnov 2 a i ono sto je igrao je slabo.
Ovisimo o Zecu jer su Krpica zatvorili, a Zaima nema nigdje.
Idemo dalje. Hare ce dati agresivnost i dici i Jovana a Cuki valjda izdrzi.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 6:59 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:54 pm
Ja samo ne znam do kad ce Odovic pricati pricu i uzimati nas sve skupa sa istim floskulama a svjestan je gdje je srž problema. Ako ovako nastavi sam će dopustiti da ga hijene i ublehe otjeraju sa klupe. Ii Oda ne otpisuj Arežinu, pruži mu priliku pa mu onda sudi a nisi mu je dao , imam osjecaj da ni oda nije samostalan u odlukama. Spominjao sam juce da cemo imati problema trkacki sa Slobodom i bilo je sta ti znas, ali vidjet cete problema na Grbavici. Volio bih da tako ne bude,ali balerinama odbiti od plate u otjerati u karantin do reprezentativne pauze!
Ja imam osjećaj da ljudi iz kluba čitaju ovaj forum i nalože čovjeku šta i kako. Kako se ovdje neko popljuje tako nestane iz rostera (Bogi, Arežina), a kako je recimo Bakrač nedodirljiv jer forumaši ejakuliraju na njega...lik zalutao u Želju,ne zna koju poziciju igra,koga treba da čuva,koji prostor da pokriva, ali niko ga živ ovdje ne pominje kao nekog krivca. Kako će biti svjesni gdje igraju kad im se ukine konkurencija...zašto bi bili svjesni?
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:00 pm

storm_raider je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:55 pm
Jos jednom, pretjerujete. I ako se nastavi pretjerivati, definitivno ce biti da nista nismo naucili od svih smjena trenera.
Puna podrška Oda!
Svi na Grbavicu!
Daciću samo jako!!!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:01 pm

mirzza je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:59 pm
Jazvic je povrijeđen mjesec, Crnov 2 a i ono sto je igrao je slabo.
Ovisimo o Zecu jer su Krpica zatvorili, a Zaima nema nigdje.
Idemo dalje. Hare ce dati agresivnost i dici i Jovana a Cuki valjda izdrzi.
I znaci treba nam krilo kazes?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:02 pm

storm_raider je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:51 pm
Tipicno pojedini - od sjaja do ocaja, u minutama.
Tako i nasi igraci na utakmici izgledaju, u minuti od ocaja do sjaja i obrnuto, svaku mogucu utakmicu ne zna niko kako ce nasa ekipa odigrati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:04 pm

Nije mi samo jasno zašto Hajdarevića nije ubacio da dobijemo na agresivnosti. Osmanović če biti odličan igrač ali ne može se kaliti u trenucima kada nam gori da okrenemo rezultat, prije bi Vranješ pomogao koji je prerano otpisan i to kad nam je klupa baš tanka.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:04 pm

boja mora je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:04 pm
Nije mi samo jasno zašto Hajdarevića nije ubacio da dobijemo na agresivnosti. Osmanović če biti odličan igrač ali ne može se kaliti u trenucima kada nam gori da okrenemo rezultat, prije bi Vranješ pomogao koji je prerano otpisan i to kad nam je klupa baš tanka.
Kako ce ga ubacit kad momak ima temperaturu i nije bio ni na klupi ?
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:04 pm

Brkoo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:47 pm
Oda je super trener za 1980 i neku godinu a danas je 2018 godina. Nama je taktika samo centriraj mozda nesto i uradimo tako, zadnjih par utakmica samo bunarimo loptu u 16 metara. Odrzao mu trener MDK lekciju iz fudbala i hocemo kao titulu :doktor: Dosao vatrogasac (Odovic), ugasio pozar i onda kad je trebalo da napredujemo, mi stojimo u mjestu. I tako iz godine u godinu samo se vatrogasci mijenjaju. Vise nije Adzem, sad je Odovic. Odmah nakon sto je imenovan za trenera sam rekao sta ce se sve izdesavati a nisam vidovit. Trebao nam je trener na duze staze, (Amar Osim, da mu puse qrac dok ne pristane da bude sef strucnog staba, ali jok vazniji je ego, **** to sto bi imali ubjedljivo najboljeg trenera u drzavi ) a ne neko ko ce samo ugasiti pozar. Amar bi citavo pleme **** kondicionom treneru Covicu, od neba do zemlje bi mu sve na kamaru sasuo u facu zbog kondicije.

Na ovim utakmicama se uzima titula, na ovim. Gledajte naredno kolo kako se Zrinjski izivljava nad ovom seljackom ekipom mdk i kako ce ih bez problema napuniti do vrha a nama takva ekipa mdk stvara probleme. Tuzno i zalosno. Sve igrace ostaviti bez plate ovog mjeseca zbog ove bruke, jedini koji je zasluzio platu je Sinisa Stevanovic..
Evo ovih opet sa Amarom, ljudi dragi Amaru je nudjeno da bude trener i covjek rekao NE.

Sad ovaj trener kao neka trenercina, da smo ga mi doveli bilo bi komentara samo takvih.
Nama treba psiholog, motivator koji treba da igrace nalozio kao da im je zadnja.
U suprotnom, ko pokaze kurcobolju odmah po djepu
i na klupu, ponovis ides na tribine.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:05 pm

Brkoo je napisao/la:
ned sep 23, 2018 7:02 pm
storm_raider je napisao/la:
ned sep 23, 2018 6:51 pm
Tipicno pojedini - od sjaja do ocaja, u minutama.
Tako i nasi igraci na utakmici izgledaju, u minuti od ocaja do sjaja i obrnuto, svaku mogucu utakmicu ne zna niko kako ce nasa ekipa odigrati..
Ne daj Boze da smo izgubili, bilo bi - Miske odlazi, ovako je samo "Oda vatrogasac". Ne od tebe, ali imas tu notu, ako mogu da primjetim. :D

Daj molim te, mislim da imas dovoljno godina i iskustva da budes mudriji, a znam da nisi zlonamjeran.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:06 pm

Sinisi dati traku.

Daca svaka ti cast sine.

Cuki dok ima snage bukvalno jedini drzi konce igre. Kad ga vidim kako se nervira i na klupi nakon izlaska dok je nekima mrsko i go da proslave, krvi bi im se napio.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 23, 2018 7:09 pm

Zaim odigrao drugo odlicno, sve sto je probao proci, prosao je 1 na 1 ali ubaci a niko da to isprati kad samo Krpa ceka, a pored seljacine Isakovica ne moze niko igrati...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija