Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 2:31 am

Lik nas ubija danima..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 2:51 am

Amaru vjerujem i imam neku sigurnost sto se tice rezultata dok je on tu jer nas je zaduzio rezultatima al ako dovede Eldara Hasanovica kao sto se prica da je zavrsen onda Amar pocinje da pravi cirkus od nas..Stanic ,Bogicevic,Hasanovic nastavi niz...
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 2:55 am

Šta će biti sa ekipom 1921.tv ? Hoće li nastaviti snimati Željine tekme i zbog čega je protiv Tuzle bilo sve u sivom?

Hoće li nam koji igrač doći jer nismo dobili licencu i neće biti para oda Evrope?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 3:03 am

Amar927 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 2:51 am
Amaru vjerujem i imam neku sigurnost sto se tice rezultata dok je on tu jer nas je zaduzio rezultatima al ako dovede Eldara Hasanovica kao sto se prica da je zavrsen onda Amar pocinje da pravi cirkus od nas..Stanic ,Bogicevic,Hasanovic nastavi niz...
Ma podhitno ga neko mora osvijestiti da ovo nije 2013ta. Da je Zeljo igrace tipa Hasanovica, pa cak i Colica prerastao. Trebaju nam nove mlade snage i u upravi i na terenu.
Nek mu neko apdejtuje kartoteku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 3:11 am

To sto se prica da su dali mandate na raspolaganje niti vjerujem niti ocekujem da će se to desiti. Neko ko je na onakav bahat nacin i uz silu usao u klub nece dobrovoljno napustiti svoje polozaje. Toga moramo biti svjesni barem onako ljudski jer ocito niko od nas navijaca nece uciniti nista da se Zeljo od ubleha odbrani, obolili smo toliko da ni u lijek ne vjerujemo a taj lijek je otjerati iz kluba ljude koju su radi vlastitih interesa usli u njega!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:40 am

Od Zeljeznicara mnogi dizu ruke. Nazalost, izgleda da je zaista pocetak kraja za ovaj klub. Neuki nece shvatiti, ali vecina osjeca u sebi ovo isto i plase se. Gospodo draga, ovi su nam unistili klub. Prije godinu dana smo igrali Europu na nasem stadionu, a danas je necemo igrati. Cisto sumnjam da je gospodin Siljak propustio da plati dug gospodinu Petrovicu slucajno. Vrlo je moguce da je to uradjeno namjerno, sve sa ciljem da se sroza interes za Zeljeznicarem, da bi neki divlji kapitalist mogao uci na mala vrata, a kao "spasioc". Citam sinoc izjavu gospodina Badzaka za Avaz, pa sramotno razmisljanje. Covjek brani nerad svojih kolega. Odlazite i vi, samo cinite zulum Zelji gospodine Badzak!!

Jao, gospodine Amare Osim, sta ste uradili Zelji. Sram neka vas bude!! Sram neka je svakog od nas koji suti i nece nista uraditi povodom ovoga. Ovo i zasluzujemo. Kada bude sve gotovo, tada cemo se "probuditi" i biti iznenadjeni, ali od kasne pameti nikakve fajde nema.

AMAR OSIM NAPOLJE!!!
UPRAVA NAPOLJE!!
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u čet maj 30, 2019 8:43 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:42 am

Ja da sam na čelu kluba uradio bih slijedeće i to preporučujem da se uradi:
1. sa nogometni savezom bih raskinuo saradnju po pitanju prenosa naših utakmica na grbavici i prodao nekoj drugoj tv kući. Bilo je priče da se to ne može uraditi, ali siguran sam da može. Nekda davno savez Jugoslavije je insistirao da svi igrači nose iste kopače od istog prizvođača jer oni imaju ugovor s njima pa je i to palo.
2. svi gostujući navijači pa i pitari stati u dio predviđen za gostujuće navijače, ni jedno mjesto ne treba dati više. 5% od kapaciteta pa izvolite...
3. svim ogdovornim osobama poslati tužbe, pa i Šiljku za nadoknadu sredstava. Nekda je Misimović govorio da i Šiljak ima potraživanja od Želje i da je dogovor da se to zaledi, da se sačeka... tako nekako, pa i njimu tužbu na ukupan prihod koji bi se ostavrio ove godine u Evropi.
3. Bez obzira na to što nije izašlo u Evropu, da ova garnitura ljudi sada obezbjedi sredstva da se dovedu kvalitetna pojačanja kao da igramo tzv Evropu.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:56 am

Ovdje ima tako teških likova, koji imaju jedan šablon pisanja i samo ga edituju i uređuju. Dosadni ste.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:57 am

Glas Razuma je napisao/la:
čet maj 30, 2019 8:40 am
Od Zeljeznicara mnogi dizu ruke. Nazalost, izgleda da je zaista pocetak kraja za ovaj klub. Neuki nece shvatiti, ali vecina osjeca u sebi ovo isto i plase se. Gospodo draga, ovi su nam unistili klub. Prije godinu dana smo igrali Europu na nasem stadionu, a danas je necemo igrati. Cisto sumnjam da je gospodin Siljak propustio da plati dug gospodinu Petrovicu slucajno. Vrlo je moguce da je to uradjeno namjerno, sve sa ciljem da se sroza interes za Zeljeznicarem, da bi neki divlji kapitalist mogao uci na mala vrata, a kao "spasioc". Citam sinoc izjavu gospodina Badzaka za ****, pa sramotno razmisljanje. Covjek brani nerad svojih kolega. Odlazite i vi, samo cinite zulum Zelji gospodine Badzak!!

Jao, gospodine Amare Osim, sta ste uradili Zelji. Sram neka vas bude!! Sram neka je svakog od nas koji suti i nece nista uraditi povodom ovoga. Ovo i zasluzujemo. Kada bude sve gotovo, tada cemo se "probuditi" i biti iznenadjeni, ali od kasne pameti nikakve fajde nema.

AMAR OSIM NAPOLJE!!!
UPRAVA NAPOLJE!!
Cuj Badzak odlazi hahaha
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:13 am

Kospa je napisao/la:
čet maj 30, 2019 8:57 am
Glas Razuma je napisao/la:
čet maj 30, 2019 8:40 am
Od Zeljeznicara mnogi dizu ruke. Nazalost, izgleda da je zaista pocetak kraja za ovaj klub. Neuki nece shvatiti, ali vecina osjeca u sebi ovo isto i plase se. Gospodo draga, ovi su nam unistili klub. Prije godinu dana smo igrali Europu na nasem stadionu, a danas je necemo igrati. Cisto sumnjam da je gospodin Siljak propustio da plati dug gospodinu Petrovicu slucajno. Vrlo je moguce da je to uradjeno namjerno, sve sa ciljem da se sroza interes za Zeljeznicarem, da bi neki divlji kapitalist mogao uci na mala vrata, a kao "spasioc". Citam sinoc izjavu gospodina Badzaka za ****, pa sramotno razmisljanje. Covjek brani nerad svojih kolega. Odlazite i vi, samo cinite zulum Zelji gospodine Badzak!!

Jao, gospodine Amare Osim, sta ste uradili Zelji. Sram neka vas bude!! Sram neka je svakog od nas koji suti i nece nista uraditi povodom ovoga. Ovo i zasluzujemo. Kada bude sve gotovo, tada cemo se "probuditi" i biti iznenadjeni, ali od kasne pameti nikakve fajde nema.

AMAR OSIM NAPOLJE!!!
UPRAVA NAPOLJE!!
Cuj Badzak odlazi hahaha
Izvinjavam se dobri moj @Kospa, ostao sam duzan. Badzak je Zeljovac, ali je u pogresnoj interesnoj grupi. Ne shvatam kako je upao u ovakvo drustvo. Nista protiv doticnog gospodina, samo odista ne smatram da pomaze trenutnoj situaciji.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:16 am

KLIX: Iako u proteklih nekoliko godina Plavi nisu osvajali titule, strategija kluba da pokuša generirati značajne prihode od aktivnosti baziranih na unapređenjima oko stadiona s finansijske strane strane pokazala se kao uspješna. Plavi imaju respektabilnu finansijsku poziciju, vjerovatno i jednu od najboljih u regionu.

Pogledajte šta su ljudi ostavili, najzdraviji klub u BiH.

Sarajevo - apsolutna muljaža, i kriminal, pogleajte izvještaj. Dužni tanu milione, ovise o njegovoj volji, odnosno sada o volji ovog vijtanamca. Pranje para, kladionica...
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:22 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 30, 2019 9:18 am
Glas Razuma je napisao/la:
čet maj 30, 2019 9:13 am
Kospa je napisao/la:
čet maj 30, 2019 8:57 am


Cuj Badzak odlazi hahaha
Izvinjavam se dobri moj @Kospa, ostao sam duzan. Badzak je Zeljovac, ali je u pogresnoj interesnoj grupi. Ne shvatam kako je upao u ovakvo drustvo. Nista protiv doticnog gospodina, samo odista ne smatram da pomaze trenutnoj situaciji.
Amar nije Zeljovac :r :r
Ma gdje to pise? Mozete li biti manje dosadni i zaobici me sa takvim nadasve glupim doskocicama? Zeljovac je, ali vise voli svoj dzep. CURVA, ako zelite, mozete me pronaci na Sjeveru, tu sam svaku utakmicu, nakon rata. Prije rata sam skakao po jugu, kao dvadesetogodisnjak. Vi pisite lazi i bajke o francuskim investitorima, a mi cemo gledati novac od ratnih certifikata iz pivare kako se upumpava u Zelju. Nije vam ni jasno, CURVA, da ste saucesnik.

Otidjite na sampanjac, slavite jer ste prodali Zeljeznicar za sicu. U danasnjem vremenu prostora za romantiku je sve manje, a Zeljeznicar je jedan od posljednih feniksa koji je decenijama odolijevao. Ovo je sada pocetak kraja. Sjedio sam neku noc za 5 skupstinara i isti je zakljucak. Plasim se da ce ovo biti samo vapaj u noci.

Zeljo saptom pade.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:25 am

alombardo je napisao/la:
čet maj 30, 2019 9:16 am
KLIX: Iako u proteklih nekoliko godina Plavi nisu osvajali titule, strategija kluba da pokuša generirati značajne prihode od aktivnosti baziranih na unapređenjima oko stadiona s finansijske strane strane pokazala se kao uspješna. Plavi imaju respektabilnu finansijsku poziciju, vjerovatno i jednu od najboljih u regionu.

Pogledajte šta su ljudi ostavili, najzdraviji klub u BiH.

Sarajevo - apsolutna muljaža, i kriminal, pogleajte izvještaj. Dužni tanu milione, ovise o njegovoj volji, odnosno sada o volji ovog vijtanamca. Pranje para, kladionica...
Definitivno se može naslutiti ono što svi već sumnjaju, sarajevo služi za pranje novca od kladionica.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:27 am

Kao po običaju ovde rijetki imaju sredinu u svom pisanju..Ili su pompezne najave ili je raspad sistema..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:29 am

Šta nam tzv. stručnjak i legenda uradi sa svojim ahbabima :rofl: :rofl: :placeodsmijeha:

Baš je šega postalo, od kluba koji je strelovito išao naprijed u svim segmentima do šprdačine za manje od 6 mjeseci :skoljka:
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:35 am

Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:35 am

Racional87 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 9:29 am
Šta nam tzv. stručnjak i legenda uradi sa svojim ahbabima :rofl: :rofl: :placeodsmijeha:

Baš je šega postalo, od kluba koji je strelovito išao naprijed u svim segmentima do šprdačine za manje od 6 mjeseci :skoljka:
Pa šta očekivati, okupio stranačke uhljebe, i parazite sa jasli, koji nisu u životu marku zaradili privatno.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:46 am

Draga upravo evo vam zicera da s.jebete Radnika.
Naime, oni nisu objavili izvjestaj a bili su duzni to uraditi prije apliciranja za licencu
Alea iacta est!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3559
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 9:49 am

Ma samo preko UEFA ici, Dodatno kada pogledam ovaj izvjestaj ponosan sam na Zeljeznicar i sta imamo!!!

Mi smo Zeljeznicar!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 10:00 am

Samo Zeljo, do kraja zivota :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Majestic-12 [Bot], South i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija