Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:44 am

Desno krilo? Robert Muric :kafa:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:47 am

samo_plavo je napisao/la:
uto jan 22, 2019 10:44 am
Desno krilo? Robert Muric :kafa:
Vidim nisi procitao ovo " dobar potencija" :kafa:

Hajde Benzema miksaj to
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:50 am

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Sloboda 2:1

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... da-21-5498
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:56 am

samo_plavo je napisao/la:
uto jan 22, 2019 10:44 am
Desno krilo? Robert Muric :kafa:
ne bi da ništa pišem dok ne bude zvanično , momak riješava papirlogiju i sutra bi trebalo objaviti zvanično.Za mene laika je on prinova a Amar je rekao za njega da nije loš :-)
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:57 am

(FOTO/VIDEO) Gušo ''lomi'' golmane Željezničara u Međugorju

Pročitajte više na: https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... rju/144218
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:57 am

DobojskiManijak je napisao/la:
uto jan 22, 2019 10:56 am
samo_plavo je napisao/la:
uto jan 22, 2019 10:44 am
Desno krilo? Robert Muric :kafa:
ne bi da ništa pišem dok ne bude zvanično , momak riješava papirlogiju i sutra bi trebalo objaviti zvanično.Za mene laika je on prinova a Amar je rekao za njega da nije loš :-)
Jel ljevak?
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:59 am

(FOTO) Fudbaleri Željezničara odradili trening, sutra protiv Čapljine

Pročitajte više na: https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ine/144220
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 10:59 am

Bez dileme je potpis Ermina Zeca zapazen kao dolazak jednog igraca koji je na papiru zvucno pojacanje. Ja sam licno obradovan svaki put kada se desi jedan ovakav pokusaj. On govori nesto i o ambicijama, nacinu razmisljanja, podizanju renomea kluba. Svakako da to treba pokazati na terenu. Sa ovakvim igracima imamo djelimicno i dobra i losa iskustva. Pokusavali smo sa Zahirovicem, Micom Stevanovicem, Ubiparipom, Vranjesom....neki jesu dali ono sto smo ocekivali, neki nisu ni priblizno. Ali ja licno pozdravljam ovakav nacin pokusavanja jer nam to svakako daje neki ucinak, podize ocekivanja navijaca i svakako najavljuje i bolju pocetnu posjecenost utakmicama.
Ekipi bi trebalo biti i bolje i lakse sa jos jednim ovakvim igracem, nadam se da ce i Vranjes u narednom periodu pokazati mnogo vise i to bi bilo kao veliko pojacanje za cijelu ekipu, uz mladost koju imamo , motive da se dokazuju i da nauce dosta uz ove igrace. To je neki smisao pravljenja onog pravog balansa u ekipi, iskustvo i kvalitet uz mladost koja nadolazi, to je nesto sto ima smisla i cini cjelinu uspjesnom. Drago mi je da Ermin nije puno propustio od priprema i da ce imati dovoljno vremena da se fino uklopi u sastav, i snagom i upoznavanjem sa sredinom. Nikad necu imati nista ni protiv dolazaka nekih mladih igraca iz manjih sredina koji su prepoznati kao potencijal, ,ali je za mene uvijek dobro da takvi napreduju uz ovakve igrace. Pozdravljam ovaj potez i zelim Erminu puno srece i dobrih partija u svetom dresu.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:06 am

Po izvjestaju nas je Sloboda ubila nogama, nasa standardna igra, kad skontas primili smo go u 93 minuti, kako i inace primamo golove. Stanic ispadao ko iz tramvaja na svaku njihovu akciju. Ne znam jel neko bio na utakmici, mozda sam ja stekao pogresan dojam, ali ova ekipa ne moze bolje uz ne jednog nego tri Amara.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:16 am

Joj tacno ovaj Zeric nema ni malo zivota u sebi. Svaki kontakt je mogao bit 80% jaci, isto slina.
I ovaj mali Velic protiv Atletika ko bambi se klizao evo i sad. Tanki su njih dva, ne nadam se da ce ostati u Zelji.

Bravo Barabane nek si otreso legendu. Opet njemu ostaje mnogo prostora iza ledja.

Los teren, ali eto posluzio svrsi kako Amar kaze. :D
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:19 am

Ma dobro, glupo je sad pričati o nečemu... Pripreme su, treba da se vidi ko koliko može, šta može, da se isprobaju neke varijante i igrači... Uz to akcenat je na fizičkoj pripremi pa nemamo šta mnogo pričati o igri sad.
Iz ovog što je meni zapalo za oko na izvještaju:
Kjosevski imao finih intervencija. Stanić i Velić mnogo plivali. Zajmović po starom nastavlja da glumi nešto. Ramović brz, čim primi loptu gura naprijed i mogao bi biti najveće pojačanje. Žerić nekakav traljav :D
Veselinović odličan.
S obzirom na početak priprema, teške noge i to utakmica je bila baš borbena, dosta trke i duela, a sa strane Slobode malo i agresivna... Biće to okej. Tek sljedeće sezone mi ćemo biti pravi.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:21 am

zubanovic89 je napisao/la:
uto jan 22, 2019 11:06 am
Po izvjestaju nas je Sloboda ubila nogama, nasa standardna igra, kad skontas primili smo go u 93 minuti, kako i inace primamo golove. Stanic ispadao ko iz tramvaja na svaku njihovu akciju. Ne znam jel neko bio na utakmici, mozda sam ja stekao pogresan dojam, ali ova ekipa ne moze bolje uz ne jednog nego tri Amara.
Vratis gore i procitas sta sam napisao. Nije realno bilo ocekivati da ih raznesemo. Velic je cuvao Zukica, isto ko da Zilic cuva Krpica. Adzem i Ignjatovic vrhunski uigrani i ja se smijem kladiti da ovoj Slobodi niko nece dati 2 gola u ligi. Brane se perfektno. Ivetic zaustavi Zerica sa 16% snage. Teske noge su bile plus teren premokar i ljepljiv. Ako dodju jos 3 igraca, imacemo kvalitetan roster koji ce moci nesto. Ja sam fasciniran Livancicem i Hodzicem iz slobode. Steta sto nam je ovaj Adzem promakao, novi Serbecic je. Zukic isto dobar igrac, pravi Amarov tip igraca.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:22 am

zubanovic89 je napisao/la:
uto jan 22, 2019 11:06 am
Po izvjestaju nas je Sloboda ubila nogama, nasa standardna igra, kad skontas primili smo go u 93 minuti, kako i inace primamo golove. Stanic ispadao ko iz tramvaja na svaku njihovu akciju. Ne znam jel neko bio na utakmici, mozda sam ja stekao pogresan dojam, ali ova ekipa ne moze bolje uz ne jednog nego tri Amara.
Ma ne moze se ni ocekivati neka promjena kad su 3-4 dana dole i samo se radi na fizici bez tektike i uigravanja.
Svakako da ce doci pojacanja, da ce se uigravati i igrati jos prijateljskih. Siguran sam da moze bolje i da ce biti bolje.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:31 am

Minjore je napisao/la:
uto jan 22, 2019 11:21 am
zubanovic89 je napisao/la:
uto jan 22, 2019 11:06 am
Po izvjestaju nas je Sloboda ubila nogama, nasa standardna igra, kad skontas primili smo go u 93 minuti, kako i inace primamo golove. Stanic ispadao ko iz tramvaja na svaku njihovu akciju. Ne znam jel neko bio na utakmici, mozda sam ja stekao pogresan dojam, ali ova ekipa ne moze bolje uz ne jednog nego tri Amara.
Vratis gore i procitas sta sam napisao. Nije realno bilo ocekivati da ih raznesemo. Velic je cuvao Zukica, isto ko da Zilic cuva Krpica. Adzem i Ignjatovic vrhunski uigrani i ja se smijem kladiti da ovoj Slobodi niko nece dati 2 gola u ligi. Brane se perfektno. Ivetic zaustavi Zerica sa 16% snage. Teske noge su bile plus teren premokar i ljepljiv. Ako dodju jos 3 igraca, imacemo kvalitetan roster koji ce moci nesto. Ja sam fasciniran Livancicem i Hodzicem iz slobode. Steta sto nam je ovaj Adzem promakao, novi Serbecic je. Zukic isto dobar igrac, pravi Amarov tip igraca.
Koliko sam mogao upratiti (mada nisam siguran za Slobodu), Sloboda je igrala prvo poluvrijeme sa prvim timom, a drugo sa nekim drugim. Mi smo igrali oba poluvremena sa kombinovanim sastavom, tako da je ovo i očekivano. Sloboda puno bolja u prvom, a mi puno bolji u drugom.
Osim toga, rezultati u pripremnim utakmicama nisu uopšte bitni.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:33 am

Zagrizeni1921 je napisao/la:
uto jan 22, 2019 1:03 am
Pozdrav svima, registrovan s dosta vremena, još više pratim forum, pa rekoh da ja iskažem neki svoj stav, i da sebi dušu olakšam što se tiče voljenog mi, tj. nam Želje.
O upravljačkim strukturama ne bih želio puno, sve je već ispričano milion puta, nije potreban ni milion prvi, da se rasprava nastavlja i dalje, samo želim svoj stav da iskažem, a to je da sam svim srcem podržavao prošlu Upravu na čelu sa Misimovićem, zbog svega dobroga što su uradili za Željezničar, a da novu Upravu, koja je došla kako je došla, podržavam isto tako zbog onoga što bi u budućnosti dobro trebali uraditi za Željezničar.
Kada govorimo o dijelu koji se tiče samog terena, da ne koristim onu pitarsku frazu, u to ne sumnjam da će izrasti na jedan zavidan nivo, kakav i dolikuje klubu kao što je Željezničar. Ja mislim da ne postoji nijedan pravi i iskreni navijač Želje kojem srce nije zatreperilo kada je na zvaničnoj stranici ugledao objavu da je Amar Osim novi šef stručnog štaba. Povjerenje koje imam u gospodina Amara Osima je golemo, i ne sumnjam da će donositi najbolje odluke koje se tiču igrača i terena. Jedino što me boli je to što dres svetinje ponovo nosi izdajica Srđan Stanić. Podnosim i poštujem igrače koji nisu talentovani, a koji su igrali za naš klub, a njih je bilo dosta u proteklom periodu, ali izdajice nikako. Najgora sorta ljudi su izdajice, i dotična izdajica će sa tribina od mene uvijek imati zvižduk zbog svega onoga što je uradio.
Kada govorimo o trenutnom igračkom kadru, svima nam je jasno da su nam pojačanja na određenim pozicijama neophodna, kao što su obrambena linija i vezni red, dok dolaskom Ermina Zeca će se u napadu mnoge stvari riješiti, iako sam mišljenja da nam je potreban još jedan klasični napadač, tj. špic, ako se ozbiljno ne računa na malog Zubana. Ne sumnjam da će Brko izvući maksimum iz svih igrača koji se nalaze u rosteru, a smatram da ovaj skup igrača ima šlifa. Namjerno kažem "skup igrača" jer su do sada pokazali da nemaju timski duh, i da nisu tim, što će, nadam se, kroz ove pripreme postati. Radujem se što smo napokon doveli kondicionog trenera koji ima znanja da naše igrače odlično spremi, preuranjeno je ikoga hvaliti, ali sam mišljenja da ide na dobro. Također mi je drago što je i Čović ostavljen jer ima dobrih stvari i on, i treba se što više učiti, jer dečko ima potencijala.
Ovaj moj post se odužio puno, ali sam imao potrebu da iskažem svoje mišljenje o situaciji u našem Želji.
Za kraj samo želim da poručim svim Željovcima, svim Manijacima, da budemo kao jedno, da se ne dijelimo između sebe, jer su nas ove podjele i dovele na "niske grane", i trebamo da shvatimo da je Željezničar iznad pojedinca, iznad svih nas, jednostavno nas jedino jedinstvo i sinergija među nama može ponovo vratiti na staze stare slave.
Volim te Željo!
:palacgore:
Dobro došao!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:49 am

Minjore je napisao/la:
uto jan 22, 2019 11:21 am
zubanovic89 je napisao/la:
uto jan 22, 2019 11:06 am
Po izvjestaju nas je Sloboda ubila nogama, nasa standardna igra, kad skontas primili smo go u 93 minuti, kako i inace primamo golove. Stanic ispadao ko iz tramvaja na svaku njihovu akciju. Ne znam jel neko bio na utakmici, mozda sam ja stekao pogresan dojam, ali ova ekipa ne moze bolje uz ne jednog nego tri Amara.
Vratis gore i procitas sta sam napisao. Nije realno bilo ocekivati da ih raznesemo. Velic je cuvao Zukica, isto ko da Zilic cuva Krpica. Adzem i Ignjatovic vrhunski uigrani i ja se smijem kladiti da ovoj Slobodi niko nece dati 2 gola u ligi. Brane se perfektno. Ivetic zaustavi Zerica sa 16% snage. Teske noge su bile plus teren premokar i ljepljiv. Ako dodju jos 3 igraca, imacemo kvalitetan roster koji ce moci nesto. Ja sam fasciniran Livancicem i Hodzicem iz slobode. Steta sto nam je ovaj Adzem promakao, novi Serbecic je. Zukic isto dobar igrac, pravi Amarov tip igraca.
Pa i njima su pripreme, pa opet akcija, zivota nekog, mi smo isti. Nisam ocekivao da budemo bolji, samo se potvrdjuje teza da je sve ovo vrijeme do igraca i da je nebitno ko je trener. Stanic isto ispada i na pripremama i u sred sezone i kod Adzema i kod Petrovica i kod Amara. Zajmovic opet dribla petoricu i kod jednog i kod drugog i kod treceg. Pozitivna stvar je sto je Amar to isto skontao, fokusirao se na fiziku ako vec ne mozemo znanjem mozemo utakmice dobijat na misice.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:53 am

E moj zaime e moj zaime prisiljeni smo da te gledamo
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 11:59 am

Biće na Areni prenosi iz Turske.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 12:02 pm

Veseli i njegov glasic :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 22, 2019 12:04 pm

Bokte Stanic ko da se nikad nije bavio fudbalom, kakva su ono pozicioniranja ....
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija