Moderator/ica: storm_raider

 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 12:36 am

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:44 pm
BHDragons je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:35 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:21 pm
Joj kod burazera logike, bolje da se ne borimo nizašta jer se u suprotnom možemo puno nasikirat...
Zato su sezone kad se nismo nizašta borili ili borili za opstanak uspješnije od sezona kad smo bili u trci za titulu ali istu nismo uspjeli osvojiti. Bravo!
I 3-3 nije bilo 3 kola prije kraja.
Boli nas briga, idu godine bez sekiranja sa sir Amarom Osimom.
Tako je braca moj ,ako duze godina pratis Zelju onda ti je to jasno kao dan ako pratis zadnje 4 onda te razumijem da si skeptican .Valja opet vratiti pobjednicki duh jer smo toliko dostigli taj luzerski da ce nam trebati vremena. Ali brkati majstor ce to uspjeti da vam ponovim 5 titula 4 kupa 5 godina bez poraza u kup_u itd sve jedan rekord je oborio tako da zasluzuje svu moju podrsku i svakog pravog navijaca Zelje .
Nazalost takav smo narod da se neciji uspjeh samo tako omalozava. Da njega nije bilo mi nebi imali te trofeje, to su jednostavno cinjenice. Jedini trener zadnjih 20 i vise godina iz nase drzave kojeg se nebi stidio da vodi neki klub vani. Izbacivao respektabilne klubove iz Evrope kad nam reprezentacija nije bila ni na mapi. Prica vise stranih jezika, vidio svijet, ima iskustvo. I sad neko dodje i nesto proziva. Ovako bi se i Mesa Bazdarevic banalizirao, ta' ce on staromodan fudbal, a covjek radi sasvim korektno.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:37 am

Ko bolan omalovažava Amarove rezultate?
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:40 am

LeBlue je napisao/la:
uto maj 21, 2019 12:36 am
CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:44 pm
BHDragons je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:35 pm

Boli nas briga, idu godine bez sekiranja sa sir Amarom Osimom.
Tako je braca moj ,ako duze godina pratis Zelju onda ti je to jasno kao dan ako pratis zadnje 4 onda te razumijem da si skeptican .Valja opet vratiti pobjednicki duh jer smo toliko dostigli taj luzerski da ce nam trebati vremena. Ali brkati majstor ce to uspjeti da vam ponovim 5 titula 4 kupa 5 godina bez poraza u kup_u itd sve jedan rekord je oborio tako da zasluzuje svu moju podrsku i svakog pravog navijaca Zelje .
Nazalost takav smo narod da se neciji uspjeh samo tako omalozava. Da njega nije bilo mi nebi imali te trofeje, to su jednostavno cinjenice. Jedini trener zadnjih 20 i vise godina iz nase drzave kojeg se nebi stidio da vodi neki klub vani. Izbacivao respektabilne klubove iz Evrope kad nam reprezentacija nije bila ni na mapi. Prica vise stranih jezika, vidio svijet, ima iskustvo. I sad neko dodje i nesto proziva. Ovako bi se i Mesa Bazdarevic banalizirao, ta' ce on staromodan fudbal, a covjek radi sasvim korektno.
On da je mogao vodio bi, nebi 5 godina seto lutvu bez angazmana a vidimo i koga je sve vodio ovdje se prica kako je amar ovo amar ono ko da nas je on stvorio, njemu hvala na svemu bio je dio jednog jakog Zelje i u velikom dijelu zasluzan za trofeje koji nas sad svrstavaju u vrh bh fudbala ali to vrijeme je proslo i sad su druga vremena igraci su zasticeni imaju ugovore koji su jasno definisani imaju i menadzere koji ih savjetuju nema vise mahalskog vodjenja kluba pa na nekakav bahati autoritet izvlaciti maksimum iz ekipe i sam Amar je trebao da se usavrsava pa nije on rodjen da zna a on seta kera i pametuje po emisijama kako francuzi i argentinci igraju ko vratnik i vrbanjusa...
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:41 am

CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:44 pm
Valja opet vratiti pobjednicki duh jer smo toliko dostigli taj luzerski da ce nam trebati vremena. Ali brkati majstor ce to uspjeti da vam ponovim 5 titula 4 kupa 5 godina bez poraza u kup_u itd sve jedan rekord je oborio tako da zasluzuje svu moju podrsku i svakog pravog navijaca Zelje .
Pa ne znam onda što ti prvi padaš depresiju zbog licence jer nedobijanje iste onda može samo odgoditi naš uspon za najdalje godinu dana. Jel tako? Brko će sve sredit, znači nemamo nikakvog razloga za sikiraciju.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:50 am

kokoška je napisao/la:
uto maj 21, 2019 1:40 am
LeBlue je napisao/la:
uto maj 21, 2019 12:36 am
CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:44 pm


Tako je braca moj ,ako duze godina pratis Zelju onda ti je to jasno kao dan ako pratis zadnje 4 onda te razumijem da si skeptican .Valja opet vratiti pobjednicki duh jer smo toliko dostigli taj luzerski da ce nam trebati vremena. Ali brkati majstor ce to uspjeti da vam ponovim 5 titula 4 kupa 5 godina bez poraza u kup_u itd sve jedan rekord je oborio tako da zasluzuje svu moju podrsku i svakog pravog navijaca Zelje .
Nazalost takav smo narod da se neciji uspjeh samo tako omalozava. Da njega nije bilo mi nebi imali te trofeje, to su jednostavno cinjenice. Jedini trener zadnjih 20 i vise godina iz nase drzave kojeg se nebi stidio da vodi neki klub vani. Izbacivao respektabilne klubove iz Evrope kad nam reprezentacija nije bila ni na mapi. Prica vise stranih jezika, vidio svijet, ima iskustvo. I sad neko dodje i nesto proziva. Ovako bi se i Mesa Bazdarevic banalizirao, ta' ce on staromodan fudbal, a covjek radi sasvim korektno.
On da je mogao vodio bi, nebi 5 godina seto lutvu bez angazmana a vidimo i koga je sve vodio ovdje se prica kako je amar ovo amar ono ko da nas je on stvorio, njemu hvala na svemu bio je dio jednog jakog Zelje i u velikom dijelu zasluzan za trofeje koji nas sad svrstavaju u vrh bh fudbala ali to vrijeme je proslo i sad su druga vremena igraci su zasticeni imaju ugovore koji su jasno definisani imaju i menadzere koji ih savjetuju nema vise mahalskog vodjenja kluba pa na nekakav bahati autoritet izvlaciti maksimum iz ekipe i sam Amar je trebao da se usavrsava pa nije on rodjen da zna a on seta kera i pametuje po emisijama kako francuzi i argentinci igraju ko vratnik i vrbanjusa...
To je upravo ono omalozavanje koje sam spominjao iznad.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 573
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 5:35 am

Da je neki drugi trener u pitanju, realno zasluzio bi otkaz do sad, ili eventualno ako kiksa u prvom pretkolu u Evropi. Ne treba se porediti sa prijasnjom upravom u smislu brzih ili iznenadnih otkaza (mada nista nije bilo iznenada, pa ni ono sa Petrovicem). Jer recimo da ova uprava daje vremena da se tim sa trenrom uigra. Ko fol.

To sto se trener kritikuje za trenutno stanje i igru tokom polusezone, (jer pazi, polusezona je dovoljna da se ili zgrozis na niske grane, ili vratis u igru za titulu, za bodove), ne znaci da omalovavamo njegove prethodne rezultate.

Posto je u pitanju najtrofejniji poslijeratni trener sasvim je realno da mu se dadne vremena do kraja prve polusezone, tj. do zime. Ne budemo li do tada plasirani na prve 3 pozicije, mislim da nema sta da trazi tu. Cak i ako poklekne rano u Evropskim utakmicama, treba da se zaljulja stolica. Jer kao prvo, poznaje ovaj tim Zeljeznicara vec par sezona, gleda ih, prati i nema opravdanja da mu pola godine nije bilo dovoljno da dovede barem 2 igraca za koja zna da ce donijeti napredak.

Isto tako ne treba se iznenaditi ako slucajno, ali ono slucajno, bude otpusten, da krene po skoro milionsku naplatu.

Nesto slicno zasto je Bogicevic zacementiran u prvoj postavi. Zezali se mi sa Sindikalac ili ne, taj sindikat nam je mogao glave stajati, jer labilni smo i sudski i medijski, a Bogme i u savezu.

Nadam se da raja cita izmedju redova.

Zelim svome Zelji sve najbolje, pune tribine ovo ljeto, zajedno sa dijasporom koja uvijek to uprilici sa domacinima, jacim jugom i dobrim otvaranjem sezone.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 7:42 am

Kako ste samo dosadni sa tom pričom. :kafa:
Dobro jutro.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 8:23 am

CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 8:18 am
AdmirA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 7:42 am
Kako ste samo dosadni sa tom pričom. :kafa:
Dobro jutro.
Naravno da su dosadni ,raja luda hodala, pola nas obolilo i satro dobro je bilo :r :r jeza me uhvati kad se sjetim
Sad bez zayevancije CURVA.
Nisi normalan kakve sve gluposti iznosis.....
Ti ocigledno ne znas a vidim i ne pamtis kakko je recimo kada 2 godine nikoga ne dobijes na strani.Kako je kada ti ekipe koje ispadaju deru guzove.
Veze ti nemas sa zivotom.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:07 am

CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 8:31 am
DANAN je napisao/la:
uto maj 21, 2019 8:23 am
CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 8:18 am


Naravno da su dosadni ,raja luda hodala, pola nas obolilo i satro dobro je bilo :r :r jeza me uhvati kad se sjetim
Sad bez zayevancije CURVA.
Nisi normalan kakve sve gluposti iznosis.....
Ti ocigledno ne znas a vidim i ne pamtis kakko je recimo kada 2 godine nikoga ne dobijes na strani.Kako je kada ti ekipe koje ispadaju deru guzove.
Veze ti nemas sa zivotom.....
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: pa Amar dosao i odmah pobjedio u Zenici eto vidis to sam bio zaboravio .Kako se uvali za ove pobjede u gostima :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Nego trebali ste im reci da ste bili zadovoljni bezveze ljudi promjenise 61 igraca i 7 trenera
Dobar si.
Samo ja ne vidim gdje sam ja to Amara spomenuo u mojoj prici.
O Zelji sam.pricao i nevjerovatnim nizovima koji nisu zabiljezeni u istoriji kluba....
O tome sam pricao.....
Jos ti pure.moras jesti...... :guz: :11: :11:
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:47 am

Odvadi malo, naporan si.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:53 am

A lika...
Ja mu govorim kako nije baš tačno to o najneuspješnijim sezonama, najnižim granama u istoriji i sl. i to argumentujem, on spominje Amara kao da sam rekao išta loše o istom.
Iako sam siguran da te sezone spadaju među 30% najuspješnijih sezona ali to nisam rekao, a čovjek govori kako su "po nama" uspješne. Ne kontam.
S nekima je baš teško voditi diskusiju.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 9:58 am

CURVA je napisao/la:
uto maj 21, 2019 8:10 am
neroazzuro je napisao/la:
uto maj 21, 2019 1:41 am
CURVA je napisao/la:
pon maj 20, 2019 10:44 pm
Valja opet vratiti pobjednicki duh jer smo toliko dostigli taj luzerski da ce nam trebati vremena. Ali brkati majstor ce to uspjeti da vam ponovim 5 titula 4 kupa 5 godina bez poraza u kup_u itd sve jedan rekord je oborio tako da zasluzuje svu moju podrsku i svakog pravog navijaca Zelje .
Pa ne znam onda što ti prvi padaš depresiju zbog licence jer nedobijanje iste onda može samo odgoditi naš uspon za najdalje godinu dana. Jel tako? Brko će sve sredit, znači nemamo nikakvog razloga za sikiraciju.
Dobro Vama je malo lakse ,nakon 4 sezone koje su po Vama bile uspjesne mozete malo i sacekati :placeodsmijeha: nego ne znam sto sumnjate u Brku on ce u naredne 4 godine sigurno bar taj KUP osvojiti
A kad ga on osvoji, bice vazan i slavice se jel? Adzemov je bio fejk, **** njegov KUP ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 10:52 am

Dobro je sa prepiskom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
showa_00
Postovi: 27
Pridružen/a: ned mar 17, 2019 9:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 10:59 am

Hoce li se moci gledati danas tekma ako bude na glavnom terenu?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 11:51 am

showa_00 je napisao/la:
uto maj 21, 2019 10:59 am
Hoce li se moci gledati danas tekma ako bude na glavnom terenu?
I zna li se tačan termin utakmice?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 12:21 pm

Šta mislite ko ce na koga u klubu da prebacuje odgovornost ako ne dobijemo licencu ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 12:24 pm

Elegant je napisao/la:
uto maj 21, 2019 12:21 pm
Šta mislite ko ce na koga u klubu da prebacuje odgovornost ako ne dobijemo licencu ?
Ma ko ih jebe brate, to ce biti ne bitno ako popusimo licencu. Sto se mene tice neka svi idu u pm.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:06 pm

U 6 tekma na glavnom..jedino kisa moze poremetit.
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:19 pm

u 18 na glavnom ako ne bude kiše, moći će se s juga gledati. ako bude kiše, na pomoćnom...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 21, 2019 1:26 pm

Treba neko raditi stream hahaah
Dosta sto gledamo ublehe u prvenstvu jos i neku probnu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija