Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:07 am

Ako ne dogovore Amara bojim se da vise nemaju sta ponuditi ovi ljudi trenutno...Nisam vjerovao da ce do toga doci ali tako je kako je, bar sto se terena tice oni nista vise ponudti nemogu a da ima napredka, a to je za nas ipak najvaznije i na prvom mjestu. A do dogovora, po meni kao nekome koji nema nikakve unutrasnje info, ce doci samo ako se spusti gard prvenstveno od Senada i prepuste "ovlasti" jos jednom covjeku pored njega. I ne samo to nego bruku drugih pitanja kao sto je dug," poslovne odluke kluba" o dovodjenju igraca, pregovori sa igracima, dogovori, odlasci- dolasci, ugovori i mali milion pitanja da se prepusti u ruke drugom covjeku. Naravno da on kao predsjednik treba i mora da ima uvid u sve procese u klubu ali sto se terena tice i igraca konkretno da Amar daje zadnju rijec, a to je ogromna promjena u odnosu na dosadasnji nacin poslovanja. Iz te cinjenice proizilazi da Senad treba da ucini mnoge ustupke i promjene, jer Amar nije bezveze i za tri koplja ispred svakog naseg trenera u novijem periodu , da se ne uvrijede dosadasnji treneri.

Iako svako od nas koji srcem voli ovaj klub zeli ovu dvojcu ljudi da udruze svoja znanja, taj spoj nije nimalo lako sprovesti u djelo odnosno mnogo je kompleksno to sve uklopiti da funkcionise bez zatezanja i petljanja jedan drugom u dio posla koji obavljaju. Neki pominju ako vole zelju dogovorit ce se , niko ne sumnja u njihovu ljubav, ali tesko je Senadu s jedne strane a jos teze Amaru iako smatram da je dug mozda i najmanji problem , problem su vjerovatno ovlasti i okviri djelovanja.

Nadamo se da ce se okoncati u Zeljinu korist , ali isto tako veoma je bitno da se mnoge stvari u tom dogovoru razgranice na pravican nacin kako bi i jedan i drugi davali svoj maximum bez zatezanja , iskreno i u povjerenju jedan prema drugome.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:20 am

Bravo Mirso, po meni si pogodio sustinu sa ovim u vezi ovlastenja, ustupaka jedan drugom i sl.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:50 am

igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:07 am
Meni se strašno sviđa ovaj pokret "Mrš i jedan i drugi".

Nastao od ljudi kojim je pun qrac svega što se dešava, koji su za to da Željo mora biti prioritet i ko god ne može da doprinese poboljšanju - MRŠ.
Što više ova dvojica odugovlače, i od ovoga prave ciljanu medijsku sapunicu, i kao muntaju se oni, ko će više "ljubavi" dati Želji, ja sam sve bliži da ttreba neko skroz treći, a vi svi se dogovarajte negdje drugo.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:58 am

Tako nekako je Tito sa Nehruom i Naserom osnovao nesvrstane
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:23 am

Pickasto je meni malo ovo sa Amarove strane.
Gotivim ga pravo, al brate tvoj klub tone (ako ga vec voli kao sto mislimo) pa uradi nešto !
ok, ne mozes sa Misimovicem izadji reci to, uradi nesto da pomognes svom klubu.
Kad se nesto iskreno voli a gledas kako propada, nema izgovora da pustis da te armija navijaca priziva a ti kao hladan ono, kontas se jos hoces-neces.
Navijaci vise nemaju snage, shvatate li to !
Prevalili su preko glave izgubljene titule, kradje sudija,izdaje,bojkote,bruku ...
Sta hocete vise ba od navijaca !!

sto se mene tice a mislim da tako razmislja i vecina navijaca, ako se sad ne dogovorite idi te obadvojica u pm. i sto se mene tice ne vracajte se vise nikad, al ne spominjite vise nikad da volite ovaj klub !!!

IZDRZAT CE OVO MOJ ZELJO I BEZ VAS !!

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 6:21 am

Durgo je napisao/la:
uto dec 04, 2018 10:06 pm
Eh nisam ulazio citav dan, kad ima sta da se vidi... dobre zaje.bancije, sale... jako dobri i emotivni postovi...

E ovo je zeljo drugovi moji... bez podjela... samo zeljo u prvom planu...
:palacgore:

A tako nam malo treba.

EDIT: Eto Lendrica nazad.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:04 am

storm_raider je napisao/la:
sri dec 05, 2018 6:21 am
Durgo je napisao/la:
uto dec 04, 2018 10:06 pm
Eh nisam ulazio citav dan, kad ima sta da se vidi... dobre zaje.bancije, sale... jako dobri i emotivni postovi...

E ovo je zeljo drugovi moji... bez podjela... samo zeljo u prvom planu...
:palacgore:

A tako nam malo treba.

EDIT: Eto Lendrica nazad.
Jel ga Amar aminovo ? :D
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:08 am

Simply Blue je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:58 am
Tako nekako je Tito sa Nehruom i Naserom osnovao nesvrstane
Njima je Fidel Kastro moto :ganja: pa su se lakse dogovorili
a tek Hajle Selasije :ganja:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:35 am

Senad Amaru samo treba da odobri odredjeni budjet za igrace. Parafraziram evo ti milion za igrace za godinu dana hoces li ti dovesti 10 ili 3 igraca ne treba da ga interesuje. On treba da se drzi Kluba a Amar terena i prosto ko pasulj.

Gdje je zapelo znaju njih dvojca, ali daj Boze da se dogovore.

Opet ako se ne uspiju dogovoriti ja sam za to da ova Uprava ostane, jer ipak vise voli Zelju nego Amar, jer sta su posla uradili i govana pojeli to treba cijeniti.
Alea iacta est!
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 7:38 am

nema potrebe za vrijeđanje ni jednog ni drugog, siguran sam da će obojica donieti ispravne odluke uostalom Skupština je za 18 dana.Mišljenja sam da dogovor sa Amarom je za Misimovića zadnja opcija da ostane jer raspoloženje mu ne ide u prilog a i on je svjestan toga i neće dopustiti da ga na Skupštini smjenjuju.Amar zna da može "preuzeti" klub na Skupštini ali i on je pametan i želi nekoga ko će ga finansijski,logistički i na drugi način pratiti jer njega takve stvari puno ne zanimaju.Zato još malo sabura i akoBogda nadat se najboljem,Sve su opcije u igri (tri opcije) al jedna je najizvjesnija.
Volim te Željooooo
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 8:07 am

Jucer sastancili opet, do kasno sinoc. Sutra treci sastanak
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 8:16 am

Amare ne zajebaji
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 8:26 am

djoxxx1921 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 8:07 am
Jucer sastancili opet, do kasno sinoc. Sutra treci sastanak
Jel ovo istina ili se zajebavas posto niko nije nista rekao a i cudno mi da odmah sastance sljedeci dan :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 8:31 am

Ne.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 8:58 am

Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović,Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović,Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović, Amar Osim, Senad Misimović,
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:06 am

Kako smo svi bolesni :rofl: :rofl: :rofl:

:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:09 am

Jedan na jedan igraj Ivane!
1987
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:23 am

Amar nece bez Durakovica i Imsirevica da udje u klub . Jebes tu ljubav prema klubu kada uslovljava nekim mutnim likovima svoj ulazak u Zelju . I nece da bude trener . Ludi ste ako otjerate Misimovica a Amar je jos ludji sto radi sa ovom dvojicom .

Da mi nismo otjerali Hamu Granova nikada ne bismo dosli u situaciju da prodamo klub Tanu . Otjerali smo covjeka i onda su uhljupi dosli i pokrali sve sto se moglo pokrati , a osvojili jednu titulu. Mene treba boliti neka stvar , ali ne mogu da gledam kako se pljuje jedan covjek kao Misimovic koji je pomogao donacijama vise od pola Vratnika , a da ne spominjem koliko je dobroga generalno ucinio u zivotu . Nemojte sebi dozvoliti da za 5 godina a vjerovatno i krace budete morali prodati klub nekom kralju banana . A Misimovic vam je to stopirao ovaj put .
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:27 am

djoxxx1921 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 8:07 am
Jucer sastancili opet, do kasno sinoc. Sutra treci sastanak
Nisu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:34 am

Lijepi strah!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921, South i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija