Moderator/ica: storm_raider

 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:11 pm

Sky1 je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:33 pm
Qooler je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:26 pm
Sky1 je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:14 pm
Dinoce staviti na sto, sigurno boljeg rješenja nema.
Nema boljeg rješenja ni za klubove koji su daleko u boljoj situaciji,a kamo li za Želju.
Ovo ovako ne ide. Jedni odu, drugi dodju, ko autobuska stanica. Svaki put strepimo ko je došao sa kojim motivom i koliko je sposoban ili nesposoban, te koliko pošten ili nepošten.
Sa dionicama se sve to mjenja, svako ce moci biti dio Želje, ali se onda niko ne zaj.... ovakvim ekseprimentima, dodjem... budem tu , malo se provrtim i kad mi dosadi odoh ja.
U dionicama se zna ko ce ti doci i nabiti nogom pa se zaj...negdje drugo. Ovako ličimo ko da lešinari kruže okolo, pa svaki malo sleti da proba možel šta..ako ne može...hajd bar je probao.
To je to, ništa dodati, a ni oduzeti.
Upravo to.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:17 pm

drago mi je da je Almir tu, jer je pokrenuta prica o jugu a bio je ozbiljan kotacic u gradnji istoka... Gredic i Bazdak ne znam.... samo da ne bude kakvih navala privatnih obaveza pa da ne odu kad zagusti.... Terovic je klasicni direktor jp i to su najgore pozicije po nas....
Nadam se da se konacno stavila tacka na i i da mozemo krenuti makar malim korakom naprijed....
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon apr 08, 2024 8:54 pm
Opet se vracamo onima koji su i srozali klub, boze sacuvaj kakvi smo mi bolesnici.
Polako, nije bas tako crno.
neroazzuro je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:04 pm
Jel ono Hadžiosmanović vodio projekat istočne tribibe?
Jeste, on je tu ogroman posao iznio. Da ne pisem detalje, imate Google pa istrazite.

Raja, polako, ovo je maksimum ljudi koji je htio i mogao. Bolje od ovoga trenutno nemamo. Samo cu napisati da sam relativno zadovoljan. Treba malo i izmedju redova citati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Diverzant
Postovi: 1779
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:38 pm

igla je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:24 pm
Jesu to navijači pojačali rampu moržu?
Dok je generalnog sponzora u ovom sastavu, njemu je taraba permanentna.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:40 pm

Gdje su Kozaric i Zujo??? Zar se nisu nudili preko portala?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 250
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:44 pm

Pročitao sam da je neko ismijao člana UO, konkretno Tunovića, jer je CEO firme koja prodaje alate. Nije popularno, nisam htio da pišem, ali moram, zamolio bih pojedince da ne diskredituju ljude. Taj isti čovjek je pronašao, našao, donio, unio, značajnu cifru u klub u šest mjeseci kako je tu. I nije fer da se tako odnosi prema njemu. Jako je cijenjen u klubu i sam Gredić je insistirao da ostane u UO. Neću spomenuti cifru, ali je golema.
ŽELJEZNIČAR!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 08, 2024 11:59 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 08, 2024 11:40 pm
Gdje su Kozaric i Zujo??? Zar se nisu nudili preko portala?
Jesu, al su odustali kad ih se kontaktiralo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:01 am

milanribar je napisao/la:
pon apr 08, 2024 11:59 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 08, 2024 11:40 pm
Gdje su Kozaric i Zujo??? Zar se nisu nudili preko portala?
Jesu, al su odustali kad ih se kontaktiralo.
Znaci standardna njihova...nego hoce li rumeni poci lagano ka izlazu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:04 am

Jasno i nedvosmisleno je receno da je gospodin Amar Kamatar nepozeljan u buducnosti u svim strukturama Kluba, kao sto je receno da ce biti najvjerovatnije nepozeljan na tribinama. Igraci su dobili premije za pobjedu na Slogom koje ce biti uduplane ukoliko dodje do pobjede nad Sarajevom dok ce gospodin Bekric uskoro biti samo navijac. Zeljeznicar ce da zivi.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u uto apr 09, 2024 12:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 250
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:04 am

Bekrić će na ljeto ići.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 356
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:10 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto apr 09, 2024 12:04 am
Jasno i nedvosmisleno je receno da je gospodin Amar Kamatar nepozeljan u buducnosti u svim strukturama Kluba, kao sto je receno da ce biti najvjerovatnije nepozeljan na tribinama. Igraci su dobili premije za pobjedu na Slogom koje ce biti uduplane ukoliko dodje do pobjede nad Sarajevom dok ce gospodin Bekric uskoro biti samo navijac. Zeljeznicar ce da zivi.
Ekstra. Dokle je proces protiv kamatara, kad ce odgovarati? Imao si neke info povodom toga, ima li sta novo?
 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:11 am

cikoradovic je napisao/la:
uto apr 09, 2024 12:04 am
Bekrić će na ljeto ići.
:pljesak: :pljesak: :pljesak:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:11 am

Po svemu sudeći, lijepe vijesti kad se sve sabere i oduzme
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3202
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 12:28 am

cikoradovic je napisao/la:
pon apr 08, 2024 11:44 pm
Pročitao sam da je neko ismijao člana UO, konkretno Tunovića, jer je CEO firme koja prodaje alate. Nije popularno, nisam htio da pišem, ali moram, zamolio bih pojedince da ne diskredituju ljude. Taj isti čovjek je pronašao, našao, donio, unio, značajnu cifru u klub u šest mjeseci kako je tu. I nije fer da se tako odnosi prema njemu. Jako je cijenjen u klubu i sam Gredić je insistirao da ostane u UO. Neću spomenuti cifru, ali je golema.
Daj ne pravi dramu oko ničega, molim te, ja sam napisao komentar vezan za Tunovića: "Od Tunovića očekujemo sponzorstvo sa Unior Tehnom, barem 20% popust na kupovinu alata sa članskom"

Šta je ovdje ismijavanje, daj navedi mi? Znajući da je u toj firmi, osvrnuo sam se pošto smo radnička klasa i volimo alate, da nam se sredi sponzorstvo i popust. Nikakvo ismijavanje, nego sugestija i šaljivi prijedlog.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 1:10 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 09, 2024 12:28 am
cikoradovic je napisao/la:
pon apr 08, 2024 11:44 pm
Pročitao sam da je neko ismijao člana UO, konkretno Tunovića, jer je CEO firme koja prodaje alate. Nije popularno, nisam htio da pišem, ali moram, zamolio bih pojedince da ne diskredituju ljude. Taj isti čovjek je pronašao, našao, donio, unio, značajnu cifru u klub u šest mjeseci kako je tu. I nije fer da se tako odnosi prema njemu. Jako je cijenjen u klubu i sam Gredić je insistirao da ostane u UO. Neću spomenuti cifru, ali je golema.
Daj ne pravi dramu oko ničega, molim te, ja sam napisao komentar vezan za Tunovića: "Od Tunovića očekujemo sponzorstvo sa Unior Tehnom, barem 20% popust na kupovinu alata sa članskom"

Šta je ovdje ismijavanje, daj navedi mi? Znajući da je u toj firmi, osvrnuo sam se pošto smo radnička klasa i volimo alate, da nam se sredi sponzorstvo i popust. Nikakvo ismijavanje, nego sugestija i šaljivi prijedlog.
Nije mislio na tebe, bio je neukusan komentar koji je obrisan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3202
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 1:14 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 09, 2024 1:10 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
uto apr 09, 2024 12:28 am
cikoradovic je napisao/la:
pon apr 08, 2024 11:44 pm
Pročitao sam da je neko ismijao člana UO, konkretno Tunovića, jer je CEO firme koja prodaje alate. Nije popularno, nisam htio da pišem, ali moram, zamolio bih pojedince da ne diskredituju ljude. Taj isti čovjek je pronašao, našao, donio, unio, značajnu cifru u klub u šest mjeseci kako je tu. I nije fer da se tako odnosi prema njemu. Jako je cijenjen u klubu i sam Gredić je insistirao da ostane u UO. Neću spomenuti cifru, ali je golema.
Daj ne pravi dramu oko ničega, molim te, ja sam napisao komentar vezan za Tunovića: "Od Tunovića očekujemo sponzorstvo sa Unior Tehnom, barem 20% popust na kupovinu alata sa članskom"

Šta je ovdje ismijavanje, daj navedi mi? Znajući da je u toj firmi, osvrnuo sam se pošto smo radnička klasa i volimo alate, da nam se sredi sponzorstvo i popust. Nikakvo ismijavanje, nego sugestija i šaljivi prijedlog.
Nije mislio na tebe, bio je neukusan komentar koji je obrisan.
U tom slučaju, izvinjenje s moje strane, jer znam da sam vidio da sam se jedini na Tunovića osvrnuo iz zezancije, dobronamjerno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 4:16 am

Ma glupo je bilo koja ismijavati, ko želi na bilo koji način da pomogne klubu. Taman da radi na pijaci i da mjesečno izdvaja cenera za klub, od srca.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 7:37 am

salle86 je napisao/la:
uto apr 09, 2024 4:16 am
Ma glupo je bilo koja ismijavati, ko želi na bilo koji način da pomogne klubu. Taman da radi na pijaci i da mjesečno izdvaja cenera za klub, od srca.
:palacgore:

A mi jedva dočekamo da nekog ismijavamo. Ne valja ovaj, ne valja onaj, a isti ti koji pišu neće k.... mrdnuti da pomognu Želji. Uvijek ista priča, ja sam navijač, ja ne znam, ja ne mogu...i onda se kao u šali počne šukati ljudima koji nešto rade.
Na kraju se ti isti pitaju kako je moguće da niko neće u Želju, i kao ne vjeruju u to. Eto kao neko im ne da da uđu u klub.

Evo i sada, koliko imam informacije su svi bivši bili kontaktirani i evo ko se na kraju odazvao. I umjesto da kažemo hvala svakom ko i minut i marku potroši na želju, mi se pravimo pametni i ismijavamo te ljude. :palacdole:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 7:37 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto apr 09, 2024 12:04 am
Jasno i nedvosmisleno je receno da je gospodin Amar Kamatar nepozeljan u buducnosti u svim strukturama Kluba, kao sto je receno da ce biti najvjerovatnije nepozeljan na tribinama. Igraci su dobili premije za pobjedu na Slogom koje ce biti uduplane ukoliko dodje do pobjede nad Sarajevom dok ce gospodin Bekric uskoro biti samo navijac. Zeljeznicar ce da zivi.
Uz duzno postovanje kolega,moram vas demantovati sto se tice premija.
Naime nikakve premjje za slogu nisu dobili,niti ce ih dobiti za pobjedu nad sarajevom...
Sasvim jednostavno,s obzirom na ostavke niko im nije mogao obecati niti dati premije.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6028
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2024 7:44 am

kemo je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:32 pm
Qooler je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:26 pm
Sky1 je napisao/la:
pon apr 08, 2024 10:14 pm
Dinoce staviti na sto, sigurno boljeg rješenja nema.
Nema boljeg rješenja ni za klubove koji su daleko u boljoj situaciji,a kamo li za Želju.
Ovo ovako ne ide. Jedni odu, drugi dodju, ko autobuska stanica. Svaki put strepimo ko je došao sa kojim motivom i koliko je sposoban ili nesposoban, te koliko pošten ili nepošten.
Sa dionicama se sve to mjenja, svako ce moci biti dio Želje, ali se onda niko ne zaj.... ovakvim ekseprimentima, dodjem... budem tu , malo se provrtim i kad mi dosadi odoh ja.
U dionicama se zna ko ce ti doci i nabiti nogom pa se zaj...negdje drugo. Ovako ličimo ko da lešinari kruže okolo, pa svaki malo sleti da proba možel šta..ako ne može...hajd bar je probao.
Ne znam kako vam ne dosadi vise. Nema nista od dionica, zaboravite taj plan koji je izasao bas u vrijeme pregovora sa Diglisicem. Kako je rampa morzu udarena, tako niko ne zeli ni dionicara vidjeti u klubu. Zivio.
Znaci taj plan je zayebo pregovore sa digislicem....
A lijepo je kada dionicar posudi pare da se dibije licenca jelde....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija