Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 4:18 pm

Realno trebali 0:7 dobiti
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 4:33 pm

Danas je naša lopta mnogo brže išla, kvaliteta ima svakako, nadam se da nastavljamo u ovom ritmu, prvo prizemljit jufkice. Koliko se ono raduje našem ispadanju da su zaboravili kako im ovaj rezultat odgovara.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 4:59 pm

Bruno jesi ,li sada shvatio zašto NE Selimović.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 5:11 pm

Na Poljudu su se u samo četiri dana sučelili Hajduk i Dinamo, jednom u ligi i jednom u polufinalu Kupa.
Hajduk je domaći kapacitet Poljuda odavno rasprodao. Detalj koji uvijek izaziva posebnu pozornost je kapacitet koji je udijeljen gostima, a tu ovoga puta iznenađenja nema.
Dinamo je za svaki od ova dva susreta na raspolaganje dobio po 1.463 ulaznice za Jug što je pet posto kapaciteta Poljuda.


Valjda ovim našim neke stvari trebaju da budu napokon jasne.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 5:13 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned apr 07, 2024 4:03 pm
I sta covjek da kaze pametno nakon ove tekme danas??

Namjesteno ne moze biti, jer nema logike nikakve.Da su nas dobili, mi bi imali jos veci pritisak da dobije derbi, a to bi Slogi islo u prilog "cementiranja" te 4.pozicije koja ce voditi u Evropu.

S druge strane se zapitas, pa gdje je ovakav nastup bio cijelu je.benu sezonu i zasto smo tu gdje jesmo?? Cccc
Zato sto u 80% utakmica nije bio problem pristup nego glava. Isto kao i derbi. Mi da samo primili penal, opet bi bio poraz. Jednostavno smo do sada većinu utakmica bili 50:50, i svaku izgubili. Ovdje smo obranili penal i s(p)retno dali dva brza gola. Poslije se sve otvorilo. Ja sam siguran da bi sa ovom ekipom sada da se igra sezona od početka bili 3-6 mjesta. Jbg. Psiha je čudo.
 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 5:22 pm

Red je i da se pohvali kada se moze kuditi. Napokon smo na nesto licili i mnogo bolje je to s 4321 formacijom. Svakako se ne treba odreci ni 343 ili 352 sto se dokazalo protiv Zrinjskog i kobiljara. Nadam se minimalno remiju na Grbavici i da lagano idemo sigurnim putem ka opstanku.
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 5:24 pm

Valter je napisao/la:
ned apr 07, 2024 5:11 pm
Na Poljudu su se u samo četiri dana sučelili Hajduk i Dinamo, jednom u ligi i jednom u polufinalu Kupa.
Hajduk je domaći kapacitet Poljuda odavno rasprodao. Detalj koji uvijek izaziva posebnu pozornost je kapacitet koji je udijeljen gostima, a tu ovoga puta iznenađenja nema.
Dinamo je za svaki od ova dva susreta na raspolaganje dobio po 1.463 ulaznice za Jug što je pet posto kapaciteta Poljuda.


Valjda ovim našim neke stvari trebaju da budu napokon jasne.
I da idu na novi dio za goste.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 5:25 pm

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 5:51 pm

Meka je danas fino odigrao, definitivno mora igrati i protiv kona, jer kad hoce onda je jedan od boljih veznih u ligi. Formacija je puno bolje fercerala, tako da treba ostati pri tome.
Zadnja linija puno bolje djeluje bez Selimovica koji je tipicni kiks igrac. Karicu odmah novi ugovor ponuditi jer zna lopte, zna oduzet, zna se postaviti, bas dobar s velikim potencijalom...
Danas je ekipa pokazala svoj pravi potencijal, i da je sreca bila na nasoj strani barem 50%, imali bi sigurno 10 bodova vise.
Mi smo ove sezone jednostavno upali
u crnu rupu, prvo jer fakat nismo imali srece na puno utakmica, i drugo zbog taktickih fula trenera. I onda izgubis samopouzdanje, blokada glava i nogu, i krenu kola nizbrdo. Realno smo u pet deka s Velezom i ova ekipa se trebala boriti za Europu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 6:08 pm

Hare79 je napisao/la:
ned apr 07, 2024 5:51 pm
Meka je danas fino odigrao, definitivno mora igrati i protiv kona, jer kad hoce onda je jedan od boljih veznih u ligi. Formacija je puno bolje fercerala, tako da treba ostati pri tome.
Zadnja linija puno bolje djeluje bez Selimovica koji je tipicni kiks igrac. Karicu odmah novi ugovor ponuditi jer zna lopte, zna oduzet, zna se postaviti, bas dobar s velikim potencijalom...
Danas je ekipa pokazala svoj pravi potencijal, i da je sreca bila na nasoj strani barem 50%, imali bi sigurno 10 bodova vise.
Mi smo ove sezone jednostavno upali
u crnu rupu, prvo jer fakat nismo imali srece na puno utakmica, i drugo zbog taktickih fula trenera. I onda izgubis samopouzdanje, blokada glava i nogu, i krenu kola nizbrdo. Realno smo u pet deka s Velezom i ova ekipa se trebala boriti za Europu.
Ruku na srce, u pravu si za Mekica. Ne mogu ga smisliti zbog ponasanja i odnosa prema klubu ali kad je vec morao igrati drago mi je da je odigrao ovako dobro, fakat je vodio vezni red.

Karic i Boljevic su igracine (Karic doduse u nastajanju ali evidentno je ogroman potencijal).

I da, Selimovic definitivno nema mjesta. Nadam se da je uvodjenje Drine na kraju naznaka toga da je Selimovic na hladjenju.

Radovac za malo vremena pokazao da definitivno ima mjesta.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
neroazzuro
Postovi: 1919
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 6:18 pm

Željo dobio crnu Slogu iz Doboja i pojedini žele pravit doček našim smradovima od igrača.
Tačno smo teško mogli niže pasti.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 6:30 pm

Ljudi su sarkasticni, ne uzimaj za ozbiljno.
 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 6:40 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned apr 07, 2024 6:18 pm
Željo dobio crnu Slogu iz Doboja i pojedini žele pravit doček našim smradovima od igrača.
Tačno smo teško mogli niže pasti.
Jel moguce da si pomislio da je neko ozbiljan po pitanju doceka? :rofl:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 7:02 pm

Nisam gledao tekmu a odma pobjedimo. Od sada pratim samo livescore ili cekam da se zavrsi utakmica i pogledam konacan ishod. Puuu toliko sam sujevjeran 🤣
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 7:08 pm

Prije svega velika i zasluzena pobjeda. Hvala svima i bravo.

Drugo, ono sto mi je posebno zanimljivo je da vas toliko pogadjaju komentari da je nesto kupljeno. Prije svega to su pitari kao Benja Isovic koji vise voli da Zeljo izgubi, nego da njegovo Sarajevo osvoji ista. Cast pojedincima. Takodjer, tu ima i u nasim redovima njih koji jedva cekaju da nesto nekome kao dokazu.

Velika i kao suza cista pobjeda. Idemo sada pitare opet unistiti, a vjerujte da hocemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1919
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 7:13 pm

flux je napisao/la:
ned apr 07, 2024 6:40 pm
neroazzuro je napisao/la:
ned apr 07, 2024 6:18 pm
Željo dobio crnu Slogu iz Doboja i pojedini žele pravit doček našim smradovima od igrača.
Tačno smo teško mogli niže pasti.
Jel moguce da si pomislio da je neko ozbiljan po pitanju doceka? :rofl:
Jesam Boga mi.
Nenoj reći da nisi viđao i veće nebuloze kod naše raje.
Trebalo je ovo još nakon onog pi.čkastog ponašanja protiv Zrinjskog lani namarat.
Čim vidiš da oni stoje i gledahu dok im protivnički igrači okružuju jednog saigrača unoseći mu se u facu i psujući znaš da tu nema tima.
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 7:21 pm

Da nam je makar 4 boda iz sljedeće dvije utakmice
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 7:25 pm

Malo sam prelistao forum da vidim sta se pisalo za vrijeme utakmice i da nisam gledao rekao bih da smo na srecu dobili i to nam jos poklonili.
Najdominantnija utakmica sezone sigurno, Sloga umorna a mi htjeli da igramo. Fin broj nasih na tribinama takodje. Lijepo nedjeljno popodne.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 8:01 pm

Bravo Željo!!!!
Sutra idemo po jos jednu pobjedu.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 07, 2024 8:07 pm

Na kraju sezone Galic, Cocali, Biber, Drljo, Haracic, Selimovic, Zubanović OUT!!!

Mora se proradit na psihi, ja sam uvijek ostao pri teoriji da ekipa nije toliko losa koliko psihički nestabilna

Svi klubovi svijeta imaju lose nizove rezultata (3,4 u nizu), samo kod nas je losa serija po 7,8 poraza zaredom i tako svake sezone po 2 puta, to se ne smije desavati, ubije se samopouzdanje

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 172 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija