Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 10:01 am

Mulalic Edis je napisao/la:
pon apr 01, 2024 3:13 am
Moramo ostati u ligi kako znamo i umijemo. Sve je sad sporedno i nebitno. U maju cemo rascistiti racune.
Sa ovim ljudima ne vjerujem da cemo...nama su sada potrebni ljudi koji znaji plivati u ovakvim i slicnim situacijama.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:15 am

U Ponedjeljak 8.4 skupstina ...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:29 am

Bruno kakav si ti trener kada ti neko drugi mora govorit da prilagodis formaciju igrackom kadru sa kojim raspolazes.

Sve vise i vise pocinjem sumnjati u tvoje trenerske kvalitete i cisto sumnjam da ces "preziviti" naredna dva kola.
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:30 am

Gagi tm 87 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:15 am
U Ponedjeljak 8.4 skupstina ...
Ovi isto kao da nam ne gori pod nogama....strasno...
Mogli su je i poslije 1 maja organizovati.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6746
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:34 am

Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:30 am
Gagi tm 87 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:15 am
U Ponedjeljak 8.4 skupstina ...
Ovi isto kao da nam ne gori pod nogama....strasno...
Mogli su je i poslije 1 maja organizovati.
:rofl:

Hoce li SD dobiti nogu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 11:58 am

Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:30 am
Gagi tm 87 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:15 am
U Ponedjeljak 8.4 skupstina ...
Ovi isto kao da nam ne gori pod nogama....strasno...
Mogli su je i poslije 1 maja organizovati.
Pa vjerovatno i bi nakon 1. maja nego culi da ne valja skupstinu organizovati izmedju dva Bajrama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
milanribar
Postovi: 688
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 12:27 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:58 am
Dzezvar je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:30 am
Gagi tm 87 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 11:15 am
U Ponedjeljak 8.4 skupstina ...
Ovi isto kao da nam ne gori pod nogama....strasno...
Mogli su je i poslije 1 maja organizovati.
Pa vjerovatno i bi nakon 1. maja nego culi da ne valja skupstinu organizovati izmedju dva Bajrama.
Takva je procedura po poslovniku o radu, ne može prije, 7 dana od slanja poziva za sjednicu.

Ne znam šta se očekuje i da sklonimo ovaj upravni to nas neće probudit iz krize, ja prvi neću glasat za njihovu smjenu ako ne vidimo ljude koji će uskočiti na njihovo mjesto. Sad postavljat ljude na silu koji možda neće il nemaju kapaciteta za to samo ćemo gore napravit.
Ovo moraju izvaditi prije svega, kako znaju stručni štab i igrači. Primanja su im redovna, uslove sve imaju, podršku neviđenu, nek se skupe i ne traže alibije više...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 12:47 pm

Rok od 7 dana je sasvim dovoljan da se "privole" neki novi jaci ljudi da udju u strukture kluba.

Jedna od obaveza clanova Skupstine bi morala da bude da "traze" nove jake ljude i nove sponzore.

Ako je rok od 7 dana samo da se ispostuje Statut i da se na kraju odbiju ostavke, onda se nemamo sta buniti sto smo u ovakvoj situaciji.

Nakon debakla sa arapima svi su morali kolektivno otici, jer krivicom Uprave koju je izabrala Skupstina mi smo prosuli 5 jako bitnih kola u kojima nas je vodio arap.
Alea iacta est!
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 12:53 pm

cipiripi je napisao/la:
pon apr 01, 2024 12:47 pm
Rok od 7 dana je sasvim dovoljan da se "privole" neki novi jaci ljudi da udju u strukture kluba.

Jedna od obaveza clanova Skupstine bi morala da bude da "traze" nove jake ljude i nove sponzore.

Ako je rok od 7 dana samo da se ispostuje Statut i da se na kraju odbiju ostavke, onda se nemamo sta buniti sto smo u ovakvoj situaciji.

Nakon debakla sa arapima svi su morali kolektivno otici, jer krivicom Uprave koju je izabrala Skupstina mi smo prosuli 5 jako bitnih kola u kojima nas je vodio arap.
jedan od glavni krivaca za arape ti je ova ubleha celava Tanovic
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 257
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 1:04 pm

7 dana je dosta da se kontaktiraju ljudi koji su sposobni i koji znaju šta i kako treba raditi da se osigura opstanak.
 
ghamaz
Postovi: 55
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 1:33 pm

cikoradovic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:04 pm
7 dana je dosta da se kontaktiraju ljudi koji su sposobni i koji znaju šta i kako treba raditi da se osigura opstanak.
Trenutno i nema takvih ljudi. Šest godina ih tražimo i nismo ih uspjeli naći. I ovi koji mogu i žele ne dopušta im se.
 
Ludvig Leple
Postovi: 290
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 1:33 pm

cikoradovic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:04 pm
7 dana je dosta da se kontaktiraju ljudi koji su sposobni i koji znaju šta i kako treba raditi da se osigura opstanak.
Čekaj, da li ti stvarno misliš da ćemo ispasti?
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1592
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 1:50 pm

Pogledaj naredne tri, Sloga, pitari i Posušje, ja ne znam gdje bismo mi mogli bod uzeti. Lakše bismo bod uzeli kod Borca i Zrinjskog, nego Sloge i Posušja u gostima.
 
milanribar
Postovi: 688
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 2:03 pm

ghamaz je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:33 pm
cikoradovic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:04 pm
7 dana je dosta da se kontaktiraju ljudi koji su sposobni i koji znaju šta i kako treba raditi da se osigura opstanak.
Trenutno i nema takvih ljudi. Šest godina ih tražimo i nismo ih uspjeli naći. I ovi koji mogu i žele ne dopušta im se.
Ko su ti što mogu i žele ? Da znamo predložit...
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 257
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 2:56 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:33 pm
Čekaj, da li ti stvarno misliš da ćemo ispasti?
Ma nećemo, gdje bi mi ispali, mi smo Željo. A i Nikšić je obećao da nećemo.
 
Ludvig Leple
Postovi: 290
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 3:03 pm

cikoradovic je napisao/la:
pon apr 01, 2024 2:56 pm
Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:33 pm
Čekaj, da li ti stvarno misliš da ćemo ispasti?
Ma nećemo, gdje bi mi ispali, mi smo Željo. A i Nikšić je obećao da nećemo.
Nema to veze sa Nikšićem i to što smo mi Željo.

Pogrešno me shvataš, ja tebe pitam zašto si siguran da ćemo ispasti?

Ja ne vidim niti jedan način kako će ispred nas do kraja sezone završiti TC i GOŠK. Evo ovo što sam gledao te dvije ekipe su presmiješne u ovom trenutku.

Dalje, ima nekih stvari koje nisu za foruma, ali ja ti kažem da ne idemo mi nigdje.

Kad dođe kraj sezone popijem pivu i eto ga :)
 
Avatar
amar92
Postovi: 1612
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 3:05 pm

cikoradovic je napisao/la:7 dana je dosta da se kontaktiraju ljudi koji su sposobni i koji znaju šta i kako treba raditi da se osigura opstanak.
Bolje kantonalna nego ti “sposobni”, jer to njihovo “sta i kako treba raditi” nas je i dovelo do ovog da strepimo za opstanak.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 257
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 3:10 pm

Sky1 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 1:50 pm
Pogledaj naredne tri, Sloga, pitari i Posušje, ja ne znam gdje bismo mi mogli bod uzeti. Lakše bismo bod uzeli kod Borca i Zrinjskog, nego Sloge i Posušja u gostima.
Nije mi jasno, na čemu ljudi gaje nade da ćemo tako lagano opstati. Kad pročitam kako pojedinci pišu, rekao bih ma tu smo negdje, dioba šestog mjesta, onda pogledam tabelu, ono Željo predzadnji.

- Sloga u gostima (omjer Sloge kući, 9 pobjeda, 2 remija i 1 izgubljena (Borac), dobili nas, pitare, Široki, Tuzlu, Posušje.)
- Kući derbi, a derbi je derbi.
- Posušje u gostima (zadnjih 9 utakmica imaju 7 pobjeda, 1 remi i 1 izgubljenu (Sloga u kupu), igraju dobro, dobrog trenera imaju, a i mi se baš naigramo dole (jednu dobili čini mi se kako su ušli u PL opet)).
- Stalno neugodni Široki.
- Gošk, gdje si obje utakmice izgubio, ideš u Gabelu.
- Tuzla City kući, sa članom IO na čelu, sa parama, sa utjecajem na sudije, mogućnost da će im se pustiti određen broj utakmica.
- Kod Sablje u gostima. Neugodni Igman, ionako sa njima imamo zategnute odnose.

I onda šlag na kraju, 09 u gostima i Borac kući.

Respekt onima koji mogu sjediti mirno a da pritome ne razmišljaju o gostujućim utakmicama u Bihaću, Srebreniku, Goraždu i bilo kojem drugom gradu. Možda griješim, ali nisam optimističan.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 257
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 3:16 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
pon apr 01, 2024 3:03 pm
Nema to veze sa Nikšićem i to što smo mi Željo.

Pogrešno me shvataš, ja tebe pitam zašto si siguran da ćemo ispasti?

Ja ne vidim niti jedan način kako će ispred nas do kraja sezone završiti TC i GOŠK. Evo ovo što sam gledao te dvije ekipe su presmiješne u ovom trenutku.

Dalje, ima nekih stvari koje nisu za foruma, ali ja ti kažem da ne idemo mi nigdje.

Kad dođe kraj sezone popijem pivu i eto ga :)
Možda jer imaš 5 gostujućih i 4 domaće utakmica a na strani imaš omjera 0-0-12, a igraš bar 2 (ako otpišemo (a ja ih ne bih otpisao ipak) 09) sa direktnim konkurentima (Gošk i Igman). A i kod kuće imaš seriju teških utakmica (Borac, Široki, pitari, Tuzla).

To što nije da se piše po forumu, znam šta misliš, odnosno na koga misliš i znam šta je pričano.

Možda ja opet griješim, ali isto tako se pričalo i u Čeliku, Slobodi, Borcu, ako ne isto, onda bar slično, ne mogu oni ispasti, mi smo Čelik, mi smo Sloboda, pa odletiše.

Dao Bog da bude kako si ti siguran i da opstanemo. Najsretniji sam, ako budu gluposti što sam pisao i tipkao.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 257
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 3:19 pm

amar92 je napisao/la:
pon apr 01, 2024 3:05 pm
Bolje kantonalna nego ti “sposobni”, jer to njihovo “sta i kako treba raditi” nas je i dovelo do ovog da strepimo za opstanak.
Ko? Šta? Gdje? Jesam ja igdje spomenuo nekoga konkretnog? Moguće je jedino da si ti u svojoj percepciji kreirao sliku o nekim (tebi poznatim) ljudima i personama pa sad mene guraš u isti koš sa njima.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija