Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3202
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 8:06 pm

Sky1 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 5:47 pm
Ja bih se riješio Krune sada. Tanak mi je on Bgm.
Za narednu utakmicu ovako bih ja.
Muftic, Galic, Radinovic, Cavnic, Mahmic, Radovac, Karic, Hiros, Boljevic, Mekic blize golu, Krpic
Može, riješit se Krune a Bruni reći da se ne zajebava 😂
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 8:42 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 31, 2024 8:06 pm
Sky1 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 5:47 pm
Ja bih se riješio Krune sada. Tanak mi je on Bgm.
Za narednu utakmicu ovako bih ja.
Muftic, Galic, Radinovic, Cavnic, Mahmic, Radovac, Karic, Hiros, Boljevic, Mekic blize golu, Krpic
Može, riješit se Krune a Bruni reći da se ne zajebava 😂
😂
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 8:42 pm

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 8:49 pm

Nadrobi ovaj svasta a na kraju nista ne rece. Mozda je ovo a moze biti da je ono...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 8:59 pm

O kakvim je sada arapskim investitorima rijec?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
flux
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 9:26 pm

Sky1 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 8:42 pm
https://smartinfo.ba/dramaticno-ko-je-n ... a-prodaju/
Sve mogucr mahalske stavio na jedno mjesto i to sa upitnikom. :rofl: pa stvarno bolje i ne zasluzujemo
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 10:09 pm

Nama sve smijesno i mahalska prica a neko se sigurno igra sa sudbinom kluba. Nekome je u cilju da se ugasimo ili da propadnemo pa da nas mogu lako rasparcat. Sva pitanja u clanku su legit i zahtjevaju odgovore.

Vec godinama formiramo neke radne grupe za trazenje investitora ili ti ga "strateskog partnera" a niko nije u stanju ni generalnog sponzora pribavit. Je li se ikad odgovorilo na pitanja sta je bilo sa Diglisicem, sta je bilo sa arapima na kraju? Zasto je odbijen Misimovicev prijedlog o dionicarskom drustvu?

Dajte ba vise, i mi smo pasivni i samo gledamo kako nam gase klub pred ocima vec godinama. Pada Zeljo, mescini bez ispaljenog metka.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6025
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 10:16 pm

cikoradovic je napisao/la:
ned mar 31, 2024 2:39 pm
Kao što je neko napisao, strah me da igramo džabe, koliko su nesposobni, ne bi me čudilo da nešto zajebu oko licence.

I koja je logika da ono dijete od 20 godina bude generalni sekretar? Pored direktora, najbitnija funkcija u klubu i to treba da radi dijete od 20 godina koje nije radilo na sličnom poslu.
Pa o licenci niko ne prica...a uslovi su od obe sezone mislim poostreni.....a i rok istice mislim veceras
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 10:52 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned mar 31, 2024 10:16 pm
cikoradovic je napisao/la:
ned mar 31, 2024 2:39 pm
Kao što je neko napisao, strah me da igramo džabe, koliko su nesposobni, ne bi me čudilo da nešto zajebu oko licence.

I koja je logika da ono dijete od 20 godina bude generalni sekretar? Pored direktora, najbitnija funkcija u klubu i to treba da radi dijete od 20 godina koje nije radilo na sličnom poslu.
Pa o licenci niko ne prica...a uslovi su od obe sezone mislim poostreni.....a i rok istice mislim veceras
Nekada se nismo brinuli za licencu, nismo ni znali kada se ta odluka donosi.
Ovi trenutni su toliko nesposobni da uopste ne spominju licencu, nista me ne bi iznenadilo od njih.

Nego sta nam je sa rumenom ublehom? Ima li gram obraza pa da podnese ostavku?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 11:04 pm

Prikupljao po forumima info i napisao clanak, kakav brat.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 11:08 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 31, 2024 6:46 pm
salle86 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 5:25 pm
Ja ako će Klop
de ba storme
Sta - de ba storme?

Najbolje je mijenjati, dobro nam ide to bas.
Pod 1 znaš i sam kakve su šanse za ovog tvog
Pod 2 naravno da nije najbolje mijenjati, ali kad vidiš makar 1% u tom treneru. Ja kod Brune ne vidim zaista ni 1% "znanja" kojeg misli da ima. Zar ga trebamo pustiti i preostalih 9 kola da se inati i gura svoje, kad svi vidimo da to nema smisla. I šta, jel treba recimo da od 9 utakmica izgubi 8 a dobije 1 i kaže eto vidite da može. Šta mi imamo od toga onda. Mi na ovaj način kako on zamišlja igru ne možemo ni u jednoj utakmici do bodova. Možemo slučajno da protivnik sam sebe pobjedi. A opet je onda i to upitno koliko nam je dovoljno do kraja. Možda mi dobijemo 5 mečeva, Tuzla dobije 6 i opet smo mi ispušili.
On je sam sebe smijenio jer NIKAD ili bar se ja ne sjećam da je Željo igrao "na kontre" i branio se ko Žepa. Ne ide i džabe.
Iza trenera se staje kad se vidi da ima razlog. Samo tad, a ne ovo eto nismo stali iza 5 prošlih i to je bila greška, pa daj da stanemo iza ovog da ne radimo istu "grešku".
Stati iza njega je ista greška kao i ne stati iza Nermina. Samo obrnute uloge
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SanMan
Postovi: 1229
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 11:48 pm

Nikako mi nije jasno zašto je prijedlog o dionicama odbijen, tj nije nikad ozbiljno ni razmatran. Procijeniš da klub (sa svom imovinom) košta neku cifru, odrediš broj dionica i cijenu, i ljudi kupuju dionice, kolko ko ima para i kolko hoće.Lupam: ako je 1 dionica 1000KM i ja bih bar jednu kupio. Ogranićiš da jedan čovjek nemože kupiti više od 30%. Svi koji su uložili pare biraju skupštinare, upravu, predsjednika, igrače, trenere, Dinu Pekića.........
Ako je dioničarima (vlasnicima kluba) u cilju da sve unište - uništavaju svoje pare pa i Želju - pa bujrum.
Dosadašnji rad većine uprava je povali Želju i daj ostavku i sve OK.
Znam da je trenutno pravno to neizvodivo ali moglo se i može se i to završiti (ljudi su imali rješenje)
Mislim da su to bojkoovali ovi što bi da vladaju Željom i odlučuju ali da banke ne daju iz svog džepa (koji je većini svakako prazan)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23658
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 12:55 am

salle86 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 11:08 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 31, 2024 6:46 pm
salle86 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 5:25 pm
Ja ako će Klop
de ba storme
Sta - de ba storme?

Najbolje je mijenjati, dobro nam ide to bas.
Pod 1 znaš i sam kakve su šanse za ovog tvog
Pod 2 naravno da nije najbolje mijenjati, ali kad vidiš makar 1% u tom treneru. Ja kod Brune ne vidim zaista ni 1% "znanja" kojeg misli da ima. Zar ga trebamo pustiti i preostalih 9 kola da se inati i gura svoje, kad svi vidimo da to nema smisla. I šta, jel treba recimo da od 9 utakmica izgubi 8 a dobije 1 i kaže eto vidite da može. Šta mi imamo od toga onda. Mi na ovaj način kako on zamišlja igru ne možemo ni u jednoj utakmici do bodova. Možemo slučajno da protivnik sam sebe pobjedi. A opet je onda i to upitno koliko nam je dovoljno do kraja. Možda mi dobijemo 5 mečeva, Tuzla dobije 6 i opet smo mi ispušili.
On je sam sebe smijenio jer NIKAD ili bar se ja ne sjećam da je Željo igrao "na kontre" i branio se ko Žepa. Ne ide i džabe.
Iza trenera se staje kad se vidi da ima razlog. Samo tad, a ne ovo eto nismo stali iza 5 prošlih i to je bila greška, pa daj da stanemo iza ovog da ne radimo istu "grešku".
Stati iza njega je ista greška kao i ne stati iza Nermina. Samo obrnute uloge
Znam dobro kakve su sanse, samo pisem da bih jedino u tom slucaju mijenjao obzirom na cijelu situaciju. Moj post se ne odnosi samo na trenera, vec i na ove sto su mandat dali. Gotovo je sada, bojim se ce ovi morati do kraja. Samo smo sebi krivi, ne mogu da opet izvlacim davno ispricane/napisane price. Kako god da bude, valja nam pratiti Zelju.

Zivio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 572
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 1:18 am

Ako ostanu samo su jos gore narusili atmosferu u i oko kluba. Ako odu a ne dodju ozbiljni ljudi nista postigli nismo. Los tajming.
FCŽ
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 1:27 am

Ma čim su oni odbili dionice, treba to otjerati.
PS svasta nesto pročitah po twiteru sarajevski novinari su u pitanju.

Edit by mod
Nepotrebno.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 3:13 am

Moramo ostati u ligi kako znamo i umijemo. Sve je sad sporedno i nebitno. U maju cemo rascistiti racune.
Grande Miske 💪
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 4:06 am

Mimo, Vasković za sirotinju. Jos samo da je stavio zemlja je ravna i ljude gustere
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 4:36 am

Cujem da je Bruno popustio i progledao visavi 3-4-3 pristupa i nemogucnosti implementacije istog na nas igracki kadar.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:42 am

E cuj da ostanemo, pa da se rasciste racuni.

How yes no.

I da ostanemo, nista se nece promijeniti. Opet ce biti "kamion" igraca, nikom se nista nece smjeti reci u lice i ho-ruk sistem, pa sta Bog da.Nema Zeljo vise ljudi koji bi pravili sistem konacno.Previse je pijavica oko kluba.Niko normalan se vise ne zeli baviti ovim.Do grla doslo, a raja to ne konta. Misle, tjeramo jedne, eto drugih odmah, jedva cekaju, pa da naprave evropski klub.Aha.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 01, 2024 9:49 am

Jednostavno bez nekog interesa i neke odgovornosti nikad mi necemo vise biti ozbiljan klub. Ta vremena su prosla kad su svi bili u pet deka pa se namaknu neke pare pa ti iskocis. Sad vec imas skoro vise od pola lige ili koja ima vlasnika ili je politicki projekat. Kod nas evo od rata imas uprava i uprava. Svako se malo zaigra nekome to malo krene za rukom nekome ne, i kad se pocne strovaljivat ponude se ostavke i nikome nista. Novi pricaju o starim i tako u krug. Volonterski pristup je preopasan i nista dugorocno ne donosi. Kome to nije jasno vec odavno taj zivi u oblacima i ovo ce mu samo teze sve padati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija