Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 10:10 am

BEKRICU ODLAZI
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 11:06 am

Jedan od najodg za blamazu i dovođenje arapa je ovo celavo nesposobno govno.Ovu garnituru ljudi zajedno sa lutvom na crnu listu za sva vremena.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 11:36 am

Gonite se svi u tri lijepe.
Kući pa ovako upravljajte.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5156
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 11:54 am

ubaceni element je napisao/la:
ned mar 31, 2024 7:26 am
salle86 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 3:56 am
Druže, ne jednom nego sa obje smo mi već tamo odavno.
Eto ovi će sad kao početi raditi sve ono što do sad nisu... hoće hoće, samo da svežu kosu
Nesposobni idioti koji do sad ništa pametno uradili nisu odjednom će početi da liče na ozbiljnu upravu i spasiće nas ovoga u što su nas uvalili ? 🤣 - nešto fakat ne vjerujem u te bajke više
Ovi gledaju u Bekrića ko indijci u svetu kravu, on što god da je rekao slagao je, što god da je uradio syebao je. Ali je nedodirljivi. I izgleda da je veći od kluba jer se uopšte ne misli o tome da ode. A da ne kažem kako je meni upitno za igrače koje je dovodio, pa su gotovo svi iz prvog dijela sezone odma i otišli, a ovi koji su i ostali izgleda da moraju igrati bez obzira što od njih nikakve koristiti nema. Što bi eto on ako niko drugi, trebao makar da kaže treneru "legendo haj bgt probaj nešto drugo sem ovo tvoje, vidiš da izgidosmo". Jok.
Izgleda u klubu ko da niko ni sa kim ne komunicira, svako u nekom svom svijetu.
Milion pitanja i niko da dadne jedan smislen odgovor eto samo
Opcija je ili ovi ili da nemamo uprave narednih X sedmica i da se ekipa prepusti samoj sebi. Ja nesto nisam za ideju da nemamo nikakvu upravu narednih X sedmica, ili da imamo upravu kojoj je ostavka prhivacena i koja vise nema nikakve odgovornosti. Ne znam koji dio tu zvuci kao “vjerovanje u bajke” ili “pocetak licenja na ozbiljnu upravu” ili kako vec shvatas ovo sto pisem. Nije problem da odlete, problem je tajming, a jos veci problem sto sam 99% ubjedjen da ce nakon njih doci jos gori kokuzi (a nije iskljuceno i lopovi).
Pa ekipa je svakako prepuštena sebi. Jel ti misliš da neko od ovih iz UO razbija mozak nakon utakmice šta i kako dalje.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 12:12 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
sub mar 30, 2024 7:11 pm
Grediću, sjedjaj na poziciju

Sad ili nikad sjedaj

Dosta je vise nesposobnih likova na glavnoj poziciji
Taj ako sjedne, tu ce nam i biti kraj 😡
TM87
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 12:44 pm

Stvarno pojedini ozbiljno Amara prozivaju da se vrati? Nema kraja nasoj gluposti definitivno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Minotaur
Postovi: 55
Pridružen/a: sri nov 08, 2023 2:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:20 pm

Da li ima ikakve šanse da se Senad vrati ako skupština prihvati ostavke. Ako neće Senad ili ne može, idealno bi bilo da Vedran preuzme klub i da sprovede svoju ideju privatizacije kluba.
 
Diverzant
Postovi: 1780
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:20 pm

Dabogda se Amar Osim vratio u klub i to na 15 godina. Jer ovakvi navijači to zaslužuju, zaslužuju da jednom zauvijek ugasi klub i da se više ne sikiramo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1591
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:22 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 31, 2024 12:44 pm
Stvarno pojedini ozbiljno Amara prozivaju da se vrati? Nema kraja nasoj gluposti definitivno.
Gledam i ne vjerujem. On kada bi došao u ovoj situaciji već sljedećeg mjeseca ne bismo imali za plate, a na kraju sezone Bog zna koliki dug bi napravio. Došao je u sredjen klub 2018, jedini dug koji je zatekao bio je onaj prema PU nekih 500 hiljada ( koji je on takodjer napravio) ali bio je i reprogram na taj dug. 2018/19 je bila nabolja godina za poslovanje. On nas je već na kraju 2019 uspio zadužiti milione. Zato ja nisam za tjeranje u ovom momentu. Od Uprave zatražiti neke odgovore, finansijski izvještaj prije svega, šta planiraju u ovoj situaciji i sl ali ne tjerati. Mislim da Morž i ekipa dižu hajku, pogodan je momenat za to. Bio je blizu realizacije plana, nije mu uspjelo, osujećen je ali on nikada odustati neće i ne treba dozvoliti da iskoristi ovaj momenat.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u ned mar 31, 2024 4:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:32 pm

a sta ce planirat kad su nesposobni? sve sto su planirali propalo im je.
sta ce ti finansijski izvjestaj? jesi ti inspekcija? niko nikad i haman nikad nece odgovarat za sve dugove koji su nastali. sta mi znaci taj izvjestaj? saznali sad ja za par mjeseci, isti kuratz.
ali dokle su klub doveli, pa prosle sezone smo igrali evropu. sta da ocekuje covjek od njih? niko evropu ne trazi, vec opstanak al ne u zadnjem kolu..
MIRZA RASCIC
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5236
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:34 pm

Jesu li isplaćene sve plate Erminu Zecu?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5156
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:39 pm

Ma i to za Amara, njega traže oni koji su u klub upućeni 1% i spavaju zimski san nekih 10 i kusur godina.
Ne znači da ako 5 ljudi na zvaničnoj piše "daj Amara" da je to relevantno mišljenje određenog procenta navijača
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:44 pm

skupstina ako ne prihvati ostavke, treba onda svaki pojedinacno skupstinar reci iz kojeg razloga zasluzuju da ostanu? Sta su dobro uradili?

Nesposbni su. Bekric s njima zajedno. Brunina igra takodjer upitna.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:48 pm

svraka je napisao/la:
ned mar 31, 2024 1:44 pm
skupstina ako ne prihvati ostavke, treba onda svaki pojedinacno skupstinar reci iz kojeg razloga zasluzuju da ostanu? Sta su dobro uradili?

Nesposbni su. Bekric s njima zajedno. Brunina igra takodjer upitna.
Ima ljudi u skupštini koji ne znaju da smo igrali utakmicu u petak. Ima i velikih Željovaca. Žalosno je da je takav miks.

Ponavljam, znam ljude u skupštini koji su ismijavali one koji prate Želju i našu ligu, a nisu ni navijači kluba.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1591
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:53 pm

Po meni Bekrić prvi treba da leti i to odmah, pa onda čistiti i ostale ali mora se biti pažljivo, nezgodan je momenat.
 
ubaceni element
Postovi: 681
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:58 pm

avlami97 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 1:34 pm
Jesu li isplaćene sve plate Erminu Zecu?
Isplacuju se.
 
neroazzuro
Postovi: 1920
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 2:07 pm

Imam utisak da nije više ni bitno hoće li se izboriti opstanak ili ne. Ovdje više ni plana ni organizacije.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 252
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 2:07 pm

Manite se priče kako neće niko, pet, deset ljudi će se naći koji su stalno tu i koji su spremni, samo treba fino ljude kontaktirati.

Kao što gledam, trik je u pitanju, kao i Bašić nakon one pobjede, eto ja bih sad otišao. Ukoliko skupština odbije, odmah trebaju da se raspuste. Pod hitno promijeniti statut, smanjiti broj mjesta i da se mjesto plaća, dosta je ubleha.

Ljudi te cimaju godinu dana oko ulagača, modeli, propala saradnja sa Falconsima, 15 izgubljenih, situacija umrla, Jug šuti i sad ih treba pustiti da rade još? Zar se nije pisalo kako nas pojedini u UO miniraju, a sad ih treba pustiti do ljeta?

Na skupštini smijeniti i sportskog direktora i trenera.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 2:26 pm

kokoška je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:50 pm
salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:21 pm
NADZORNI ODBOR
Marko Dmitrović – član
Borislav Goić – član
Armin Zelenturović – član

UPRAVNI ODBOR
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član
Sve biznismen do biznismena, ove google ne moze naci kakve reference imaju... a ja da ne zaboravim radi ovih jazavaca sto vole Zelju najvise jel se zna sta za poslupljenje karti? Vakat je
Koka brate, kakve cijene ulaznica ocekujes u federalnoj? 😁
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1591
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 2:28 pm

cikoradovic je napisao/la:
ned mar 31, 2024 2:07 pm
Manite se priče kako neće niko, pet, deset ljudi će se naći koji su stalno tu i koji su spremni, samo treba fino ljude kontaktirati.

Kao što gledam, trik je u pitanju, kao i Bašić nakon one pobjede, eto ja bih sad otišao. Ukoliko skupština odbije, odmah trebaju da se raspuste. Pod hitno promijeniti statut, smanjiti broj mjesta i da se mjesto plaća, dosta je ubleha.

Ljudi te cimaju godinu dana oko ulagača, modeli, propala saradnja sa Falconsima, 15 izgubljenih, situacija umrla, Jug šuti i sad ih treba pustiti da rade još? Zar se nije pisalo kako nas pojedini u UO miniraju, a sad ih treba pustiti do ljeta?

Na skupštini smijeniti i sportskog direktora i trenera.
Neko minira, ima sigurno ljudi koji su upućeni i koji znaju šta se dešava. Šta je sa juga, enigma. Ko god zna šta je cilj neka iznese ovdje da ne bude prekasno. Priča se da se već prodaju stanovi na pomoćnom, ja lično ne vjerujem ali ima i takvih priča.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 205 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija