Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:17 pm

Sta pisu idioti po fb, pa je li moguce. Ja sam odmah rekao i nazalost sam bio u pravu da su Edis i Pasic bili posljednja brana odbrane kluba. Ovdje Morz ima debelo prste u svemu ovome, botovi se raspisali i novih se nakotilo koliko hoces. Evo neka sad odmah ispadnemo ali njemu se prilazak klubu ne smije dozvoliti i polako sa tjeranjem Uprave.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:20 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:16 pm
Idolopoklonici još nisu progledali, fakat je gašenje jedini način da progledaju! I pitamo se zašto smo tu gdje jesmo. Nemojte se ljudi sekirati, ne vrijedi sve dok su ovi fosili živi i pozivaju na povratak idola.

slika
Ovaj Keno je poseban idiot. A dobro se sjecam koliko je ono samo tjeralo Misketa i bilo za Morza.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u sub mar 30, 2024 11:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 356
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:21 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:53 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:46 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:34 pm
Amar Osim je najveće zlo koje je u zadnjih 25 godina kročilo na Grbavicu. Sve dugove je napravio kerovođa. Prodavao Bekrića Koreancima i dva puta naplaćivao isti dug. Kamatario Želju kada mu je god zafalilo para. Ako se ta spodoba pojavi kao spasilac, tada slobodno možemo ključ u bravu staviti već večeras i ne čekati sutra.

Željo neće ispasti 100% ni sa Brunom ni bez Brune, ali će nam Amar ukucati posljednji ekser u kovčeg. Ko jednom slaže i ošteti Želju taj ne treba nikada imati pristup Klubu, a Amar već 25 godina, u stvari skoro cijeli svoj život živi od Želje.
Kakve li je tebi komplekse nabio Amar pa tako pišeš. Pa ovo ne bi napisao mrtvi pitar s istoka.
Jesi li se bar radovao kad je Željo titule osvajao?
Nije nabio nikakve komplekse nego Želji dugove od Sergeja Tica, preko karata za utakmicu sa New Castleom, love na svom privatnom računu od transfera Samira Bekrića u Koreju, kamatarenja Kluba i još dosta toga. Normalno da sam se radovao i nije ih sam Amar osvajao, nego Željo.
Ispadam djavolji advokat, ali nije onda ni dugove sam pravio, tom tvojom logikom? Realnost je da ogromne zasluge ima i za trofeje, ali da se i posrao po tome na kraju balade. Neka ga na podcastu.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2644
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:28 pm

Izgleda da smo potrošili sve Željovce koji bi mogli pomoći. Stvarno jeste jedino rješenje da se spuste ega i da se ujedinimo. Samo bez ovih što gostuju po podcastima, igraju stoni tenis, bez podcast efendija… zna se i zašto. Makar dok tužilaštvo ne donese odluku, pa da znamo na čemu smo. Gdje su svi Željovci? Gdje su naši bivši igrači? Tzv. legende kluba? Kako mogu samo gledati?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:29 pm

Hoce li famozna skupstina prihvatit ostavke ovih ubleha,zna li se sta ?
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:36 pm

Znam da nikad nećeš biti kao Real
pa ni onaj Betis Balompie iz Sevilje,
ali mnogima si domovina i ideal,
jedina radost i emocija izobilje.

Ne tražim u tebi velikana iz Minhena
niti da činiš čuda kao Leverkusen,
ali zar nije sramota zbog tvog imena
da silnice pokrije i posljednji busen.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:41 pm

JE LI REALNO DA IMA ONIH MEĐU NAMA KOJI PRIZIVAJU AMARA OSIMA?

Je li realno to? Mi smo za izučavanja. Mi smo zaslužili ispasti i da se nikad ne vratimo samo radi bolida koji morža prizivaju nazad.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 11:45 pm

Bismark.
Koja je poenta njegovog dovođenja ako nisu privatni interesi. Dolazi kao na neku posudbu igrač za kojeg su ovi koji su ga doveli znali da neće ni igrati što zbog nepripremljenosti, što zbog lošeg zdravstvenog stanja. Lijepo bi bilo znati koliko će nas ukupno koštati ova posudba. A pisalo se da Bruno stoji iza njegovog dovođenja ("riječ o izuzetno poznatom licu Bruni Akrapoviću i ovaj trener će za glavni cilj imati da oživi njegovu karijeru tokom boravka na Grbavici"). Šišaj ovce.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 12:47 am

Jesmo otišli u k.urac i kao navijači i kao ljudi koji "kao" vole Želju. I poslije svega ima ljudi koji pominju i prizivaju Amara nakon svega. Pa kakav to čovjek možeš biti da kažeš da voliš Želju a želiš indirektno da ga uništiš. Tužan sam nakon svega što se dešava zadnjih pola godine i na šta smo spali. Ostat će Željo Željo pa makar i u kantonalnoj lizi ali ovo što neki ljudi rade neka im je na dušu u ovom mjesecu.
 
Ludvig Leple
Postovi: 289
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:01 am

Sada nešto radikalno mijenjati nema nikakvog smisla. Mijenjanjem uprave mi smo prizvali Amara i njegove pušikrce. Svima koji prizivaju najveću štetočinu 21 vijeka samo ću reći J.E.B.A.O. VAM ON M.AMU!

Previše jedemo gvna, jer ako sagledamo situaciju u kojoj se nalazimo trenutno i to samo govorim o rezultatima, onda možemo reći da smo i kura.te sreće.
Ova utakmica je preslikana ona kada su nam isto prešli jednom centar i zabili gol. Ovo je sad bio ofsajd 100%, ali bez VAR-a teško da bi bilo koji sudija vidio na prvu. Pored ove utakmice ima neko od članova je tačno pobrojao kakvi smo maleri i pored svega ostalog što nam se dešava.
Npr., Svinjskom smo trebali tricu na Grbavici utrpati, ali imaš Amoah koji ti sve sjebe.

Svakako će Tuzla City ispasti na kraju sa Zvijezdom, ali mene šta nervira su totalno nelogične izmjene i neodstupanje od taktike. Ja kao laik ne mogu da svarim da ti vidis da je Velež došao da se brani, nikakvu volju nisu imali da krenu prema naprijed i ti na bunker napadaš sa 343, a pored toga uvodiš Štilića da ti napravi pozitivan šok. Pa ljudi moji da li se ono njegovo guzeljanje može nazvati igranjem fudbala.
Dalje, ako stvarno nemamo nikoga da je U21 i da igra umjesto Drlje onda trebamo samoinicijativno ispasti u niži rang. Ja onog bogalja više ne mogu da gledam, majke mi moje, a da stvar bude još gora Brunina izjava poslije utakmice glasi: "Drljo je protiv Zrinjskog odigrao odlično, a danas malo lošije..." Pa jbm ti sunce da li si normalan, Drljo je od svog dolaska u FKŽ samo tu utakmicu kao iole dobro odigrao, a vjerovatno nabrijan protiv svojih bivših kolega.
Nažalost, 4231 je jedina formacija koja prolazi jer je ona u fazi odbrane 451 i to je sigurica. Nadam se, ali stvarno se nadam da će Bruno malo spustiti loptu sa tvrdoglavošću.
Uostalom Nermin nikad nije trebao biti otjeran, već Krpić, Štilić, Cocalić i Mekić, ali šta bi bilo kad bi bilo.

Sad nevezano za naše pehove i igru, ne znam da li je iko gledao utakmicu Igman-Sloga, ali ona dva gola, samo ću reći V.J. jebm ti najmilije članove porodice.

Da li je realno da u omladinskoj školi nema niti jednog barem normalnog igrača?
#pitamzajarana.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:07 am

Valter je napisao/la:
sub mar 30, 2024 11:45 pm
Bismark.
Koja je poenta njegovog dovođenja ako nisu privatni interesi. Dolazi kao na neku posudbu igrač za kojeg su ovi koji su ga doveli znali da neće ni igrati što zbog nepripremljenosti, što zbog lošeg zdravstvenog stanja. Lijepo bi bilo znati koliko će nas ukupno koštati ova posudba. A pisalo se da Bruno stoji iza njegovog dovođenja ("riječ o izuzetno poznatom licu Bruni Akrapoviću i ovaj trener će za glavni cilj imati da oživi njegovu karijeru tokom boravka na Grbavici"). Šišaj ovce.
I ja mislim da ce on biti jedan od onih vjecno povrijedjenih, kakvih smo vec imali nekolicinu u posljednjih par godina. Ono jedno poluvrijeme sto je odigrao i ko zna da li cemo ga vise gledati. S druge strane, posto je posudba u pitanju, ne bi trebalo da nas to kosta.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:14 am

Nikad im ja ne bih prihvatio ostavke. Jedite govna koja ste posrali, a ja ih moram gledati.
Ostanite upisani crnim slovima u istoriji 100 godisnjeg kluba jer smo ispali zbog vas.
A na kraju sezone, ostali ili ispali, sve bih vas nogom iz kluba izbacio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:17 am

ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:47 pm
salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:36 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:18 pm


Moze donijeti da nemamo ni za plate i da se ekipa prepusti sama sebi dok se ne pojavi neko da preuzme klub, to nam je bas potrebno.
Nisam znao da ovi ljudi u klubu daju svoje pare za plate igrača, pa kad odu da će i pare nestati. De ba.
Zbog čega da ostanu, šta su to pokazali da znaju i umiju ?
Predsjednik skupštine i njegov zamjenik nastave kao vd do izbora novih.
Ovi svakako samo što rade je da ono što dođe novca "sa treće strane" proslijede na troškove. Eto kakvi su nam standardi da nam je to vrh, da pare koje neko donese u klub ne pokradu već proslijede. Mada i ovo "ne pokradu" nije 100% sigurno i ne znači da nama tala
Brate ne znam jel moram crtati, ebe mi se za ljude iz kluba i nek idu svi, ali ne sada! Kad vec nisu otisli nakon fijaska s Arapima ne moze ni sada da idu. Sad da odu mi dok se uhavizamo i nadjemo zamjene ispali smo. Ili da nam se uvale brzinska rjesenja u vidu spasioca Amara i Tureta, jer su botovi vec krenuli. Jel nam to treba? Nek ovi izguraju do kraja sezone i opstanu u ligi kako znaju i umiju, a onda tutanj!
A ja mislim da niti znaju niti umiju. Jer su upravo to do sad pokazali. Da je nama ako ostanu oni, federalka realnost. I šta onda, onda nek idu jel' ?
I hoće, jer nema se nikakve odgovornosti za neučinjeno. Njima da je Željo na prvom mjestu, alarme bi popalili najkasnije nakon poraza od Zvijezde. Jer od onakve ekipe kad se izgubi i na onaj način, moraš se zapitati kako dalje.
Tako da opet, kažem po meni, nama je sasvim isto ostali ovi do kraja ili ne. Mi kao klub smo raštimani orkestar, ne možeš pokazati prstom u jedan meč do kraja gdje možeš reći eto tu ćemo uzeti bodove (sigurno), a za opstanak moraš pobjediti nekoga, ili više njih.
Pa pogledaš samo njihove reakcije, njihove komentare, to koliko im je stalo nakon svakog poraza, i sve ti bude jasno. Tu da ima pravog, onog istinskog iskrenog Željovca, makar bi nešto zakotrljao, ne bi samo gurnuo još jednu blamažu pod tepih i idemo dalje, do novog kiksa, za 7 dana.
A ta priča ako odu oni doći će babaroge, ja u to ne vjerujem. Moguće je, ali isto kao što je moguće i da će doći neko normalan. Jer realno ovi su zatvorili vrata svakome ko je nešto i pokušao u klubu. Nemojmo se zavaravati
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned mar 31, 2024 1:28 am, ukupno mijenjano 4 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 1:20 am

Svi noga.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 3:03 am

salle86 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 1:17 am

A ta priča ako odu oni doći će babaroge, ja u to ne vjerujem. Moguće je, ali isto kao što je moguće i da će doći neko normalan.
Hajd recimo da je tako, doci ce neko normalan. Onda se zapitaj koliko je vremena potrebno da dodje taj neko mormalan, da pohvata konce i da krene to neko normalno funkcionisanje kluba. I nakon toga pitanje svih pitanja, imamo li mi sad to vrijeme kad smo jednom nogom u Banovicima i Gracanici?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 3:56 am

Druže, ne jednom nego sa obje smo mi već tamo odavno.
Eto ovi će sad kao početi raditi sve ono što do sad nisu... hoće hoće, samo da svežu kosu
Nesposobni idioti koji do sad ništa pametno uradili nisu odjednom će početi da liče na ozbiljnu upravu i spasiće nas ovoga u što su nas uvalili ? 🤣 - nešto fakat ne vjerujem u te bajke više
Ovi gledaju u Bekrića ko indijci u svetu kravu, on što god da je rekao slagao je, što god da je uradio syebao je. Ali je nedodirljivi. I izgleda da je veći od kluba jer se uopšte ne misli o tome da ode. A da ne kažem kako je meni upitno za igrače koje je dovodio, pa su gotovo svi iz prvog dijela sezone odma i otišli, a ovi koji su i ostali izgleda da moraju igrati bez obzira što od njih nikakve koristiti nema. Što bi eto on ako niko drugi, trebao makar da kaže treneru "legendo haj bgt probaj nešto drugo sem ovo tvoje, vidiš da izgidosmo". Jok.
Izgleda u klubu ko da niko ni sa kim ne komunicira, svako u nekom svom svijetu.
Milion pitanja i niko da dadne jedan smislen odgovor eto samo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 5:57 am

teatrale36 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:46 pm
avlami97 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 10:34 pm
Amar Osim je najveće zlo koje je u zadnjih 25 godina kročilo na Grbavicu. Sve dugove je napravio kerovođa. Prodavao Bekrića Koreancima i dva puta naplaćivao isti dug. Kamatario Želju kada mu je god zafalilo para. Ako se ta spodoba pojavi kao spasilac, tada slobodno možemo ključ u bravu staviti već večeras i ne čekati sutra.

Željo neće ispasti 100% ni sa Brunom ni bez Brune, ali će nam Amar ukucati posljednji ekser u kovčeg. Ko jednom slaže i ošteti Želju taj ne treba nikada imati pristup Klubu, a Amar već 25 godina, u stvari skoro cijeli svoj život živi od Želje.
Kakve li je tebi komplekse nabio Amar pa tako pišeš. Pa ovo ne bi napisao mrtvi pitar s istoka.
Jesi li se bar radovao kad je Željo titule osvajao?
Probudili ste se....🤣🤣🤣🤣🤣hajd fino..
Nije Amar osvajao nego Zeljo utuvite vise to u svoje blentave glave.On je bio samo jedan mali tocak u tom sistemu u to vrijeme.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 7:26 am

salle86 je napisao/la:
ned mar 31, 2024 3:56 am
Druže, ne jednom nego sa obje smo mi već tamo odavno.
Eto ovi će sad kao početi raditi sve ono što do sad nisu... hoće hoće, samo da svežu kosu
Nesposobni idioti koji do sad ništa pametno uradili nisu odjednom će početi da liče na ozbiljnu upravu i spasiće nas ovoga u što su nas uvalili ? 🤣 - nešto fakat ne vjerujem u te bajke više
Ovi gledaju u Bekrića ko indijci u svetu kravu, on što god da je rekao slagao je, što god da je uradio syebao je. Ali je nedodirljivi. I izgleda da je veći od kluba jer se uopšte ne misli o tome da ode. A da ne kažem kako je meni upitno za igrače koje je dovodio, pa su gotovo svi iz prvog dijela sezone odma i otišli, a ovi koji su i ostali izgleda da moraju igrati bez obzira što od njih nikakve koristiti nema. Što bi eto on ako niko drugi, trebao makar da kaže treneru "legendo haj bgt probaj nešto drugo sem ovo tvoje, vidiš da izgidosmo". Jok.
Izgleda u klubu ko da niko ni sa kim ne komunicira, svako u nekom svom svijetu.
Milion pitanja i niko da dadne jedan smislen odgovor eto samo
Opcija je ili ovi ili da nemamo uprave narednih X sedmica i da se ekipa prepusti samoj sebi. Ja nesto nisam za ideju da nemamo nikakvu upravu narednih X sedmica, ili da imamo upravu kojoj je ostavka prhivacena i koja vise nema nikakve odgovornosti. Ne znam koji dio tu zvuci kao “vjerovanje u bajke” ili “pocetak licenja na ozbiljnu upravu” ili kako vec shvatas ovo sto pisem. Nije problem da odlete, problem je tajming, a jos veci problem sto sam 99% ubjedjen da ce nakon njih doci jos gori kokuzi (a nije iskljuceno i lopovi).
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 8:40 am

Malo su ovo kurvanjski uradili da smire situaciju.Ponudili ostavke skupstini koja ih naravno nece usvojiti,to se tako radi kada hices da zamazes oci.Ostavke i to neopozive su trebali podnijeti odmah poslije debakla sa arapima.Nasjeli su na pricu koja je bila predobra,bez ikakvog osiguranja kluba kao kluba.Srozali su ugled kluba isto kao i oni sa Cericem ako ne i gore.Tu se vidjelo da nesto dobro ne funkcionise.Sada je kasno za ostavke.Pitanje je jesmo li zavrsili sve za licencu,ako nismo onda se ne trebamo ni boriti za opstanak jer cemo svakako ispasti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23659
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 31, 2024 9:33 am

Nikada nisam stekao utisak da smo dovoljno priznali Kovacevicev rad. Edis je radio svojski...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 208 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija