Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:57 pm

Bekrić pa Bruno za njim. Jer prvi je evo čitavu godinu imao na raspolaganju i ništa nije uradio kako treba. Drugi je prekratko tu ali za čudo Božije pokazao je za tako kratko vrijeme da veze nema.
Zatim UO. Kakve ikebane, kakvi qrci palci. Pola UO je tu da se popune pozicije, njima je vjerovatno čast biti tu, a neko to koristi dobro i radi šta mu je volja jer nema koga da kaže "de stani malo, ne valja to".
NO posebna priča. Šta oni nadziru i šta je njima ovde ok pa šute. Lančano se uvezano, osigurane pozicije da im niko ništa ne može i opleti. Naizgled onako levati a bgm sve su prilike prave lopovčine koje imaju jasan cilj. Jer u ovoj ligi sa ovom podrškom, infrastrukturom i svime čim Željo raspolaže, treba fakat htjeti biti predzadnji.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 8:59 pm

salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 8:04 pm
BHDragons je napisao/la:
sub mar 30, 2024 7:10 pm
Otjeraš Upravu i šta onda? Ko će doći? Da se razumijemo ni ja ih ne podržavam i dokazali su da su nesposobni nakon odlaska Kovačevića. Hoćemo li opet nekog Selimovića ili Cerića? Imamo li ikakav plan ili je opet samo tjeraj i tjeraj? Da sutra neki milijarder nas kupi ništa nam ne znači skoro smo na pola polusezone.
Ovi sad su i uradili sve da klub zatvore i ne dozvole nikome da bude i opozicija.
I eto sad kao "lahko je njih otjerati ali ko će doći drugi". Ja opet kažem, ovakvi nesposobnjakovići koji u 100 godina koliko klub živi, se ne pamte. Njih ne da treba otjerati nego zabraniti da se približe Grbavici bliže od Otoke. Niko gori od njih ne može biti. Jer su neradnici teški. U ljubav i osjećanja prema klubu neću uopšte ulaziti, jer od toga se ne živi.
A jeste opasni i zaje.bani sa zabranama prilaska.... Pa sto se to prvo Amaru na zabrani prilazak? Ne da mu se ne moze zabraniti nego ga jos uvijek mnogi podrzavaju, prizivaju, a i on poceo dijeliti lekcije kako i zasto smo u krizi!?

Hajmo mi njega prvo, a lako cemo braniti prilazak ovim "sitnim ribama".Ovi ljudi su napravili greske u neznanju, a ne iz licne koristi i zlobe, kao drugi.Bitna razlika!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:08 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub mar 30, 2024 8:59 pm
salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 8:04 pm
BHDragons je napisao/la:
sub mar 30, 2024 7:10 pm
Otjeraš Upravu i šta onda? Ko će doći? Da se razumijemo ni ja ih ne podržavam i dokazali su da su nesposobni nakon odlaska Kovačevića. Hoćemo li opet nekog Selimovića ili Cerića? Imamo li ikakav plan ili je opet samo tjeraj i tjeraj? Da sutra neki milijarder nas kupi ništa nam ne znači skoro smo na pola polusezone.
Ovi sad su i uradili sve da klub zatvore i ne dozvole nikome da bude i opozicija.
I eto sad kao "lahko je njih otjerati ali ko će doći drugi". Ja opet kažem, ovakvi nesposobnjakovići koji u 100 godina koliko klub živi, se ne pamte. Njih ne da treba otjerati nego zabraniti da se približe Grbavici bliže od Otoke. Niko gori od njih ne može biti. Jer su neradnici teški. U ljubav i osjećanja prema klubu neću uopšte ulaziti, jer od toga se ne živi.
A jeste opasni i zaje.bani sa zabranama prilaska.... Pa sto se to prvo Amaru na zabrani prilazak? Ne da mu se ne moze zabraniti nego ga jos uvijek mnogi podrzavaju, prizivaju, a i on poceo dijeliti lekcije kako i zasto smo u krizi!?

Hajmo mi njega prvo, a lako cemo braniti prilazak ovim "sitnim ribama".Ovi ljudi su napravili greske u neznanju, a ne iz licne koristi i zlobe, kao drugi.Bitna razlika!!
"Nismo" opasni a ni zajebani. Samo vidimo tj JA vidim svojim očima poprilično dobro. I sve što napišem, pišem lično u svoje ime i nisam bilo čiji glasnik ovde.
Što se Amaru ne zabrani ? Pa Jel ti mene zajebavaš ? Pa pola ovih u klubu i sad svršava na njega, pa ne tako davno izađe slika sa njim pa je obrisaše. Ovo su sve njegovi sateliti. Ili ako nisu sateliti onda su mladi neiskusni koje lopine mogu lahko žedne preko vode da prevedu a i da ne skontaju.
Donedavno sam i ja mislio da se greške prave u neznanju. Ali ovde jedno 80% njih smišljeno radi, dok ovi ostali su klimači glavama i postavljeni su tu da bi aminovali sve. Situacija preslikava iz države, stranka te zaposli i onda moraš da igraš kako ona svira.
Dodatak jedan, čak i ako nema umiješane prste direkt u sve ovo, tu su kako rekoh ljudi u klubu kojima je on idol i koji misle da se treba raditi i da je jedino ispravno ono kako on radi i razmišlja.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:12 pm

salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:08 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub mar 30, 2024 8:59 pm
salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 8:04 pm


Ovi sad su i uradili sve da klub zatvore i ne dozvole nikome da bude i opozicija.
I eto sad kao "lahko je njih otjerati ali ko će doći drugi". Ja opet kažem, ovakvi nesposobnjakovići koji u 100 godina koliko klub živi, se ne pamte. Njih ne da treba otjerati nego zabraniti da se približe Grbavici bliže od Otoke. Niko gori od njih ne može biti. Jer su neradnici teški. U ljubav i osjećanja prema klubu neću uopšte ulaziti, jer od toga se ne živi.
A jeste opasni i zaje.bani sa zabranama prilaska.... Pa sto se to prvo Amaru na zabrani prilazak? Ne da mu se ne moze zabraniti nego ga jos uvijek mnogi podrzavaju, prizivaju, a i on poceo dijeliti lekcije kako i zasto smo u krizi!?

Hajmo mi njega prvo, a lako cemo braniti prilazak ovim "sitnim ribama".Ovi ljudi su napravili greske u neznanju, a ne iz licne koristi i zlobe, kao drugi.Bitna razlika!!
"Nismo" opasni a ni zajebani. Samo vidimo tj JA vidim svojim očima poprilično dobro. I sve što napišem, pišem lično u svoje ime i nisam bilo čiji glasnik ovde.
Što se Amaru ne zabrani ? Pa Jel ti mene zajebavaš ? Pa pola ovih u klubu i sad svršava na njega, pa ne tako davno izađe slika sa njim pa je obrisaše. Ovo su sve njegovi sateliti. Ili ako nisu sateliti onda su mladi neiskusni koje lopine mogu lahko žedne preko vode da prevedu a i da ne skontaju.
Donedavno sam i ja mislio da se greške prave u neznanju. Ali ovde jedno 80% njih smišljeno radi, dok ovi ostali su klimači glavama i postavljeni su tu da bi aminovali sve. Situacija preslikava iz države, stranka te zaposli i onda moraš da igraš kako ona svira.
Ja ti garantujem da niko iz ove trenutne uprave nije tu da aminuje bilo sta. Ljudi ne znaju mnogo o sportskom segmentu, a uhvatili su se posla kojeg bukvalno nije htio NIKO da radi.Evo dali su mandate, vidicemo ko ce nam doci!?

Veliki je red, ipak je ovo bitna institucija sa pozicijama za koje se svi bore.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:18 pm

Iz poštovanja prema tome jer je žensko, da ne bude iz toga razloga pitanje šta će ona uopšte u klubu a ne na jednoj od najbitnijih funkcija, ali šta je M.J.O. nego neko ko je tu samo da popuni mjesto. I kako neko reče ranije, lično je ćelo nju želio. Znači njegov klimač. Bar tako ja to vidim.
Dok je bilo (iole) dobro idu storiji Željo, bakljada, ovo, ono...sad već idu druge teme, Željo se i ne spominje, a sjedi se u fotelji UO. Jel tebi to normalno bgt
Jel normalno da u UO jednog ozbiljnog kluba, jednog kluba renomea i ambicija koje ima Željo, sjede anonimusi i ljudi koji nisu haman ni za stati sa njima pozdraviti se, a ne da donose odluke
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sub mar 30, 2024 9:20 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:19 pm

Eto ga, super, ispunise zelje i dadose mandate, idealan trenutak za raspad sistema bas.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5148
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:21 pm

NADZORNI ODBOR
Marko Dmitrović – član
Borislav Goić – član
Armin Zelenturović – član

UPRAVNI ODBOR
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:24 pm

salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:21 pm
NADZORNI ODBOR
Marko Dmitrović – član
Borislav Goić – član
Armin Zelenturović – član

UPRAVNI ODBOR
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član
Fali i rumena ubleha, neka ide u Zrinjski i neka im buket ponese.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:29 pm

Nezgodan vakat za bilo šta. Ne možeš biti pametan.
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:43 pm

Idealna prilika za nekog investitora , dat mu sve u svoje ruke i nek radi sta god umije.Privatizacija kluba je jedina opcija.
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:43 pm

Idealna prilika za nekog investitora , dat mu sve u svoje ruke i nek radi sta god umije.Privatizacija kluba je jedina opcija.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 572
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:47 pm

Joj komentara na zvanicnoj, bolje od trenutnog stanja sekunde nismo zasluzili.
FCŽ
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 356
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:49 pm

Sinoc kad sam vidio da cemo napasti izjednacenje sa Stilom i Haracicem, mislio sam da cu secer dobiti, ali odvadite malo s Brunom. Tvrdoglav je, ali ipak nije s marsa pao. Napustila nas je i sreca, a samopouzdanja odavno nemamo.

Zrinjski kuci, bolesni promasaji Amoaha i Haracica, nikakav problem nismo imali sa Zrinjskim. Apsolutno ih nadigrali i zasluzili pobjedu.
Siroki gostima, bolesno lose.
Jufke rasuli.
Zvijezda, vodili, dominirali, malouman potez Galica i maloumno-neshvatljiv Selimovica i raspad sistema.
Zrinjski u gostima Haracic nas na inzulin posla, isto tako apsolutno nikakav problem nam nisu stvorili, raspad poslije.
Velez sinoc, Coca fula nemoguce, oni zabise svoju polusansu i to je to.

Dakle 6 jako teskih utakmica za ipak 11. ekipu na zimskoj pauzi. Vruce su glave, ali odvagajte malo.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:50 pm

salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:21 pm
NADZORNI ODBOR
Marko Dmitrović – član
Borislav Goić – član
Armin Zelenturović – član

UPRAVNI ODBOR
Jusuf Tanović – predsjednik
Ilijas Kovačević – član
Kerim Balić – član
Seudin Novalić – član
Bakir Sadović – član
Admir Tunović – član
Mario Krajina – član
Mirza Trbonja – član
Minela Jašar Opardija – član
Sve biznismen do biznismena, ove google ne moze naci kakve reference imaju... a ja da ne zaboravim radi ovih jazavaca sto vole Zelju najvise jel se zna sta za poslupljenje karti? Vakat je
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:51 pm

Jacksparrow je napisao/la:
sub mar 30, 2024 9:47 pm
Joj komentara na zvanicnoj, bolje od trenutnog stanja sekunde nismo zasluzili.
100% tacno. Kad bih znao da cu prezivjeti i ostati u zdravlju ako ispadnemo, mozda i ne bi bilo lose da se ocisti hamelj.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:57 pm

"Za Kozarića dileme nema, najodgovorniji za katastrofu na Grbavici je predsjednik Nadzornog odbora Senad Misimović."
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:57 pm

Ja ne mogu da vjerujem šta je klub sebi dopustio. Od igranja Europe do ove situacije. Za izučavanja.

Dovedes anonimuse i lose igrače nakon te Europe, propadneš, onda se sjete Arapa, pa niko da nakon svih tih propuha da da bude kažnjen.
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u sub mar 30, 2024 9:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 9:59 pm

Halooo debilii, kakav Amar, kakav Miske, kakav Kozaric...moramo ostati u ligi. Moramo na sve nacine.
Grande Miske 💪
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:06 pm

Ma GOSK ispada u to sam siguran ali mi se brukamo malo je reci.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 10:14 pm

Sta moze smjena u ovom momentu donijeti i eventualan nakaradan dolazak nekih novih?
Kasno je sad za smjene, ovi ljudi moraju ostati do kraja sezone i onda otici, a do tada probati naci bolje rjesenje.
Bolje od ovog doduse nismo ni zasluzili, treba oprost od mnogih bivsih uposlenika traziti.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 232 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija