Moderator/ica: storm_raider

 
adi172
Postovi: 271
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:19 pm

Evo i Stana institucija se oglasio
Moj Stanicu, Želji ako je potrebno tumačenje Bergerove tablice da OSTANE u ovoj smetljarskoj ligi bolje da ispadne
A trebaš napisati i ko je ( jedan ) od krivaca za ovo stanje
Oni nas pisaju sinoć navijaju mi gledamo prozivaju nas za zemunce ugođaj je bio kompletan
Nema niko snage da navija šansu nisi napravio
Dosta je bilo bgm
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:21 pm

IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:17 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 pm
IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:10 pm


Naravno, iz stranaka Trojke.
Eto vidis kakvi ste vi, vama su stranke ili stranka iznad interesa Zelje, zato i jesmo tu gdje jesmo. Mene boli neka stvar za bilo koju stranku, nisam simpatizer nijedne, samo sam za red i rad. Ova koji ti sipmatiziras i volis vise od Zelje je poznati devastator BiH drustva i njegove privrede, a nazalost Zeljo je na redu.
Jarane svaki post ti je o strankama, botuješ i počinješ priču o strankama na Željinom forumu svaki put. Ne boli tebe za stranku, ti nisi simpatizer nijedne stranke, ti si očito aktivni član i operativac na terenu stranaka trojke. Daj argumente mangupe. Ime i prezime i argumente. U suprotnom si samo botina. Botina i ništa više. Imaš li dokaze? Imaš li imena i prezimena? Imaš li mi objasniti na koji način to čine? Nemaš, jer si botina jarane, u tome je stvar. A ako imaš bujrum, da svi pročitamo, da se okoristimo, da se okrenemo protiv te zločeste stranke. Bujrum, izvoli.
Sve koji su za red, rad za bolje drustvo po vama su botovi. To samo govori na kom ste nivou razmisljanja. Vama je stranaka iznad svega, nista vam svego nije i zato ste nas i unistili kao drustvo. Samo za ukazao na problem, nigdje nisam favorizirao nikoga. Zelji jedino dobro zelim, njega volim i zivim za Zelju.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:23 pm

Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 pm
IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:10 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:06 pm
Ma ovdje je problem u par ljudi iz Uprave, njima je je interes da se klub devastira maksimalno i otme imovina. Iz koje stranke dolaze svi znate, nemojmo se vise lagati. Bruno veze nema i on mora otici dok jos imalo ima nade ali i ovi iz Uprave.
Naravno, iz stranaka Trojke.
Eto vidis kakvi ste vi, vama su stranke ili stranka iznad interesa Zelje, zato i jesmo tu gdje jesmo. Mene boli neka stvar za bilo koju stranku, nisam simpatizer nijedne, samo sam za red i rad. Ova koji ti sipmatiziras i volis vise od Zelje je poznati devastator BiH drustva i njegove privrede, a nazalost Zeljo je na redu.
Haha a ne mogu odsutiti al cuj devastator BH drustva... E oca mi sve mogu progutati ali da mi je devastator neko ko bar bio tu u vrijeme 92 a isti ovaj sto je govorio da su banane u kamionima oko Sarajeva gradjevinar, ne mogu vala.

Picke ste svi sto ste govorili da ne trebamo biti kucka politike, a u stvari samo otvorena mrznja ka jednoj opciji je to bila. Evo vidimo danas, kreni redom pa vidi cija smo kucka unazad 2 godine. Ko promociju bere...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:24 pm

Ma spasiće nas M.J.Opardija npr
I kaže neko nije ona sama došla, postavio je neko. Naravno da jeste. Zato sve u paketu s a noge na nogu, jer se sve smišljeno radi, dovode se na pozicije ljudi koji su tu reda radi, ni za šta se ne pitaju a pitanje je šta se iza kulisa dešava.
Koliko ljudi imenom i prezimenom u UO, NO, skupštini ima svoje ja i misli svojom glavom, koliko njih se nervira i sikira za sve ovo. Koliko njih zna nabrojati ekipe koje uopšte igraju u PL, naših 10 igrača. De ba.
A to što se na sve to šuti i ne talasa, e to je posebna priča. Očito povezano sve
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:27 pm

Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:21 pm
IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:17 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 pm


Eto vidis kakvi ste vi, vama su stranke ili stranka iznad interesa Zelje, zato i jesmo tu gdje jesmo. Mene boli neka stvar za bilo koju stranku, nisam simpatizer nijedne, samo sam za red i rad. Ova koji ti sipmatiziras i volis vise od Zelje je poznati devastator BiH drustva i njegove privrede, a nazalost Zeljo je na redu.
Jarane svaki post ti je o strankama, botuješ i počinješ priču o strankama na Željinom forumu svaki put. Ne boli tebe za stranku, ti nisi simpatizer nijedne stranke, ti si očito aktivni član i operativac na terenu stranaka trojke. Daj argumente mangupe. Ime i prezime i argumente. U suprotnom si samo botina. Botina i ništa više. Imaš li dokaze? Imaš li imena i prezimena? Imaš li mi objasniti na koji način to čine? Nemaš, jer si botina jarane, u tome je stvar. A ako imaš bujrum, da svi pročitamo, da se okoristimo, da se okrenemo protiv te zločeste stranke. Bujrum, izvoli.
Sve koji su za red, rad za bolje drustvo po vama su botovi. To samo govori na kom ste nivou razmisljanja. Vama je stranaka iznad svega, nista vam svego nije i zato ste nas i unistili kao drustvo. Samo za ukazao na problem, nigdje nisam favorizirao nikoga. Zelji jedino dobro zelim, njega volim i zivim za Zelju.
Daj ime i prezime i način na koji SDA uništava Klub, botino. Pogledaj ko je Konakovićev brat, botino. Pogledaj ko je i šta je Nihad Kestendžić, botino. Pogledaj ko je i šta je Adis-Aziz Pljevljak, botino. Pogledaj ko su i šta su Šteta ili Samir Avdić, botino. Pogledaj ko je Nermin Nikšić, botino. Jesi li ti svjestan, botino zadrta, da apsolutno sva vladajuća struktura podržava Sarajevo i Velež, botino. Pogledaj kome je jučer Mirvić komentarisao objavu na instagramu, botino. Evo ja ću ti pomoći, Šteti.

Daj imena, prezimena i način na koji SDA(-ovci) uništavaju Klub ili šuti zauvijek, kad ti je već stranka iznad kluba.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:28 pm

Haj makar je Sebija naša 🤣🤣🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:32 pm

IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:27 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:21 pm
IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:17 pm


Jarane svaki post ti je o strankama, botuješ i počinješ priču o strankama na Željinom forumu svaki put. Ne boli tebe za stranku, ti nisi simpatizer nijedne stranke, ti si očito aktivni član i operativac na terenu stranaka trojke. Daj argumente mangupe. Ime i prezime i argumente. U suprotnom si samo botina. Botina i ništa više. Imaš li dokaze? Imaš li imena i prezimena? Imaš li mi objasniti na koji način to čine? Nemaš, jer si botina jarane, u tome je stvar. A ako imaš bujrum, da svi pročitamo, da se okoristimo, da se okrenemo protiv te zločeste stranke. Bujrum, izvoli.
Sve koji su za red, rad za bolje drustvo po vama su botovi. To samo govori na kom ste nivou razmisljanja. Vama je stranaka iznad svega, nista vam svego nije i zato ste nas i unistili kao drustvo. Samo za ukazao na problem, nigdje nisam favorizirao nikoga. Zelji jedino dobro zelim, njega volim i zivim za Zelju.
Daj ime i prezime i način na koji SDA uništava Klub, botino. Pogledaj ko je Konakovićev brat, botino. Pogledaj ko je i šta je Nihad Kestendžić, botino. Pogledaj ko je i šta je Adis-Aziz Pljevljak, botino. Pogledaj ko su i šta su Šteta ili Samir Avdić, botino. Pogledaj ko je Nermin Nikšić, botino. Jesi li ti svjestan, botino zadrta, da apsolutno sva vladajuća struktura podržava Sarajevo i Velež, botino. Pogledaj kome je jučer Mirvić komentarisao objavu na instagramu, botino. Evo ja ću ti pomoći, Šteti.

Daj imena, prezimena i način na koji SDA(-ovci) uništavaju Klub ili šuti zauvijek, kad ti je već stranka iznad kluba.
Ne razumijes ti nista, samo vidis stranku njoj se klanjas u nju vjerujes, nemamo mi sta diskutovati.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:33 pm

Napolje svi!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6024
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:34 pm

E yebala vas politika....mi ispadamo a oni o politici...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:35 pm

Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:32 pm
IlProfessore je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:27 pm
Sky1 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:21 pm


Sve koji su za red, rad za bolje drustvo po vama su botovi. To samo govori na kom ste nivou razmisljanja. Vama je stranaka iznad svega, nista vam svego nije i zato ste nas i unistili kao drustvo. Samo za ukazao na problem, nigdje nisam favorizirao nikoga. Zelji jedino dobro zelim, njega volim i zivim za Zelju.
Daj ime i prezime i način na koji SDA uništava Klub, botino. Pogledaj ko je Konakovićev brat, botino. Pogledaj ko je i šta je Nihad Kestendžić, botino. Pogledaj ko je i šta je Adis-Aziz Pljevljak, botino. Pogledaj ko su i šta su Šteta ili Samir Avdić, botino. Pogledaj ko je Nermin Nikšić, botino. Jesi li ti svjestan, botino zadrta, da apsolutno sva vladajuća struktura podržava Sarajevo i Velež, botino. Pogledaj kome je jučer Mirvić komentarisao objavu na instagramu, botino. Evo ja ću ti pomoći, Šteti.

Daj imena, prezimena i način na koji SDA(-ovci) uništavaju Klub ili šuti zauvijek, kad ti je već stranka iznad kluba.
Ne razumijes ti nista, samo vidis stranku njoj se klanjas u nju vjerujes, nemamo mi sta diskutovati.
Znao sam da nemaš, već da i u najtežim danima za Klub ti svoju stranku stavljaš ispred istog, sram te bilo. Botino.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:38 pm

A baš vam je priča glupa.
Nego ja kontam jel eto moguće da ljudi gledaju ko i kojoj stranci za koga navija, pa se eto prema tome i deklarišu ko je kakav.
Kakve mi koristi imamo od nekog Željovca u nekoj stranci taman da je ober Željovac, ako gleda samo svoj interes i od njega niko nema koristi. Ili taman da je ober navijač Borca ako gleda da radi svoj posao kako treba i da gura sport.
Niđe veze znači.
A pogotovo niže veze na ovoj temi o tome a pogotovo u trenutnoj situaciji
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
adi172
Postovi: 271
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:47 pm

salle86 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:38 pm
A baš vam je priča glupa.
Nego ja kontam jel eto moguće da ljudi gledaju ko i kojoj stranci za koga navija, pa se eto prema tome i deklarišu ko je kakav.
Kakve mi koristi imamo od nekog Željovca u nekoj stranci taman da je ober Željovac, ako gleda samo svoj interes i od njega niko nema koristi. Ili taman da je ober navijač Borca ako gleda da radi svoj posao kako treba i da gura sport.
Niđe veze znači.
A pogotovo niže veze na ovoj temi o tome a pogotovo u trenutnoj situaciji
Prica da ne povjeruješ
Sebija ističe da navija za Želju
A Uk ponosno raširi šal na zapadu
Ludilo mozga
Dat će nam pare za jug
A jamiti pomoćni
I zdra’o
A ovo sto se događa trenutno je kolateral
Koga boli tuki
Osim možda 3,4 milje bolesnika
Čiko reci da će biti sve OK
Jedino tebi vjerujem djeteta mi
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:52 pm

UO, NO, Direktori i skupstina... NAPOLJE!!!!!!

NAMA SE KLUB RASPADA, A KOLIKO SMO VANDREDNI SJEDNICA IMALI? KOJA SU OCEKIVANJA POSTAVLJENA????

NE BOLI COVJEKA STO SU ONI NEZNALICE, VEC STO SUTE KO JADOVI SVI, I NIKO NE PREUZIMA ODGOVORNOST ZA OVU SPRDACINU SA KLUBOM....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:58 pm

TheBlue je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:52 pm
UO, NO, Direktori i skupstina... NAPOLJE!!!!!!

NAMA SE KLUB RASPADA, A KOLIKO SMO VANDREDNI SJEDNICA IMALI? KOJA SU OCEKIVANJA POSTAVLJENA????

NE BOLI COVJEKA STO SU ONI NEZNALICE, VEC STO SUTE KO JADOVI SVI, I NIKO NE PREUZIMA ODGOVORNOST ZA OVU SPRDACINU SA KLUBOM....
Napolje!
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:07 pm

3 člana NO ima, valjda se eto ovaj prvo vodi kao glavni. Mislim da većina nas zna o kome se radi.
Bitno je na FB napisati "danas igra Željezničar".
De kralju pokreni malo, uradi što je do tebe makar. Koga nadzireš bgt ovako
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 247
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:09 pm

Goić je predsjednik NO koliko ja znam.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 247
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:16 pm

Možete dijeliti mišljenje sa mnom, a i ne morate ali moraju se kontaktirati neki ljudi koji nam sad mogu pomoći. Moraju se ratne sjekire zakopati, bar do ljeta.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:16 pm

cikoradovic je napisao/la:
sub mar 30, 2024 1:09 pm
Goić je predsjednik NO koliko ja znam.
Ma nebitno eto, govorim o M.D.
Znam da je pisao nekad ovde, znam da je Željovac 100%
Ali ako nije sad, kad je vakat da se malo i oni upletu.
Od postova na forumu nemamo ništa
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 572
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:19 pm

Pi*de sute jos uvijek, al sto nece kad je pritisak na njih skoro nikakav
FCŽ
 
Avatar
Valter
Postovi: 1321
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:27 pm

Sinoć je na Grbavici bilo cca.7.000 navijača. Podsjetite me u kojem trenutku je krenulo neko negodovanje bilo prema igračima, stručnom štabu ili upravi.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija