Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:31 am

ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:22 am
nookey je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 am
Jug je u talu sa nekim ko zeli da nas svuce u ravan i da uzme zemlju. A otkrice se kad tad ko je samo ce biti kasno. Do sada sam sumnjao a sada sam siguran. Mi smo gotovi…
Da se ti pitas na Jugu, sta bi uradio? Ne kontam majke mi vise sta ocekujete od navijaca kao da su svemoguci. Za ovu sezonu jedino je moguce smjeniti trenera da se nesto proba izvuci, sve ostalo je nebitno. Moze letiti i SD koji ga je doveo i to je to.
Što se ulijatalo onda 2018 i onakav scenarij napravljen a bolji su rezultati bili 5 puta nego ove godine.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:32 am

Pitali smo se u nase vrijeme, znali su biti izbaceni iz busa na Ivanu bas nakon poraza od ovih mostarskih govana!
Ovo sto mi gledamo svojim ocima na jugu je u najmanju ruku smijesno.
Bojim se da su normalni Zeljovci nakon veceras digli ruke od utakmica, a to im je izgleda bio i cilj. Eto sad njih saka nek navijaju pale baklje i pjevaju pjesmice svojim pulenima a vjerovatno ce biti i na kafu od toga ko ih drzi pod kontrolom.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:36 am

Refa1921 je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:31 am
ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:22 am
nookey je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:14 am
Jug je u talu sa nekim ko zeli da nas svuce u ravan i da uzme zemlju. A otkrice se kad tad ko je samo ce biti kasno. Do sada sam sumnjao a sada sam siguran. Mi smo gotovi…
Da se ti pitas na Jugu, sta bi uradio? Ne kontam majke mi vise sta ocekujete od navijaca kao da su svemoguci. Za ovu sezonu jedino je moguce smjeniti trenera da se nesto proba izvuci, sve ostalo je nebitno. Moze letiti i SD koji ga je doveo i to je to.
Što se ulijatalo onda 2018 i onakav scenarij napravljen a bolji su rezultati bili 5 puta nego ove godine.
I dobili smo sta? I to ulijetanje na Ivanu je dovelo novog trenera koji je znao sta i kako tada, i to je vise sreca nego znanje. Evo opet, sta bi vi uradili da znate da ce jug poslusati sve sto kazete?
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:37 am

Sve je krenulo dolaskom Morža Kamatara sa svojom ekipicom uz podršku dijela navijača, koji su se prema ostalim koji nisu mislili kao oni ponašali kao prema Ratku i Radovanu.

Sve nakon toga je plod njegovog rada i nerada, i ekonomska dubioza, i kadrovi koje imamo i konkurentnost na tržištu. Isti taj Morž Kamatar svojim žvaljama kritikuje sve što nije on neku noć na podcastu, pa nakon par rečenica priča da su gostovali Veležu u njegovo vrijeme, a marke nisu imali.

Ono što smo mi uradili sa Željom je u rangu onog što je Vico uradio s reprezentacijom BiH. Razlika je što on mrzi državu i mnoge stvari planski nažao čini, a mi imamo ljubav i trebali bi da gradimo bolje i bolje.

Ovo je super šta smo mi Želji uradili zadnjih godina i šta smo zaslužili.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:40 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet mar 29, 2024 11:14 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pet mar 29, 2024 10:45 pm
Ne mogu da vjerujem da ovo govorim, ali nas jedino mogu izvaditi sada da ostanemo su Husref i Amar...
Ugasili se da Bog da odmah, ako Amar jos jednom bude ista u ovom klubu....

U ovoj situaciji i jesmo sada zbog raznnih "amara" i legendi kluba....Ovo je samo kulminacija godinama macehinskog odnosa prema klubu, te gledanja na klub kao na bankomat i "zlatnu koku". Nije ovdje mriva ni trenutna uprava ni Bruno.Oni su samo dosli na zavrsni cin necega sto propada godinama.
Za ovu današnju utakmicu, i ove prije nje njih nekoliko itekako jeste kriv samo Bruno i igrači, pa eto i uprava. Amar kakvo god da je govno, ne može biti za sve loše što se događa u klubu, vazda vadiona da je on kriv. Nije Amar kriv što mi u 4 od 6 utakmica ne da nismo dali gol nego nismo ozbiljno napali, što smo jadnim pitarima došli u najgorem mogućem trenutku za njih pa ih natrpali, ali nam je amaterski klub zvijezda brzo pokazao realno stanje.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1242
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:41 am

Tuca na zapadu, povezuje nas se sa zemuncima, na korak do ispadanja, divna vremena
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:42 am

Sky1 je napisao/la:
pet mar 29, 2024 11:32 pm
Ekipa. Muftić, Selimović, Coca (Cavnic), Galic, Pavic (Radinovic), Radovac, Karic, Hiros, Boljevic, Amoah i Krpic. Ova ekipa mora igrati, ako mislimo nekako opstanak izboriti.
Ma Selimović vala i ne mora. Ja ne znam čime je on zaslužio da je nezamjenjiv, lik i sam ne vjeruje da je fudbaler. De ba
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 247
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:42 am

Jug je taj koji aminuje odluke, ko je iole upućen, razumije, nemojte da budemo djeca i pričamo bajke.
ŽELJEZNIČAR!
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:46 am

cikoradovic je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:42 am
Jug je taj koji aminuje odluke, ko je iole upućen, razumije, nemojte da budemo djeca i pričamo bajke.
Pa evo brate ako cemo realno, kad je dosao Bruno i kad su dovedeni ovi igraci sad aminovali smo svi. Jug i svi mi mozemo i aminovati i buniti se, ali u sustini bez love nema naprijed, tako da ocekivati da jug nesto moze je meni iluziorno. A mozda sam ja samo neznalica pa evo opet pitam - sta moze uraditi jug da mi ne ispadnemo?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:54 am

Šta može ? - Evo koliko je nas ovde da se Bruno tjera, koliko da ostane. Koliko raje ma stadionu ? Podrška treneru treba, ali pravom treneru. On je pokazao da je ubleha. Ne samo njegovom ali ponajviše je zaslužan za ove rezultate. Kako eto večeras dok je igrao 343 nije to ličilo ništa nisačim. Nakon gola, kasnije kad je ušao Mekić kakav god da je on trenutno a nije ni blizu onog igrača od ranije, i kad smo prešli na 442 ili šta već, počeli smo napadati. Da se igralo od početka na pobjedu, vjerujem da bi bolje bilo. Znači prvo treba njega tjerati. Kako ? - valjda se zna kako to navijači rade.
Dalje, Bekrić. Sličan put ko sa Brunom. Dalje - uprava. Kako. Slično kao prethodni. Prozvati, transparenti šta već ne. Nisu ni igrači isključivo krivci da se samo njih proziva. Jesu takvo kakvo su, znamo svi sve, ali opet nisu najgori u ligi a tabela pokazuje drugačije. Trener je tu da iz njih izvuče najbolje, on izvlači najgore.
Znači, opet na početak. Navijači nemaju direktan uticaj (bar bi trebalo tako mada eto i u to sad sumnjam) na odluke, ali itekako ne samo kod nas već svugdje u svijetu se i njihova pika za nešto. Ako im to ne odgovara. E ako odgovara, onda OK
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3648
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:57 am

Teško da iko sad išta može. Probat bit nekako iznad crte za ispadanje. To jedino.

Ovo su samo posljedice dugogodišnjih gluposti koje se rade, uključujući i nekih stvari vodstva grupe. Ne treba tražiti razloge u trenutnim upravama, igračima, oni su posljedica svi.

Na kraju sezone veliku čistku napraviti u svim segmentima, ali prvo otjerat rumenog papka.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 247
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 12:58 am

ubaceni element je napisao/la:
sub mar 30, 2024 12:46 am
Pa evo brate ako cemo realno, kad je dosao Bruno i kad su dovedeni ovi igraci sad aminovali smo svi. Jug i svi mi mozemo i aminovati i buniti se, ali u sustini bez love nema naprijed, tako da ocekivati da jug nesto moze je meni iluziorno. A mozda sam ja samo neznalica pa evo opet pitam - sta moze uraditi jug da mi ne ispadnemo?
Ne spominjem ja samo odluke po pitanju trenera i igrača nego po pitanju cjelokupnog funkcionisanja kluba. Nakon komične scene sa Arapima, cijela garnitura je trebala letjeti, to je najmanje što su morali uraditi tj. natjerati ih da odstupe kad oni nemaju taj osjećaj da sami odu. Moram tako napisati, sad ga jebi, sad ne mogu uraditi ništa, jedna noga je u federalnoj.

Jedino što u klubu mogu probati je da pokušaju sa drugim trenerom i drugom energijom da osiguraju opstanak. E sad, pitanje je, da li taj postoji? Mudonja mora biti do poda. Ima jedan, ali ima posao mada mislim da bi napustio to i došao, zbog Želje.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5146
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:15 am

Mi ako ne budemo ništa radili već se uzdali u to da će se sve samo posložiti kako treba, mi smo druga liga. Što se više bude primicao kraj, više će biti "igara" u kakvim počesto gube i ozbiljni igrači a ne ovakvi ko mi sad kakvi smo što bi nas žedne preko vode svi preveli.

A što se tiče stanja u klubu, očito ovo ovako nekome odgovara. Čim se ne talasa. Jer došlo je ne 5 do 12, već je 11:59 i čeka se samo da kazaljka napravi zadnji pomak. A svi šute, nikome ništa čudno nije. Bojim se da će biti kasno, bojim se da je već kasno mada ima i ona nije kraj dok sudija ne svira. Ali ne vidim kod nas hajmo reći običnih navijača više na žalost ni volje a ni toga nekog lidera koji će zakotrljati u pravom smjeru nešto. Pomirili smo se haman sa najgorim scenarijem. I ono uzdamo se u to da griješimo, da neće ipak biti sve tako crno
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sub mar 30, 2024 1:30 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:22 am

Ostala su 2 scenarija ili ispadamo ili ostajemo.
Preko terena vjerovatno ispadamo jer ovi igraci, strucni stab i jazavac rumeni su vec ispali, pritisak je ogroman. Svo ono spletkarenje i komplekse vraceno im je duplo. Pretvoreni su u luzere i klub salju u cvajtu.
U cvajtu necemo ako poklopimo neke tekme. Odmah sad probati zavrsiti Slogu i Posusje. Vec dogovoriti pobjedu u Konjicu ako Igmanu ne bude trebalo. Situacija je alarmantna. Kupite opstanak. KUPITE PICKA VAM MATERINA.
Svakako zadnje kolo protiv Borca spremiti 10 parola, izvrijedjati poimenicno sveijednog igraca koji je minutu upisao u plavom dresu i otjerati rumenog i uprava na sto agresivniji nacin. KUPITE OPSTANAK.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 1:48 am

Ma igrači sigurno nisu loši ovoliko. Radovac je bio najbolji igrač Veleža, imamo Boljevića, Amoaha koji nije ni sjena onog igrača od prošle godine. Za sve su kriva ova tumbanja i lutanja s trenerom. Da se Bašić nije dirao, ns bi bili među prvih 5 ali ne bi ni bili u poziciji da ispadnemo. Uprava je katastrofa ali i Bruno je obična ubleha. Čak se i Edis znao prilagoditi situaciji samo ovaj debil tjera svoje.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 2:58 am

Još jednom, po ko zna koji put ove sezone se popišaše po nama... Suvišno je bilo šta reći, totalni raspad sistema.

I zašto se lojavim vrapčićkim jadnicima dozvolilo da ostanu do kraja i da im igrači i trener slave i provociraju nasred Grbavice?! Morala su se govna izbaciti u 70. minuti, po cijenu svega. Prvo se svinjama isto dozvoli, pa sad i pijačarima. Ponovo se Klub popišao po svojim navijačima, tjeraš svoje da čekaju dok se smradovi naslađuju, provociraju, slave i onda tek kad se pozdrave polako izađu.
Od sad nek tretman gostujućim bude kao i nama na drugim stadionima, uđeš u 15-20. minuti, u 70. ti je noga, mrš! Ovako više ne može, ne smije!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 3:21 am

Ako moramo kupiti opstanak, dabogda ispali odmah.

Neko napisa iznad, sve je pocelo uletanjem kada smo bili u vrhu tabele i nismo slavili kup. Tada smo znali sta nas ceka... oni koji nisu bili slijepi pored ociju, su znali...

Bas lose....

Prvo Bekric mora otici!!!! Isto onako kako je otjeran Ceman... isto...

A vala ako ispadnemo, nek se ne javlja nikakav spasioc, ako nam sad ne pomognu, nek se nikad ne jave u zivotu... ISKLJUCIVA prodaja nekom strancu...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 4:17 am

Hoces go, a Krpic ti u 16 samo kad trci za loptom, kad ganja. Ako je lopta kod nas onda je na 30m od gola. Drljo samo jos da loptu nabije van stadiona i sve sam vidio.
Drina ako ne moze pored ovakvog Selimovica igrati, neka odmah strik kupi. Danas jedino Radovac pitar i Galic imaju prolaznu ocjenu.
Borac ima 5 U21 igraca, Zrinjski isto, ostali po 2-3 i svi igraju. Mi imamo samo Drlju koji jebe cijeli stadion
Mozda nam i treba hard reset. I klubu, i upravi, a boga mi i nama navijacima.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 4:25 am

"i da osvojite kup, nama to ništa ne znači"
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1985
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 30, 2024 7:40 am

uprava na celu sa sportskim, mislite li ponuditi ostavke? bruno i tebi je vakat...
mi smo sl sezone u federaciji 90%, mozemo se boriti sa nekim drugim trenerom ili prepustiti..
za proslu sezonu zahvaliti santosu i arminu, kakvi kur.ci palci amoah, mekic i ostala bagra. fuj.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 238 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija