Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 9:59 pm

Refa1921 je napisao/la:
ned mar 17, 2024 5:47 pm
Pola ovih igrača da igra za druge klubove bili bi naša želja tj da ih vidimo kod nas. Ovdje je neki dublji problem od kvaliteta igrača. Nismo među prve tri ekipe po kvaliteti ali među 6 sigurno jesmo. Što se ovo sve događa, vjerovatno ima neki razlog.
👍
Klub je ko državna firma, bitno je samo vrtiti se tu da te vide i "ubrzano hodati" kad nadređeni naiđe kako bi pomislio da si u žurbi 🤣
Odnos komplet uposlenika prema klubu mora biti domaćinski da bi moglo ići pravim putem, dok god bude većina onih koji na posao dođu i gledaju kako da se što manje oznoje i da im dan što prije proleti, bez da razmišljaju čime su oni doprinijeli danas da je klubu bolje makar 0,01%
Ne može me niko živ ubijediti da u 12 yebenih utakmica ni čajnoslu se bod ne može uzeti, da se želi/mora. Ali ne mora, nije pod moranje ništa.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 10:03 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned mar 17, 2024 6:05 pm
Refa1921 je napisao/la:
ned mar 17, 2024 5:47 pm
Pola ovih igrača da igra za druge klubove bili bi naša želja tj da ih vidimo kod nas. Ovdje je neki dublji problem od kvaliteta igrača. Nismo među prve tri ekipe po kvaliteti ali među 6 sigurno jesmo. Što se ovo sve događa, vjerovatno ima neki razlog.
Eh jbg sada...nije dublji problem krivo sto debil Haracic ne znam zabiti sa 5m, nije dublji problem sto Amoah ne zna 1 na 1 itd...moramo se pomiriti da smo postali luzerska ekipa.
Ono 3_3 u Mostaru je nama odredilo sudbinu.
Gledamo površno. Pobjednički mentalitet se gradi, igra se gradi. Ništa preko noći ne dolazi. Ovo sad je samo produkt cijele sezone što nam je sve navrat-nanos bilo, igra bez igre, ne možeš očekivati da tim koji igra 5 utakmica igru da ne prismrdi golu protivnika, u šestoj utakmici odjednom proigra. Nema šanse, noge se svežu, samopouzdanja nemaju, nikakvog plana da ne kažem rezervnog ako ne ide prvobitni. Kod nas je sve na amaterskom nivou. I naravno onda da se "poklopi" da gubimo i kad ne treba, kad nismo lošiji npr kao protiv Zvijezde, jer se i protivnik nešto pita. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 10:06 pm

TheBlue je napisao/la:
ned mar 17, 2024 8:45 pm
Mi nista vise ne moramo...
Al doslovno nista...
MI navijači ako ništa, moramo protiv Veleža da li transparentima ili glasom pokazati da ima neko kome je stalo do Želje. I nije ovo tjeranje uprave, ok neka ih ali nek zapnu sad ili nikad. Jer svakom danom mi smo sve dublje u ponoru.
A na kraju, ako bude stani pani, da se neće mnogi samo pokupiti i otići lagano, ako useru motku. Ako dođu Želji glave, da se trebaju zabrinuti malo i za sebe
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 10:42 pm

Jos minimalno 13 bodova za opstanak, mozda i 15. Nema sanse da sve utakmice na Grbavici dobijemo, tako da bez bod/ova na strani ostati necemo sigurno. Pa nek vide..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 17, 2024 11:45 pm

Jaci smo od GOSK-a hahaha joj ko je nas uzeo...kakvi luzeri.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 12:07 am

Na derbiju po trojica trče za loptom, glavom na krampone idu. Galić utakmicu karijere odigra.
U Ugljeviku isti taj Galić stoji gleda kako protivnički igrač izvodi aut, kloc Selimović opet zjale kupi po običaju, Coca spor što je logično za njegove godine ali nije logično da se "ne zna" makar postaviti...i amateri te dobiju.

Znači nije da ne znaju, već klasična KURCOBOLJA. Kako ranije rekoh mnogima je Željo ko' državna firma gdje se radi baš ako se mora, ako te neko natjera. A pošto naše balerine niko ne tjera, oni igraju koliko im ćeif...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 7:21 am

salle86 je napisao/la:
pon mar 18, 2024 12:07 am
Na derbiju po trojica trče za loptom, glavom na krampone idu. Galić utakmicu karijere odigra.
U Ugljeviku isti taj Galić stoji gleda kako protivnički igrač izvodi aut, kloc Selimović opet zjale kupi po običaju, Coca spor što je logično za njegove godine ali nije logično da se "ne zna" makar postaviti...i amateri te dobiju.

Znači nije da ne znaju, već klasična KURCOBOLJA. Kako ranije rekoh mnogima je Željo ko' državna firma gdje se radi baš ako se mora, ako te neko natjera. A pošto naše balerine niko ne tjera, oni igraju koliko im ćeif...
A ko ce ih tjerati? Znamo svi kako zavrse oni treneri koji hoce da uvedu neku disciplinu. Tako su otjerali bruku trenera i onda sto je najgore mi podrzimo te luzere.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 8:30 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon mar 18, 2024 7:21 am
salle86 je napisao/la:
pon mar 18, 2024 12:07 am
Na derbiju po trojica trče za loptom, glavom na krampone idu. Galić utakmicu karijere odigra.
U Ugljeviku isti taj Galić stoji gleda kako protivnički igrač izvodi aut, kloc Selimović opet zjale kupi po običaju, Coca spor što je logično za njegove godine ali nije logično da se "ne zna" makar postaviti...i amateri te dobiju.

Znači nije da ne znaju, već klasična KURCOBOLJA. Kako ranije rekoh mnogima je Željo ko' državna firma gdje se radi baš ako se mora, ako te neko natjera. A pošto naše balerine niko ne tjera, oni igraju koliko im ćeif...
A ko ce ih tjerati? Znamo svi kako zavrse oni treneri koji hoce da uvedu neku disciplinu. Tako su otjerali bruku trenera i onda sto je najgore mi podrzimo te luzere.
Da je Bašić ostao, možda bi se i izvukli iz ove zone ugroženih. Ne bi bili među prvih 4-5 ali ne bi bili ni u opasnoj zoni. Kako je Edis otišao i doveden arap sve je krenulo u klinac.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 1:14 pm

dobro je sto smo odbili ovaj privatni sastanak kona.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 2:01 pm

Neka se sastanci preko ljeta, nikakvih problema, a sada kada hoce da se zamaskira njihova propala sezona na silu... ne ide.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 2:11 pm

Nije dobro nego je imperativ i jedino racionalno. Ionako smo karina od ljudi i svako malo dugujemo Vici i strahujemo od njega, što zbog licence, što zbog ispadanja. Nikada mi nismo poveli ovu inicijativu, a ako su ikoga klali kroz ovu ligu to smo bili mi. Ispaštali godinama. A naravno, u 95% slučajeva se nismo ni oglašavali. Jbg, progutali smo i korona titulu kona jer nam je Vico kao zadnjim jetimima obećao licencu. Tako da se mi u suštini ništa i ne pitamo. Šuti i trpi.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 2:13 pm

storm_raider je napisao/la:
pon mar 18, 2024 2:01 pm
Neka se sastanci preko ljeta, nikakvih problema, a sada kada hoce da se zamaskira njihova propala sezona na silu... ne ide.
Ali pošteno bi bilo da mi budemo inicijatori, pa da vidimo ko će se odazvati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 2:34 pm

Pitari ne mogu da vjeruju da se svijet ne okrece oko njih i da su drugi klubovi puno vise pokradeni od njih. Ibrete se jer nece klubovi na sastanak. Nevjerovatno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 2:36 pm

Da se nešto treba uraditi, MORA.
Ali nije ni vrijeme ni mjesto. Što kaže N.T. pokušao je Mirvić gurati se sa dvojcem na čelu, zanimljivo da se kojim slučajem utrpao tu, da li bi mislio na ove "ispod" (tu misli da "B" tabor) ili bi samo ganjao svoj interes 🤣
Za spas nogometa, potrebno je prvo iskrena namjera
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 3:00 pm

Preporučujem debelom hrasničkom prevarantu Mirviću da okrene 122 ili 124, oni ce mu se odazvati sigurno.
Sa vlasima ne bi ni do granapa, poz
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 3:08 pm

Tražili smo podršku od Sarajeva ali je nismo dobili uz obrazloženje da gledaju svoje interes

Tuzla je ovom recenicom ubola u samu srz. Dakle otvoreno su rekli kako stvari stoje.
Dok je Mirvic ganjao svoje interese bolio ga je k.urac za ostale i kako sada da ocekuje podrsku od drugih.
Alea iacta est!
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 3:13 pm

ovdje je spas jedino udruzenje prvoligasa koji ce voditi takmičenje, traziti sponzore lige, prodavati tv prava. ostalo je sve prodavanje magle.
ovi misle ako otjeraju vicu da su sve probleme riješili. ako ga i otjeras na njegovo mjesto će doći vico 2. da "naš" begić nije promjenio statut kako bi mogao dva puta zaredom biti predsjednik, vice danas ne bi bilo jer bi mu mandat istekao.
zaboravio sam da je "nas" begić vratio i entitetsko glasanje
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 3:29 pm

Aj da spasavamo ligu tek kada su oni upropastili sezonu, a kada su iz City-a klecali na Kosevu ismijavali su ih, isto tako je i Velez ismijavan. Tako smo i mi ismijavani kada su nam linije crtali. Jedino prije pocetka sezone nesto organizovati, ovako je hinjski i cisto da se prebaci loptica na Savez. Da se razumijemo, Savez je uzasan, medjutim tajming je sve samo ne iskren.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 4:12 pm

zato kad zakolju protiv sloge u doboju, nemamo pravo da se zalimo i dizemo glas.

poganim srbima iz pca, koji unistavaju ovu drzavu kroz sve institucije, ova situacija i odgovara. danas mi necemo stat s njima, sutra oni i njihovi dupelizaci sa nama. i nema od toga nista.
stvari se zavrsavaju odma, a ne za par mjeseci cemo sjest i vidjet. nema od toga nista.
ne vjerujem ni ja pitarima, gluho bilo, ali jednom treba napraviti taj bosnjacki blok i borit se protiv gamadi.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1587
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 18, 2024 4:18 pm

ISB87 je napisao/la:
pon mar 18, 2024 4:12 pm
zato kad zakolju protiv sloge u doboju, nemamo pravo da se zalimo i dizemo glas.

poganim srbima iz pca, koji unistavaju ovu drzavu kroz sve institucije, ova situacija i odgovara. danas mi necemo stat s njima, sutra oni i njihovi dupelizaci sa nama. i nema od toga nista.
stvari se zavrsavaju odma, a ne za par mjeseci cemo sjest i vidjet. nema od toga nista.
ne vjerujem ni ja pitarima, gluho bilo, ali jednom treba napraviti taj bosnjacki blok i borit se protiv gamadi.
Kakva crna Sloga, mi svakako možemo samo sanjayi bodove protiv njih u Doboju, jednostavno mnogo su bolja i kvalitetnija ekipa. Oni i Posušje dva ubjedljivo najteža gostovanja i tu bodova nema, ne samo da nema, nećeš im pogledati na go, ovakav kakav si. Nikakav sudija im nije potreban da nas riješe. Klub je postupio ispravno u ovom slučaju i tu rasprave nema. Pravljenje etnonacionalističkih blokova nas je ovdje i dovelo. Nije to rješenje. Rješenje da se potpuno izmijeni ustrojstvo Saveza, pa i po cijenu suspenzije od strane UEFA.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, Jacksparrow, Meha87, Occasionally, SkenderijaTM87 i 130 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija