Moderator/ica: storm_raider

 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 2:24 pm

A dokle je Gredina radna grupa?
8-)
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 2:29 pm

400000razloga je napisao/la:
pon mar 11, 2024 2:24 pm
A dokle je Gredina radna grupa?
8-)
Hahahaha zapela na granici :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 2:29 pm

Jesu li se razbudile bebice, jesu li dosli na poslijepodnevni trening ?
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 2:33 pm

cipiripi je napisao/la:
pon mar 11, 2024 2:29 pm
Jesu li se razbudile bebice, jesu li dosli na poslijepodnevni trening ?
Dosli jesu ali nisu izasli.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
svabo
Postovi: 114
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 2:48 pm

storm_raider je napisao/la:
pon mar 11, 2024 11:56 am
Jos jedan trening danas. Samo gazi.
I još bi mi jedan imali večeras poslije iftara, u 19h.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 2:48 pm

Evo 10 puta sam pregledao ovaj gol i ne znam kako je ovo uspio...

phpBB [video]
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 3:01 pm

400000razloga je napisao/la:
pon mar 11, 2024 2:24 pm
A dokle je Gredina radna grupa?
8-)
:rofl:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 3:02 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon mar 11, 2024 2:33 pm
cipiripi je napisao/la:
pon mar 11, 2024 2:29 pm
Jesu li se razbudile bebice, jesu li dosli na poslijepodnevni trening ?
Dosli jesu ali nisu izasli.
Je li imaju neki sastanak ili bojkotuju.

Nikad necu shvatiti da momci od 20-25-30 godina ne postuju starijeg od sebe tj.trenera. Kakva je to sorta koja nema barem kucnog odgoja pa da postuje starije i one koji ih placaju.

Bruno podrsku imas dusu im uzmi i pokazi im da si GLAVNI, kome se ne svidja neka se popne na sprat i neka uzme papire odmah
Alea iacta est!
 
Avatar
EvoMe
Postovi: 17
Pridružen/a: pet feb 02, 2024 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 3:05 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pon mar 11, 2024 1:46 pm
EvoMe je napisao/la:
pon mar 11, 2024 1:18 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
pon mar 11, 2024 1:15 pm

Džaba pokušavaš izvrnuti napisanu tezu. Nisu prošla vremena sponzora, nego ne može se kriviti niko jer nije sponzor kluba, a daje vec svoj doprinos i angazman besplatno u klubu. Opet ti ponavljam, navedi slobodno i ostale osobe, jer ispadaš bot napadajući jednu osobu, imaj barem malo objektivnosti.

I ne zaboravi, svi su zamjenjivi, kada bude naredni vakat za biranje članova, prijavi se i dokaži da možeš bolje, niko nam ne zabranjuje da sklonimo Baliće i slične, jer eto vidimo u njima krivicu. Problem je što se ser.e kako neće niko a kad neko dođe, onda se ima i po kome dodatno posrati.

Balića svi vi koji prozivate, prozivate ga iz jednog razloga jer je na stadion došao sa bivsom direktoricom kcusa, dok je svima ostalim dobrodošlica doći na tribinu, u pratnji bilo koje političke opcije i osoba. Budite barem malo dostojanstveni, pa makar ka sebi, kad već mrzite, znajte da politika stanuje na Grbavici, odavno, raznih boja, ali bitno je mrziti jedne a na druge praviti se slijep.
Hajde prestani vise ubacivati politiku u svaki post, vec sam ti rekao da me to ne interesuje. Ja se u skupstinu nisam prijavio jer znam da ne mogu pomoci finansijski prije svega i svim srcem sam se nadao da ce na taj nacin svi razmisljati. Ali jok, vecini je bitno parazitirati tu u skupstini, slikat se i biti ponosan sto je clan skupstine, a doprinos nikakav.
Opet lažeš 😂 pa dokle, čovječe, ko ubacuje politiku u post. Jedini koji politiku vezujete jeste vi koji prozivate ljude u klubu zbog određene pripadnosti iskljucivo jednoj stranci, time iskljucujuci sve ostale.

Čuj ja ubacujem politiku 😂 prestani mrziti ljude, zivot je ljepsi 😂

Opet ti ponavljam, ako neko parazitira, zašto ga nisi zamijenio, pusti se izlizanih izgovora kako nemate finansije 😂 naš klub nikad nije bio ogledalo finansijski jakih ljudi, nego radničke klase, pa barem si mogao svojim radom i znanjem pokazati Baliću kako se obavlja funkcija, ne mora se za sve novac uzimati kao releventna referenca nečije sposobnosti i namjere.

Prestanite botovati, politika nam je u klubu svih boja, opet ti ponavljam 😂

Stiče se dojam da imaš neke lične probleme sa Balićem, ali to rješevaj bolan van foruma, budi muško, nadam se da Balić nije bio sposobniji u privatnom životu pa te ego handri, zeznuta je to stvar 😂
Zato sto funkcionisemo na nacin da nas vodi "radnicka klasa" i jesmo gdje jesmo trenutno. Bez novca te nema nigdje - ne postojis. Uostalom ako nalazis opravdanje nekom ko nije sponzor kluba, a vlasnik je vrhunske kompanije i deklarise se kao navijac mislim da imas problem.

A ti drkaj na svoju stranku, provlaci politiku kroz svaki post, brani odredjene, mozda ti pola kile kafe nekad daju na skupu
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 3:07 pm

storm_raider je napisao/la:
pon mar 11, 2024 2:48 pm
Evo 10 puta sam pregledao ovaj gol i ne znam kako je ovo uspio...

phpBB [video]
Kome je sudjeno da bude ..... , same mu gace spadaju
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 3:25 pm

Cocalic ako je opravdano izostao, sve ok... ako nije.... Vec do sada je trebao biti bivsi prvotimac Zelje.... i tu ne smije biti nikakve polemike.... uglavnom puna podrska Bruni, izgubili smo 3 jako vazna boda, i prosuli ono malo samopouzdanja koje smo dobili pobjedom u derbiju...
Država Željo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 4:25 pm

Balic najveca ubleha koja sjedi u UO samo radi skupljanja licnih poena. Lakse uvaljivati plate u esports Ankora ekipu nego u Zelju. Mrs iz kluba ubleho i ti
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 568
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 5:33 pm

Jest vala ko da ti je brat rodjeni, svako ko ne radi punim kapacitetom ne treba biti tu i zavrsena prica.
FCŽ
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 5:34 pm

Ne znam ko te vise drzi na ovom forumu Kruzik? Godinama ovdje glumis insajdera nekog iz tuzlanskog kantona, kao ti bolje znas od svakoga ovdje. Svako malo politiku spominjes i branis stranku lopova kao da su ti najrodjenji. Ne znam kako te tolerisu vise administratori. Doduse, mozda njima to i odgovara.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 5:35 pm

Haha daj nam magode nismo za boljeg... nez samo kad postadosmo svacija kucka u politici .. al ko biva de nek se maknu ovi smrdljivi zeleni hahaha joj ocm
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 5:37 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon mar 11, 2024 5:35 pm
Haha daj nam magode nismo za boljeg... nez samo kad postadosmo svacija kucka u politici .. al ko biva de nek se maknu ovi smrdljivi zeleni hahaha joj ocm
Ma isti klinac, da je srece svi bi odjebali. Ali brani lika koji je tu s agendom pod krinkom fol navijaca. Debil klasicni, koji da mu nije babe i politike bio na nivou radnika u granapu.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 5:47 pm

Meni je gori ovaj Tanovic sto sav sretan osmijeh od uha do uha sklapa neki XZY ugovor o saradnji... A klub ode nizbrdo ... Umjesto ako si vec tu da das sve od sebe za dodatne dinare neke za nesto ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 6:03 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon mar 11, 2024 5:47 pm
Meni je gori ovaj Tanovic sto sav sretan osmijeh od uha do uha sklapa neki XZY ugovor o saradnji... A klub ode nizbrdo ... Umjesto ako si vec tu da das sve od sebe za dodatne dinare neke za nesto ...
Taj ugovor za zenskim fudbalskim klubom moramo imati radi evrope. Ma da, upravu si, necemo mi evrope zadugo vidjeti, ali eto.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 6:05 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon mar 11, 2024 5:37 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pon mar 11, 2024 5:35 pm
Haha daj nam magode nismo za boljeg... nez samo kad postadosmo svacija kucka u politici .. al ko biva de nek se maknu ovi smrdljivi zeleni hahaha joj ocm
Ma isti klinac, da je srece svi bi odjebali. Ali brani lika koji je tu s agendom pod krinkom fol navijaca. Debil klasicni, koji da mu nije babe i politike bio na nivou radnika u granapu.
Joj Bozo ne volis ti ovu SDA vidim ja...🤣🤣🤣
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 6:14 pm

Futavci jedni cuj hoce isplatu premija za derbi pa nece da treniraju.
Majku vam vasu treba vam dati minimalac zbog omjera 0-0-11, je li vas stid nakon 7 dana traziti premije.

Rastjerati bagru ko hoce neka ostane ko nece ispisnica pa negdje drugo provodite svoje zamisli
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 114 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija