Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:53 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 11:37 pm
Jedna informacija o sarajevskom fudbalu. Kone i mi smo u zadnjih 10 utakmica kombinovano ostvarili jednu pobjedu i to je bila ona nasa pobjeda u medjusobnom susretu. Nevjerovatan podatak.
Ništa nije slučajno i ne, ne mislim na teorije zavjere da nam neko stalno radi o glavi. U ovom gradu apsolutno ništa ne valja, sve je postavljeno na bolesnim temeljima, prave vrijednosti su davno iščezle... u takvoj situaciji sumrak sarajevskog sporta bio je neminovan. Ali eto, možemo se mi praviti da nije tako, slušati ministrove bajke i slično. Nama je odavno potreban jedan ozbiljan, društveni restart.

p.s. halali na offu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:56 pm

Refa1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:30 pm
Mene je najviše strah sada njihove reakcije na Brunine komentare, ako ga zabojkotuju tu nam je negdje i kraj. I ovako nemaju muda još ako ne budu htjeli nikako u federalnoj smo. I nije do Brune da imaju pristup kao protiv Sarajeva i Zrinjskog, do glave igrača je i što već skinu gaće čim izađu iz Sarajeva.
Sto puta do sad viđeno - čim trener javno kaže ono što svi vidimo - da igraju bol nas k... za rezultat ( i Želju) - komplet igrači (i njihovi "mentori") se udruže i otjeraju ga
Bruno ako izdrži do kraja marta svaka mu čast
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:57 pm

kvalitet je napisao/la:
ned mar 10, 2024 11:53 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 11:37 pm
Jedna informacija o sarajevskom fudbalu. Kone i mi smo u zadnjih 10 utakmica kombinovano ostvarili jednu pobjedu i to je bila ona nasa pobjeda u medjusobnom susretu. Nevjerovatan podatak.
Ništa nije slučajno i ne, ne mislim na teorije zavjere da nam neko stalno radi o glavi. U ovom gradu apsolutno ništa ne valja, sve je postavljeno na bolesnim temeljima, prave vrijednosti su davno iščezle... u takvoj situaciji sumrak sarajevskog sporta bio je neminovan. Ali eto, možemo se mi praviti da nije tako, slušati ministrove bajke i slično. Nama je odavno potreban jedan ozbiljan, društveni restart.

p.s. halali na offu.
Apsolutno se slazem. Ma i nije off, to je neka svakodnevnica. Vrijednosti ne postoje, a principi se tvrdoglavo ne mijenjaju, eto to je neki moto...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 12:10 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:55 pm
BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:41 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:24 pm

Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.

Nisam majstor, nisam se knadidovo jer ne zelim Zelji lose.
Pa vidis, nisam razmisljao o tome koja je stranka kada sam pisao ovo, al vrlo rado i njega i stranku mu nabijem na k.... Jer su unistili sve sto se moglo unistiti u BiH. Komplekse stranacke lijeci negdje drugo. Izmedju ostalog, kada vec ides na tu kartu, prozvo sam i crvendaca Novalica... Sa tom pricom o strankama me zaobidji.
Grijeh je da u jednoj od najgorih liga na svijetu, Zeljo je predzadnji i da klub dise na skrge. Da ne mogu da nadju 25K maraka da se na gotov projekat i po haman dzabnim cijenama zavrsi jedna obicna biletarnica... O ostalim stvarima da i ne govorimo. Stoka stranacka...
Pa komplekse stranačke jedino imate Vi koji Balića konstantno prozivate iskljucivo iz razloga jer ste mrzitelji te stranke, pa mu sve grijehe pripisujete zboog te pripadnosti. Izbaci frustracije negdje drugo, imaš ženu, švalerku, komsinicu, mani se politike , pogotovo ako nemas neki drugi argument na racun bilo koga u klubu na osnovu stranacke pripadnosti jer svi su u nekoj politickoj opciji.

Ciljano napadaš trojicu ljudi, maliciozno i s namjerom a klub nikada ne ovisi o pojedincima nego o timu ljudi koji su ukljuceni u njegovo funkcionisanje. Ali, očito takvim kao tebi za sve je kriva sda i kerim balic, seudin novalic i slični koje zbog ličnih razloga izdvojite jer ih svakako prezirete.

SKUPŠTINA

Edin Cernica, Predsjednik Skupštine
Nedim Sijerčić, Potpredsjednik Skupštine

Kontakt: skupstina@fkzeljeznicar.ba

Članovi Skupštine:

Admir Lisica
Adnan Habibija
Adnan Halilović
Adnan Kaljanac
Adnan Mataradžija
Aldin Kolubara
Amar Čelik
Amar Haskić
Amer Duvnjak
Amra Kovačević
Anel Maksumić
Anes Syla
Ajdin Babić
Budislav Vojinović
Boris Pavlović
Dalibor Parać
Damir Dinarević
Damir Hajdarbašić
Damir Marković
Denis Podžić
Dino Halilović
Dino Ramić
Dženan Mulić
Edin Cernica
Edin Ridžal
Elvedin Kovačević
Emir Muhamedagić
Ensar Hadžić
Faruk Bilalagić
Haris Topalović
Ismar Tukić
Ismet Kolar
Kemal Imamović
Kemal Ridžal
Kenan Hukić
Mak Džonlagić
Mirza Hukeljić
Mirza Trhulj
Nedim Sijerčić
Nedim Hasanbegović
Nermin Bojčić
Nedžad Isaković
Nihad Harbaš
Nihad Odobašić
Nihad Laković
Oro Ibrišimović
Riad Selimbegović
Sanin Omerović
Sanjin Dohranović
Sanjin Sijamija
Sanjin Špago
Tahir Herenda
Vedad Sokolović
Zlatan Hamza
NADZORNI ODBOR

Marko Dmitrović - član
Borislav Goić - član
Armin Zelenturović - član

UPRAVNI ODBOR

Jusuf Tanović - predsjednik
Ilijas Kovačević - član
Kerim Balić - član
Seudin Novalić - član
Bakir Sadović - član
Admir Tunović - član
Mario Krajina - član
Mirza Trbonja - član
Minela Jašar Opardija - član

Bujrum, kontaktiraj klub, s obzirom da navedeni ne znaju i žele Želji loše, a ti ne želiš, ispravi njihov nerad i rastjeraj političku stoku, hajdeee čeka te mnogo posla!

Hajde idi guraj bager....
Krivina Jug
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 12:21 am

Ne probudimo li se mi sami i ne proigramo li, najebali smo jer će se okrenuti stvari protiv nas.

Bit će hype da Željo ispada i svi će navijati u državi da ispadnemo, ne samo zato što nas vole ili ne vole, nego i zbog ekskluzive i da bi se "nešto desilo" zanimljivo.

Drugo, dok ovi vode savez, ne bi me ni začudilo da nas poguraju prema dole, "ispadao je i Borac, može i Željo" filozofija.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 1:58 am

igla je napisao/la:
pon mar 11, 2024 12:21 am
Ne probudimo li se mi sami i ne proigramo li, najebali smo jer će se okrenuti stvari protiv nas.

Bit će hype da Željo ispada i svi će navijati u državi da ispadnemo, ne samo zato što nas vole ili ne vole, nego i zbog ekskluzive i da bi se "nešto desilo" zanimljivo.

Drugo, dok ovi vode savez, ne bi me ni začudilo da nas poguraju prema dole, "ispadao je i Borac, može i Željo" filozofija.
Ma ovi ako nanjuše krv (a mislim da već jesu), mi ispadamo ko fišek, glat. Ako postoji i najmanja šansa da spase Zvijezdu od ispadanja, a mi smo im to danas olakšali i odškrinuli im vrata opstanka, oni će to iskoristiti. Vici i odgovara da ispadnu dva kluba iz Federacije, i nije mu plaho bitno jesu li to Igman, Tuzla, Željo ili GOŠK. Bitno mu je da ima više klubova iz četniteta koji će Borcu osigurati sigurne bodove. Na to sve uzmeš u obzir da smo uz Igman najnezaštićeniji klub u ligi, bukvalno ko siročad, ni kučeta ni mačeta nemamo u savezu. Plus većina ovih u savezu nas ne mogu očima smisliti. Nek nam je Bog na pomoći. Evo taman je Ramazan, možemo bar doviti. :D
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 7:40 am

Jutros trening poceo u 6:30
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 8:15 am

Ako ove igrace nije sramota da budu upisani u istoriju crnim slovima kao najgora generacija 100 godisnjeg kluba, onda nek ispadnemo
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 8:42 am

Eto sad nam trebaju po 3 plana da ne izgubimo u gostima od mjesta sa 20 hiljada stanovnika .
Da nije slučajno do igraca koji igraju bez motiva protiv "manjih "ekipa .
Taktika je ista bila protiv pitara i Zrinjskog pa su igrali vrhunski. Znaci da mogu pitanje je koliko kad žele .
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 8:59 am

vinston.cercil je napisao/la:
pon mar 11, 2024 7:40 am
Jutros trening poceo u 6:30
Ovo ako je tacno svaka cast Bruni.

Da sam na njegovom mjestu ne bi im dao cijeli dan da izadju sa stadiona.

Nakon treninga bi im narucio dorucak, zatim bi svi zajedno pregledali sve utakmice dosadasnjeg dijela prvenstva. Neka vide kako su igrali protiv Zrinjskog i Sarajeva, a kako protiv Sirokog i Zvijezde.

Zatim drugi trening i opet gledanje utakmica. Dusu bi im vadio, jer kad zele mogu a kad ne zele onda nas j.ebu i dovode u zonu ispadanja.

Dosta je vise
Alea iacta est!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 9:31 am

Bruni svaka cast za termin treninga,
trebat ce nama jos mnogo vremena da ovo na cistac izvedemo.... a na trenerima je veliki teret, nadam se da ce detektovati problem i kvalitetno ga rijesiti
Država Željo
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:11 am

Je li ovo imamo i uvrijeđenih igraca pa nisu ispostovali trening.

Dokle cete vise j.ebati nas navijace i klub, niko nije iznad kluba, ako vam se ne svidja kupite prnje i odlazite
Alea iacta est!
 
mali
Postovi: 22
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 10:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:16 am

Sve ih Bruno otjeraj. Mrs.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:18 am

cipiripi je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:11 am
Je li ovo imamo i uvrijeđenih igraca pa nisu ispostovali trening.

Dokle cete vise j.ebati nas navijace i klub, niko nije iznad kluba, ako vam se ne svidja kupite prnje i odlazite
Ko se nije pojavio?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:28 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:18 am
cipiripi je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:11 am
Je li ovo imamo i uvrijeđenih igraca pa nisu ispostovali trening.

Dokle cete vise j.ebati nas navijace i klub, niko nije iznad kluba, ako vam se ne svidja kupite prnje i odlazite
Ko se nije pojavio?
Cocalić se nije pojavio na treningu, a Štilić je ranije izašao/završio sa treningom nakon razgovora sa Brunom otišao put svlačionice.
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:32 am

Razloge ne znamo ne treba stvarati frku bez osnove .
Ali igracima se mora objasniti da se borimo za opstanak i to podvuci.
Znaci gori nam i tako se treba ponasati. Podrska navijaca je bitna jer ovi i da ti ispadnu iz lige oni odose svojim putem a mi ostajemo.
Svi su ko tim krivi i za pobjede i za poraze.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:33 am

Hahaha gazi ih Bruno na najjace. Ocekivano za Cocu, ramazan. Nadam se da ni njega vise necemo gledati kao ni mnoge druge.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:34 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:28 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:18 am
cipiripi je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:11 am
Je li ovo imamo i uvrijeđenih igraca pa nisu ispostovali trening.

Dokle cete vise j.ebati nas navijace i klub, niko nije iznad kluba, ako vam se ne svidja kupite prnje i odlazite
Ko se nije pojavio?
Cocalić se nije pojavio na treningu, a Štilić je ranije izašao/završio sa treningom nakon razgovora sa Brunom otišao put svlačionice.
Divan li primjer "naši" iskusni i veliki "Željovci" daju ostalima kako se voli klub.
U situaciji kad bi trebalo da te bude sramota i da ako ništa zarad kluba, i ako nisi kriv za neke stvari ti progutaš govno i budeš primjer svima, ti u kontru. Ma bravo "naši"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 10:42 am

salle86 je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:34 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:28 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon mar 11, 2024 10:18 am


Ko se nije pojavio?
Cocalić se nije pojavio na treningu, a Štilić je ranije izašao/završio sa treningom nakon razgovora sa Brunom otišao put svlačionice.
Divan li primjer "naši" iskusni i veliki "Željovci" daju ostalima kako se voli klub.
U situaciji kad bi trebalo da te bude sramota i da ako ništa zarad kluba, i ako nisi kriv za neke stvari ti progutaš govno i budeš primjer svima, ti u kontru. Ma bravo "naši"
Bojim se da je Bruno ovdje prepušten da sam pokuša riješiti situaciju u jako teškim okolnostima, ostaje da se vidi koliko će biti omogućen da to sprovede u djelo.

Ne očekujem ni od sportskog direktora Bekrića da zaštiti trenera Akrapovića, ako dođe do pobune igrača protiv njega, jer odavno jedan od trenera nije javno povukao određene izjave i konkretne poteze koji ukazuju na problematiku. Prvenstveno to ne očekujem iz razloga jer je iste stvari Bekrić radio u prošlosti kao igrač treneru Slavku Petroviću,pa je klub stao u zaštitu trenera, a da danas očekujem da će isti taj Bekrić u funkciji sportskog direktora stati na stranu kluba a ne havera koji povališe par trenera kad i pokušaše zavesti red u svlačionici.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 11, 2024 11:03 am

Pun mi je k.urac vise Bekrica, ne placa on trenera iz svog djepa pa da se svrstava na stranu igraca.

Otjerat i Cocalic i Stilica, a sa njima i Bekrica, dosta je vise.

Imaju omjer 0-0-11 i nesto se kofrce, ma odj.ebite svi, jeste li svjesni sta radite od kluba, jeste li svjesni kakva nam ponizenja priredjujete, pa dosta vas je vise da ste mi iz oka ispali.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 88 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija