Moderator/ica: storm_raider

 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:13 pm

Mi imamo samo bolji omjer od Borca.
Sa Zvijezdom 2:2 omjer
Sa Sarajevo 3:3
Svi ostali su bolji u omjeru tako da bi mi trebali biti tenutno 10.
Ako Tuzla uzme bod onda smo 11.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:24 pm

BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:13 pm
cikoradovic je napisao/la:
ned mar 10, 2024 7:41 pm
Da se klub hoće očistit od šljama, od skupštine, igrača, sportskog direktora, predsjednika, UO, sad bih potpisao da ispadnemo.

Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:30 pm

Mene je najviše strah sada njihove reakcije na Brunine komentare, ako ga zabojkotuju tu nam je negdje i kraj. I ovako nemaju muda još ako ne budu htjeli nikako u federalnoj smo. I nije do Brune da imaju pristup kao protiv Sarajeva i Zrinjskog, do glave igrača je i što već skinu gaće čim izađu iz Sarajeva.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:31 pm

Refa1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:30 pm
Mene je najviše strah sada njihove reakcije na Brunine komentare, ako ga zabojkotuju tu nam je negdje i kraj. I ovako nemaju muda još ako ne budu htjeli nikako u federalnoj smo.
Pa to mogu uraditi samo par igraca. Sve ce se vidjeti na sljedecoj utakmici.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:37 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:31 pm
Refa1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:30 pm
Mene je najviše strah sada njihove reakcije na Brunine komentare, ako ga zabojkotuju tu nam je negdje i kraj. I ovako nemaju muda još ako ne budu htjeli nikako u federalnoj smo.
Pa to mogu uraditi samo par igraca. Sve ce se vidjeti na sljedecoj utakmici.
Teren jeste katastrofa bio ali tačno se vidjelo da nije isti pristup bio. Protiv Sarajeva na svakoj lopti su bila 2-3 naša igrača. Danas je jadni Karić samo trčao gore dole ovi ostali nonšalantno hoće-neće. Mora svaka utakmica biti kao da je finale lige prvaka. Ekipa po imenima igrača sigurno nije loša i po meni je u top 5-6. Šta se dešava to samo Bog može znati.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:39 pm

E jesmo i sejrili za slučaj Ziljkić.
Ko li su kod nas Ziljkići. Izgleda da ih imamo na izvoz i među igračima i među bivšim i još ponegdje.
Na žalost vrlo realna mogučnost odlaska u federalnu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:41 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:24 pm
BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:13 pm
cikoradovic je napisao/la:
ned mar 10, 2024 7:41 pm
Da se klub hoće očistit od šljama, od skupštine, igrača, sportskog direktora, predsjednika, UO, sad bih potpisao da ispadnemo.

Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.

Nisam majstor, nisam se knadidovo jer ne zelim Zelji lose.
Pa vidis, nisam razmisljao o tome koja je stranka kada sam pisao ovo, al vrlo rado i njega i stranku mu nabijem na k.... Jer su unistili sve sto se moglo unistiti u BiH. Komplekse stranacke lijeci negdje drugo. Izmedju ostalog, kada vec ides na tu kartu, prozvo sam i crvendaca Novalica... Sa tom pricom o strankama me zaobidji.
Grijeh je da u jednoj od najgorih liga na svijetu, Zeljo je predzadnji i da klub dise na skrge. Da ne mogu da nadju 25K maraka da se na gotov projekat i po haman dzabnim cijenama zavrsi jedna obicna biletarnica... O ostalim stvarima da i ne govorimo. Stoka stranacka...
Krivina Jug
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:46 pm

Bruno Akrapović na pressu poslije meča:"Komentar da me je sram da sam bio učesnik, danas na ovoj utakmici, jer reakcija moje ekipe veći dio ove utakmice je bila na nivou, pa da je ne vrijeđam puno, amaterske ekipe koja ni u kojem momentu nije bila gospodin situacije, iako smo kvalitetno mislim bolja ekipa. Mi smo to pokazali tokom utakmice, primili golove, u biti zabili sve tri gola, i prvi i drugi i treći, tako da, mogu samo da se izvinim kod navijača koji su fantastični,a to je prilično jedino što je fantastično na današnji dan"
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:54 pm

Mi nemamo ni 10% sanse da ostanemo u ligi.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:55 pm

BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:41 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:24 pm
BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:13 pm



Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.

Nisam majstor, nisam se knadidovo jer ne zelim Zelji lose.
Pa vidis, nisam razmisljao o tome koja je stranka kada sam pisao ovo, al vrlo rado i njega i stranku mu nabijem na k.... Jer su unistili sve sto se moglo unistiti u BiH. Komplekse stranacke lijeci negdje drugo. Izmedju ostalog, kada vec ides na tu kartu, prozvo sam i crvendaca Novalica... Sa tom pricom o strankama me zaobidji.
Grijeh je da u jednoj od najgorih liga na svijetu, Zeljo je predzadnji i da klub dise na skrge. Da ne mogu da nadju 25K maraka da se na gotov projekat i po haman dzabnim cijenama zavrsi jedna obicna biletarnica... O ostalim stvarima da i ne govorimo. Stoka stranacka...
Pa komplekse stranačke jedino imate Vi koji Balića konstantno prozivate iskljucivo iz razloga jer ste mrzitelji te stranke, pa mu sve grijehe pripisujete zboog te pripadnosti. Izbaci frustracije negdje drugo, imaš ženu, švalerku, komsinicu, mani se politike , pogotovo ako nemas neki drugi argument na racun bilo koga u klubu na osnovu stranacke pripadnosti jer svi su u nekoj politickoj opciji.

Ciljano napadaš trojicu ljudi, maliciozno i s namjerom a klub nikada ne ovisi o pojedincima nego o timu ljudi koji su ukljuceni u njegovo funkcionisanje. Ali, očito takvim kao tebi za sve je kriva sda i kerim balic, seudin novalic i slični koje zbog ličnih razloga izdvojite jer ih svakako prezirete.

SKUPŠTINA

Edin Cernica, Predsjednik Skupštine
Nedim Sijerčić, Potpredsjednik Skupštine

Kontakt: skupstina@fkzeljeznicar.ba

Članovi Skupštine:

Admir Lisica
Adnan Habibija
Adnan Halilović
Adnan Kaljanac
Adnan Mataradžija
Aldin Kolubara
Amar Čelik
Amar Haskić
Amer Duvnjak
Amra Kovačević
Anel Maksumić
Anes Syla
Ajdin Babić
Budislav Vojinović
Boris Pavlović
Dalibor Parać
Damir Dinarević
Damir Hajdarbašić
Damir Marković
Denis Podžić
Dino Halilović
Dino Ramić
Dženan Mulić
Edin Cernica
Edin Ridžal
Elvedin Kovačević
Emir Muhamedagić
Ensar Hadžić
Faruk Bilalagić
Haris Topalović
Ismar Tukić
Ismet Kolar
Kemal Imamović
Kemal Ridžal
Kenan Hukić
Mak Džonlagić
Mirza Hukeljić
Mirza Trhulj
Nedim Sijerčić
Nedim Hasanbegović
Nermin Bojčić
Nedžad Isaković
Nihad Harbaš
Nihad Odobašić
Nihad Laković
Oro Ibrišimović
Riad Selimbegović
Sanin Omerović
Sanjin Dohranović
Sanjin Sijamija
Sanjin Špago
Tahir Herenda
Vedad Sokolović
Zlatan Hamza
NADZORNI ODBOR

Marko Dmitrović - član
Borislav Goić - član
Armin Zelenturović - član

UPRAVNI ODBOR

Jusuf Tanović - predsjednik
Ilijas Kovačević - član
Kerim Balić - član
Seudin Novalić - član
Bakir Sadović - član
Admir Tunović - član
Mario Krajina - član
Mirza Trbonja - član
Minela Jašar Opardija - član

Bujrum, kontaktiraj klub, s obzirom da navedeni ne znaju i žele Želji loše, a ti ne želiš, ispravi njihov nerad i rastjeraj političku stoku, hajdeee čeka te mnogo posla!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:58 pm

BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:41 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:24 pm
BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:13 pm



Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.

Nisam majstor, nisam se knadidovo jer ne zelim Zelji lose.
Pa vidis, nisam razmisljao o tome koja je stranka kada sam pisao ovo, al vrlo rado i njega i stranku mu nabijem na k.... Jer su unistili sve sto se moglo unistiti u BiH. Komplekse stranacke lijeci negdje drugo. Izmedju ostalog, kada vec ides na tu kartu, prozvo sam i crvendaca Novalica... Sa tom pricom o strankama me zaobidji.
Grijeh je da u jednoj od najgorih liga na svijetu, Zeljo je predzadnji i da klub dise na skrge. Da ne mogu da nadju 25K maraka da se na gotov projekat i po haman dzabnim cijenama zavrsi jedna obicna biletarnica... O ostalim stvarima da i ne govorimo. Stoka stranacka...
Kako ne mogu da nadju 25K, pa veoma jednostavno mogu naci, samo dignu karte na 30KM za clanove 28KM i eto ga.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 10:03 pm

dzulijano_pike je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:54 pm
Mi nemamo ni 10% sanse da ostanemo u ligi.
Imamo mi i 100% sanse da ostanemo samo da ovi pojedincima budu dio ekipe i ostali da pokazu muda.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 10:31 pm

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 10:32 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:24 pm
BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:13 pm
cikoradovic je napisao/la:
ned mar 10, 2024 7:41 pm
Da se klub hoće očistit od šljama, od skupštine, igrača, sportskog direktora, predsjednika, UO, sad bih potpisao da ispadnemo.

Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.
Čovjek je u vlasničkim/upravljačkim strukturama u više firmi, koliko para je dao klubu? Mislim direktno, kroz sponzorstva, čist keš, ne neke usluge?

I nije “samo” nedostatak što je u SDA, nego je ogroman, jer su upravo neke njegove stranačke kolege aktivno radile na tome da se halalimo s pomoćnim terenom. To se ne može prešutiti. Isto kao što nikad neću šutiti na to što se ližemo s populistom i lažovom Magodom, što smo dopustili da jedna Benjamina ili jedna Sebija skupljaju poene preko kluba, pa i još neki iz Trojke, dok im političke vođe pare usmjeravaju u recimo pijacarski Velež. A svi znamo da se istovremeno sportska infrastruktura u Sarajevu doslovno raspada.

I evo ja pitam - šta je to konkretno DOBRO uradio za klub? Pa mi onda dajte odgovor na isto pitanje za Jašar Opardiju.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 10:47 pm

slika
Žohar koji je već stao u zaštitu jarana protiv trenera Akrapovića...wanna be youtuber u pokušaju svjesno za rad sitnih interesa i par informacija za youtube kanal, menadzerstvo jasno unosi podjele i manipuliše javnost koju je zaveo na jeftine mahalske fore. Govno koje će za rad populističkog poteza uraditi sve, bez karaktera i obraza!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:01 pm

kvalitet je napisao/la:
ned mar 10, 2024 10:32 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:24 pm
BC1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 9:13 pm



Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Majstore što se nisi kandidovao?

I daj već jednom objasnite koji je to grijeh Balića, koji su to njegovi nedostatci, nesposobnost ili je to samo jer je član sda stranke pa mu se svi grijesi i nesposobnost pripisuju zbog toga? Ako je to kriterij, onda nam je skroo svaki čovjek u klubu nesposoban kao i Balić, jer svi su članovi ili simpatizeri odredenih stranaka u vlasti od kantona do federacije.
Čovjek je u vlasničkim/upravljačkim strukturama u više firmi, koliko para je dao klubu? Mislim direktno, kroz sponzorstva, čist keš, ne neke usluge?

I nije “samo” nedostatak što je u SDA, nego je ogroman, jer su upravo neke njegove stranačke kolege aktivno radile na tome da se halalimo s pomoćnim terenom. To se ne može prešutiti. Isto kao što nikad neću šutiti na to što se ližemo s populistom i lažovom Magodom, što smo dopustili da jedna Benjamina ili jedna Sebija skupljaju poene preko kluba, pa i još neki iz Trojke, dok im političke vođe pare usmjeravaju u recimo pijacarski Velež. A svi znamo da se istovremeno sportska infrastruktura u Sarajevu doslovno raspada.

I evo ja pitam - šta je to konkretno DOBRO uradio za klub? Pa mi onda dajte odgovor na isto pitanje za Jašar Opardiju.
Ja bih najsretniji bio da nemamo nijednog čovjeka iz politike u klubu, da nam se preko kluba ne vode političke kampanje, skupljaju jeftini politički poeni, ne zavrću ruke na politickim sastancima u prostorijama ministara koji budzetskim novcem upravljaju kao da daju lične novce i ponašaju se kao diktatori koji zbog mizerije su se umislili da imaju kredibilitet da ucjenjuju sarajevske klubove. Okrivljivati bilo koga zbog stranačke uloge u pripadnosti je maliciozno i sa sobom nosi subjektivni stav ka tim osobama prouzrokovan razlozima koji nemaju nikakve veze sa klubom, nego su razmjerice lične ili političke prirode.

Balić ili bilo koji drugi čovjek u klubu NIJE DUŽAN biti sponzor kluba, prestanite na te fore vršiti pritisak. Sam njegov angazman u klubu nije plaćen a itekako su svi zamjenjivi.

Istu stvar ste pokušavali i sa Misimovićem "zašto nije sponzor kluba kada nije više u klubu, megamix je bio sponzor samo kada je bio predsjednik, bla bla bla"

Zapitajte se šta ste Vi toliko dali više klubu u odnosu na Balića, Novalića, Misimovića a ako već smatrate da možete više, imali ste bezbroj prilika da se dokažete ali najlakše je sr.ati po nekome jer je pripadnik sda, sdp itd Bujrum, kandiduj se, istjeraj Balića i pokaži i njemu i svima da si nestranački, neovisan i pun ljubavi da se posvetiš 24 h klubu.

Klub nikad nije bio politički neovisan, ali osvrtati se iskljucivo na jednu stranku , jako ne bezobrazno i tendeciozno, znajuci da nam je u klubu javni kurvaluk sto se tice politike i kampanje koja se vrsi na racun kluba.

Sto se tice pomocnog terena, @kvalitet, žali se haveru Amaru i šampanjac ekipi koja je legalizovala i aminovala objekat kod platoa na istoku, tako su bili naumili i pomocni.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:10 pm

Vala ove sad u svim strukturama kluba koliko god voljeli klub, ne može oprati nikako to što je klub na fadilovom aparatima.
Neću ja da sumnjam u ljubav eto, ali od toga se ne živi. Da je to jedino bitno, bar jedno 10 članova što uže što šire porodice bih mogao za rukicu i povesti u klub, nema Boga koji me može ubijediti da iko u klubu više voli klub od njih, niti da oni više vole klub od evo nas ovde koji pišemo.
Ali dosta je više nijeta, od toga se ne živi. Treba nešto opipljivo.
Jel me neko hoće ubijediti da trebaju enormna sredstva i nadljudski napori da se onaj yebeni B1 ulaz na sjeveru osposobi da bude ulaz za insane a ne za stoku, da se ne guramo nas hiljadu sve jedan po jedan kroz njega. Eto to samo, za početak. Da se vidi da se ima želja u klubu da sutra bude bolje nego je danas, da se nedostatci popravljaju.

Ali jok, nemoj bgt danas eto sutra ćemo, tj malo sutra
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:15 pm

JEDNA MOLBA ZA SVE FORUMAŠE:

Ne kopirajte ovdje komentare sa Facebooka, a da ne navedete da ste isti kopirali. Ljudi napišu komentar pod vlastitim imenom i prezimenom na Facebooku, neko ga kopira ovdje. Dobronamjerni, ali i zlonamjerni pomisle da je ta osoba taj nick sa foruma, pa onda može imati problema zbog onog što vi prethodno ili u nastavku ovdje anonimno pišete. Svoje komentare (više rečenica), koje sam pisao pod svojim imenom i prezimenom na Facebooku, sam ovdje čitao od A do Ž, kopirane sa Facebooka.

Ja što ovdje pišem, smijem napisati i pod imenom i prezimenom, neki forumaši i znaju ko sam. Isto tako, u vrijeme "Amarovaca i Misketovaca" sam psovke dobijao na facebook messengeru, jer su ljudi kopirali moje rečenice sa facebooka na forum, a onda se svađali, psovali i prijetili sa 10 ljudi po forumu. Razmislite malo.

Izvinjenje na offtopicu, ali u suštini i nije offtopic, jer sam opet večeras dobio pitanje jesam li taj i taj nick...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:20 pm

igla je napisao/la:
ned mar 10, 2024 11:15 pm
JEDNA MOLBA ZA SVE FORUMAŠE:

Ne kopirajte ovdje komentare sa Facebooka, a da ne navedete da ste isti kopirali. Ljudi napišu komentar pod vlastitim imenom i prezimenom na Facebooku, neko ga kopira ovdje. Dobronamjerni, ali i zlonamjerni pomisle da je ta osoba taj nick sa foruma, pa onda može imati problema zbog onog što vi prethodno ili u nastavku ovdje anonimno pišete. Svoje komentare (više rečenica), koje sam pisao pod svojim imenom i prezimenom na Facebooku, sam ovdje čitao od A do Ž, kopirane sa Facebooka.

Ja što ovdje pišem, smijem napisati i pod imenom i prezimenom, neki forumaši i znaju ko sam. Isto tako, u vrijeme "Amarovaca i Misketovaca" sam psovke dobijao na facebook messengeru, jer su ljudi kopirali moje rečenice sa facebooka na forum, a onda se svađali, psovali i prijetili sa 10 ljudi po forumu. Razmislite malo.

Izvinjenje na offtopicu, ali u suštini i nije offtopic, jer sam opet večeras dobio pitanje jesam li taj i taj nick...
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 11:37 pm

Jedna informacija o sarajevskom fudbalu. Kone i mi smo u zadnjih 10 utakmica kombinovano ostvarili jednu pobjedu i to je bila ona nasa pobjeda u medjusobnom susretu. Nevjerovatan podatak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow, PlavaDobrinja1921, SamoNapad i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija