Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:17 pm

Koliko je Selimović utakmica odigrao do sad ?
Jel ima ijedna da lik nije napravio nekakvu glupost, ako ništa majgerijem na protivničkog igrača.
Ko njemu dade uopšte papire da je nogometaš
Svašta se naziva nogometašem u pm
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:20 pm

Ne znam je li gledate Zrinjski-Borac. Šunjić u prvoj, da neko ko ne prati fudbal gleda utakmicu sa mnom, ne bih ga mogao ubijediti da je čovjek bio u prvih 11 repke. Lik pogubljen, tri užasne greške do sada.

Zašto ovo pišem? Štilić, Cocalić, povratnici općenito... Svi očekujemo Cocu iz Mechelena, Štilu iz Lecha... a isti ti igrači bez motiva i forme ako su mogu biti gori od prosjeka lige.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:27 pm

Ne znam sta vise reci! Znao sam da ce nam ovo biti teza utakmica od derbija, ali ovakvo ponasanje nasih zvjezdica, pogotovo u drugom je za svaku osudu! Prvo se i moglo nekako istrpit. Zadnjih 20 minuta i nasi stoperi se lagano dodaju!? Na polovini etnosela samo jadni Haracic koji trci, ali nikakvu pomoc nema! Igraci domaceg tima lagano drze loptu i vrijeme iscuri. Slijedi nam teska borba za opstanak! Silne promjene trenera, predsjednika, totalna dezorganizacija kluba, dosli su na naplatu. Boze pomozi!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:40 pm

Selimovica poslat u Luksemburg fedexom odmah. Psihopata i beskorisno govno. Svaku tekmu do sad je karidnalnu gresku pravio. Neuracunljiv lik sto posto
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 246
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:41 pm

Da se klub hoće očistit od šljama, od skupštine, igrača, sportskog direktora, predsjednika, UO, sad bih potpisao da ispadnemo.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 246
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:43 pm

To što smo mi tu je posljedica katastrofalnog posla u klubu od prošlog ljeta još, pa do dana današnjeg.
ŽELJEZNIČAR!
 
svabo
Postovi: 116
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:47 pm

cikoradovic je napisao/la:
ned mar 10, 2024 7:41 pm
Da se klub hoće očistit od šljama, od skupštine, igrača, sportskog direktora, predsjednika, UO, sad bih potpisao da ispadnemo.
Neće se očistiti sam od sebe nikad, a nažalost ne vidim trenutno dovoljno ozbiljne ljude koji bi to sve preuzeli i počeli čistiti. Mi ako ispadnemo, nećemo se vratiti u ligu za pet godina, kao Čelik. Tek tad bi rasulo totalno nastalo.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 7:53 pm

Bruno Akrapović nakon Zvijezde: Prvi put napadam ekipu

"Iz jedne naivnosti, iz amaterske reakcije kako kod prvog kola, tako i kod drugog, dođemo u situaciju da ne znamo šta više. Očito da imamo posla sa gospodom koja bira utakmice, koja pred kulisom i dobrim stadionom umije da ispuni očekivano i zadatke koje dajem, a da onda biraju kada da podignu ručnu. Mislim da je vrijeme da to promijenimo, da ćemo imati neke drastične mjere koje neće da im se svide. Prvi je put da napadam ekipu, ali mislim da je potreban čvršći govor u kabini. Donijet ćemo mjere koje će biti nepopularne."

Nema ni Bruni nazad sad nakon ovih izjava. Ovo mu je sad ili pukovnik ili pokojnik.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:16 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 7:53 pm
Bruno Akrapović nakon Zvijezde: Prvi put napadam ekipu

"Iz jedne naivnosti, iz amaterske reakcije kako kod prvog kola, tako i kod drugog, dođemo u situaciju da ne znamo šta više. Očito da imamo posla sa gospodom koja bira utakmice, koja pred kulisom i dobrim stadionom umije da ispuni očekivano i zadatke koje dajem, a da onda biraju kada da podignu ručnu. Mislim da je vrijeme da to promijenimo, da ćemo imati neke drastične mjere koje neće da im se svide. Prvi je put da napadam ekipu, ali mislim da je potreban čvršći govor u kabini. Donijet ćemo mjere koje će biti nepopularne."

Nema ni Bruni nazad sad nakon ovih izjava. Ovo mu je sad ili pukovnik ili pokojnik.
Satrat ce ga ovi,isto kap sto su i sve prethodne satrali..A ove pickice iz klhba ce vec naci nacina da i to opravdaju.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:21 pm

Ne možeš ti jadove ni po novčaniku udariti
Nema to osjećaj odanosti ili stida
Ponašaju se ko da u kakvom ministarstvu rade pa kad su nadrkani ne rade ništa i nemaju nikakve posljedice
Neko mi je rekao i da su kone po džepu udarili poslije Zvijezde
Pa šta su dobili, karinaše kojima se jebe za dres i klub
Iz straha oni samo mogu igrati
Čast izuzecima
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:25 pm

Nema sta podizati rucnu jbt, ne mozes ocekivati da se isto krecu i trce na Grbavici i oranicama u Citluku i Ugljeviku. Ima nesto sto se zove prilagodjavanje terenu, a Boga mi i igracima koje imas, a ne samo tvrdoglavo gurati svoje. Kad imas golfa dvicu vozis ga kako mozes, a ne gasas kao BMW i kazes ja tako vozim i ima da pici, i cudis se kako dvicina ne moze 200 na sat.
 
GegenPress
Postovi: 120
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:26 pm

Samo mladi igraci do 25 godina, 2-3 igraca do 30-31 godinu i to je to, sta ce ti ovi djuturumi koji samo gledaju kako dobit pare a ne potrcat, dajte bolan mlade, koji su gladni uspjeha, Jakir je to u Zrinjskom radio i prekucavo, letili su doslovno.
1921
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:28 pm

Gledam sada malo Zrinjski-Borac, bgm ovaj Borac ih skoluje...imam osjecaj da Borac igra bas onoliko koliko je potrebno.

Znaci prvo kolo nam je Sloga ili Velez?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:36 pm

Ne znaci, Sloga nije sigurno. Velez ili Zrinjski.
 
ghamaz
Postovi: 52
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:48 pm

Nakon utakmice Velež - Tuzla sve će se znati. Može se desiti i da nas Tuzla prestigne na tabeli eventualnom pobjedom.
slika
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 8:50 pm

Ma hajde ko god, idemo se pobiti i dobiti...jbg nije kraj svijeta.
Samo treba pojedince na tribine do kraja sezone.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:07 pm

Koji smo na kraju 9 ili 10 bez ove utakmice Tuzle.
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:09 pm

Je li se uopšte gleda taj međusobni omjer nakon 22 kola?
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:13 pm

cikoradovic je napisao/la:
ned mar 10, 2024 7:41 pm
Da se klub hoće očistit od šljama, od skupštine, igrača, sportskog direktora, predsjednika, UO, sad bih potpisao da ispadnemo.

Skupstine, tu je kljuc svega... Ko je sve u njoj dobro smo i izdrzali do sad, kapacitet Violine, valja biti toliki idiot da izglasas u strukture kluba Novalica, Sadovica i Balica...
Krivina Jug
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 9:13 pm

Gleda se medjusobni i to je to.

Nadam se iskreno da Mekica necemo vise gledati na terenu u dresu Zelje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 104 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija