Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:53 pm

Ma ispali smo mi već. Bruno je sve u pravu ali sada će ga sabotirati. Ko kad nisu profesionalci. S tim da ima i do njega, kada gubiš ne možeš ubaciti Štilića da igra s Hirošem, obojica ne trče i to su dva igrača manje. Karića nije smio dirati, trebao je samo Radovca ubaciti umjesto Selimovića, Hiroša na AM i krila Boljević i Amoah da ostanu. Ovako je nešto mijenjao, pogubili se igrači na kraju kada treba pritisak da napraviš mi se ne možemo s loptom sastaviti a 20 min do kraja imaš. Ne mogu da vjerujem da jedna ekipa ovako igra u gostima a kući skroz drugačije.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:55 pm

Refa1921 je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:53 pm
Ma ispali smo mi već. Bruno je sve u pravu ali sada će ga sabotirati. Ko kad nisu profesionalci. S tim da ima i do njega, kada gubiš ne možeš ubaciti Štilića da igra s Hirošem, obojica ne trče i to su dva igrača manje. Karića nije smio dirati, trebao je samo Radovca ubaciti umjesto Selimovića, Hiroša na AM i krila Boljević i Amoah da ostanu. Ovako je nešto mijenjao, pogubili se igrači na kraju kada treba pritisak da napraviš mi se ne možemo s loptom sastaviti a 20 min do kraja imaš. Ne mogu da vjerujem da jedna ekipa ovako igra u gostima a kući skroz drugačije.
To je to, skroz bzvz izmjene je on napravio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 4:56 pm

fcz je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:02 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 3:51 pm

Dobro do kad ćeš promovisati taj bespotrebni optimizam , ne znam u čemu gajiš taj optimizam ako gubimo bodove od zadnjeplasiranog na tabeli i upadamo u zonu za ispadanje. Fakat te pokušavam shvatiti je l' to radiš iz najbolje namjere ili samo udaraš kontru. Neko je budala, il mi što vidimo da ovo vodi ispadanju ili ti koji vidiš dozu optimizma u ovoj igri..ne znam

Zavrsilo je 2-3 ,pobijedili smo, eto, da ti je lakše
Dozvolices, imam pravo da se nadam pogotovo ukoliko je 82. minuta utakmice. Tebi je to bespotrebni optimizam, ok, postujem. Je li te vrijedja to mozda? Dok god Zeljo igra mozemo se nadati.

Eh sada, mi smo drugo poluvrijeme odigrali katastrofalno, ne znam sta je razlog da ovako igramo u gostima. Sramotan odnos, pogotovo u drugom poluvremenu. Prvo se moze i svariti. Meni se mani tog sarkazma da smo pobjedili 3-2, jer ja sa tobom, niti sa nekim drugim nikada ovdje tako nisam pisao.

Isto tako, ne mislim da cemo ispasti. Oprosti, nadam se tome.
Nada i optimizam su dobri i produktivni onda kad ti mozes direktno uticati na situaciju.

U situaciji kad se kao navijac, "sa strane", nadas necemu za sto nema nijednog realnog osnova, optimizam bez pokrica ce ti na kraju donijeti samo jos vece razocarenje.

Malo realnosti je dovoljno da se zakljuci da mi nemamo ama bas nikakve sanse za opstanak. A ispadanje ce znaciti i skoro gasenje kluba.
Pa ***** mu misa valjda nam je pristup kakav su pokazali na derbiju nekakvo pokrice i osnova ili bi trebali biti. Previse sam sa Zeljom vidio razocarenja, pogotovo zadnjih godina da bih gajio neke lazne nade, ali ne volim stav gdje ima jos 15 minuta da se igra gdje je lopta okrugla, a pise se kao da smo izgubili. Istina jeste da je govor tijela bio takav kao da su se predali, i dobro ih je Bruno nazvao - gospoda.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:02 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:56 pm
fcz je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:11 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:02 pm

Dozvolices, imam pravo da se nadam pogotovo ukoliko je 82. minuta utakmice. Tebi je to bespotrebni optimizam, ok, postujem. Je li te vrijedja to mozda? Dok god Zeljo igra mozemo se nadati.

Eh sada, mi smo drugo poluvrijeme odigrali katastrofalno, ne znam sta je razlog da ovako igramo u gostima. Sramotan odnos, pogotovo u drugom poluvremenu. Prvo se moze i svariti. Meni se mani tog sarkazma da smo pobjedili 3-2, jer ja sa tobom, niti sa nekim drugim nikada ovdje tako nisam pisao.

Isto tako, ne mislim da cemo ispasti. Oprosti, nadam se tome.
Nada i optimizam su dobri i produktivni onda kad ti mozes direktno uticati na situaciju.

U situaciji kad se kao navijac, "sa strane", nadas necemu za sto nema nijednog realnog osnova, optimizam bez pokrica ce ti na kraju donijeti samo jos vece razocarenje.

Malo realnosti je dovoljno da se zakljuci da mi nemamo ama bas nikakve sanse za opstanak. A ispadanje ce znaciti i skoro gasenje kluba.
Pa ***** mu misa valjda nam je pristup kakav su pokazali na derbiju nekakvo pokrice i osnova ili bi trebali biti. Previse sam sa Zeljom vidio razocarenja, pogotovo zadnjih godina da bih gajio neke lazne nade, ali ne volim stav gdje ima jos 15 minuta da se igra gdje je lopta okrugla, a pise se kao da smo izgubili. Istina jeste da je govor tijela bio takav kao da su se predali, i dobro ih je Bruno nazvao - gospoda.
Jedna lasta - mescini proljece. Derbi je bio samo jedna lijepa iznimka i nista vise.

Nemamo mi sanse da se spasimo od ispadanja, cak i da negdje nekog iznenadimo i zaprijetimo da cemo se izvuci, desice se neka sudijska zvrcka. Pomirio sam se s drugom ligom i to vise ne gledam kao totalnu katastrofu. Ali sta cemo dalje? Kad ovako kuburimo s lovom sta cemo tek kao drugoligas? Ja se najiskrenije bojim da Zelji uskoro slijedi kraj.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:02 pm

Znaci idu novcane sankcije, e da vidimo hoce li i ovaj put glupani bojkotovati trenera. Mislim da bi se dobro zeznuli da to urade.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:05 pm

I onda još kad kažu Želji se namješta da ispadne, rade nam igranku i slično. Sudija danas dobar bio, nisu ni Vico ni Gogović ni Kazlagić krivi što ti imaš kloceve koje moraš nafurati da bi radili ono za šta su plaćeni. Možda nam i treba jedan dobar restart jer ovako više ne ide. Sramota me kad čujem Manijake kako govore da se moraju potruditi pogotovo jer smo u situaciji da ispadnemo.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:08 pm

tribina21 je napisao/la:
Jacksparrow je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:43 pm
A cekaj jel se gleda medjusobni omjer sada ili gol razlika za treci krug takmicenja
medjusobni omjer
Gleda se iskljucivo pozicija na tabeli i po tome se pravi raspored. Proguglajte Bergerove tablice za 12 ekipa

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
tribina21
Postovi: 46
Pridružen/a: sub dec 08, 2018 3:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:11 pm

santakuruz je napisao/la:
ned mar 10, 2024 5:08 pm
tribina21 je napisao/la:
Jacksparrow je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:43 pm
A cekaj jel se gleda medjusobni omjer sada ili gol razlika za treci krug takmicenja
medjusobni omjer
Gleda se iskljucivo pozicija na tabeli i po tome se pravi raspored. Proguglajte Bergerove tablice za 12 ekipa

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
a kako se odredjuje pozicija na tebeli :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:13 pm

Ovdje treba uvesti pravilo da onome ko pomene bod/ove sa gostovanja, slijedi automatski ban.

Apsolutno o gostovanju ne treba vise razmisljati, a boriti se da uradimo kuci sve sto mozemo i tako osiguramo opstanak.

Na ljeto, bukvalvo rastjerati sve do jednog,BEZ IZUZETKA, koji je tu duze od 6mjeseci.Nebitno koje je ime, da li je to Coca, Krpic, Amoah, Galic peti-deseti!! Svi MORAJU ici!! Donijeli su gubitnicki mentalitet i to se mora presijeci. Ostane li ijedan, isto ce nam biti i naredne sezone.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:21 pm

Trebaju nam momci kojima se igra fudbal, koji imaju profesionalan stav i žele se prodati negdje.

Staronje moraju doprinositi, inače noga. Ove sezone najgori na gostovanjima ubjedljivo ovi starosjedioci i "lideri" koje trebaju povući ekipu naprijed. Cocalić, Štilić, Kosorić ranije i Rustemović, Mekić, Krpić. Ili budite vođe ili gonite se u *****. Ne igrajte termine u Želji.

Jarane, kod nas uzmu u pola sezone kapitensku Cocaliću i daju je Krpiću, i to prođe ko da se ništa nije desilo. Nit se vidi da je Cocaliću krivo nit išta. Danas na teren izlaze, Muftić kapiten. I to mi govori o kurcobolji.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:36 pm

Jadnici jadni, gade mi se svi do jednog, FUJ!
Ovo je prvo gostovanje ove sezone gdje te sudija nije klao i nije navlačio protivniku, plus igraš protiv zadnje ekipe na tabeli koja je još prošle godine otpisana. Znači nemaju apsolutno nikakav izgovor za ovo brukanje. Čista i potpuno zaslužena pobjeda Zvijezde. A vi futavci se dobro pogledajte u ogledalo nakon ovoga danas i zapitajte se jeste li uopšte fudbaleri i da li vam je kasno za promjenu profesije. JADE JADNE!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:39 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 10, 2024 5:02 pm
Znaci idu novcane sankcije, e da vidimo hoce li i ovaj put glupani bojkotovati trenera. Mislim da bi se dobro zeznuli da to urade.
Dok god igrači sjede po kafana sa "bitnijim" navijačima, oni se ne sikiraju za sebe. A čim se ne sikiraju, onda i smiju što ne bi smijeli.
Ali moraće i Bruno mijenjati malo pogled "na svjet". Ne može furati neki svoj stil a nemati igrače za to. Ne mogu ova tri štopera "sama" visiti nazad, jeste da je smiješno malo jer to nije jedan ili dva, već trojica ali ne zna se ko je sporiji i ko se lošije postavlja od njih. Svako brže krilo će se ko danas kod prvog gola naći u petercu dok kažeš keks.
Vezni moraju igrati, prvenstveno moraju trčati pa tek onda i igrati odbranu kad treba.

Evo gledam meč Liverpool City, ljudi igraju tako jednostavan nogomet a tako moćan. Mislim na City. Yebo me svako, evo njihova postava i kažeš svakom našem igraču lupam Coca ti si Stouns sine radi što on radi, Kariću ti si Rodri, Hiroš ti si Foden. Pustiš im snimak utakmice, zaustaviš svako malo i pokažeš gdje oni stoje, šta rade.
Uči sine, jer ne znaš. Uči da se krećeš na terenu. Nije današnji nogomet samo evo vam loptu i ganjajte se.
Ljudi su usavršili sve, ne možeš imati igrače klasne ali možeš kopirati kako oni igraju i prenijeti na svoje terene i u svoje uslove.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:53 pm

Mi sve više ličimo kao klub na neko folklorno kulturno umjetničko društvo u raspadu.
Imaš ljude koji su tu dugo godina, ne daju doprinos nikakav, ali su tu radi druženja, kad se treba popit i pojesti.
Imaš ove koji su tu samo da bi raji pričali da su tu.
Imaš ove koji bi to voljeli ustrojiti, ali opet zbog tog da bi se pričalo po raji da su oni ustrojili.
Imaš ove koje je raja zvala tu, ali ni oni veze nemaju što su tu, niti znaju šta je folklor, ali mogu se ugraditi ako bude kakve priče.

Pogledajte malo imena u upravi i skupštini kluba, čast izuzecima za koje znam da su vrhunski ljudi i Željovci.
Kunem se životom da ima ljudi u skupštini koji do nedavno nisu ni navijali za Želju niti su znali koliko liga klubova ima, kad se igraju utakmice uopšte, ko ih igra. Znam čovjeka koji nam sjedi u skupštini koji je u društvu ponižavao ljude koji prate našu ligu. Smijali se u društvu kad je ušao u skupštinu. Jedan od takvih "Željovaca" nam je i predsjednik uprave bio. Klasični nabijači CV-eva poput ublehe Cerića su i dalje u klubu. Pun qrac prodavača magle.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 5:58 pm

Dobro kažeš, prodavači magle. 90% njih.
Ovih 10% ili nisi u poziciji da se pitaju puno, ili nije im to opis posla.
Kod nas isto dobili izgubili, kad sudija svira kraj rukovanje i razlaz. Nema syeba jer sutra je novi dan, nova nafaka. A brod tone. Ali yebo brod, pa neće potonuti za dan, neka sutra ćemo ga spašavati. I tako iz dana u dan, iz sedmice i sedmicu.
Nema više hitnih sastanaka i crvenih alarma, valjda nije hitno još. SD bi nakon ovakvog poraza, uz SŠ i najmanje kapitens kluba trebali makar sjesti porazgovarati o ovome. Vidjeti gdje škripi. Ali jok, najlakše sjedi u bus ba, svako nek gleda u svoju stranu, pa kad se stigne na Grbavicu Alahimanet vidimo se sutra. Biće bolje.
Hoće Qrac moj.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 6:10 pm

Ma nismo mi samo danas izgubili utakmicu. Izgubili smo puno bolji raspored, derbi pobjeda nam se nikako ne pika vise, izgubili smo dosta bolje utakmice kuci, puno vise para. Ako se ne varam nama bi najbolje bilo da Tuzla sutra dobije tekmu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 6:23 pm

Ono što je zanimljivo jeste činjenica da se niko ne poziva na odgovornost, niti je ko sam preuzima. Sjećam se drugih vremena, nakon dva remija su se skidale glave predsjednicima, Upravama, sportskim direktorima itd. Trenutno vlada neka atmosfera "sve je tako, kako je, jbg, bit će bolje, nisu ljudi krivi, oni nas drze živim" a realnost totalno drugacija, samo niko da jasno i glasno barem sebi prizna da stanje nije bilo nikad netransparentnije, kukavicnije i konfuznije da su klub eksperimentisanjem doveli do toga da se suštinski pravi krivac za stanje i ne zna.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 6:37 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:31 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
ned mar 10, 2024 4:08 pm
PA BRUNO JE UDALJIO IZ EKIPE AL JABERA!

Zašto skidate odgovornost i sa Brune, krivac je kao i ovi amateri, zna on s kakvim diletantima ima posla!
E yebo ga al jaber vise druze....
Lik nije prosao pripreme sa ekipom,sta ocekujes.Na ove pripreme reprezentacjje i nije morao ici ali je otlsao....
Sta to to govori?
Al Jaber je više trenažnog procesa prošao sa repkom nego što naši manekeni prođu , ali nebitan je on, ne mora ni igrati, zašto ga se na ovakav način udaljava iz ekipe da nema mjesta ni na klupi, pa nije bio povrijeđen 6 mjeseci pa da nije u formi.

Je l' Cavnič prošao pripreme? Je l' Hiroš prošao kompletne pripreme sa klubom ili je bio sedmicu dana u Međugorju, je l' Boljević prošao kompletne pripreme, Mijić, Radovac, Bilal koji je došao na probu i ostao a danas dobija priliku da upiše minute a Al Jaber je recimo van forme i nije prošao pripreme pa ga nema itd. Te priče se mogu pričati maloj djeci, ali nek se bahate, obit će im se o glavu i oko Jabera jer evidentno je da ako ovako nastave nećemo ostvariti transfer, predzadnji smo na tabeli gdje si u situaciji da si izgubio od zadnje zvijezde, ali nama je očito najvažnije gdje će biti derbi.

Kad ispadnemo, barem će se moći pohvaliti u klubu da su pitare dobili, očito je to važnije od opstanka u ligi.

Nemojte, bolan, opravdavati poteze, očito mnoge stvari i potezi trenera, uprave, igrača se iskljucivo prelamaju po klubu a stanje na tabeli to pokazuje

Gdje je sada Tanović, sportski direktor ,Bekrić, direktorica Uzunović, jesu li im sada jasna upozorenja koja su im ukazivana prije zimskog prelaznog roka da se ne kalkulise i ne kocka, kao što se govorilo Kovačeviću? Svi su stručnjaci a klub trpi njihovu "stručnost i znanje".

Ko određuje da se kapitenska traka šeta od igrača do igrača ko k.urva na vogošćanskoj petlji?

S obzirom da si naveo odlazak na pripreme sa reprezentacijom, po meni to očito govori da stanje na relaciji igrač (menadzer tj ministarstvo sporta) i uprave kluba FK Željezničar nije na zadovoljavajućem nivou, niti su im isti interesi. Zaboravlja se očito da je Al Jaber igrač kluba pod ugovorom (mada ne znam šta stoji u ugovoru, da li u svakom trenutku može napustiti klub i otići na reprezentativna okupljanja).
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 6:45 pm

Ubijeđen sam bio u glat pobjedu.

Ovaj poraz ide na dušu trenera.

Nadam se da je vidio greške, jer mi izjava tako djeluje.

Haračić, Cocalić, Štilić, Drljo više ne bi trebali dobiti niti jednu jedinu šansu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 6:53 pm

Gol za golom eto nove pobjede, S pobjedama dolaze i titule... GAZI ZELJO!!!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2024 6:59 pm

Selimovic dobro kumovao kod oba gola. Lik je totalna šifra, na ostalim igracima se vidi manjak volje poslije derbija s tim da se ove utakmice dobijaju na karakter. Ne vjerujem da ova ekipa nema kvalitet da pobijedi u gostima vec je stvar karaktera. Ljudi svaku jacu utakmicu igraju 50 % bolje, sljedeca ako je Velež u Mostaru nece izgubiti .

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Meha87, neroazzuro i 152 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija