Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 12:39 pm

Al' kada zagrmi "Oni ti ga puse Samire..." :D :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 12:39 pm

cala je napisao/la:
pon mar 04, 2024 12:16 pm
Ima li informacija za Bismarcka? Sinoc se za lozu uhvatio ako sam dobro vidio, ako je ozbiljnije mogao bi propustit citavu sezonu. Krpic isto dobio zuti i nema ga protiv Zvijezde, znaci ako Bismarck ne bude oporavljen ostajemo samo na Haracicu i vec mozemo pisat jos jedno propalo gostovanje.
Ma dva razlike cemo uzeti Zvijezdu, ako nista na skok cemo ih uzeti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 12:48 pm

Bitno je da igramo kao tim, kao sinoć, ako se bude igralo kao sinoć, sigurno neće biti problema. Tim treba biti ispred pojedinca i jučer i danas i sutra. Uostalom to što su sinoć disali kao jedno nam je i donijelo pobjedu.
ŽELJEZNIČAR!
 
ghamaz
Postovi: 51
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 1:30 pm

cala je napisao/la:
pon mar 04, 2024 12:16 pm
Ima li informacija za Bismarcka? Sinoc se za lozu uhvatio ako sam dobro vidio, ako je ozbiljnije mogao bi propustit citavu sezonu. Krpic isto dobio zuti i nema ga protiv Zvijezde, znaci ako Bismarck ne bude oporavljen ostajemo samo na Haracicu i vec mozemo pisat jos jedno propalo gostovanje.
Ima i Babaluk, momak zna lopte a i povisok je. ;)
Zadnja izmjena: ghamaz, dana/u pon mar 04, 2024 1:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 1:30 pm

Odavno nisam gledao dominantnijeg stopera od Cavnića u našoj ligi. Za sada pravo pojačanje.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 1:35 pm

cikoradovic je napisao/la:
pon mar 04, 2024 12:48 pm
Bitno je da igramo kao tim, kao sinoć, ako se bude igralo kao sinoć, sigurno neće biti problema. Tim treba biti ispred pojedinca i jučer i danas i sutra. Uostalom to što su sinoć disali kao jedno nam je i donijelo pobjedu.
Ma teško da ćemo igrati kao sinoć. Sigurno da motiv neće biti ni blizu isti. Ove utakmice je jako teško dobiti na motiv.
Ove utakmice se dobijaju na kvalitet i na neke automatizme. Nadam se da smo se dovoljno uigrali.

P.S. Nemojte da pojedinačno hvalimo previše igrače. Siguran sam da će kod svakog od njih doći do neke oscilacije forme, i onda će biti ovakvi su - onakvi su. Za sada su dobro odigrali, i nadati se da će što duže igrati u tom ritmu. Kada padnu (a sigurno će pasti) ne zaboravit da znaju igrati, i davati im podršku, a ne nazivati raznoraznim imenima.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 1:51 pm

Poslije Zrinjskog popriličan optimizam (počela se spominjati i Europa), poslije Širokog povratak u realnost, poslije pitara euforija. Nadam se da Bruno ne vidi stvari kao većina forumaša. Pobjeda protiv pitara uvijek je slatka, pogotovo u ovakvoj situaciji ali ako ne bude povezana sa pobjedom protiv Zvijezde gubi sjaj I vraćamo se opet u jako stresnu situaciju. Sinoć borbena I taktički dobro odrađena utakmica ali na igračima se ipak vidi uticaj stanja na tabeli te nema nekih uigranih akcija što je u ovom trenutku i razumljivo. I meni se za sada najviše sviđa Cavnić, ali za razliku od drugih meni je Selimović najslabiji i baš mi igra problematično, što zbog startova što zbog sporosti i orijentacije u prostoru. Ipak bolje i na ovoj poziciji nego u vezi sa Karićem gdje jedan drugom smetaju (Široki). Mali Karić svagdje prisutan ali kada dođe u posjed lopte u 70% situacija griješi u pasu. Znam da je jako mlad I ove stvari se vremenom popravljaju, bitno je da zadrži motoriku i želju. U vezi bi uz Hiroša trebali imati još jednog kreativca da dobijemo na raznovrsnosti. Ne kontam u ćemu je fazon da Boljević u plućima ima daha samo sa 10 minuta. Hvala za asistenciju ali motorika potanka. Iako nisam njegov fan, hvala Galiću za ovu radost, neka dobre igre postanu konstanta a ne slućaj. Ohrabrujuće je i što su nam jaki protivnici (Zrinjski I Sarajevo) u dvije domaće utakmice napravili samo jednu šansu.
Dobro je što smo protiv pitara igrali u ovom period pošto se kod njih baš vidi pad u igri. Dakle ovu utakmicu već sutra zaboraviti i razmišljati šta i kako dobiti Zvijezdu. Ako se bude mislilo da smo zbog položaja Zvijezde na tabeli neki favoriti bojim se da ne završi dobro. Niti smo mi toliko dobri, niti su oni toliko loši da su bodovi već upisani. Na terenu moraš pokazati neko znanje jer teško da se u ovakvim utakmicama možeš pouzdati da ti isključivo borbenost (neće biti 10000 navijača) donese pobjedu
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 2:16 pm

naredna utakmica nam je najteza moguca utakmica. Zvijezda davljanik, mi gostujuci davljenik, njima samo pobjeda igra, a mi u gostima nikako do iste doci... Ali se nadam da su se dozvali i da se siroki nece ponoviti, bez obzira sto ce nam faliti igraca....
Država Željo
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 2:47 pm

Muftić - iznenađujuće siguran
Galić-ofanzivno utakmica života, defanziva par gubljenja al pokrivaju štoperi sve
Radinović-možda i bolji na beku nego na štoperu
Selimović -agresivno na rubu žutog al takav treba u ovim utakmicama
Cocalić- bez greške dominantno kapitenski
Cavnić- ono što Coca uzima na zemlji ovaj u zraku svaki duel bez greške
Karić- na svakoj lopti u svakom duelu maksimalno ulazi, kad zakasni puni šprint ide prekida se kontra, prema naprijed ne komplikuje puno
Hiroš- ono što se očekuje od njega lucidnost, nepredvidivost, duge lopte opasne
Bismarck- jak, eksplozivan, prva utakmica pa derbi djeluje da će u ovoj kombinaciji u napadu bit jako opasan
Krpić- standardno njegovo, borbeno, stalno presing, u zraku dobar
Amoah- dobra utakmica, probijao po strani, asistirao a još nije na svom nivou kao prošle sezone
Boljević- igrač iznad prosjeka naše lige, jako lagan, ima dribling i centaršut, asistencija za Galića sve govori
ostali odradili zadatak, bez puno grešaka, debitant Fočo 16 godina dovoljno govori kakav je derbi bio kad ima prostora za debi jednog takvog momka...

Treba odigrat na gostovanju 40% od ovog pristupa i uzećemo bodove...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 3:35 pm

Šta je sa Mekićem, na zvaničnoj ništa ne piše
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 3:50 pm

milanribar je napisao/la:
pon mar 04, 2024 2:47 pm
Muftić - iznenađujuće siguran
Galić-ofanzivno utakmica života, defanziva par gubljenja al pokrivaju štoperi sve
Radinović-možda i bolji na beku nego na štoperu
Selimović -agresivno na rubu žutog al takav treba u ovim utakmicama
Cocalić- bez greške dominantno kapitenski
Cavnić- ono što Coca uzima na zemlji ovaj u zraku svaki duel bez greške
Karić- na svakoj lopti u svakom duelu maksimalno ulazi, kad zakasni puni šprint ide prekida se kontra, prema naprijed ne komplikuje puno
Hiroš- ono što se očekuje od njega lucidnost, nepredvidivost, duge lopte opasne
Bismarck- jak, eksplozivan, prva utakmica pa derbi djeluje da će u ovoj kombinaciji u napadu bit jako opasan
Krpić- standardno njegovo, borbeno, stalno presing, u zraku dobar
Amoah- dobra utakmica, probijao po strani, asistirao a još nije na svom nivou kao prošle sezone
Boljević- igrač iznad prosjeka naše lige, jako lagan, ima dribling i centaršut, asistencija za Galića sve govori
ostali odradili zadatak, bez puno grešaka, debitant Fočo 16 godina dovoljno govori kakav je derbi bio kad ima prostora za debi jednog takvog momka...

Treba odigrat na gostovanju 40% od ovog pristupa i uzećemo bodove...
Znamo li kakva je povreda za Bismarcka?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 4:07 pm

Meni je Hasić jučer bio najjači, čovjek se zajebavao na terenu kad je ušao.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 4:20 pm

I slažem se, mora se naći neko rješenje za one zdenke i gostujući sektor, nedopustivo je ono iz više razloga.
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 4:52 pm

storm_raider je napisao/la:
pon mar 04, 2024 3:50 pm
milanribar je napisao/la:
pon mar 04, 2024 2:47 pm
Muftić - iznenađujuće siguran
Galić-ofanzivno utakmica života, defanziva par gubljenja al pokrivaju štoperi sve
Radinović-možda i bolji na beku nego na štoperu
Selimović -agresivno na rubu žutog al takav treba u ovim utakmicama
Cocalić- bez greške dominantno kapitenski
Cavnić- ono što Coca uzima na zemlji ovaj u zraku svaki duel bez greške
Karić- na svakoj lopti u svakom duelu maksimalno ulazi, kad zakasni puni šprint ide prekida se kontra, prema naprijed ne komplikuje puno
Hiroš- ono što se očekuje od njega lucidnost, nepredvidivost, duge lopte opasne
Bismarck- jak, eksplozivan, prva utakmica pa derbi djeluje da će u ovoj kombinaciji u napadu bit jako opasan
Krpić- standardno njegovo, borbeno, stalno presing, u zraku dobar
Amoah- dobra utakmica, probijao po strani, asistirao a još nije na svom nivou kao prošle sezone
Boljević- igrač iznad prosjeka naše lige, jako lagan, ima dribling i centaršut, asistencija za Galića sve govori
ostali odradili zadatak, bez puno grešaka, debitant Fočo 16 godina dovoljno govori kakav je derbi bio kad ima prostora za debi jednog takvog momka...

Treba odigrat na gostovanju 40% od ovog pristupa i uzećemo bodove...
Znamo li kakva je povreda za Bismarcka?
Ono kako se cini na prvu je da se uhvatio za ložu. Ili je osjetio jako zatezanje pa izasao ili je puklo. Kod puknuca imas 3 vrste :
7 dana
15
21.
Kako god mislim da njega bar nece biti 10 dana .
Koliko sam vidio negdje on je imao povredu koljena pa nije igrao tih par mjeseci tako da su tu mišići lože jos uvijek krhki. Teško da on do kraja sezone moze iznijeti neke utakmice duze od 60 minuta jer mu treba spreme i utakmica. Juce je vjerovatno bacen u vatru zato sto nam gori.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 5:20 pm

Majkel je napisao/la:
pon mar 04, 2024 4:07 pm
Meni je Hasić jučer bio najjači, čovjek se zajebavao na terenu kad je ušao.
Nerealan pad forme. Ja mislim da je ipak on dobio info da na kraju ide sigurno u bolji klub pa se čuva od povreda
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 5:47 pm

Protiv Zvijezde posebnu pažnju obratiti na kapitena im onog, od njega sve počinje i završava, lik drži čitavu ekipu i svi ga slušaju. Pustiti im da napadaju i mislim da možemo dobiti. Ja bih krenu sa Radovcem i Karićem na sredini.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:05 pm

zute kacige presjekle bezicni internet,nidje fgr na internetu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:28 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:52 pm

Ima li gdje snimak sinoćnje utakmice?
 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:54 pm

Sky1 je napisao/la:
pon mar 04, 2024 5:47 pm
Protiv Zvijezde posebnu pažnju obratiti na kapitena im onog, od njega sve počinje i završava, lik drži čitavu ekipu i svi ga slušaju. Pustiti im da napadaju i mislim da možemo dobiti. Ja bih krenu sa Radovcem i Karićem na sredini.
Mogao bi i Mekic zaigrati ako se oporavio

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija