Moderator/ica: storm_raider

 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 1:20 am

Hiroš, Karić, Cavnić, Radinović od pojačanja, uz Krpića, Galića, Cocu, Boljevića i Vahu, sve igrači s mudima i rezultat ne može izostati. Poraditi na strahu od utakmica u gostima i onda se mirno uigravati za sljedeću sezonu, ovaj skup igrača postaje tim i može puno više od ovoga dosad. Nema više pički u belajima, nema više posmatranja kako Jakovljević psuje klupi i to je najveći dobitak koji je donio Bruno.

Ljudi dragi, mi smo 90 minuta igrali presing po izgubljenoj lopti, prvi put vidim takvo nešto od naših igrača. Održati ovakvu trku i borbenost i rezultat neće izostajati.

Ako ovako nastavi, Cavnić će biti najbolji štoper koji je igrao za nas unazad 15 godina, svaka čast onome ko ga je iskopao. Bez greške momak igra.

Ako nekome nije bilo jasno nagomilavanje igrača, sad se sve vidi, za ovakav stil igre ti treba široka klupa, bit će ovdje i povreda i kartona, ali svako treba biti spreman da odigra svoju ulogu kad bude trebalo.
 
ubaceni element
Postovi: 679
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 2:09 am

Kritikovalo se Bekrica, ali se mora sada priznati da je ovo jedan od boljih prelaznih rokova zadnjih godina. Cavnic igracina, Hiros znamo sve, Radovac ce dobiti priliku obzirom da igramo agresivno i bice kartona, i Radinovic bolji na ovoj poziciji nego na stoperu. Ova odbrana sa Cavnicem, Cocom, i poluludim Vahidom mi je predobra.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:50 am

Momci su ostavili damu na terenu,junaci kapa do poda.Bruno skautirao i takticki pripremio ekipu,da nema dalje.Ono sto je mene fasciniralo to je fizicka sprema nase ekipe.Pojeli kone svih 90 minuta.Sta znaci imati kondicionog koji zna svoj posao.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:51 am

Ovako se igra za najveci klub u drzavi. Svaka cast momci.
Moramo izaci iz ovog sivila i gaziti naprijed. Sinoc smo u svakom segmentu izgledali ko europski klub. Od igre, zalaganja, m.da, borbenosti, pa do tribina i ponasanja prema grbu......
Vidite da mozemo kad hocemo.
Imam samo da kazem hvala vam.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:51 am

Tek sad vidim kako cocalić preskače ilieva nakon gola hiroša 😆
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 6:55 am

I da se zahvalim gospodinu Bruni. Bravo mangupe. Takticki perfektno pripremio utakmicu, ali ove izmjene su me kupile, Galic radi ovacija, Radovac radi pisanja po jufkama, Foci prve minute... nema sta kupio si me sefe.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 7:16 am

salle86 je napisao/la:
pon mar 04, 2024 12:44 am
Majkel je napisao/la:
ned mar 03, 2024 11:24 pm
Ubili smo ih, ne pamtim ovakvu borbu. Veća patnja će biti sljedeće kolo
Što kaže Bruno po trojica su naših išla na loptu i protivničkog igrača.
Trka, trud, želja...
Kvalitet manje više u ligi je u 5 deka, ali ovo troje iznad je presudno
To ja uvijek govorim. Sve je ovo u pet deka. Ako igraš 120% pobjeda je vrlo blizu.

Po meni tek sada slijede pravi ispiti za Brunu. Da odigramo tekme gdje bi trebali biti kao neki favoriti i imati više loptu u svom posjedu.
Nadam se da ćemo što prije ući u neke relativno sigurne vode, da možemo malo više forsirati mlađe igrače.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 8:51 am

Napokon su manekeni pokazali malo karaktera i u, realno, zahebanoj situaciji izašli na teren i pojeli protivnika. Nadam se da će ovo biti prekretnica u sezoni pa da ćemo uplivati u mirnije vode. Mislim da je šef odlično pripremio i vodio utakmicu. Podrška njemu! A manekeni su pokazali da ipak mogu, pa da vidimo kako će se postaviti narednu utakmicu, iako će nam faliti nekoliko igrača. Ali vrijeme je za prvu gostujuću pobjedu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 9:09 am

Bruno je napravio TIM. Dakle ono sto sam uvijek potencirao da ako imamo TIM rezultat ce doci.

Gledam sinoc nasi ko pit bulovi po trojca trce na pitare, ne daju im da disu, laktaju se udaraju, klizu, ma bas su odigrali svi za jednog jedan za sve.

Momci hvala vam do neba.

P.S. ima li neko snimak utakmice da veceras rahat pregledam ?
Alea iacta est!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 9:20 am

Ima li ikakva šansa da mi navijači, ako već neće uprava organizujemo kakvu akciju, šta košta da košta da napravimo situaciju da gostujući navijači idu u zdenku do Zapada. Ovo trenutno je uništavanje kapaciteta Grbavice, vizuelno uništavanje ambijenta, uništavanje navijačke cjeline.
Pogledajte sadašnju organizaciju ulaska navijača:
slika

Cijeli Istok se puni presjecanjem sa gostujućim navijačima. Ako znamo da se Jug može puniti sa Istoka, sjever na ulaze koji su bliži Istoku, ostaje samo da se Zapad (koji je najmanji kapacitetom) napuni tamo gdje se sada Jug puni. Nije logično ovo al nikako, jer je mnogo bolje i korisnije koristiti zdenku do Zapada, a i lakše. Argumenti koji se iznose da je to teže ne stoje. Imaš 95% kapaciteta koje možeš popuniti sa jedne strane, umjesto da ovako miksaš zone ulaska.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 9:22 am

Treba ovo potvrditi u gostima protiv Zvijezde..Ako ne pobijedimo isti nam je racku..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 9:28 am

Ta zdenka prema zapadu je neuslovna. Ne vidi se iz nje pola terena i to treba rijesiti
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 9:37 am

Puno bolje nam lezi formacija 3-4-3 zbog presinga i defanzive.
Ono sto nam je falilo protivi Širokog je upravo dva wingbeka koji ce pritiskati i izaci visocije, plus po oduzeto lopti 3 špica i dva wingbeka učestvuju u zavrsnici što je bas velika šansa za gol.
Galić kod 3 gola trči od centra i zabija vrhunski. Ovdje je teško Hirosu i Karicu jer su bukvalno sami u vezi pa je tesko ocekivat da mogu oni nesto zavrsiti, pogotovo Hiros bi mogao nam valjati jer ima šmekerske poteze .
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 9:38 am

abuzenze je napisao/la:
pon mar 04, 2024 9:28 am
Ta zdenka prema zapadu je neuslovna. Ne vidi se iz nje pola terena i to treba rijesiti
Kakvih sam se ja gostujućih "tribina" nagledali, i koliko sam utakmica gledao a ne gledao, ih...ova zdenka je ko bombona 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 10:15 am

Kavez se mora napravit pa gdje god.
Koliko kosta taj projekat ?
Treba samo izracunati broj karata koje godisnje ne prodamo zbog ogromnih tampon zona, mislim da nema sanse da cijena tog “kaveza” moze biti visa od te sume koju izgubimo u jednoj sezoni.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 10:16 am

I ja mislim da je super ideja da se mi kao navijaci organizujemo da napravimo gostujuci sektor kako treba. Sigurno ovdje ima raje bliske klubu i oni mogu predlozit tu ideju njima. Dakle klub bi kostalo 0 KM. Vjerujem da tampon zone i zdenka godinama izludjuju navijace, tako da bi idealno bilo da mi pokrenemo tu pricu. Nek naprave cak i veci sektor koji ce uzeti u obzir rast kapaciteta Juga, ali da konacno to rijesimo. Prava investicija koja ce klubu donijeti ogromnu zaradu kroz godine, samo skontajte koliko smo para izgubili od derbija do sad i sve ce vam jasno biti.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 10:25 am

abuzenze je napisao/la:
pon mar 04, 2024 9:28 am
Ta zdenka prema zapadu je neuslovna. Ne vidi se iz nje pola terena i to treba rijesiti
Prirodna tampon zona prema zapadu. Taj dio svejedno možeš staviti i kao malu vještačku tampon zonu, argument više jer sada prodaš bruku karti našim navijačima i opet bude prazan taj dio, a ljudi sjede po stepenicama. Toliko je ovo nelogično oko gostujućih navijača, toliko argumenta da se ovo promjeni da je sveukupno nevjerovatno.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 10:51 am

ubaceni element je napisao/la:
pon mar 04, 2024 2:09 am
Kritikovalo se Bekrica, ali se mora sada priznati da je ovo jedan od boljih prelaznih rokova zadnjih godina. Cavnic igracina, Hiros znamo sve, Radovac ce dobiti priliku obzirom da igramo agresivno i bice kartona, i Radinovic bolji na ovoj poziciji nego na stoperu. Ova odbrana sa Cavnicem, Cocom, i poluludim Vahidom mi je predobra.
Sve stvari treba staviti u kontekst. Ljetos su dovedeni poluigraci, amateri, to im klubovi gdje su sad najbolje govori. Ali to je bio budzet.
Cim su mu povećali budzet za igrace doveo je 5 normalnih igraca.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 11:29 am

samo cu reci, ova pobjeda ne znaci nista, ako ne pobjedimo zvijezdu. mi smo i dalje u opasnoj zoni, i ako zelimo da imamo miran treci ciklus, pobjeda u ugljeviku je obavezna a onda cemo kako god, imati 5 utakmica kuci a 6 u gostima. u tom ciklusu 5 pobgjeda kuci ne garantuje opstanak. pobjede i bodovi sa strane moraju doci!!!

bez boda u gostima, sigurno ispadamo.
100/94/37/34 - i to je to!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 04, 2024 12:16 pm

Ima li informacija za Bismarcka? Sinoc se za lozu uhvatio ako sam dobro vidio, ako je ozbiljnije mogao bi propustit citavu sezonu. Krpic isto dobio zuti i nema ga protiv Zvijezde, znaci ako Bismarck ne bude oporavljen ostajemo samo na Haracicu i vec mozemo pisat jos jedno propalo gostovanje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot] i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija