Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 8:17 pm

Jesmo li registrovali Bizmarka za derbi ?
 
svabo
Postovi: 116
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 8:33 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sri feb 28, 2024 7:06 pm
Hoćemo li mi ikad dočekati da nam u Banja Luci sudi Peljto, pa da i mi šta odigramo dole? Hoćemo qrac, nama bi bio Gigović, Njegomirović, Bilbija ili neko od ostalih Vicinih krimosa. A njanjama evo drugu u nizu protiv Borca sudi Peljto, zato što smo mi pizde i šutimo i trpimo sve. Nas kad pokradu tamo niko ništa, pognu svi glave i pomire se sa tim. S druge strane pitari kad ih prošlu u Banja Luci pokradoše sa onim golom iz ofsajda digli sve na noge, prozivali Vicine i ismijavali ih preko društvenih mreža, digli se mediji, novinari, pritisak se napravio. I sad im evo dvije zaredom sudi Peljto, pa u najmanju ruku i ako izgube nemaju se na šta žaliti.
U revanšu im je zato Bilbija ili Gigović. Zna Vicko da se u revanšu sve rješava.
 
GegenPress
Postovi: 120
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 8:35 pm

Daj mi cemo navijaci napravit sektor za gostujuce navijace, tamo u cosak sjeverozapada, ove tampon zone nas pojedose, izbijemo sebi bruku para, a ima rjesenje…plus ljepse bi izgledo da su nasi svi “izjedna”.
Svakako je onaj cosak uvijek prazan, nece niko tamo, nek idu gosti, i nas svud stavljaju.
1921
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 8:51 pm

south side je napisao/la:
sri feb 28, 2024 4:18 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri feb 28, 2024 4:15 pm
Sta je s Charlesom ? Hoce li moci igrati konacno
Neće, nisu uspjeli još papire zavrsiti
pa sjajno
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 9:07 pm

Kobiljoj glavi pustiti loptu kao sto su im Siroki i Zvijezda uradili i na kontre, ne trebamo raditi ovo kao Borac veceras i zaletit' se ko sivonje, a na kraju krajeva imaju vise tekmi odigranih u kratkom periodu i 2,5 dana manje za odmor, sve to treba iskoristiti pametno, nisu ni vcrs nista specijalno bili, koliko Borca boli ona stvar za Kup, jedva cekaju da ispadnu
 
Avatar
salle86
Postovi: 5142
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 9:41 pm

BrUDA je napisao/la:
sri feb 28, 2024 7:35 pm
ublehas je napisao/la:
sri feb 28, 2024 12:53 pm
Mi bi da dovodimo igrače, da vraćamo dugove, da radimo infrastrukturne projekte, da nam sve top bude,
ali nemoj da se poveća cijena karte, nemoj da izdaš stadion, nemoj da se traže sredstva od opštine/grada/države, nemoj da se prodaju grickalice na stadionu...
Mi bi i bar 1 bod sa gostovanja :D
Treba da nas je sramota što hoćemo bod(ove).
Za to je karta fes 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 9:56 pm

Dobro ovo sa prodajom karti samo za članove tri dana prije a samo u nedelju za sve ostale - jedva čekam dan da imamo više članskih od kapaciteta stadiona pa da se onda "borimo" da kupimo godišnju.
Ovo bi trebalo nastaviti za sve utakmice - članovi mogu kupiti tri dana prije a ostali samo na dan utakmice pa onda nek kukaju materi što su gužve za karte
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 10:26 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sri feb 28, 2024 2:25 pm
kokoška je napisao/la:
uto feb 27, 2024 10:07 pm
Niko nista a, sve se lampice u autu popalile a ovi iz uprave nista, bravo bravo bravo...
Radi par jazavaca sa foruma da ne zaboravim, hoce li dizati karte na 20KM a djeci bonus 2x naplatiti, znal se?
Odmah sam te se sjetio kad sam vidio sad ovo za derbi :rofl:
Brate nije meni do cijena, nego radi par jazavaca pisem...
Ove ovce koje podrzavaju ovakav nacin vodjenja kluba su dokaz da nam mogu raditi sta hoce i da se mogu popisati po navijacima kako hoce i kad hoce, vidi ti samo tampon zona...bahahha
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 10:49 pm

Ova uprava po masi svojih postupaka dokazuje nesposobnost, slagali su za mali milion stvari, a ne mogu ni da slutim sta nas ceka sa njima.
Argument "oni jedini hoce, dodji ti pa vodi klub..." su u najmanju ruku smijesni. Nije moguce da niko nece ozbiljan da ima posla sa nama, a vise sam pobornik misljenja da mi ne damo ozbiljnom kapitalu u klub.
Skupstina i uprava pod hitno se moraju raspustit ako sebi mislimo dobro.
Brine me i sutnja navijaca i ovaj nas merhamet, pa ljudi mi smo Željezničar. Previse smo mi razmazili ljude u klubu koji se igraju sa najvecim klubskim imenom u drzavi.
Iz dana u dan sve manje nade imam da cemo izaci na zelenu granu.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 11:02 pm

Kakve nama picke i nesposbni ljudi sjede u upravi ovo nije moguce. Ja se svaki put hvatam za glavu. Vec treca godina se pisaju po nama i savez i mitomani sa lavora mi ne smijemo da imamo stav!

Sve sto rade lose rade! Pocevsi od samog terena, stvari u i oko kluba, strucnog staba, jebenih papira svake godine, onih debila ispred stadiona sto stoje i svaku utakmicu prodaju salove cevape i svercaju karte. Mi ko da smo svi ludi, samo suti trpi, uclani se u klub uclani se u manijake, podrzi svaku akciju i samo vici bit ce bolje! Ma mrs! Jebi li vam 10% sve idioti!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 28, 2024 11:40 pm

Blueee1921 je napisao/la:
sri feb 28, 2024 9:07 pm
Kobiljoj glavi pustiti loptu kao sto su im Siroki i Zvijezda uradili i na kontre, ne trebamo raditi ovo kao Borac veceras i zaletit' se ko sivonje, a na kraju krajeva imaju vise tekmi odigranih u kratkom periodu i 2,5 dana manje za odmor, sve to treba iskoristiti pametno, nisu ni vcrs nista specijalno bili, koliko Borca boli ona stvar za Kup, jedva cekaju da ispadnu
Bravo, Borac igra kup preko neke stvari, čak na zvaničnoj fb stranici ni slova o večerašnjoj kup utakmici, eto koliko im je bila bitna.
 
Blueee1921
Postovi: 235
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 12:16 am

Sky1 je napisao/la:
sri feb 28, 2024 11:40 pm
Blueee1921 je napisao/la:
sri feb 28, 2024 9:07 pm
Kobiljoj glavi pustiti loptu kao sto su im Siroki i Zvijezda uradili i na kontre, ne trebamo raditi ovo kao Borac veceras i zaletit' se ko sivonje, a na kraju krajeva imaju vise tekmi odigranih u kratkom periodu i 2,5 dana manje za odmor, sve to treba iskoristiti pametno, nisu ni vcrs nista specijalno bili, koliko Borca boli ona stvar za Kup, jedva cekaju da ispadnu
Bravo, Borac igra kup preko neke stvari, čak na zvaničnoj fb stranici ni slova o večerašnjoj kup utakmici, eto koliko im je bila bitna.
Ma moraju se tući sa Zrinjskim do kraja, kakav njihov Kup, ovi jedino nesto igraju kad se brane ko veceras pa ako pukne negdje, bezveze ekipa, steta sto smo mi karine
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 8:02 am

Iskoci mi na YT nekakav klip sa Filipovim odbranama dok je bio u Radnickom, decko je macka. Njje valjda da ce kod nas na klupi provesti ovaj mandat.
Zadnja izmjena: ubaceni element, dana/u čet feb 29, 2024 8:37 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 8:20 am

Stigli papiri za Yoshidu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 11:01 am

kokoška je napisao/la:
sri feb 28, 2024 10:26 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri feb 28, 2024 2:25 pm
kokoška je napisao/la:
uto feb 27, 2024 10:07 pm
Niko nista a, sve se lampice u autu popalile a ovi iz uprave nista, bravo bravo bravo...
Radi par jazavaca sa foruma da ne zaboravim, hoce li dizati karte na 20KM a djeci bonus 2x naplatiti, znal se?
Odmah sam te se sjetio kad sam vidio sad ovo za derbi :rofl:
Brate nije meni do cijena, nego radi par jazavaca pisem...
Ove ovce koje podrzavaju ovakav nacin vodjenja kluba su dokaz da nam mogu raditi sta hoce i da se mogu popisati po navijacima kako hoce i kad hoce, vidi ti samo tampon zona...bahahha
Tampon zone ne oderdjuje klub.Tampon zone odredjuje MUP koji se brine o sigurnosnim aspektima utakmice.Sve zahtjeve MUP a klub mora ispostivati da bi dobio dozvolu za odigravanje utakmice.
Tako je kako je.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 11:14 am

Dzezvar je napisao/la:
čet feb 29, 2024 11:01 am
kokoška je napisao/la:
sri feb 28, 2024 10:26 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri feb 28, 2024 2:25 pm


Odmah sam te se sjetio kad sam vidio sad ovo za derbi :rofl:
Brate nije meni do cijena, nego radi par jazavaca pisem...
Ove ovce koje podrzavaju ovakav nacin vodjenja kluba su dokaz da nam mogu raditi sta hoce i da se mogu popisati po navijacima kako hoce i kad hoce, vidi ti samo tampon zona...bahahha
Tampon zone ne oderdjuje klub.Tampon zone odredjuje MUP koji se brine o sigurnosnim aspektima utakmice.Sve zahtjeve MUP a klub mora ispostivati da bi dobio dozvolu za odigravanje utakmice.
Tako je kako je.....
Sve se može kad imaš sposobne ljude na čelu kluba, bez povijanja kičme.

slika
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 12:34 pm

Naravno da moze. Drugi su aršini kada igra reprezentacija a kada isti MUP osigurava utakmicu.

Meni najupecatljivija utakmica jeste protiv Irske i brojnost njihovih navijaca na istoj.

https://www.facebook.com/beautifulbosni ... 263075937/

Gdje su na ovoj utakmici tampon zone po nekoliko hiljada sjedecih mjesta.
Alea iacta est!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 12:41 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet feb 29, 2024 11:14 am
Dzezvar je napisao/la:
čet feb 29, 2024 11:01 am
kokoška je napisao/la:
sri feb 28, 2024 10:26 pm

Brate nije meni do cijena, nego radi par jazavaca pisem...
Ove ovce koje podrzavaju ovakav nacin vodjenja kluba su dokaz da nam mogu raditi sta hoce i da se mogu popisati po navijacima kako hoce i kad hoce, vidi ti samo tampon zona...bahahha
Tampon zone ne oderdjuje klub.Tampon zone odredjuje MUP koji se brine o sigurnosnim aspektima utakmice.Sve zahtjeve MUP a klub mora ispostivati da bi dobio dozvolu za odigravanje utakmice.
Tako je kako je.....
Sve se može kad imaš sposobne ljude na čelu kluba, bez povijanja kičme.

slika
Znaci amar je taj sposoban covjek koji ne povija kicmu, jer je slika iz njegovog mandata?
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 12:56 pm

J.e.bo. vas više tampon zona, hajde da napunimo ono što nas sljeduje i da podržimo momke koji očigledno imaju psihičke probleme i koji nikako da se izvuku iz kaljuže u koju su upali.

Kvalitet imamo, a to smo dokazali protiv Svinjskog, samo još pola stepenice i da jbemo majku udbašima, a vala i ostalima koji budu dolazili redom.

Za Brunu švabu imam jednu molbu i to samo da izbaci Amoah-u i Drlju iz prve postave, hvala!
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 29, 2024 1:10 pm

Što manja tampon zona to više šanse da neko bude pogođen u glavu raznim predmetima. To je redovna praksa navijača fks zadnjih nekoliko utakmica da bacaju baklje i ostalo na taj dio tribine.

A što se tiče raspodjele ulaznica pa mislim napokon su se uspjeli dogovoriti hvala Bogu.
hajmo rajice prljave stolice

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SamoNapad i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija