Moderator/ica: storm_raider

 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 26, 2024 9:34 pm

Imam ja, nije mi jasno na osnovu cegato Zvijezda mora ostati? Gdje se to njima zasiljilo do sada, osim ovog ofsajda, a zakinuti za penal? Nisu oni krivi sto su pitari rahiticni ko i mi, uzeli ljudi ponudjeno. Uostalom, svakako igraju ljepse i bolje od nas, ratereceni i sigurno su zasluzili vise bodova nego sto sad imaju.
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 26, 2024 9:50 pm

Sheldon je napisao/la:
pon feb 26, 2024 9:34 pm
Nakon dobre tekme protiv Zrinje i napada na Europu, prvi poraz i odmah nam je Brunu neko (marsovci valjda neki koji nas mrze) uvalio, da nas izbaci iz lige.

Pa ovo nisu istine sta vi pisete ljudi.
+1

Nama nije bio problem ni Basic, ni Arap, pa ni sada Bruno. Problemi su puno dublji...
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 569
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 26, 2024 10:21 pm

Ma hajde svi znamo da nam je siroki rak rana, vidjecemo na derbiju pa zatim u ugljeviku na čemu smo. Moglo je biti i kontra da smo zijanili od zrinjskog a igrali x u citluku.
FCŽ
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 26, 2024 10:30 pm

Problem jeste i svaki trener koji ima diplomu za to što radi, a ne vidi očite stvari. ***** ja i njega i svu njegovu školu kad njemu treba pola godine da shvati kako XY igrač ustvari nije igrač već ubleha.
I ne, ne govorim ovde samo o Bruni već o kamari nazovi stručnjaka koji su se nauzimali plata nizašta.
U zadnjih 4-5 godina prodefilovalo je trocifren broj uposlenika koji su bili na platnoj listi, a upitno je možda na prste jedne ruke koliko njih je zaslužilo plate. Nije to znači mali omjer profesionalac:ubleha, već preko 90%.
Zato i ne može izdobriti
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
patacoboy
Postovi: 87
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 10:50 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 8:26 am

Trening u 8.
Svidja mi se 😎
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 8:51 am

kemo je napisao/la:
pon feb 26, 2024 9:50 pm
Sheldon je napisao/la:
pon feb 26, 2024 9:34 pm
Nakon dobre tekme protiv Zrinje i napada na Europu, prvi poraz i odmah nam je Brunu neko (marsovci valjda neki koji nas mrze) uvalio, da nas izbaci iz lige.

Pa ovo nisu istine sta vi pisete ljudi.
+1

Nama nije bio problem ni Basic, ni Arap, pa ni sada Bruno. Problemi su puno dublji...
Arap je bio problem, Bašić definitivno nije, za Brunu je rano govoriti bilo šta…
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 10:41 am

Prošle godine je 35 bodova bilo potrebno za opstanak. Nama fali znaci jos 15 bodova bar, nadat se dobrom rasporedu u 3 dijelu da nam dolaze slabe ekipe na Grbavicu. Inace federalna liga nam ne gine .
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 11:02 am

Ma kakvo crno ispadanje, šta vam je ljudi.

Vi baš ko djeca.

Srediće ovo Bruno, ne sumnjam.

Derbi dobijamo i iskihat će ono što smo fulili protiv Svinjskog i sve one pehove koje smo imali.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 11:12 am

Mi bas nemamo sredinu, konstantu, u razmisljanju i djelima, zato i jesmo tu gdje jesmo trenutno. Mentalitet je cudo...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 12:09 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
uto feb 27, 2024 11:12 am
Mi bas nemamo sredinu, konstantu, u razmisljanju i djelima, zato i jesmo tu gdje jesmo trenutno. Mentalitet je cudo...
Apsolutno. Od sjaja do očaja u par dana.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 12:38 pm

Mene jedino strah da noBru zbog obiteljskih razloga nakon Zvijezde ne prepusti kormilo nekom ko se može u potpunosti posvetiti radu sa velikanom
Tu bi i kraj bio
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 12:55 pm

Ludvig Leple je napisao/la:
uto feb 27, 2024 11:02 am
Ma kakvo crno ispadanje, šta vam je ljudi.

Vi baš ko djeca.

Srediće ovo Bruno, ne sumnjam.

Derbi dobijamo i iskihat će ono što smo fulili protiv Svinjskog i sve one pehove koje smo imali.
Ovako razmišljaju i u upravi.
A mi godinu dana na gostovanja idemo turistički, smislenu akciju nismo odigrali.
Dok kući svaki meč je na nož
Ali kakvo crno ispadanje, ko je još ispao u februaru 😁
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 1:23 pm

ja ne sumnjam u opstanak, ali recimo sumnjam da ce nam naredene sezone biti nesto bolje ! U zadnjih 5-6 god u svakom segmentu kluba se nekako nazaduje.... U prvom timu, u OS, u shopu.... jedino navijaci idu uzlaznom putanjom a jos bi bolji bili da manje kazne klubu dolaze....
Država Željo
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 1:25 pm

Ako je mogao Ilijaš, zašto ne bismo mogli mi, odnosno Općina Novo Sarajevo.
slika
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 1:27 pm

blueheart je napisao/la:
uto feb 27, 2024 1:23 pm
ja ne sumnjam u opstanak, ali recimo sumnjam da ce nam naredene sezone biti nesto bolje ! U zadnjih 5-6 god u svakom segmentu kluba se nekako nazaduje.... U prvom timu, u OS, u shopu.... jedino navijaci idu uzlaznom putanjom a jos bi bolji bili da manje kazne klubu dolaze....
Sve si u pravu ali za opstanak, nisam siguran, mi ne pokazujemo znake života na terenu uopće, ništa ni sa čim.
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 1:37 pm

16:28 gol razlika ,najmanje postignutih golova. 10 poraza u gostima , sve ekipe sa kojima smo odigrali dvije utakmice imaju bolji omjer osim Borca. Iskreno ako se nest drastično ne promijeni i najveci optimista ce biti u panici.
Nasa šansa je Grbavica i to treba koristiti jer su brojevi protiv nas .
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 1:41 pm

U svim strukturama kluba su ljudi koji očito da nemaju trunke obraza i samokritike. Njima je sve ovo sasvim OK, imaju opravdanja očito za sve loše što se dešava i kriv je isključivo neko drugi. Oni ne.
Tu ne mislim samo na upravu već i igrače. Zamisli ti te mozgove koji se zovu profesionalci u svom eto nekom poslu, i izgube 10 utakmica zaredom na gostovanju i njima je to OK, ne vide ništa loše u tome. Taman da plaćaju da igraju a ne da su plaćeni (ne bih ulazio u to koliko su i kako teku finansije), ali druže na terminu ja da izgubim 3 termina za redom nešto bi mijenjao. Nema toga da bi me pobjedio i četvrtu, makar mu nogu iz kuka izvalio.
I mi navijači, tješimo se kako eto mi nema šanse da ispadnemo. A šta nedo Bog da se to desi. Šta onda. Hoćemo li tad postati svjesni situacije, ili ćemo i dalje sami sebe lagati i uvjeravati da je vazda do nekog drugog. Bojim se da je došlo ne 5 do 12 već minut do 12, i da i mi navijači postajemo saučesnici u potonuću kluba svojim "netalasanjem".
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Meha87
Postovi: 614
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 2:34 pm

Kako je Stilic usao u godine tako je i ova ekipa umrla. Covjek je bukvalno nosio ekipu 3-4 godine pa i proslu sezonu je imao 9 golova i 10 asistencija. Koliko god bio spor i koliko god slabo trcao on po meni mora igrati jer je jedini sposoban da stvori sansu i razigra suigraca.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 3:10 pm

Štilić bi da su bila dvojica trkača iza njega tek kad se vratio, a vala i sada, imao baš brutalnu statistiku i bio bi najkorisniji igrač lige sigurno.
Ovako u utakmicama gdje imaš problem sa organizacijom igre i protokom lopte, čitaj sva gostovanja, on ne može dati puno meda, jer njegovi pasovi dolaze do suigrača koji nisu u opasnoj prilici za gol. Ako se vraća nazad i tu traži loptu onda gubi snagu u duelima i na pozicijama gdje nema prednost u odnosu na protivnike, što ga čini nemoćnim posebno u ovim godinama
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 27, 2024 3:10 pm

salle86 je napisao/la:
uto feb 27, 2024 1:41 pm
U svim strukturama kluba su ljudi koji očito da nemaju trunke obraza i samokritike. Njima je sve ovo sasvim OK, imaju opravdanja očito za sve loše što se dešava i kriv je isključivo neko drugi. Oni ne.
Tu ne mislim samo na upravu već i igrače. Zamisli ti te mozgove koji se zovu profesionalci u svom eto nekom poslu, i izgube 10 utakmica zaredom na gostovanju i njima je to OK, ne vide ništa loše u tome. Taman da plaćaju da igraju a ne da su plaćeni (ne bih ulazio u to koliko su i kako teku finansije), ali druže na terminu ja da izgubim 3 termina za redom nešto bi mijenjao. Nema toga da bi me pobjedio i četvrtu, makar mu nogu iz kuka izvalio.
I mi navijači, tješimo se kako eto mi nema šanse da ispadnemo. A šta nedo Bog da se to desi. Šta onda. Hoćemo li tad postati svjesni situacije, ili ćemo i dalje sami sebe lagati i uvjeravati da je vazda do nekog drugog. Bojim se da je došlo ne 5 do 12 već minut do 12, i da i mi navijači postajemo saučesnici u potonuću kluba svojim "netalasanjem".
Lagat ćemo sebe i tada da će biti bolje. I to je to, odavno smo se mi, izgleda, pomirili sa svim, pa se sa svim što je prosječno ili ispod prosjeka, zadovoljavamo.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija