Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 12:29 am

Mnogo puta sam kudio Drlju, ali onakva dva centaršuta u I poluvremenu su vrhunska i šteta je što nemamo napadača da to iskoristi.
Bravo momčino za današnju partiju.
Pohvale za trenera i cijelu ekipu. Ima tu još prostora za napredak ali bez lažnog crnca i Haračića.
Sad po bodove u Lišticu i da se spremimo za kone...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 1:18 am

S ovom danasnjom igrom cemo Sirokom stvoriti barem 5-6 zicera. Svinjski svoju dominaciju bazira dobrim dijelom na veoma jakoj odbrani a mi smo je danas probili s one tri stopostotne sanse plus par jako dobrih situacija koje su upropastene jal losim pozicioniranjem u 16 (prije svega situacije kod ona dva Drljina ubacaja) jal oklijevanjem (Haracic na vrhu sesnaesterca u drugom). Itekako se imamo pravo nadati pobjedi u nedjelju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:40 am

Svi su pohvaljeni, a nekako niko ili jako rijetko ko da spomene Muftica. Danas je sve odradio kako valja. Jako siguran na lopti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 7:54 am

Previse hvalospjeva nakon samo jedne utakmice, a nismo ni pobijedili, svi svjezi i odmorni i 10.000 navijaca iza ledja. Slicne su bile nase prve evropske utakmice , gdje smo letili po terenu, pa nakon 3,4 utakmice vise meda nisu mogli. U drugom poluvremenu nismo haman sanse imali, izmjene nisu bile pravovremene, tako da ja ne bih zurio sa tim sa se vec trenerski potpis vidi, ili da smo nesto puno bolji nego proslu polusezonu... Nakon Sirokog i Sarajeva ako osvojimo makat 4 boda onda je to nesto bolje nego ranije...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 8:00 am

Ludvig Leple je napisao/la:
ned feb 18, 2024 12:29 am
Mnogo puta sam kudio Drlju, ali onakva dva centaršuta u I poluvremenu su vrhunska i šteta je što nemamo napadača da to iskoristi.
Bravo momčino za današnju partiju.
Pohvale za trenera i cijelu ekipu. Ima tu još prostora za napredak ali bez lažnog crnca i Haračića.
Sad po bodove u Lišticu i da se spremimo za kone...
Sinoc se jos jednom vidjelo koliko taj lazni crnac nece da se podredi kolektivu.Glumii nekog igraca a u stvari je jedna obicna karina.Ono je morao dati Haracicu,bila je mat pozicija.A vidio ga je nije da nije.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 8:31 am

Nadamo se da ce do Sirokog biti zavrsena registracija za Bismarka.
Onda njega staviti umjesto Haracica i beton smo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 9:26 am

Dzezvar je napisao/la:
ned feb 18, 2024 8:00 am
Ludvig Leple je napisao/la:
ned feb 18, 2024 12:29 am
Mnogo puta sam kudio Drlju, ali onakva dva centaršuta u I poluvremenu su vrhunska i šteta je što nemamo napadača da to iskoristi.
Bravo momčino za današnju partiju.
Pohvale za trenera i cijelu ekipu. Ima tu još prostora za napredak ali bez lažnog crnca i Haračića.
Sad po bodove u Lišticu i da se spremimo za kone...
Sinoc se jos jednom vidjelo koliko taj lazni crnac nece da se podredi kolektivu.Glumii nekog igraca a u stvari je jedna obicna karina.Ono je morao dati Haracicu,bila je mat pozicija.A vidio ga je nije da nije.
Nemoj biti neobjektivan. Haracic mjesto da odvuce igraca i otvori vise prostora je bukvalno sam sebe zatvorio. Pogledao je Amoah gdje je i vidio da pas nece proci. Druga stvar je sto ono svakako mora biti gol, ali da mu je htio dodati 1/1 jeste i vidjelo se da tacno da je pogledao i vidio da ne moze.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 10:14 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned feb 18, 2024 9:26 am
Dzezvar je napisao/la:
ned feb 18, 2024 8:00 am
Ludvig Leple je napisao/la:
ned feb 18, 2024 12:29 am
Mnogo puta sam kudio Drlju, ali onakva dva centaršuta u I poluvremenu su vrhunska i šteta je što nemamo napadača da to iskoristi.
Bravo momčino za današnju partiju.
Pohvale za trenera i cijelu ekipu. Ima tu još prostora za napredak ali bez lažnog crnca i Haračića.
Sad po bodove u Lišticu i da se spremimo za kone...
Sinoc se jos jednom vidjelo koliko taj lazni crnac nece da se podredi kolektivu.Glumii nekog igraca a u stvari je jedna obicna karina.Ono je morao dati Haracicu,bila je mat pozicija.A vidio ga je nije da nije.
Nemoj biti neobjektivan. Haracic mjesto da odvuce igraca i otvori vise prostora je bukvalno sam sebe zatvorio. Pogledao je Amoah gdje je i vidio da pas nece proci. Druga stvar je sto ono svakako mora biti gol, ali da mu je htio dodati 1/1 jeste i vidjelo se da tacno da je pogledao i vidio da ne moze.
Postujem misljenje....ali ipaak stojim pri mom.....imao je jn tokom sezone hejbet situacija gdje je letio da zavrsi sve sam da bi mogao budalasati peed Jugom....al helem nejse...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 11:44 am

SWRA_1921 je napisao/la:
ned feb 18, 2024 7:54 am
Previse hvalospjeva nakon samo jedne utakmice, a nismo ni pobijedili, svi svjezi i odmorni i 10.000 navijaca iza ledja. Slicne su bile nase prve evropske utakmice , gdje smo letili po terenu, pa nakon 3,4 utakmice vise meda nisu mogli. U drugom poluvremenu nismo haman sanse imali, izmjene nisu bile pravovremene, tako da ja ne bih zurio sa tim sa se vec trenerski potpis vidi, ili da smo nesto puno bolji nego proslu polusezonu... Nakon Sirokog i Sarajeva ako osvojimo makat 4 boda onda je to nesto bolje nego ranije...
Nisu ovo hvalospjevi ali činjenica je da se jučer bar na trenutke igralo lopte na Grbavici i da je to solidno izgledalo, za razliku od prošle polusezone, gdje i kad smo pobjeđivali igre nije bilo.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 368
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 12:37 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
ned feb 18, 2024 7:54 am
Previse hvalospjeva nakon samo jedne utakmice, a nismo ni pobijedili, svi svjezi i odmorni i 10.000 navijaca iza ledja. Slicne su bile nase prve evropske utakmice , gdje smo letili po terenu, pa nakon 3,4 utakmice vise meda nisu mogli. U drugom poluvremenu nismo haman sanse imali, izmjene nisu bile pravovremene, tako da ja ne bih zurio sa tim sa se vec trenerski potpis vidi, ili da smo nesto puno bolji nego proslu polusezonu... Nakon Sirokog i Sarajeva ako osvojimo makat 4 boda onda je to nesto bolje nego ranije...
Kako nismo sanse imali covjek s 3 metra na jug nabio loptu..
Razumijem tvoju brigu i djelimicno se slazem s mišljenjem, ali ova ekipa Zrinjskog je za nasu ligu preozbiljna ekipa koja je jedva pala na Villa Parku..
Po meni, imamo se cemu nadati u buducnosti. Mozda i griješim, ali tekma s Sirokim ce nam mnogo reci. Bod ko pobjeda.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 1:04 pm

Počelo je odma navlačenje vlasima s kobilje glave
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
svabo
Postovi: 116
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 1:20 pm

@1921.ba kad će izvještaj 😎
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:12 pm

Gledaj završnice Kuprešaka, ***** ti Amoah strinu i Haračiću dainicu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:19 pm

Kod pitara standardno. Milioni, kamioni, sampioni.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:34 pm

Dva ČISTA gola je sudijski linija ponistio širokom, ni jednom nije Ofsajd bio

Edit :Sudijski linija, divim se samom sebi
Zadnja izmjena: Diverzant, dana/u ned feb 18, 2024 2:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:36 pm

0-5 je trebalo biti do sad.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:39 pm

Diverzant je napisao/la:
ned feb 18, 2024 2:34 pm
Dva ČISTA gola je sudijski linija ponistio širokom, ni jednom nije Ofsajd bio
Fakat, koja komedija. 😂😂
Ovo sad što su izmislili ofsajd Chineduu prije gola Mišića je za zatvora, pa ovo ni Gigović protiv Borca ne bi uradio. Sad glat trebalo biti 4:0 ili 5:0 za Lišticu, gura Sabrija životom al džaba im..
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 245
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:40 pm

Uzmemo li u Uskom, uzimamo i derbi i Zvijezdu i borimo se za Evropu, uvjeren sam da možemo.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:45 pm

cikoradovic je napisao/la:
ned feb 18, 2024 2:40 pm
Uzmemo li u Uskom, uzimamo i derbi i Zvijezdu i borimo se za Evropu, uvjeren sam da možemo.
Polako, bez pritiska. Bice oscilacija, tek se formira ekipa, smanjimo ocekivanja!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 245
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 18, 2024 2:49 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 18, 2024 2:45 pm
Polako, bez pritiska. Bice oscilacija, tek se formira ekipa, smanjimo ocekivanja!
Ma nema pritiska, ja sam pisao šta je meni cilj, opstanak da se osigura što prije i afirmacija mladih ala Fočo.

Ali opet kažem, ako uzmemo Široki, uzimamo i ostale, u to sam uvjeren milijardu posto.
ŽELJEZNIČAR!

Online

Trenutno korisnika/ca: neroazzuro, TheBlue i 129 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija