Moderator/ica: storm_raider

 
Meha87
Postovi: 613
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 5:28 pm

Ako mu se mogu srediti nasi papiri da se racuna u u21 sto da ne danas je bio dobar
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 5:33 pm

Samo da repliciram ovom kruziku, momak sa slika jako korektno igra na poziciji desnog stopera. Jako smiren nazad i zna povuci i prema naprijed , fino se slaze sa haretom tako da moze dati ruke, uz to i nema puno godina. Ovo sve sam zakljucio na osnovu 3 treninga i one prosle pripremne, tako da misljenja sam da je momak bas pozitivno osvjezenje. Danas mnogo napravljenih sansi , oba gola su Drljina.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 6:50 pm

milanribar je napisao/la:
čet feb 01, 2024 1:09 pm
Jestel li ga gledali makar na treningu pa napadate ?

Imali smo Šehića 7 godina ovdje na bekovskoj poziciji, do 25 smo ga držali pa nije napredovo milimetra ko igrač.
U juniorima nema beka za lijeka, ako nisu u stanju bit bolji od ovog momka iz treće Hrvatske lige onda nek se oni zapitaju.
Druže jel se šališ.
Ne znam sad tačno koliko ekipa ima u prva 3 ranga u hrvatskoj, eto nek je 50 da zaokružimo.
I jel fakat trebamo vjerovati da niko od njih nije prepoznao njegov kvalitet, ali eto mi jesmo.
De ba, čemu potreba da se sve živo opravda, pa i ono što se odmah na prvu vidi da je glupost.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 6:54 pm

Minotaur je napisao/la:
čet feb 01, 2024 2:50 pm
Nisam pratio tekmu, vidim da je Drljo bio aktivan. Na kojoj je poziciji igrao? Ja njega vidim na poziciji wing-becka, nešto tipa Teo Hernandez u Milanu. Ima brzinu, solidan dribling i centaršut, odbranu moze popraviti. Bezveze ga je mučiti na krilu kada mu završnica baš ne ide.
Na ovakav opis odmah se sjetim one Bracine "pa što si takvog igrača meni doveo, vodi ga u Manchester" 🤣
Drljo je ograničen ko balkon, od njega nikad poluprofesionalni fudbaler neće postati, a ne nešto više
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 7:42 pm

Samo i pripreme se moraju planirat bar u Hrvatskoj jer prvo nemas protivnika Drugo ti protvnici koje nafatas su neki niželigaši. Treće motiv igračima je upitan protiv njih plus i da pobjedis nekako to prođe kao da se podrazumijeva . Suština da je ne znas ustvari ni koliko su dobri tvoji igrači a novajlije logicno da se dokazuju pa ce izgledati ko avion protiv ovih ali zato u ligi to lako moze biti fula.
Kako god neko generalno mišljenje da smo bolji nego prvu polusezonu.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 8:05 pm

Mekić danas dvije stopostotne prilike fula, zajebaje se, nesto dribla ispred gola glumi iniestu.
Jedini igrač koji je uputio dva centaršuta koji nisu bili baloni i napamet je drljo, iako je prije toga pogriješio i ispo glup jedno 15 puta.
Krpic standardno, osvaja duele tu na polovini terena kad izbijemo loptu, ali ostalo go kurrac.
Hiroš danas onako, ništa specijalno, valjda nije mogao sve sam jer je onaj garo iz veze tanak ko kurton.
Bismark ima fizike, jak pravo, brz Al sad da ima neke aman tehnike i osjećaja za gol, slabo vala.
Ovčina i amoah, lolek i bolek
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 8:06 pm

pintol_TM87 je napisao/la:
čet feb 01, 2024 5:33 pm
Samo da repliciram ovom kruziku, momak sa slika jako korektno igra na poziciji desnog stopera. Jako smiren nazad i zna povuci i prema naprijed , fino se slaze sa haretom tako da moze dati ruke, uz to i nema puno godina. Ovo sve sam zakljucio na osnovu 3 treninga i one prosle pripremne, tako da misljenja sam da je momak bas pozitivno osvjezenje. Danas mnogo napravljenih sansi , oba gola su Drljina.
I ja sam mišljenja da mi jednog Mijića imamo u klubu a zove se AMAR MUSIĆ, stoper, 21 godina, uvršten u prvi tim a NIKADA mu nije data prilika da pokaže zašto su ga uvrstili u prvi tim. Kad već zaključuješ i imaš mišljenje za Mijića, daj mi odgonetni čemu zapostavljanje Musića a dovođenje još jednog istog - Mijića?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 8:18 pm

Nama svaki igrac moze dati ruke, a mi predzadnji. Beton.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 8:24 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet feb 01, 2024 8:06 pm
pintol_TM87 je napisao/la:
čet feb 01, 2024 5:33 pm
Samo da repliciram ovom kruziku, momak sa slika jako korektno igra na poziciji desnog stopera. Jako smiren nazad i zna povuci i prema naprijed , fino se slaze sa haretom tako da moze dati ruke, uz to i nema puno godina. Ovo sve sam zakljucio na osnovu 3 treninga i one prosle pripremne, tako da misljenja sam da je momak bas pozitivno osvjezenje. Danas mnogo napravljenih sansi , oba gola su Drljina.
I ja sam mišljenja da mi jednog Mijića imamo u klubu a zove se AMAR MUSIĆ, stoper, 21 godina, uvršten u prvi tim a NIKADA mu nije data prilika da pokaže zašto su ga uvrstili u prvi tim. Kad već zaključuješ i imaš mišljenje za Mijića, daj mi odgonetni čemu zapostavljanje Musića a dovođenje još jednog istog - Mijića?
Jer je bolje da ovom Mijicu psujemo nego tom malom.. svakako se psuje svakom mladom koji dobiju sansu…ja samo govorim sta sam vidio, nisam vidovit da znam sta bi od tog nekog mladog bilo, nek ide u Sarajevo , Zrinjski sigurno moze igrati…
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:01 pm

Musić je desni bek.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:03 pm

SamoNapad je napisao/la:
čet feb 01, 2024 7:42 pm
Samo i pripreme se moraju planirat bar u Hrvatskoj jer prvo nemas protivnika Drugo ti protvnici koje nafatas su neki niželigaši. Treće motiv igračima je upitan protiv njih plus i da pobjedis nekako to prođe kao da se podrazumijeva . Suština da je ne znas ustvari ni koliko su dobri tvoji igrači a novajlije logicno da se dokazuju pa ce izgledati ko avion protiv ovih ali zato u ligi to lako moze biti fula.
Kako god neko generalno mišljenje da smo bolji nego prvu polusezonu.
Jarane ti prošlu sezonu nisi imao sredine uopće.
Jedino Mekić je nešto igrao, Štila bio povrijeđen, Biber se krio, Meša i Rustemović da bog sačuva.
Sad imaš Štilu,Mekića,Hiroša,Karića i Bibera.
Jedino lijevi bek je slabiji od Jašarevića.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:15 pm

Zvaka72 je napisao/la:
čet feb 01, 2024 9:03 pm
SamoNapad je napisao/la:
čet feb 01, 2024 7:42 pm
Samo i pripreme se moraju planirat bar u Hrvatskoj jer prvo nemas protivnika Drugo ti protvnici koje nafatas su neki niželigaši. Treće motiv igračima je upitan protiv njih plus i da pobjedis nekako to prođe kao da se podrazumijeva . Suština da je ne znas ustvari ni koliko su dobri tvoji igrači a novajlije logicno da se dokazuju pa ce izgledati ko avion protiv ovih ali zato u ligi to lako moze biti fula.
Kako god neko generalno mišljenje da smo bolji nego prvu polusezonu.
Jarane ti prošlu sezonu nisi imao sredine uopće.
Jedino Mekić je nešto igrao, Štila bio povrijeđen, Biber se krio, Meša i Rustemović da bog sačuva.
Sad imaš Štilu,Mekića,Hiroša,Karića i Bibera.
Jedino lijevi bek je slabiji od Jašarevića.
Mislim da je bolji.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:16 pm

BHDragons je napisao/la:
čet feb 01, 2024 9:01 pm
Musić je desni bek.
Ja, i? I Galić je bek, pa je sad formacijski prebačen na stopera.

Musić i Mijić su isto defanzivci.

Za Musića i ne znamo šta može igrati, kada nikad nije ni dobio priliku da odigra i pokaže.



slika

slika
 
svabo
Postovi: 114
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:28 pm

Da je u pitanju četvrta liga Engleske, ne bih igrača smatrao pojačanjem za nas. Četvrtu ligu Hrvatske ne treba ni komentarisati. Mada, kakvi su ovi naši, svak' nam je pojačanje.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 124
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:44 pm

Ma bezveze gomilamo neke smijesne igrace, naravno ne dovode se oni sami. Iskihat cemo ovo sve ako se ovi uhljebi u klubu ne uozbilje.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 9:58 pm

teatrale36 je napisao/la:
čet feb 01, 2024 5:20 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
čet feb 01, 2024 4:57 pm
Zvaka72 je napisao/la:
čet feb 01, 2024 4:55 pm

Stigao pogledati prvo poluvrijeme i što je najtužnije ovaj momak mi se i nije učinio tako loše, mada Romanija nije mjerilo, u prvom po mom mišljenju jedino Coca i Hiroš su se isticali. Krpa i Amoah ništa ni s čim. Drljo standardno bez glave i igra u odbrani loša Crnogorac lošija verzija Luke Malića. Bizmark i onaj drugi nit smrde nit mirišu. Ovčinu nisam ni primjetio da igra igrač sa brojem dva jel to Radinović ? Onako neloš.
Možda ni ti ne bi bio loš protiv Romanije, imaj i to na umu
Pa i Miro Kružik je branio za Zmaj Makarska pa je kod nas bio odličan. Nikad se ne zna!
Druga su to vremena bila druže.. Kružika je neko vidio, skautirao, sigurno se nije misteriozno pojavio na Grbavici niotkud. A i to što kažeš "branio", ključna stvar, on je igrao, mogao si ga i skautirati pa vidjeti nešto što ti odgovara i odlučiti da ga dovedeš. Ko je ovoga skautirao? Frajer ne postoji u fudbalu, u 2 godine 9 minuta odigrao, i to u četvrtoligašu. Meni ovo opasno smrdi na neke menadžerske talove. Sigurno ga Bruno nije gledao, a još sigurnije da nije ni Bekrić. Ako se već planira kao treća, četvrta opcija, to je već Musić, neka tako i ostane, ovaj četvrtoligaški otpad nam ne treba. Ovo je najozbiljniji dio priprema, a nama još uvijek igrači dolaze na probe, gdje to ima jbt...
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 11:11 pm

Hoće li biti mjesta u busu sutra? :kafa:
ŽELJEZNIČAR!
 
adi172
Postovi: 269
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 11:14 pm

Baci je Ciko neka Hala gorri
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 01, 2024 11:20 pm

adi172 je napisao/la:
čet feb 01, 2024 11:14 pm
Baci je Ciko neka Hala gorri
Pavić, Dujmović, Čavnić. :shisha:
 
Grbavica1
Postovi: 16
Pridružen/a: čet jun 29, 2023 1:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 02, 2024 7:21 am

Zasto predrasude iz koje lige ko dolazi. Jarane necu da nabrajam sad igrace ali imas klubova u ligi petice koji su npr iz 4 lige dosli do prve i igrali su im neki igraci koji su igrali i tu cetvrtu ligu. Odakle su se prije kod nas dovodili igraci nego iz manjih mjesta po nasoj Bosni. Mozda lik i bude k. cisti ali cekaj da ga vidimo na djelu, a ne odma standardno nase... Pritisak se odma stvara i uzima se igrac na zub. Samo cu spomenuti Mehremica pa dodje lik do Portugala...

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Blueee1921, Google [Bot], Majkel, Meha87, SkenderijaTM87, svabo, TheBlue, ubaceni element i 148 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija