Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 2:32 pm

Evo predsjednik nam je "zatecen" i trenutno imaju krizne sastanke.

Kada vidim sastav Upravnog odbora i ko odlucuje o SUDBINI kluba jeza me uhvati
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:04 pm

Jel se Karic predomislio? Vidim u klubu su pravo zabrinuti...ublehe.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:08 pm

Ublehe jos u klubu. ODLAZITE YEBEM VAM SVE NESPOSOBNO JADE JADNE
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:13 pm

Kad je skupstina kluba, rekli su da imaju rok 60 dana (do 15. Januara) da predloze nacine ulaska partnera u klub? Rade li oni ista po tom pitanju?
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:15 pm

Boga mi, krenula haman kola nizbrdo...
 
Ethis
Postovi: 138
Pridružen/a: uto jul 27, 2021 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:22 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri jan 03, 2024 3:15 pm
Boga mi, krenula haman kola nizbrdo...
E moj drug, nisu ona krenula nizbrdo juče. Zna se kada su krenula....ovo je definitivno kraj
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:25 pm

cipiripi je napisao/la:
sri jan 03, 2024 2:32 pm
Evo predsjednik nam je "zatecen" i trenutno imaju krizne sastanke.

Kada vidim sastav Upravnog odbora i ko odlucuje o SUDBINI kluba jeza me uhvati
cim tu ima nosioca funkcija javnih preduzeca tanko je to.... ne sumnjam da ima i postenih ali sigurno preovladavaju klimaci glavom a to moze samo pogubno biti za nas.....
Država Željo
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:39 pm

Bolje da smo uzeli 10 kombija i vozali arape ljeti, više bi tako hajra od njih imali nego kroz ovaj program
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 3:42 pm

Još pocetkom 2018 godine u pp mi pile i storm napisaše kada sam ih pitao kakva će situacija biti ako ode tadašnja uprava. "Neće biti dobro nikako, ali vidjećemo još šta će se desiti". Tada nisu otisli ali si nekoliko mjeseci poslije toga otišli. Mešćini da nas je sve stiglo, po svemu situacija je gora bila prosle godine ali ovdje očigledno su neke druge stvari u pitanju. Ako smo prepolovili dug, igrali evropu, dobili ili cemo dobiti pare od evrope i Amira, ne može nikako gora situacija biti nego prosle godine. Nekome je u interesu da nas s.jebe debelo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 4:29 pm

Vrhunski smo bili na onom sastanku s Dinamom. Kad je rumeni progovorio odlucili ljudi svima dat po igraca osim nama
 
Avatar
south side
Postovi: 480
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 4:46 pm

Hocel se ovi nasi navijaci sjetiti da se ode do kluba ds im se svima nahebemo majki majcini.Nakon sto je Amerikanac propao znalo se da sa ovim ublehama necemo nikad na zelenu granu. jednostavno nije im u cilju investitor koji ce preuzeti sve a da se oni nista ne pitaju. u dgl vrijeme objaviti imena i prezimena koja su to sabotirala mjku vam hostaplersku
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
GegenPress
Postovi: 120
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 4:47 pm

Da li stvarno mislite da ce se oni povuc samo zato jer na drustvenim mrezama vlada nezadovoljstvo..
1921
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 4:51 pm

Koliko smo mi kao navijaci naopaki govore pisanja po forumima mjesecima, a i price po kafama.

Ako nesto ne valja, treba ga mjenjati, ALI SAMO AKO IMAS BOLJU OPCIJU!

"Mi" smo BOLJU OPCIJU zamjenili 2018 za ovo sto imamo!
TM87
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 4:58 pm

E čuj izjave Tanovića" zatečeni smo" majke mi frajer je za 1 mjesec pokazao kakav je debil i nesposobnjaković, moja kona Fahira od 79 godina je vidjela da nešto ne štima a on zatečen.
Marš u PM i ti i onaj ko te postavio tu, debilčino nesposobna.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 5:07 pm

Ethis je napisao/la:
sri jan 03, 2024 3:22 pm
neroazzuro je napisao/la:
sri jan 03, 2024 3:15 pm
Boga mi, krenula haman kola nizbrdo...
E moj drug, nisu ona krenula nizbrdo juče. Zna se kada su krenula....ovo je definitivno kraj
Da će kola krenuti nizbrdo znalo se već davne 2001. godine, kada je Amar Osim uz pomoć navijača pri povratku iz Mostara sa utakmice protiv Veleža, uzeo pravdu u svoje ruke i smjenio Dinu Đurbuzovića (bili prvi na tabeli) i sebe instalirao za Šefa stručnog štaba. Onda su se počeli uz ogromna obeštećenja kupovati igrači poput Tice i uvaljivati Klub u dubiozu uz enormnu platu, a kasnije uz pomoć Violine i klepati zarada od karata protiv New Castlea. Mnogo puta ispričana priča. Nismo se pokrivali koliko nam je jorgan dug, pa smo usput taj jorgan skratili na veličinu jastučnice.

Kada su neki ljudi odlučili da se tome konačno stane u kraj i da se od jedne ruševine (stadion) krene u sanaciju i Kluba i stadiona, na putu se ispriječio isti lik, koji je i tada iskoristio dio lakomislenih navijača da uz salve uvreda i prijetnji spriječi sanaciju i ozdravljenje Kluba, kako bi on sa svojim psom mogao ponovo harčiti Željine pare i uzimati kamate i naplaćivati plate preko dvije decenije.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 5:21 pm

Kako sam cuo, jedini krivac je Bekric.Prekrsio je dogovor oko dovodjenja igraca. Poceo pregovarati na svoju ruku, Hiros, Karic i drugi. Valjda misli ovi ce dati pare a on ce dovoditi osrednje igrace umjesto prevage. Uostalom, upravo tako je i Arap obrazlozio ostavku, neslaganje sa transfer politikom. Tesko nama dok jug upravlja klubom i stiti Bekrica. Slicno je bilo i sa Diglisicem, daj pare a mi znamo sta cemo.
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 5:23 pm

Norsborg je napisao/la:
sri jan 03, 2024 5:21 pm
Kako sam cuo, jedini krivac je Bekric.Prekrsio je dogovor oko dovodjenja igraca. Poceo pregovarati na svoju ruku, Hiros, Karic i drugi. Valjda misli ovi ce dati pare a on ce dovoditi osrednje igrace umjesto prevage. Uostalom, upravo tako je i Arap obrazlozio ostavku, neslaganje sa transfer politikom. Tesko nama dok jug upravlja klubom i stiti Bekrica. Slicno je bilo i sa Diglisicem, daj pare a mi znamo sta cemo.
Sa Hirosem nije ni bilo nikakvih pregovora.. Momak nije raspolozen ni za razgovor s nama
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 5:28 pm

Igraci se znaju, komuniciraju medjusobno, raspituju se.. Mi na jednoj od najbitnijih funkcija u klubu imamo rumenog seljacica.. Prevarant, lazov, varalica.. Znaju svi da mu se ne moze vjerovati nista, izbjegavaju nas igraci...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 5:31 pm

Slijedi nezadrziv pad koji nece stat do kantonalne lige.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 5:35 pm

Odjednom “privatizacija” koju su uradile kone više ne izgleda tako loše…
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija