Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 9:58 am

A sada - debakl.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 459
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 9:59 am

Sky1 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:57 am
E, Bgm mi smo sada u jako nezavidnoj situaciji. Trebaš pojačanja, pripreme moraš organizovati, nemaš stručni štab, sada vjerovatno i Al Jaber napušta klub, stvarno jako nezreo potez Uprave je bio ovo sa Arapima. Treba gledati da se ovaj dvojac koji je nedavno napustio UO i NO nekako vrate, neminovno neki nabiju nogom, a pokušati Misketa, Badzaka, pa i Gredića nagovoriti da udju i spašavaju ovo što je ostalo. Vrag je odnio šalu hijene su unutra.
Sto Al Jaber? Momak ima ugovor sa nama do 2025
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:00 am

Sky1 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:57 am
E, Bgm mi smo sada u jako nezavidnoj situaciji. Trebaš pojačanja, pripreme moraš organizovati, nemaš stručni štab, sada vjerovatno i Al Jaber napušta klub, stvarno jako nezreo potez Uprave je bio ovo sa Arapima. Treba gledati da se ovaj dvojac koji je nedavno napustio UO i NO nekako vrate, neminovno neki nabiju nogom, a pokušati Misketa, Badzaka, pa i Gredića nagovoriti da udju i spašavaju ovo što je ostalo. Vrag je odnio šalu hijene su unutra.
Nece biti reprize ni sa Kovacevicem. Prelako se odricemo kvalitetnih ljudi, nista naucili nismo.

Nazalost, ocekivao sam ovo. Pisao sam da sam mnogo blizi Kovacevicevom pristupu, mi nemamo sa cime da pregovaramo dok god smo u nezavidnoj situaciji. Edis nas je vodio ka konacnom oporavku. Sporo, ali dostizno i sigurn. Kasno je sada plakati za prosutim mlijekom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:03 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:59 am
Sky1 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:57 am
E, Bgm mi smo sada u jako nezavidnoj situaciji. Trebaš pojačanja, pripreme moraš organizovati, nemaš stručni štab, sada vjerovatno i Al Jaber napušta klub, stvarno jako nezreo potez Uprave je bio ovo sa Arapima. Treba gledati da se ovaj dvojac koji je nedavno napustio UO i NO nekako vrate, neminovno neki nabiju nogom, a pokušati Misketa, Badzaka, pa i Gredića nagovoriti da udju i spašavaju ovo što je ostalo. Vrag je odnio šalu hijene su unutra.
Sto Al Jaber? Momak ima ugovor sa nama do 2025
Ali ovu su platili te naknade za treniranje za njega, nekako mi logično da i on ide sa njima ali eto vidjet ćemo.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:08 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:58 am
A sada - debakl.
Samo Amar fali, pa da im posaljem fino nazad clansku, godisnju i ovogodisnji dres na kojem cu isprintat socnu psovku.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:09 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:00 am
Sky1 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:57 am
E, Bgm mi smo sada u jako nezavidnoj situaciji. Trebaš pojačanja, pripreme moraš organizovati, nemaš stručni štab, sada vjerovatno i Al Jaber napušta klub, stvarno jako nezreo potez Uprave je bio ovo sa Arapima. Treba gledati da se ovaj dvojac koji je nedavno napustio UO i NO nekako vrate, neminovno neki nabiju nogom, a pokušati Misketa, Badzaka, pa i Gredića nagovoriti da udju i spašavaju ovo što je ostalo. Vrag je odnio šalu hijene su unutra.
Nece biti reprize ni sa Kovacevicem. Prelako se odricemo kvalitetnih ljudi, nista naucili nismo.

Nazalost, ocekivao sam ovo. Pisao sam da sam mnogo blizi Kovacevicevom pristupu, mi nemamo sa cime da pregovaramo dok god smo u nezavidnoj situaciji. Edis nas je vodio ka konacnom oporavku. Sporo, ali dostizno i sigurn. Kasno je sada plakati za prosutim mlijekom.
Nažalost, a ublehe ostaju. Ni ja nisam bio za ovu priču sa Arapima, jer nije momenat, previše smo ranjiv klub da bismo se upuštali u slične avanture. Jako nezavidna situacija trenutno, a kako iz nje, ne znam, biću optimista do kraja. Na hajr.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:11 am

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
sri jan 03, 2024 9:41 am
Majkel je napisao/la:
sri jan 03, 2024 8:57 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jan 03, 2024 8:50 am
Znaci kad se sve sabere mi smo donji :) znaci opet iste ublehe gledati na terenu i ovu polusezonu.

Poslije ovog debakla ova uprava mora podnijeti ostavku kao i Bekric.
I ko će doći nakon njih, nas dvojica?
Imao ove ili nemao nikog isto nam je.
👍
Svakako u klubu sjede klimači glavama i "radnici". Njih 95% je pro forme tu.

Opet se siguran sam svjesno dovelo pred svršen čin, pred sjednicu gdje će biti priča kako se nije imalo dovoljno vremena da se bolje organizuje/smisli ništa. Pa će isti ljudi ili drugi sa istim ciljem biti tu i dalje, isti oni koji će trčati da se slikaju sa kamatarom i da objave pa obrišu sliku, komentare.
Isti oni kojima je vrhunac rada da čestitaju rođendane.
Neki dan me ubijedi jedan forumaš da nikad više nismo imali love, nikad bolje sponzorske ugovore, nikad bolje radnike u klubu.
Ne znam čemu se onda sikiramo, titula je naša. Dogodine
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sri jan 03, 2024 10:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Uvijekprvi01
Postovi: 2
Pridružen/a: sri jan 03, 2024 7:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:16 am

Zdravo svima, novi sam na forumu a čitam ga od momenta kad se prešlo na njega od anamo onog...dugo sam razmišljao da li se registrovati i da li iznijeti neke stvari koje se godinama guraju pod tepih. Godinama imam direktni dodir sa pojedinim ljudima u klubu i oko kluba, kao i saradnju sa klubom kroz neke ugovore. Nadam se da čemo moći normalno diskutovati i razmijenjivati mišljenja. JEDNOM ŽELJEZNIČAR UVIJEK ŽELJEZNIČAR
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 569
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:21 am

UPRAVA NAPOLJE! Licno ce oni u upravi biti odgovorni za ili eventualno ispadanje iz lige ili novo gomilanje dugova kako bi se ostalo u ligi. Pacijent do pacijenta.
FCŽ
 
Avatar
south side
Postovi: 480
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:21 am

U svakoj normalnoj sredini bi navijaci otisli do stadiona,okupili se i izrazili nezadovoljstvo.I mi kao navijaci snosimo dio krivice za sve ovo, sutis i gledas kako klub godinama propada i kako razni ublehasi se vrte oko kluba a ti kao godinama pomazes klubu a mi samo nazadujemo iz godine u godinu ode sve ovo u 3 pm
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:27 am

Hoce li se generalni sponzor oglasiti??
Srcu draga, boja PLAVA !
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:34 am

Izgubit cemo i prve 4 na proljece, a u zadnji dio prvenstva ulazimo s mjesta koje vodi u federalku. Od zadnjih 11 utakmica nam treba 5-6 pobjeda. Znaci ispadamo ko fisek.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:46 am

Sklonite ove komentare, padobranci jedni. Jeste vi normalni?
Grande Miske 💪
 
Uvijekprvi01
Postovi: 2
Pridružen/a: sri jan 03, 2024 7:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:47 am

Što se tiće trenutne situacije, odmah da znate da je saopštenje od kluba čista LAŽ. Kao prvo strana koja nije ispoštovala ništa od dogovorenog je UO...Zamolio sam gospodina Jozaka da mi proslijedi mail-ove koje sam lićno vidio svojim očima kao i privatne poruke. Kao prvo najveći problem kluba su strašne legende, čast izuzecima, nehljebovići i neradnici i njihovi plaćenici koji od starta sve čine da ljude otjeraju sa Grbavice, prije nego su i došli, kroz razne prijeteće poruke, kako neće smijeti preći granicu, prohodat gradom a kamoli prići Grbavici, lićno vidio svojim očima i to traje dugo niz godina, valja živjet od Želje i piti po kafanama, pokušat doći do pozicije i dići nove kredite na ručun kluba i zadužit ga, pa prodat pomoćni itd itd....znači ljudima se prijeti i da dobiju najgori mogući dojam o klubu i sredini gdje dolaze. Druga stvar je i ona koja je presudila što se nije napravio prvi korak od strane kluba, tj UO koji je trebao do nove godine da se riješi par igrača i par uposlenika, koji nisu dorasli poslu i onih koji su iznosili informacije iz kluba i svlaćionice, al to je jedna družina koja ne želi svom drugu reči u oči da griješi i da nije pokazao što je trebao, bolje opet sutra kafu zajedno popiti. Sa 9 igrača se trebao prekinuti ugovor, nisu ni sa jednim osim dva koja su sama napustila klub, 3 osobe koje iznose sve informacije i dobijaju pare za iste, tri legende i riješit se pojedinih pomoćnika i koordinatora koji samo na papiru rade, a u praksi ih nema nigdje. Samo ću reći da se ista stvar desila i sa Diglisićem, isti ljudi nam godinama rade o glavi kluba, tjeraju ko god pokuša prići iz dobre namjere, svaki put naprave istu atmosferu oko kluba i u klubu preko svojih pijuna, uspiju doći i do igrača i ove igre nisu bile odraz kvaliteta ekipe, već bojkot pojedinaca da znate i to se uvijek radi kad hoče da mi svi kažemo da nikad gore uprava nije radila, da bi oni ponovo ušli u klub, stabilizovalo se koliko toliko, ponovo dići kredite, uzet sebi para za narednih 5 godina, zavalit klub, naće se neko ko će ponovo spašavat zaduženja i tako u krug.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 569
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:51 am

Hahah svasta ljudi bajg znaju, evo sad se i jug proziva 😂
FCŽ
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 10:53 am

ali tajming ovog kratkog spoja idealan za uskaracivanje podrske navijaca klubu kroz clanske... bas smo u nekoj nezavidnoj situaciji.... sta li rade nasi uvazeni clanovi skipstine, nas predsjednik te skupstine.... nas upravni odbor i predsjednik tog istog odbora.... kako na to sve gleda nadzorni odbor i predsjednik tog tzv nadzornog odbora....
Država Željo
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 11:05 am

storm_raider je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:44 am
fanaticZeljin je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:41 am
south side je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:38 am


Hoce kao i do sad sto se oglasavao. Ocigledno je da imaju talove sa upravom vec odavno se suska da je mafija sa tribina usla u klub i jedan od razloga zasto se povukao Eldin
Cuo sam i ja te neke price kad je Eldin odustao sta je razlog i zbog koga je odustao , al hajde vise znaj kome vjerovati i sta je tacno
Zbog nas koji ne znamo, zbog koga je odustao?
Miske ga opstruirao to im je priča 😂
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 11:11 am

Sky1 je napisao/la:
sri jan 03, 2024 11:05 am
storm_raider je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:44 am
fanaticZeljin je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:41 am


Cuo sam i ja te neke price kad je Eldin odustao sta je razlog i zbog koga je odustao , al hajde vise znaj kome vjerovati i sta je tacno
Zbog nas koji ne znamo, zbog koga je odustao?
Miske ga opstruirao to im je priča 😂
Jeste, za sve je Miske kriv. Kriv im je jer je ziv.

Ne mislim na tebe fanatic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 11:15 am

Nemoj Sky mene u taj kos, ja sam uvijek bio za Misketa i bicu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 03, 2024 11:18 am

blueheart je napisao/la:
sri jan 03, 2024 10:53 am
ali tajming ovog kratkog spoja idealan za uskaracivanje podrske navijaca klubu kroz clanske... bas smo u nekoj nezavidnoj situaciji.... sta li rade nasi uvazeni clanovi skipstine, nas predsjednik te skupstine.... nas upravni odbor i predsjednik tog istog odbora.... kako na to sve gleda nadzorni odbor i predsjednik tog tzv nadzornog odbora....
Pusti ljude da malo odmore, heftu dvije...mjesec
Zaslužili su nakon teških i bespoštednih borbi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija