Moderator/ica: storm_raider

 
Norsborg
Postovi: 306
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 6:21 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet dec 21, 2023 6:11 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet dec 21, 2023 5:53 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
čet dec 21, 2023 5:18 pm
Brajlović , Hasukic, Sero.... Nema top pojacanja🤣🤣🤣
Onaj clanak o njima dvojici je cisto dizanje cijene...Husaricevi igraci i ono je njegov pokusaj trpanja igraca jer zna da nam gori a i konta evo arapa evo para...
Ne obracajte paznju na to.
Sjedio nam je Husara sa vrlim SD prije par dana, ne otpisuj tek tako.
Imamo mi ljude iz sjene koji nam rade transfere. Bice to dobro.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 6:44 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet dec 21, 2023 6:11 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet dec 21, 2023 5:53 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
čet dec 21, 2023 5:18 pm
Brajlović , Hasukic, Sero.... Nema top pojacanja🤣🤣🤣
Onaj clanak o njima dvojici je cisto dizanje cijene...Husaricevi igraci i ono je njegov pokusaj trpanja igraca jer zna da nam gori a i konta evo arapa evo para...
Ne obracajte paznju na to.
Sjedio nam je Husara sa vrlim SD prije par dana, ne otpisuj tek tako.
Mogu oni sjediti😉 ali od toga nista nema...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 7:03 pm

Načuo sam nešto od ljudi bliskih savezu i nadam se da su naši svjesni šta se sprema na proljeće.Srbi su poceli raditi na tome da Zvijezdu 09 ostave u ligi,tako da ako ne uradimo nesto crno nam se pise.Racunaju da Sloga, Zvijezda i novi koji udje je ako bude gorilo 27 bodova Borcu bez pola muke..
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 7:08 pm

super1 je napisao/la:
čet dec 21, 2023 7:03 pm
Načuo sam nešto od ljudi bliskih savezu i nadam se da su naši svjesni šta se sprema na proljeće.Srbi su poceli raditi na tome da Zvijezdu 09 ostave u ligi,tako da ako ne uradimo nesto crno nam se pise.Racunaju da Sloga, Zvijezda i novi koji udje je ako bude gorilo 27 bodova Borcu bez pola muke..
Rade naši uveliko za naredne izbore na proljece, skontalo se da bez toga nema ništa. Nama se crno piše zbog eventualnih loših odluka kljucnih osoba u sportskom dijelu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 7:10 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
čet dec 21, 2023 7:08 pm
super1 je napisao/la:
čet dec 21, 2023 7:03 pm
Načuo sam nešto od ljudi bliskih savezu i nadam se da su naši svjesni šta se sprema na proljeće.Srbi su poceli raditi na tome da Zvijezdu 09 ostave u ligi,tako da ako ne uradimo nesto crno nam se pise.Racunaju da Sloga, Zvijezda i novi koji udje je ako bude gorilo 27 bodova Borcu bez pola muke..
Rade naši uveliko za naredne izbore na proljece, skontalo se da bez toga nema ništa. Nama se crno piše zbog eventualnih loših odluka kljucnih osoba u sportskom dijelu.
Do izbora ko ziv ko mrtav....Istu sam stvar i ja cuo i nasi trebaju momentalno reagovati....
Kako ne znam.ni ja sam...Saopstenjima sigurno ne.Jer ovi sto naume to i ostvare jer ce imati sigurnno pomoc i bosnjackog korpusa
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 7:32 pm

Ako ćemo realno ta Zvijezda je i kvalitetnija od nas, a mi smo u Savezu 0, gore vlada SHB komponenta, uzmi da je B komponenta pitarska, tako da mi moramo zboti redovo dobro i početi raditi.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 8:49 pm

Sky1 je napisao/la:
čet dec 21, 2023 7:32 pm
Ako ćemo realno ta Zvijezda je i kvalitetnija od nas, a mi smo u Savezu 0, gore vlada SHB komponenta, uzmi da je B komponenta pitarska, tako da mi moramo zboti redovo dobro i početi raditi.
Daj ba kvalitetnija ??? Budimo ozbiljni
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ghamaz
Postovi: 51
Pridružen/a: uto okt 31, 2023 6:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 9:29 pm

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 9:52 pm

Zanimljiv dio...
slika
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 10:02 pm

Jel to sa kurcevog Sinanovog portala? Kako se dusmani aktiviraju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 10:07 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet dec 21, 2023 10:02 pm
Jel to sa kurcevog Sinanovog portala? Kako se dusmani aktiviraju.
Nije, nekakav sop portal
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 10:09 pm

ublehas je napisao/la:
čet dec 21, 2023 4:47 pm
kvalitet je napisao/la:
čet dec 21, 2023 3:25 pm
ublehas je napisao/la:
čet dec 21, 2023 2:39 pm
Evo šta kaže bivši trener Zrinjskog koji ima puno para više od nas.
"Jako teško je dovesti igrača u bh. nogomet, imao sam iskustvo posljednjeg prelaznog roka, igrači ne žele doći i to je gola istina. Zvao sam igrača koji je otišao u Slaven Belupo, to je komparacija. Zvao sam igrača u prvaka države koji igra desetak evropskih utakmica, a on ode u Slaven Belupo".

Ovo sam čisto stavio zbog raznih komentara što nismo doveli ovog ili onog...

Iskrano se nadam (vjerujem) da ćemo u ovom prelaznom roku dovesti bolje igrače nego ove koje imamo, ali da se ne lažemo neće biti lako. Maleni su npr. doveli ovu dvojicu ubleha gdje su za jednog platili fino obeštečenje za naše uslove, a drugom dali platu veću nego što ima naš komplet prvi tim, i oni su im vratili to sa jednom asistencijom i jednim golom u kupu...I onda se neko čudi kako smo mogli fuliti sa Rustemovićem ili Turanjaninom...
Daj mu veće pare i doći će, većina igrača, vrlo jednostavno. Da je Zrinjski ponudio duplo u odnosu na Belupo, pitao bih te gdje bi igrač igrao danas.

Što nas vraća na priču o parama i da nam treba investitor koji će omogućiti budžet od 10-ak miliona. Bez toga nikad nećemo biti konkurentni, bez obzira na Arape, posudbe eventualne i slično. Iako čak ni to nije garancija, ali jeste nužna pretpostavka. Sve druge priče su ubleharenje, a vrijeme će to i pokazati. Jedino ako nam nije cilj kao Velež ponositi se trećim mjestom na polusezoni i “nikad boljem rezultatu nakon završenog jesenjeg dijela sezone”.

Imate kone koje dovedu koga hoće haman, rijetko koga da nanišane, a da ne dođe. Sreća naša pa su toliko mutavi da ne znaju s parama, pa preplaćuju nekakve prevare od igrača.
E to, ponudi mu duplo vise para od Belupa nas je i dovelo u situaciju da sada maksimalno mozemo dovesti Turanjanina. Takvo razmišljanje nam je i napravilo dugovi od 10miliona. Pa mi smo Zecu duzni 200.000tinjak hiljada...liku koji je odigrao samo nekoliko tekmi. Zato sam gore i napisao da su ti isti pitari fali bruku para za neke ublehe...
Davati para vise nego sto mozes i razmisljati mozda ovo upali, a ako upali vrsti ce nam se višestruko, nas vodi u gasenje ili jako blizu toga. To nije moje misljenje, to je iskustvo u zadnjih 20ak godina.
Pa fazon je da možeš ponuditi duplo, a da ti to ne stvori nove dugove. To je cijela poenta postojanja investitora. Zato ga trebamo. Nisam ni rekao da u ovoj situaciji trebamo bilo šta nuditi u tom smislu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 21, 2023 10:10 pm

Sky1 je napisao/la:
čet dec 21, 2023 10:07 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet dec 21, 2023 10:02 pm
Jel to sa kurcevog Sinanovog portala? Kako se dusmani aktiviraju.
Nije, nekakav sop portal
Ma karinasi neki, ko ih jebe.
Ima li naznaka za kakva pojacanja :) mislim da bi najvece pojacanje bilo da Bekric podnese ostavku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 6:04 am

Meni je fascinantno kako ste spremni popljuvati sve zivo na osnovu placenih clanaka,a kada vam se izadje sa ozbiljnom informacijom koja jako bitna za opstanak kluba u prema kojoj nam rade uveliko o glavi,niko ni mukajet....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 7:50 am

Sta se desava,ima li ista novo?Jasko B je prije 2 dana isao na sastanak u klub,hoce li opet se ukljucit u rad kluba,ili je nesto drugo ne znam,zna li neko nesto vise?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 8:20 am

Nece.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 9:15 am

Dzezvar je napisao/la:
pet dec 22, 2023 6:04 am
Meni je fascinantno kako ste spremni popljuvati sve zivo na osnovu placenih clanaka,a kada vam se izadje sa ozbiljnom informacijom koja jako bitna za opstanak kluba u prema kojoj nam rade uveliko o glavi,niko ni mukajet....
Ovo ce nam biti najveća borba ,legli smo pitarima i Vicinim lešinarima ko kec na desetku. Moramo biti duplo bolji jer cemo ispasti garantujem. Na Grbavici se ne smije gubiti , mozda smo se prošlih godina borili da se ne ugasimo , ove se borimo da ne ispadnemo. Ostanemo li u zoni ispadanja jos par kola komotno smo federacija, pa eto vrijeme da se alarm upali. Nece nam trebati domaće spletke jer cemo imati vjerovatno haos u proljetnom dijelu. Bez jedinstva navijaca cemo bas biti lak plijen.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 9:30 am

Ljudi mi smo već ispali. Svako s dvije moždane ćelije vidi da smo najgora ekipa u ligi i da apsolutno nikakve vizije nit plana nema
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:06 am

Treba nam bolje skautiranje igrača iz druge lige, ne možemo od menadžera očekivati da će nam dati dobrog igrača, oni uvaljuju one koje ne mogu nigdje ponudit prvo.
Sad bi Husarić da nam uvali svoju dvojicu jer je Željo dobar za CV a trenutno je u krizi a oni se nisu bogzna kako snašli u premijer ligi.

Haračić je solidan doprinos dao prošle sezone s obzirom na to koliko košta i odakle je došao. Međutim one najbolje mlade igrače iz druge lige pokupi Zrinjski, Gošk, Posušje, Tuzla prije nas i to moramo promijeniti jer je to najjeftiniji put za dovest dobrog igrača. Kad imaš dobar skauting možeš uočit mladog igrača prije ovih ostalih lešinara. Trenutno nemamo nikakav ili improvizaciju skautinga...
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 22, 2023 11:10 am

Sta ste se uspanicili kao kakve zene, losi smo pravo ali necemo ispasti u to sam siguran. Zeljo je institucija i nemojmo se spustati na nivo da se usporedjujemo sa nekakvom Zvijezdom 09, pa makar igrali sa poluretardima u ekipi...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija