Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 1:38 am

Sheldon je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:31 am
kvalitet je napisao/la:
sub dec 16, 2023 10:46 pm
struja je napisao/la:
sub dec 16, 2023 10:42 pm


Koliko bi trebala platiti ona tvoja kanalizacija što ti je na avataru bila
Vratiti do zadnjeg feninga sve što je nezakonito uzeo, uz zatezne kamate, i ležati malo u Zenici kad i ako Tužilaštvo KS napokon podigne optužnicu, pa kasnije pred Sudom dokaže da je kriv. Što pitaš kad znaš?
A sta ako ne dokaze?
Pa ne znam evo reci mi ti? Valjda smo složni u tome da mu više nećemo dati priliku da uđe u klub, da nas je, iako jeste najtrofejniji trener, u posljednjem mandatu ukanalio i haman ugasio, iznevjerio hiljade i hiljade navijača, uključujući i mene, ali šta drugo onda možemo? Predali krivičnu, valjda i neke dokaze, sad čekamo institucije da urade svoj posao. Jedino mi je čudno da se u medijima do sada pojavljivalo samo ime Amara Osima, a ne i svi drugi koji su zajedno s njim uradili sve što su uradili, neko je potpisao, neko je isplatio, neko je sve to omogućio…
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
mismoZeljo
Postovi: 26
Pridružen/a: ned nov 05, 2023 11:38 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 1:42 am

A zna li se za koji se period Amar optužuje, koji mandat je u pitanju? 1, 2 ili 3 ?
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 1:47 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:38 am
Sheldon je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:31 am
kvalitet je napisao/la:
sub dec 16, 2023 10:46 pm


Vratiti do zadnjeg feninga sve što je nezakonito uzeo, uz zatezne kamate, i ležati malo u Zenici kad i ako Tužilaštvo KS napokon podigne optužnicu, pa kasnije pred Sudom dokaže da je kriv. Što pitaš kad znaš?
A sta ako ne dokaze?
Pa ne znam evo reci mi ti? Valjda smo složni u tome da mu više nećemo dati priliku da uđe u klub, da nas je, iako jeste najtrofejniji trener, u posljednjem mandatu ukanalio i haman ugasio, iznevjerio hiljade i hiljade navijača, uključujući i mene, ali šta drugo onda možemo? Predali krivičnu, valjda i neke dokaze, sad čekamo institucije da urade svoj posao. Jedino mi je čudno da se u medijima do sada pojavljivalo samo ime Amara Osima, a ne i svi drugi koji su zajedno s njim uradili sve što su uradili, neko je potpisao, neko je isplatio, neko je sve to omogućio…
Ne znam sta cu da uradim. Optuzivao sam covjeka, a nisam bio u pravu. Meni na obraz.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 1:55 am

Sheldon je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:47 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:38 am
Sheldon je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:31 am


A sta ako ne dokaze?
Pa ne znam evo reci mi ti? Valjda smo složni u tome da mu više nećemo dati priliku da uđe u klub, da nas je, iako jeste najtrofejniji trener, u posljednjem mandatu ukanalio i haman ugasio, iznevjerio hiljade i hiljade navijača, uključujući i mene, ali šta drugo onda možemo? Predali krivičnu, valjda i neke dokaze, sad čekamo institucije da urade svoj posao. Jedino mi je čudno da se u medijima do sada pojavljivalo samo ime Amara Osima, a ne i svi drugi koji su zajedno s njim uradili sve što su uradili, neko je potpisao, neko je isplatio, neko je sve to omogućio…
Ne znam sta cu da uradim. Optuzivao sam covjeka, a nisam bio u pravu. Meni na obraz.
Posrao ti se kamatar na obraz, i tvoj i njegov obraz su isti, govnari,lešinari i botovi brkate spodobe mrš sa foruma i od kluba!

Došli ste ovdje moralisati o liku i djelu, krivici čovjeka koji nas je 2018 počeo svlačiti u blato u kojem se danas nalazimo. Kakve ste Vi spodobe, čuj ga "optuživao sam čovjeka (Amara Osima) a nisam bio u pravu."

Vi kao ne znate ko je potpisivao, ko je doveo na funkcije te ljude koji potpisuju ono što je taj naredio, taj isti koji ih je i doveo sa sobom u klub?! I sve ovo planski radite, samo su gori od vas ovi što vas puštaju da orgijate o moralu i časti kamatara kluba Amara Osima.

Botine nekarakterne, dokle više!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 1:56 am

Bit je i ko ce dovoditi igrace.

Bekric ne zna dovesti igraca, ne zna zadrzati. Dokazao je ovu polusezonu da veze sa zivotom nema. Svaka marka data Rustemovicu je kradja kluba jer covjek laze da je fudbaler, kao i Turanjanin, Alison i ostali pusikurci.

Iz ove garniture doslovno treba ostaviti Muftica, Ovcinu, Sabica, Al Jabera, Selimovica, Boljevica, Krpica. Eventualno Dzenu Haracica da udje s klupe. Ostale poslati u 5 picki materina, sve redom, ukljucujuci i rumenog pateticara.

Mi smo jedan obicni jad ako u ovoj kozojeb ligi strahujemo hocemo li opstati. Klub iz glavnog grada sa najvecom navijackom bazom u drzavi. Ali kakvi su likovi prosli kroz klub na svim upravnim pozicijama, ko je sve bio vd ovaj vd onaj, imamo srece da smo i deseti.

Ali sve je krenulo od "dana pobjede", kad se šampanjac rokao. A nisu oni bas dosli nepozvani. Svakakvih nas ima.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 2:01 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:55 am
Sheldon je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:47 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:38 am


Pa ne znam evo reci mi ti? Valjda smo složni u tome da mu više nećemo dati priliku da uđe u klub, da nas je, iako jeste najtrofejniji trener, u posljednjem mandatu ukanalio i haman ugasio, iznevjerio hiljade i hiljade navijača, uključujući i mene, ali šta drugo onda možemo? Predali krivičnu, valjda i neke dokaze, sad čekamo institucije da urade svoj posao. Jedino mi je čudno da se u medijima do sada pojavljivalo samo ime Amara Osima, a ne i svi drugi koji su zajedno s njim uradili sve što su uradili, neko je potpisao, neko je isplatio, neko je sve to omogućio…
Ne znam sta cu da uradim. Optuzivao sam covjeka, a nisam bio u pravu. Meni na obraz.
Posrao ti se kamatar na obraz, i tvoj i njegov obraz su isti, govnari,lešinari i botovi brkate spodobe mrš sa foruma i od kluba!

Došli ste ovdje moralisati o liku i djelu, krivici čovjeka koji nas je 2018 počeo svlačiti u blato u kojem se danas nalazimo. Kakve ste Vi spodobe, čuj ga "optuživao sam čovjeka (Amara Osima) a nisam bio u pravu."

Vi kao ne znate ko je potpisivao, ko je doveo na funkcije te ljude koji potpisuju ono što je taj naredio, taj isti koji ih je i doveo sa sobom u klub?! I sve ovo planski radite, samo su gori od vas ovi što vas puštaju da orgijate o moralu i časti kamatara kluba Amara Osima.

Botine nekarakterne, dokle više!
Smiri se.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 2:01 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:55 am
Sheldon je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:47 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:38 am


Pa ne znam evo reci mi ti? Valjda smo složni u tome da mu više nećemo dati priliku da uđe u klub, da nas je, iako jeste najtrofejniji trener, u posljednjem mandatu ukanalio i haman ugasio, iznevjerio hiljade i hiljade navijača, uključujući i mene, ali šta drugo onda možemo? Predali krivičnu, valjda i neke dokaze, sad čekamo institucije da urade svoj posao. Jedino mi je čudno da se u medijima do sada pojavljivalo samo ime Amara Osima, a ne i svi drugi koji su zajedno s njim uradili sve što su uradili, neko je potpisao, neko je isplatio, neko je sve to omogućio…
Ne znam sta cu da uradim. Optuzivao sam covjeka, a nisam bio u pravu. Meni na obraz.
Posrao ti se kamatar na obraz, i tvoj i njegov obraz su isti, govnari,lešinari i botovi brkate spodobe mrš sa foruma i od kluba!

Došli ste ovdje moralisati o liku i djelu, krivici čovjeka koji nas je 2018 počeo svlačiti u blato u kojem se danas nalazimo. Kakve ste Vi spodobe, čuj ga "optuživao sam čovjeka (Amara Osima) a nisam bio u pravu."

Vi kao ne znate ko je potpisivao, ko je doveo na funkcije te ljude koji potpisuju ono što je taj naredio, taj isti koji ih je i doveo sa sobom u klub?! I sve ovo planski radite, samo su gori od vas ovi što vas puštaju da orgijate o moralu i časti kamatara kluba Amara Osima.

Botine nekarakterne, dokle više!
Sve se zna, tačno se zna ko je bio tad u klubu, uopće nije riječ o tome, ali u saopćenjima Tužilaštva KS se spominjalo samo ime Amara Osima, evo opet sam provjerio, što je nelogično, zar ne? Ovo pišem jer me strah da Tužilaštvo i ovaj predmet ne usere, kao desetine drugih. Samim tim što nema još optužnice ili druge odluke, stvari su sumnjivije… A valjda želimo da odgovaraju SVI koji su nas doveli tamo gdje jesu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ubaceni element
Postovi: 679
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 2:22 am

Prijedlog: Stavite anketu da se glasa za igrace koje bi zadrzali, da se glasa za max 5 igraca svako.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 2:30 am

ubaceni element je napisao/la:
ned dec 17, 2023 2:22 am
Prijedlog: Stavite anketu da se glasa za igrace koje bi zadrzali, da se glasa za max 5 igraca svako.
Iako postoje igraci koji su pokazali nesto u najdrazem nam dresu, ja bih volio da svi napuste klub na zimu. Znam da je to nerealno i da se nece desiti, ali svako ime koje trenutno nastupa za Zelju ce mene zauvijek podsjecati na ovaj horor od polusezone. Coca, Krpa, Bolja, Jaber, Selim.
 
svabo
Postovi: 113
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 6:37 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:24 am
TheBlue je napisao/la:
sub dec 16, 2023 11:55 pm
svabo je napisao/la:
sub dec 16, 2023 11:42 pm


Ako ćemo ići tvojom logikom, onda možemo reći da i nas isto tako Zrinjski podcijeni pa slučajno povedemo u Mostaru, pa se onda oni malo uozbilje i preokrenu za 15 minuta.

A ako ćemo biti malo realni, onda ćemo priznati da je Zrinjski odskočio od ovog mulja u kojem i mi plivamo, i da nije nikakva slučajnost što igraju ravnopravno s ozbiljnim evropskim klubovima, nego plod sistema koji godinama grade.

Ali jbg teško je to nama priznati i prevaliti preko jezika, pa je lakše ovako pljunuti nego pohvaliti ovo što ljudi rade.
Jesi li ti procitao moj post do kraja?

Jel ti vidis "i kao takav zrinjski je za nas institucija..."

Wtf???
Mislim da je više mislio na tvoje potcjenjivanje uspjeha Zrinjskog, sistema kojeg već godinama grade i tvrdnje da su sreća i neke druge nefudbalske okolnosti zaslužne za to što se Zrinjski ravnopravno nosio s puno ozbiljnijim klubovima.
Tako je.
 
svabo
Postovi: 113
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 6:53 am

TheBlue je napisao/la:
sub dec 16, 2023 11:55 pm
svabo je napisao/la:
sub dec 16, 2023 11:42 pm
TheBlue je napisao/la:
sub dec 16, 2023 10:48 pm
Haj molim te nemoj...
Evo buduci prvak ispao od ribara...
Kone (kofol sila) ispale od Torpeda na kosevu...

Zrinjskom se poklopio zrijeb zivotom i odu u grupe... kako bolan ravnopravno??? I ovih par bodova su dobili na srecu mrtvu i to sto su ih ekipe podcjenile... prosle sedmice gledam City - Vila... razbila ih Vila na komade... prvaka evrope razbila na komade i ti meni kazes ravropravni sa njima... ljudi se zajebavaju i sa igracima i sa pristupom... sprdancija teska... i kao takav zrinjski je za nas institucija...

Sta vam je ljudi ba... realnosti malo...
Ako ćemo ići tvojom logikom, onda možemo reći da i nas isto tako Zrinjski podcijeni pa slučajno povedemo u Mostaru, pa se onda oni malo uozbilje i preokrenu za 15 minuta.

A ako ćemo biti malo realni, onda ćemo priznati da je Zrinjski odskočio od ovog mulja u kojem i mi plivamo, i da nije nikakva slučajnost što igraju ravnopravno s ozbiljnim evropskim klubovima, nego plod sistema koji godinama grade.

Ali jbg teško je to nama priznati i prevaliti preko jezika, pa je lakše ovako pljunuti nego pohvaliti ovo što ljudi rade.
Jesi li ti procitao moj post do kraja?

Jel ti vidis "i kao takav zrinjski je za nas institucija..."

Wtf???
Prvo si se bez razloga nasrao po Zrinjskom i njegovoj prezentaciji našeg fudbala u Evropi, a onda si se svojom izjavom fino popišao po našem klubu starom 102 godine. Zrinjski nikad neće za nas biti institucija kako kažeš, ali zadnjih 7-8 godina imaju jako sposobne ljude koji ih vode pa su napravili uređen klub u kojem se zna ko šta radi, i mi i svi ostali iz ove lige im trebamo skinuti kapu na tome.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 7:59 am

igla je napisao/la:
ned dec 17, 2023 1:56 am
Bit je i ko ce dovoditi igrace.

Bekric ne zna dovesti igraca, ne zna zadrzati. Dokazao je ovu polusezonu da veze sa zivotom nema. Svaka marka data Rustemovicu je kradja kluba jer covjek laze da je fudbaler, kao i Turanjanin, Alison i ostali pusikurci.

Iz ove garniture doslovno treba ostaviti Muftica, Ovcinu, Sabica, Al Jabera, Selimovica, Boljevica, Krpica. Eventualno Dzenu Haracica da udje s klupe. Ostale poslati u 5 picki materina, sve redom, ukljucujuci i rumenog pateticara.

Mi smo jedan obicni jad ako u ovoj kozojeb ligi strahujemo hocemo li opstati. Klub iz glavnog grada sa najvecom navijackom bazom u drzavi. Ali kakvi su likovi prosli kroz klub na svim upravnim pozicijama, ko je sve bio vd ovaj vd onaj, imamo srece da smo i deseti.

Ali sve je krenulo od "dana pobjede", kad se šampanjac rokao. A nisu oni bas dosli nepozvani. Svakakvih nas ima.
Krpic se trudi,gine ali realno samo protiv goska nas je kostao 6 bodova.......
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 8:00 am

ubaceni element je napisao/la:
ned dec 17, 2023 2:22 am
Prijedlog: Stavite anketu da se glasa za igrace koje bi zadrzali, da se glasa za max 5 igraca svako.
I ko da glasa?mi koji ne znamo ni na igrici sastavit ekipu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 8:02 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub dec 16, 2023 11:35 pm
Valja izdrzati sada ovu pauzu sa stalnim najavama F5 :baklja: boom
Bez mene.....sto sam bacao bombe bacao
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 8:14 am

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
GegenPress
Postovi: 120
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 8:52 am

Iskreno ni ja se ne bi trudio da znam da ću za 10-15 dana dobit nogu, pa nek gori koliko hoće.

Mekiću ko je rekao da može igrat u Zrinjskom za VEĆE pare taj se drogira.
1921
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 9:16 am

GegenPress je napisao/la:
ned dec 17, 2023 8:52 am
Iskreno ni ja se ne bi trudio da znam da ću za 10-15 dana dobit nogu, pa nek gori koliko hoće.

Mekiću ko je rekao da može igrat u Zrinjskom za VEĆE pare taj se drogira.
Nista licno drug, ali to pokazuje karakter i odgovornost.
Klub te placa, navijaci te prate gdje god odes, na kraju krajeva fudbaler si valjda zelis da pokazes sebi i drugima da nisi toliko los i da pokusas ne biti odgovoran za ovaj krah rezultata. To i fali ovim momcima,karakter, odgovornost, zelja za uspjehom.
Ko je god zadovoljan sto je u Zelji i ne gleda da se sto prije proda a ima 20-23 godine taj nikad nije ni trebao doci u Zelju.

Zato igrace treba birati pored fudbalske sposobnosti i po karakternim osobinama, a sve se to da provjeriti.

Ja sam prije par dana pisao za jednog momka za kojeg sam ubjedjen ako dobije priliku da ce pokazati sve ono sto Zeljo nema u ovom trenutku. Ako ne pokaze ovdje pokazat ce kod konkurencije.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
ubaceni element
Postovi: 679
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 9:17 am

gavran je napisao/la:
ned dec 17, 2023 8:00 am
ubaceni element je napisao/la:
ned dec 17, 2023 2:22 am
Prijedlog: Stavite anketu da se glasa za igrace koje bi zadrzali, da se glasa za max 5 igraca svako.
I ko da glasa?mi koji ne znamo ni na igrici sastavit ekipu
Upravo zbog toga i pisem, jer cesto vidim raja navodi koga vi zadrzali, i vecina navodi razlicite igraace sa izuzetkom 1-2 koje bi svi ostavili (Vahid, Boljevic).
 
Avatar
Minotaur
Postovi: 51
Pridružen/a: sri nov 08, 2023 2:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 9:23 am

Vidim piše se opet o Amaru i neki (ne ovdje) ga ponovo prizivaju, da dam jedan malo drugačiji osvrt na njega.

Ako Amaramo gledamo u potpunosti sa ove profesionalne strane i zanemarimo sve njegove aferime u klubu, mogli bismo vidjeti da je totalno prevaziđen. Sve što on zna je okupiti malo svojih havera, oni tu odrade par pojačanja, naprave atmosferu oko kluba i to je to. Sasvim dovoljno za osvojiti ligu, ali 2009. godine kada si imao timove tipa Leotar koji zaboravi svoje dresove ili pogrešne ponesu, pa im daš svoje ili kada svaka ekipa igra sa svojim loptama (jedni imaju nike, drugi adidas itd). Tada klubovi nisu imali ama baš nikakvih uslova za rad, te je vrlo malo trebalo da se izdigneš. Mislio je da će tako moći i 2018., pa je na kraju doživio totalni fijasko. Obećavao nam football, pa nam ostavio Blazevica, Miletica i Zeca od 15000 KM sa 5 odigranih utakmica u klubu. On je i što se tiče taktike prevaziđen, nikakve ozbiljne analize protivnika nema. Pričali su mi ljudi da su mu znali dati snimke protivnika koji nas očekuju, on sjedne i kaže i šta ću sa ovim sada, jer se taj Amar sjeća 2009. gdje on okrene par brojeva i pita Bgt kakva im je ona 9ka, na šta da obratim pažnju itd itd.

Vidjeli smo njegovo znanje i u Veležu, Jusufbegović je sa puno lošijim timom, imao puno bolji rezultat. Mislim da je taj Velež pod njim bio daleko najlošiji u posljednih nekoliko godina.

Jednostavno, čovjeka je pojelo vrijeme, a za ove druge stvari imaju ljudi koji to puno bolje znaju od mene i o tome je napisano kilometara i kilometara postova.
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 17, 2023 10:12 am

Minotaur je napisao/la:
ned dec 17, 2023 9:23 am
Vidim piše se opet o Amaru i neki (ne ovdje) ga ponovo prizivaju, da dam jedan malo drugačiji osvrt na njega.

Ako Amaramo gledamo u potpunosti sa ove profesionalne strane i zanemarimo sve njegove aferime u klubu, mogli bismo vidjeti da je totalno prevaziđen. Sve što on zna je okupiti malo svojih havera, oni tu odrade par pojačanja, naprave atmosferu oko kluba i to je to. Sasvim dovoljno za osvojiti ligu, ali 2009. godine kada si imao timove tipa Leotar koji zaboravi svoje dresove ili pogrešne ponesu, pa im daš svoje ili kada svaka ekipa igra sa svojim loptama (jedni imaju nike, drugi adidas itd). Tada klubovi nisu imali ama baš nikakvih uslova za rad, te je vrlo malo trebalo da se izdigneš. Mislio je da će tako moći i 2018., pa je na kraju doživio totalni fijasko. Obećavao nam football, pa nam ostavio Blazevica, Miletica i Zeca od 15000 KM sa 5 odigranih utakmica u klubu. On je i što se tiče taktike prevaziđen, nikakve ozbiljne analize protivnika nema. Pričali su mi ljudi da su mu znali dati snimke protivnika koji nas očekuju, on sjedne i kaže i šta ću sa ovim sada, jer se taj Amar sjeća 2009. gdje on okrene par brojeva i pita Bgt kakva im je ona 9ka, na šta da obratim pažnju itd itd.

Vidjeli smo njegovo znanje i u Veležu, Jusufbegović je sa puno lošijim timom, imao puno bolji rezultat. Mislim da je taj Velež pod njim bio daleko najlošiji u posljednih nekoliko godina.

Jednostavno, čovjeka je pojelo vrijeme, a za ove druge stvari imaju ljudi koji to puno bolje znaju od mene i o tome je napisano kilometara i kilometara postova.
U sridu

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 183 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija