Moderator/ica: storm_raider

 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 9:58 am

Kad vidim stanje u drustvu i domaće profesionalce od novinara do sportskih radnika samo postajem ubjeđeni da klub treba dati stranim ljudima. Bolje da se Jozak i Mamic pitaju sto se tice fudbala nego bilo koji nas domaci koji ce nas iz "ljubavi" s***at. Ovi ako dovedu 3 svoja igraca bilo koja mi cemo igrati bar 30% bolje. Ako cemo realno gledati Klafuric (Mamicev ili Jozakov covjek ) bolje radi posao nego Mirvic i kompanija sa silnim parama , dakle ne znaju i ne znamo . Nije stvar para nego znanja. I opet kazem nek rade ovi sta hoce u sportskom segmentu pa makar i ispali, bolje i to nego da mi je svrha postojanja 2 kola Intertoto kupa i gledanje Vicine sudijske prcije.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:20 am

Glas Razuma je napisao/la:
sub dec 09, 2023 8:56 am

Zna li neko koliko cesto je gospodin Amar Kamatar ove godine posmatrao Zeljeznicar sa zapadne tribine?
I mi hoćemo da pričamo o nekom napretku?
Ne volim prodavanja muda pod bubrege.
Što reče Larson, dok god ima i jedan u klubu za koga je Amar vrh svega, za koga je Amar=Željo, samo jedemo govna da se baš bezobrazno izrazim.
Bruku ljudi je prošlo kroz klub, uradilo se i dobrog ali sve je to "povuci potegni" dok se glavni kancer(i) ne odstrane. Sve je to krpljenje i popravljanje kuće kojoj je kad tad neminovna potpuna rekonstrukcija.
Isto sad da, opet vrlo debilan primjer ali recimo da ti sad nekog osuđenog ratnog zločinca koji je odležao kaznu, viđaš u prostorijama gradske uprave a očekuješ da u tom gradu gdje žive te žrtve istog, poštuju se prava i živi po "europskim" principima. De ba
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sub dec 09, 2023 10:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:23 am

cikazubo je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:42 am
Svaki javni nastup kluba je bruka, od tehnike, organizacije, uposlenih itd..

Zar je tesko napravit real time prevodjenje, to je svaka firmica u stanju organizovat za neke konferencije a ne najveci klub u drzavi, kupite covjeku headset i nek mu se sve uporedo prevodi, onda ova cura, moram je tako oslovit jer prevodioc nije, molim vas ako citate nadjite bar profesionalnog prevodica, mora li uvijek bit na presovima, guranje mikrofona, neartikulisani ljudi iz kluba, sad ovo prevodjenje, svaki put se ofiramo.
Znaš kad ćemo mi naprijed ?
Kad se sjedne dan, dva...pet i kaže hajde da vidimo sve gdje griješim i šta možemo popraviti. I odmah da se zasuču rukavi i krene u rad, makar lupam ne radi jedna sijalica daj odmah da je zamijenimo da ne čekamo Dinu da on to odradi, može bilo ko.
Ali jok, sve nam je u fazonu "neka nije to sad hitno, može čekati"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:27 am

Ono što je nama Amar Osim, to su Dinamu Mamići, samo što kod njih postoji država, pa su osuđeni za svoje marifetluke. Takve ljude ne želim u Želji i ne razumijem te bosanske mokre snove prema Mamićima. Kriminalci. Presuđeni.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:31 am

Valter je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:56 am
svraka je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:45 am
Radni dan, temperatura u minusu, porazi, lose stanje na tabeli… Nije sprijecilo los odaziv na stadion, a pogotovo na jug. To mi je drago i na to sam ponosan. Od pickica na terenu svakako niko nije nista ocekivao. Mi cemo uvijek biti tu i postavljati standarde iz ljubavi, a ovi se nece najesti hljeba od fudbala, bolje da su skolu ucili :)

Volim te Zeljo! Yebo tabelu, svi u Gabelu!
Što jezik neće krivo,
Edit :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:41 am

Valter je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:56 am
svraka je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:45 am
Radni dan, temperatura u minusu, porazi, lose stanje na tabeli… Nije sprijecilo los odaziv na stadion, a pogotovo na jug. To mi je drago i na to sam ponosan. Od pickica na terenu svakako niko nije nista ocekivao. Mi cemo uvijek biti tu i postavljati standarde iz ljubavi, a ovi se nece najesti hljeba od fudbala, bolje da su skolu ucili :)

Volim te Zeljo! Yebo tabelu, svi u Gabelu!
Što jezik neće krivo,
Kako li si ti prezivio sinoc da mi je znat
Grande Miske 💪
 
drenko
Postovi: 58
Pridružen/a: pon jul 10, 2023 1:26 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:54 am

ubaceni element je napisao/la:
sub dec 09, 2023 3:22 am
Pa realno i cura koja je prevodi je nula bodova, treba naci nekoga ko bolje poznaje terminologiju i kontekst. Jos je trener mora ispravljati za minute i sekunde i covjek govori “unbelievable” dok ona prevodi.
kcerka bivseg nam predsjednika skupstine, kada se zaposlila nije ni zavrsila fax a radila je kao pravnica pa papirologiju ovjeravala maja bivsa nam pravnica, o zvakanju zvake na pressu, tipkanja po telefonu i neprofesionalizmu malo je reci, ali sve nam je takvo jer idu logikom sto da placaju nekoga kada moze neko od njih pa na kraju to izgleda tako
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 10:59 am

Ima li neko negdje snimak tekme slučajno?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 11:26 am

Je li krenulo premješanje fan shopa, biletarnica... mi kad kažemo ovdje da bi trebalo Upravu pojačati sa ljudima iz realnog sektora, neki kažu, vi mislite da će oni davati svoje pare i td. Ne treba davati svoje pare ali će donijeti potrebne radne navike, konekcije i profesionalizam. Da napomenem, prave iz realnog sektora, ne ove što ganjaju tendere.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 11:53 am

kvalitet je napisao/la:Ono što je nama Amar Osim, to su Dinamu Mamići, samo što kod njih postoji država, pa su osuđeni za svoje marifetluke. Takve ljude ne želim u Želji i ne razumijem te bosanske mokre snove prema Mamićima. Kriminalci. Presuđeni.
Ima tu jedna mala razlika. Mamici namaknu 100 miliona eura da bi od tih para ukrali 20-30 miliona. Napravili su klub koji je ubjedljivo najbolji klub u regionu, proizveli hrpu vrhunskih igraca. Direktno zasluzni za desetine vrhunskih transfera od kojih je Dinamo uzeo ogromne pare. Amar je donio nekoliko titula od kojih je Zeljo imao samo stetu. Nakon svake titule je ostala pustos. Nijednog igraca Amar nije napravio a upropastio je nekoliko transfera i time direktno izbio novac klubu.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 12:02 pm

santakuruz je napisao/la:
sub dec 09, 2023 11:53 am
kvalitet je napisao/la:Ono što je nama Amar Osim, to su Dinamu Mamići, samo što kod njih postoji država, pa su osuđeni za svoje marifetluke. Takve ljude ne želim u Želji i ne razumijem te bosanske mokre snove prema Mamićima. Kriminalci. Presuđeni.
Ima tu jedna mala razlika. Mamici namaknu 100 miliona eura da bi od tih para ukrali 20-30 miliona. Napravili su klub koji je ubjedljivo najbolji klub u regionu, proizveli hrpu vrhunskih igraca. Direktno zasluzni za desetine vrhunskih transfera od kojih je Dinamo uzeo ogromne pare. Amar je donio nekoliko titula od kojih je Zeljo imao samo stetu. Nakon svake titule je ostala pustos. Nijednog igraca Amar nije napravio a upropastio je nekoliko transfera i time direktno izbio novac klubu.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Da su bolji biznismeni - jesu. Da su sposobniji prepoznati kvalitet igrača i prodati ga na vrijeme - jesu. Ali, da svi imaju kriminalne umove - imaju. Šta će nam to?

A kad smo kod Dinama, nedavno su naši bili gore. Ovdje neki najaviše da će igrači Dinama dolaziti kod nas na posudbu. Eno, najavljuju da će njihov kapiten juniora na posudbu - ali u Velež.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Minotaur
Postovi: 54
Pridružen/a: sri nov 08, 2023 2:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 12:03 pm

SamoNapad je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:58 am
Kad vidim stanje u drustvu i domaće profesionalce od novinara do sportskih radnika samo postajem ubjeđeni da klub treba dati stranim ljudima. Bolje da se Jozak i Mamic pitaju sto se tice fudbala nego bilo koji nas domaci koji ce nas iz "ljubavi" s***at. Ovi ako dovedu 3 svoja igraca bilo koja mi cemo igrati bar 30% bolje. Ako cemo realno gledati Klafuric (Mamicev ili Jozakov covjek ) bolje radi posao nego Mirvic i kompanija sa silnim parama , dakle ne znaju i ne znamo . Nije stvar para nego znanja. I opet kazem nek rade ovi sta hoce u sportskom segmentu pa makar i ispali, bolje i to nego da mi je svrha postojanja 2 kola Intertoto kupa i gledanje Vicine sudijske prcije.
Sve ovo potpisujem, još kada gledam koliki je šovinizam prisutan u našem društvu i to ne govorim samo u trokutu Srbi, Bošnjaci, Hrvati, nego općenito. Najbolji primjer je ismijavanje Saudijske Arabije i njihovog fudbala. Ti kao zemlja sa ukupno 270 minuta na velikim natjecanjima imaš pravo da se ismijavaš Arabiji koja je na zadnjem mundijalu jedina pobijedila svjetskog prvaka, a sada organizira svjetsko prvenstvo i dovodi najbolje igrače. Do jučer smo ismijavali Kazahstan, Azerbejdžan, pa na kraju krajeva i Maribor jer se sjećamo nekih starih vremena kada je isti bio kanta za nabijanje. Previše smo kao društvo zatvoreni, svojeglavi i često sami sebe precjenjujemo. Mislim da je Željo avangarda u ovome društvu i treba da razbija mnoge stereotipe koji nas koče. Samo kada se sjetim naših desetogodišnjih ulaznica i istoka, da smo slušali raznorazne stručnjake sa govnogovno i zaljubljenike u lik i dijelo znate već koga, još bismo antenu na sjeveroistoku imali, nisam siguran da li bi i LED semafora bilo, a kamoli šta više.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 12:09 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sub dec 09, 2023 10:41 am
Valter je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:56 am
svraka je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:45 am
Radni dan, temperatura u minusu, porazi, lose stanje na tabeli… Nije sprijecilo los odaziv na stadion, a pogotovo na jug. To mi je drago i na to sam ponosan. Od pickica na terenu svakako niko nije nista ocekivao. Mi cemo uvijek biti tu i postavljati standarde iz ljubavi, a ovi se nece najesti hljeba od fudbala, bolje da su skolu ucili :)

Volim te Zeljo! Yebo tabelu, svi u Gabelu!
Što jezik neće krivo,
Kako li si ti prezivio sinoc da mi je znat
Vico konta ja ove dvojice levata, al nismo jedini.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 12:12 pm

Valter je napisao/la:
sub dec 09, 2023 12:09 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
sub dec 09, 2023 10:41 am
Valter je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:56 am


Što jezik neće krivo,
Kako li si ti prezivio sinoc da mi je znat
Vico konta ja ove dvojice levata, al nismo jedini.
Zažmiri drugi put, da te ne pokosi u godinama si...
Grande Miske 💪
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 12:22 pm

Šta je bilo, bilo je. Pred nama je Gošk, jako bitna utakmica, Cilj ostati neporažen. Kvalitet da se mi nešto jako pitamo na toj utakmici nemamo zato napokon prepustiti igru njima I pokušati šta u tranziciji. U gostujućim utakmicama protiv na papiru slabijih protivnika mi smo kao nešto pokušali igrati a onda nam ljudi poslije naših mnogobrojnih grešaka lako dolaze do gola. Sve I jedna ekipa u ligi je skontala kako igrati protiv nas. Samo čekaju naše greške I trpaju nas bez da se nešto posebno potrude. Utakmica sa pitarima na Koševu čist primjer. Ovdje neki nasjeli kako je Nermin kontrolisao utakmicu a Rožman ga izradi ko malo dijete. Ljudi nam utrpaše tri komada a da se nisu ni oznojili.

Zadnja linija bekovi Ovčina (lijevo jer nažalost boljeg nemamo), Kosorić, Drina (zbog je.benog U-21 pravila), Galić, ispred Mekić, Cocalić, Selimović, Jabar I naprijed Amoah (I ja ga rado ne bih al mora još ovu utakmicu) I ako bude mogao Krpić. Jedino možda Drinu malo naprijed a Cocu pozadi jer valjda tako Drina može manje ukakiti. Posebno skrenuti pažnju Ovčini, Galiću i naročito Selimoviću na startove jer sudija će gledati kako da nam da crveni do 20 minute utakmice. Igrati na bod pa šta bude.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
neroazzuro
Postovi: 1919
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 1:33 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sub dec 09, 2023 10:41 am
Valter je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:56 am
svraka je napisao/la:
sub dec 09, 2023 9:45 am
Radni dan, temperatura u minusu, porazi, lose stanje na tabeli… Nije sprijecilo los odaziv na stadion, a pogotovo na jug. To mi je drago i na to sam ponosan. Od pickica na terenu svakako niko nije nista ocekivao. Mi cemo uvijek biti tu i postavljati standarde iz ljubavi, a ovi se nece najesti hljeba od fudbala, bolje da su skolu ucili :)

Volim te Zeljo! Yebo tabelu, svi u Gabelu!
Što jezik neće krivo,
Kako li si ti prezivio sinoc da mi je znat
Bubuljičar.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 1:37 pm

Svaka čast Manijacima, ali ja bih prije svega rekao tu svima nama koji nismo na Jugu već i na ostalim tribinama. Jer koliko smo govana proteklih godina pojeli, šta smo sve istrpili i opet ostali u dobrom broju tu, nisu nas mogli otjerati ni rezultati ni lopovi. I ostali najjača struja koja gura našeg Želju prema naprijed, nekad kontam da je to i jedina slamka spasa da se klub ne strovali u provaliju.
Opet, na žalost nekad mi se čini kako se trenutno i previše "slavi" i odrađuje samo navijačka dužnost, dok iznad kluba stoji veliki upitnik.
Sve sam više pesimista i sve više kontam da sporo i slabo svi mi navijači reagujemo zaokupljeni raznoraznim sitnim problemima i dokazivanjima "čiji je veći" a da nam ispod radara prolaze neke mnogo bitne stvari.
Previše je svega nečega u domenu "tajne" i vjerovanja u pozitivan ishod kad smo se milion puta opekli na slične stvari.
Na hajde, ja se iskreno nadam da je ovo ono pravo, ali...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sub dec 09, 2023 1:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 1:49 pm

drenko je napisao/la:
sub dec 09, 2023 10:54 am
ubaceni element je napisao/la:
sub dec 09, 2023 3:22 am
Pa realno i cura koja je prevodi je nula bodova, treba naci nekoga ko bolje poznaje terminologiju i kontekst. Jos je trener mora ispravljati za minute i sekunde i covjek govori “unbelievable” dok ona prevodi.
kcerka bivseg nam predsjednika skupstine, kada se zaposlila nije ni zavrsila fax a radila je kao pravnica pa papirologiju ovjeravala maja bivsa nam pravnica, o zvakanju zvake na pressu, tipkanja po telefonu i neprofesionalizmu malo je reci, ali sve nam je takvo jer idu logikom sto da placaju nekoga kada moze neko od njih pa na kraju to izgleda tako
A ti si punoglavac koji je tvrdio da je shop odlican posao radio iako je u jeku euforije u shopu bilo par vrsta majica i daske za rezanje mesa. A da ne pricamo kako si slagao u prvom dijelu posta.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 1:51 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sub dec 09, 2023 8:56 am
Novinari koji sebe vole nazivati istima na duplisport.ba su najveci saucesnici propasti Kluba sa najtrofejnijim kamatarom u historiji futbola. Oni su unistili Zeljeznicar zajedno sa svojim pseudonimom kao sto je hrasno1921 (ciji identitet je konacno podjeljen kome je trebao). To svakom navijacu Zeljeznicara mora biti jasno. Oni mrze Zeljeznicar. Znamo dobro da je gospodin Misimovic istima zabranio ulazak na stadion, a kako cujem ista se ideja razmatra ovaj put.

Zna li neko koliko cesto je gospodin Amar Kamatar ove godine posmatrao Zeljeznicar sa zapadne tribine?
Jednom, protiv borca.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3196
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub dec 09, 2023 2:18 pm

Sheldon je napisao/la:
sub dec 09, 2023 1:51 pm
Glas Razuma je napisao/la:
sub dec 09, 2023 8:56 am
Novinari koji sebe vole nazivati istima na duplisport.ba su najveci saucesnici propasti Kluba sa najtrofejnijim kamatarom u historiji futbola. Oni su unistili Zeljeznicar zajedno sa svojim pseudonimom kao sto je hrasno1921 (ciji identitet je konacno podjeljen kome je trebao). To svakom navijacu Zeljeznicara mora biti jasno. Oni mrze Zeljeznicar. Znamo dobro da je gospodin Misimovic istima zabranio ulazak na stadion, a kako cujem ista se ideja razmatra ovaj put.

Zna li neko koliko cesto je gospodin Amar Kamatar ove godine posmatrao Zeljeznicar sa zapadne tribine?
Jednom, protiv borca.

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot], MiroslavKruzik i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija