Moderator/ica: storm_raider

 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:17 pm

salle86 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:38 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:00 pm
. Nazalost, krece šamaranje i povrede, pa kad je nama kosmar i njima ce biti jos veci.
Ako je ovo to što ja mislim, to je najveća (možda i jedina korist) nakon svih ovih košmara
Bez boda u gostima, sa jednim golom, bruka na derbiju, bez klizecog starta u Doboju i Posusju. Danas , kanta za nabijanje predzadnjoj ekipi. Ali pazi sad je redovno koliko toliko, plate au solidne. Izuzev par pojedinaca koji se tope polahko sa ostalim ljudi igraju termine za ovaj slavni klub vec peti mjesec. Bio to Basic, Alihodzic, Arap...ne moze ti biti svejedno a igrac si Zelje. Nije se psovalo igracima 3 4 godine jer su kasnile plate, borili se za licence, a sad vec malo bolji na papiru igracki kadar i sramotan pristup. Amoa se cuva za transfer, Mekic igra bez duela. Ovcina nas je prevario. Iduci klub mu je Igman, pa Vis Sim Bau. Ostali se sakrivaju po terenu. Pa jesmo mi budale?
Zadnja izmjena: Mulalic Edis, dana/u sub dec 02, 2023 5:20 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Valter
Postovi: 1320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:17 pm

Sljedeće tri kod kuće, Velež, Zrinjski, Sarajevo ,,, kako uopšte doći do boda, Teško čak da se i potrude.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:22 pm

Evo sef najavljuje rezove na zimu. Ovdje 2 momka u vrh glave iz ove ekipe zasluzuju da budu u klubu.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:26 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:30 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:26 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:23 pm



slika

slika
Nemoj zaboraviti ni fak.tor koji samo komentare sa Željine fb stranice koristi u propagadne članke...nikada neces procitati slican članak da ovako napisu kada pitari ili bilo koja navijačka grupa komentarise poslike poraza na zvanicnoj.

Krenula je medijska hajka, 2018 godina će biti mila majka na šta će tek ovo da izađe.

P.s. fak.tor je vlasnik ove fb stranice, pa pregledajte postove ismijavanjs Želje redovno na istoj
A sreca pa nam covjek u upravi i njegova firma nisu radili isti taj portal
Opaaa Božo, to opet vodis personalne ratove sa SDA članovima, de nam bolan reci sta ti je Balić uradio pa čovjeka konstantno napadaš, da ti nije oteo neku žensku 😂 ubi te sujeta Božooooo
Sujeta je reci istinu!? Druga stvar ne znam sta ti kontas i hoces. Mozemo ne dijeliti misljenje ali mi nemas prebacivati pravo nista. Druga stvar za arapa. Druze Galic za zivota nije igrao na lijevoj strani, stopera guras nas spica, proslu utakmicu dva najsporija igraca ti igraju zadnjeg veznog a ti ganjas rezultat to ako je tebi dobro i ovi nastupi nasih mezimica onda okej. Ali nemas mi pravo spocitavati da pisem s nekom agendom, da ja nekog favoriziram. Ovo danas nije licilo na ozbiljni fudbalski klub.

I usput pola ih se na klupi sprda, cirkuza i glupira a mi gubimo 3-0 u 28.minuti. Kako te nije stid, ona picka nije potrcala i opet u svlacionicu prvi, arap ih morao natjerati da dodju da se pozdrave. I opet jedini Krpic je mirno stao svi ostali kao sline moras ih dozivati. Pa dokle vise prevalis 300km, cijeli dan te nema i opet nase pizdurine nemaju muda da saslusaju kritike zato sto vec pet utakmica nisu potrcali.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:32 pm

Al tandem ovčina i alison, Allahu dragi sta je ono
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:36 pm

blueheart je napisao/la:
sub dec 02, 2023 5:12 pm
sada se vec moze sa sigurnoscu reci da bez 10 novih a boljih igraca mi ne mozemo ni mm naprijed....
pod uslovom da nas sd Samir ne smije vise biti ukljucen u dovodjenje i pregovore sa igracima....
Ma ja i dalje mislim da ovi igrači imaju kvalitet za europu. Kad igraju kako to Bog zapovijeda.
Što oni ovako igraju, meni je to fakat velika misterija.
Nemoguće da su zaboravili za 3 mjeseca loptu šutati jer ovo kako oni sad igraju, nije ni za federalnu ligu.
Nama treba SISTEM, i opet kažem SISTEM. Jer smo se namjenjali i igrača, i trenera i svega i svakoga...a isto dežavu ponavlja se svake godine isto
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:39 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sub dec 02, 2023 5:17 pm
salle86 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:38 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:00 pm
. Nazalost, krece šamaranje i povrede, pa kad je nama kosmar i njima ce biti jos veci.
Ako je ovo to što ja mislim, to je najveća (možda i jedina korist) nakon svih ovih košmara
Bez boda u gostima, sa jednim golom, bruka na derbiju, bez klizecog starta u Doboju i Posusju. Danas , kanta za nabijanje predzadnjoj ekipi. Ali pazi sad je redovno koliko toliko, plate au solidne. Izuzev par pojedinaca koji se tope polahko sa ostalim ljudi igraju termine za ovaj slavni klub vec peti mjesec. Bio to Basic, Alihodzic, Arap...ne moze ti biti svejedno a igrac si Zelje. Nije se psovalo igracima 3 4 godine jer su kasnile plate, borili se za licence, a sad vec malo bolji na papiru igracki kadar i sramotan pristup. Amoa se cuva za transfer, Mekic igra bez duela. Ovcina nas je prevario. Iduci klub mu je Igman, pa Vis Sim Bau. Ostali se sakrivaju po terenu. Pa jesmo mi budale?
Nismo brate, problem je što mi sve živo vidimo
Godinama tako
Ali nekako se sabura, žmiri
Ja bih shvatio igrače da nemaju plate pa eto nemaju ni "motiv"
Ali kad se ima, a neće iz nekih svojih razloga, onda je to bezobrazluk i pišanje po NAMA navijačima nebitno na kojoj tribini ko stoji
A na bezobrazluk se zna kako se odgovara
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 5:52 pm

Diverzant je napisao/la:
sub dec 02, 2023 5:11 pm
storm_raider je napisao/la:
sub dec 02, 2023 4:49 pm
Neki postovi obrisani, primirite ljudi dragi, ovdje svi volimo Zelju. Ili se makar prebacite na privatne poruke...
Ove sto mater psuju dzezvaru treba banovati a ne brisati komentare
A ko kaze da nisu banovani?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 6:09 pm

Sale, j ja sam mislio da znaju da su pehovi, da im je nesto.... ali sad sam blize tome da je ono ljetos bljesak i trenutak nekakvog nadahnuca koji velika vecina njih ne moze ponoviti dok su na okupu...
Država Željo
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 6:13 pm

Problem su pare ,jer kad nemas para u kapitalizmu a pri tome ni neku omladinu kvalitetnu imas ovo sto mi danas gledamo. Mi se uzdamo da ce se pojavit neki Bajic i Hadziahmetovic ali nece jer nema podloge da se pojave. Pare moramo naci da li investitor ili sponzori . Ljudi mi imamo trome igrace i lošu atmosferu i ne znam koga bi mogli dovesti ako ne ponudimo dobre uslove.
Citavu utakmicu mi sanse ne bi napravili danas jer smo sterilni naprijed a igras protiv ekipe koja stalno prima golove. Igraci ce otici na polusezoni, njih boli briga. Željo ostaje u zoni ispadanja , ne znam kako ali u ove dvije utakmice moramo uzeti 4 do 6 bodova.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 6:21 pm

Jedan forumas, NEZALAGANJE... Davno davno postavio stvari na mjesto i rekao kako treba, ako se želi raditi kako treba uopće.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 7:00 pm

Ne bi se smjelo Sulejmanu ništa prebacivati
Po meni čovjek profesionalno odradi svoje
Stila Coca Kosoric trude se Al ne može vise jbg
Selimovic lood ko struja, sad vidiš da nije slučajno u Konjicu crveni
Prenese Lakija šta li
Al u odnosu na balerine svaka mu čast
Vezni red 0
Kad te golman izvadi a zijanis 3 0 ne treba trošiti rijeci
 
Avatar
igla
Postovi: 3647
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 7:03 pm

Bekrić je najveći krivac za ovo.
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 7:23 pm

blueheart je napisao/la:
sub dec 02, 2023 6:09 pm
Sale, j ja sam mislio da znaju da su pehovi, da im je nesto.... ali sad sam blize tome da je ono ljetos bljesak i trenutak nekakvog nadahnuca koji velika vecina njih ne moze ponoviti dok su na okupu...
+1
Evropa je potpuna slučajnost za njih, od 30 utakmica odigrati 3 dobro nije znanje. Pa po ovoj današnjoj utakmici igrači TC-a su za liga petice.
A da sabotiraju ne vjerujem - oni su prevelike nule od igrača da bi to mogi. Pa da ih sad sve otjeramo gdje bi bilo koji od njih završio, ni jedan ne bi imao mjesta u bilo kojem timu ove šlj lige. Pa Stupčanica i Sloboda ih ni jednog ne bi uzeli za džaba a ne još im platu dali. Možda u nekoj kantonalnoj ligi.
To što igraju u našem Želji pa ih mi uzdižemo to je naš problem
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 7:53 pm

Nismo mi bolje ni zasluzili kad preovladava misljenje "ma kakav bojkot, ma ne znaju oni to, losi smo i to je to".

Samim tim im se daje moralni kredibilitet koji sigurno nemaju.

To što igraju (ili obavljaju neke funkcije) u našem Želji pa ih mi uzdižemo to je naš veliki problem.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1148
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 8:13 pm

PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
sub dec 02, 2023 5:22 pm
Evo sef najavljuje rezove na zimu. Ovdje 2 momka u vrh glave iz ove ekipe zasluzuju da budu u klubu.
Danas katastrofa i svi su nadam se vidjeli da je ova ekipa losa, bez mogucnosti za napredak.
Kako je evropa nedostizna, treba se ovi starijim igracima zahvaliti, neka idu u "legende" sa Bekricem zajedno, rasteretiti budzet, prikljuciti max broj juniora i u naredna 2 prelazna roka i predstojecoj polusezoni napraviti, mladu i potentnu ekipu. Naravno, nadogradivati stalno gdje treba.

Trebamo planski praviti ekipu koja ce za 2 godine moci nesto napraviti u prvenstvu ili eventialno evropi.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 569
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 8:40 pm

Kakvo nase pravljenje ekipe mi ne mozemo ni trenera da istrpimo vise od 6 mjeseci...
FCŽ
 
ubaceni element
Postovi: 680
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 8:52 pm

Ma mi jednostavno moramo sve rastjerati, ostaviti Boljevica i Vahida jer su tu kratko i nadam se da jos nisu povukli luzeraj od ostalih. Ostaviti Stilica da igra pola sata, Cocalica kao nekog mentora za mladje, a ostalo preko 22 godine sve napenaliti, a vjerovatno i ove mladje jer slabo tu hljeba ima. Nama treba 15 novih igraca jebote, al nekad se mora presjeci i to je to. Nema se vise sta cekati.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:04 pm

Kod nas se godinama dešava isto.
Igrači su takvi kakvi jesu, niko ne može reći da su najbolji ali sve je to u 5 deka ako izuzmemo Zrinjski, Sarajevo, pa eto i Borac.
Tako da me ne može niko živ ubijediti da imamo najgore igrače koje yebena Tuzla rastavi na proste faktore.
Jednostavno, svake sezone se dovedemo do totalnog kolapsa, i svaki put iznova. Nadanja, razočarenja, tjeranja, čekanja polusezone da se riješimo svih i ponovo.
Ne ide to tako, ne znam kako ide ali to rješenje nije. Šta njih natjera pa da pružaju 10% od onog što mogu, to je već za duboke analize.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2023 9:06 pm

Sad ako se ne presjece ,a ne moze bolji trenutak znaci.
Ja samo ne znam kome pase vaki Zeljo?
Samo privatizacija i rastjerati sve oko kluba dovest par ljudi koji su zivili Zeljeznicar da urade sta mogu uz neci kapital druge nema.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija