Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:06 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
ned nov 26, 2023 2:37 pm
Interesantno mi je kako botovi koji su pljuvali po Bašiću sada šute na iste stvari za koje su njemu glavu skidali i tjerali ga. Ćosić drugu utakmicu zaredom na lijevom beku, niko ništa, Bašiću se jebavalo sve redom. Biber i Drljo i dalje od prve minute, niko ništa, Bašiću glavu skidali. Kosorić i dalje igra, niko ništa, Bašiću do desetog koljena psovali i ublehom ga nazivali. Al Jaber i dalje na klupi, prošlu i on i Haračić, niko ništa, Bašiću po glavi skakali zbog toga. Ne mogu ni da zamislim šta bi sve Bašiću govorili i psovali da je stavio Krpića na desetku. Uaaa Bašiću ubleho, neznalice, odlazi, izgubio si u gostima (iako se godinama patimo u gostima) od Posušja sa amaterima u ekipi, sramota. I onda ti to isto Posušje radi ovo na Grbavici. Licemjerstvo na nivou. Kao što sam govorio i kad je Bašić bio, isto ću i sada, jeste, sramota je za Klub poput Želje da izgubi od Posušja, Sloge itd., ali nije sramota za ovu ekipu Želje, to je nažalost bolna realnost.
Pa šta ti to govori brate, da Rumenige stoji iza svega, logično.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:10 pm

Ovo je bilo loše skroz, uzeli smo nezasluženo bod. Selimović i Boljević pojačanja, to raduje. Aco Allahimanet, Mekić, Ćosić užas. Haračić nije za prve postave jasno kao dan. Zašto Jabera kasno uvodi nije mi jasno i ono dijete naše mora igrati prvu postavu.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:13 pm

Ovi sto su zadnje 2 sedmice najavljivali svakakve bombe,svakakva napredovanja treba sami sebe da banuju jer ih je Posusje popisalo na sred Grbavice

Kazete usla profesionalnost,nema vise mahale,a onda za par dana pisete da Bekric kolo vodi 😂😂😂
 
Avatar
fcz
Postovi: 4129
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:14 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:00 pm
Tryg je napisao/la:
ned nov 26, 2023 2:58 pm
Od ovog gore ne moze! Nikad gori Zeljo od kad ga ja pratim.

Nesto se mora mjenjati ovdje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam, bilo je gorih po meni. 😂 one sezone 2006/07 osim mozda stilica i bube maltene svi katastrofa bili.
A Rasid Avdic i Spaha dijagonala? :D

Ja mislim da smo tad imali bolji tim i bar smo kuci bili ubjedljiviji nego sad. U tih par sezona si imao i Vladavica, Kambera, Pelaka, Memisevica, Amanaku rahmetli, Cocu, Selimbegovica, Dino Muharemovic je isto bio solidan... Svi oni bi nam danas bili dobra pojacanja.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:19 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:14 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:00 pm
Tryg je napisao/la:
ned nov 26, 2023 2:58 pm
Od ovog gore ne moze! Nikad gori Zeljo od kad ga ja pratim.

Nesto se mora mjenjati ovdje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam, bilo je gorih po meni. 😂 one sezone 2006/07 osim mozda stilica i bube maltene svi katastrofa bili.
A Rasid Avdic i Spaha dijagonala? :D

Ja mislim da smo tad imali bolji tim i bar smo kuci bili ubjedljiviji nego sad. U tih par sezona si imao i Vladavica, Kambera, Pelaka, Memisevica, Amanaku rahmetli, Cocu, Selimbegovica, Dino Muharemovic je isto bio solidan... Svi oni bi nam danas bili dobra pojacanja.
Bolji smo tada bili i kući se nismo patili, lagano uzimali
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:19 pm

svabo je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:04 pm
Dzezvar je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:00 pm
svabo je napisao/la:
ned nov 26, 2023 2:56 pm


Neki argument, nešto? Ili ona standardna "joj Hamo vidi mu glave..."

Gurajte vi samo glavu u pijesak...
Jah eto tebe smo cekali da nam otvoris oci....registrovao sibse prije pola sata i odmah agresivno 😀 krenuo...😀😀😀
A ti prvo odeš da vidiš kad se ko registrovao i koliko ko ima staža ovdje, to je neki pokazatelj nečega, a ne bilo kakav argument? Aferim. Što ne spomeneš da ti je drugog napadača pored Haračića danas u mali džep stavio igrač koji je inače lijevi bek, a silom prilika danas igrao stopera?
Vidim ja da ti Haracica volis vise neg majku svoju🤣🤣🤣🤣
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:27 pm

Boljevic Brada i Sula
Ovi ostali gledaju samo gluho bilo kakvi posmatrači
Jel još neko vidio da je Boljevicu lijeva katastrofa
Sula ne znam do kada će moći gurati
Bolji od Hare u duelima
Projekat kluba ko jetim kakav neuhranjen
Ovi ostali ogadili loptu svima odavno
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:28 pm

Neškolovana ekipa izuzimajući par igrača. Muftić pokušava braniti slobodnjak kontra rukom je samo jedan od primjera da se neki igrači nikada nisu naučili fudbalskoj abecedi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
svabo
Postovi: 116
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:31 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:19 pm
svabo je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:04 pm
Dzezvar je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:00 pm


Jah eto tebe smo cekali da nam otvoris oci....registrovao sibse prije pola sata i odmah agresivno 😀 krenuo...😀😀😀
A ti prvo odeš da vidiš kad se ko registrovao i koliko ko ima staža ovdje, to je neki pokazatelj nečega, a ne bilo kakav argument? Aferim. Što ne spomeneš da ti je drugog napadača pored Haračića danas u mali džep stavio igrač koji je inače lijevi bek, a silom prilika danas igrao stopera?
Vidim ja da ti Haracica volis vise neg majku svoju🤣🤣🤣🤣
Bravo! Svi očajni već Boga pitaj koliko vremena, a ti imaš potrebu da prije kraja poluvremena izdvojiš jednog igrača i pitaš se zašto je počeo, sve jasno.
 
svabo
Postovi: 116
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:35 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:14 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:00 pm
Tryg je napisao/la:
ned nov 26, 2023 2:58 pm
Od ovog gore ne moze! Nikad gori Zeljo od kad ga ja pratim.

Nesto se mora mjenjati ovdje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam, bilo je gorih po meni. 😂 one sezone 2006/07 osim mozda stilica i bube maltene svi katastrofa bili.
A Rasid Avdic i Spaha dijagonala? :D

Ja mislim da smo tad imali bolji tim i bar smo kuci bili ubjedljiviji nego sad. U tih par sezona si imao i Vladavica, Kambera, Pelaka, Memisevica, Amanaku rahmetli, Cocu, Selimbegovica, Dino Muharemovic je isto bio solidan... Svi oni bi nam danas bili dobra pojacanja.
Ja mislim da bi oni bukvalno i danas u ovim godinama bili pojačanja trenutno 🤣
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6020
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:36 pm

svabo je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:31 pm
Dzezvar je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:19 pm
svabo je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:04 pm


A ti prvo odeš da vidiš kad se ko registrovao i koliko ko ima staža ovdje, to je neki pokazatelj nečega, a ne bilo kakav argument? Aferim. Što ne spomeneš da ti je drugog napadača pored Haračića danas u mali džep stavio igrač koji je inače lijevi bek, a silom prilika danas igrao stopera?
Vidim ja da ti Haracica volis vise neg majku svoju🤣🤣🤣🤣
Bravo! Svi očajni već Boga pitaj koliko vremena, a ti imaš potrebu da prije kraja poluvremena izdvojiš jednog igrača i pitaš se zašto je počeo, sve jasno.
Ma ja ba.....hajd cao....🤣
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:45 pm

Treba dici karte, najeftinija 15KM. Djeci duplo naplatiti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:46 pm

AsharaK je napisao/la:
ned nov 26, 2023 1:43 pm
Hocel strucnjaci sa zvanicnih profila kluba napokon shvatiti zasto Haracic ne moze igrati od prve minute. Respect momku za sve, al covjek nije kalibar za prvih 11 u nasoj ligi, kao joker dobra opcija.
A Suljo jeste u ovakvoj igri?
De ba, nema tog napadača koji bi nešto uradio, Bilbiju sad da dovedeš ne bi zabio 3 gola do kraja sezone.
Yebema ja mater onome ko uzima pare u klubu, sastavlja formacije, vodi treninge, pravi planove...a igrači mu ne znaju šta ko igra i gdje je njegovo mjesto na terenu.
Hoće li iko yebenim krilima objasniti da je njihovo da špartaju uz liniju, po strani...i da stvaraju prilike, ubacuju, odvlače igrače iz sredine tako da napadač ima što lakši posao. Kod nas krila glume vezne, napadači trče po centru, štoperi iznose lopte...ima li iko u yebenom klubu da im pusti snimak utakmice i da pokaže gdje ko i kako je igrao, a kako je trebao.
Do kad će nas navijače yebavati nepoznavanjem minimuma od ovog yebenog sporta, a opet da se zovu "stručnjacima". Karine
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned nov 26, 2023 4:14 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:46 pm

"Nismo dobro počeli meč, iako smo kontrolisali utakmicu, nije bilo agresije u igri. To se promijenilo u drugom poluvremenu, bili smo dominantniji, osim u prvom poluvremenu. Završilo je remijem, iako to nismo zaslužili, zaslužili smo pobjedu", rekao je trener iz Saudijske Arabije.

Kako smo bolan zasluzili pobjedu?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
svabo
Postovi: 116
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:47 pm

Dzezvar je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:36 pm
svabo je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:31 pm
Dzezvar je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:19 pm

Vidim ja da ti Haracica volis vise neg majku svoju🤣🤣🤣🤣
Bravo! Svi očajni već Boga pitaj koliko vremena, a ti imaš potrebu da prije kraja poluvremena izdvojiš jednog igrača i pitaš se zašto je počeo, sve jasno.
Ma ja ba.....hajd cao....🤣
Ćao i tebi. I pripazi slijedeći put hoćeš li mi spomenuti majku u bilo kojem kontekstu a ne znamo se uopće niti me zanima ko si, biće itekako drukčija komunikacija.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:47 pm

Moj Hakime budes li ti ove formacije i ove igrace izvodio na teren vratit ces se u Saudiju prije nove godine
 
Avatar
salle86
Postovi: 5145
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:49 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned nov 26, 2023 1:52 pm
Sta kazu radi se 2 sedmice na kondiciji 😂

Ja vidim da se nije nista radilo
Ma radi, gdje ne radi. Pa nam se najspremniji Ćosić odbija ko od martinelu od igrače Posušja.
Yebo me svak, da meni daju 10 dana da ih spremam, ako me bi makar znali i mogli trčati.
Ali jok, sve nekakavi stručnjaci nam u klubu, a mi iz sedmice u sedmicu sve spremniji za federalnu ligu. Samo treba da se poklopi da od 12 ekipa u pl ne bude bar 2-3 gora od nas
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:50 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:13 pm
Ovi sto su zadnje 2 sedmice najavljivali svakakve bombe,svakakva napredovanja treba sami sebe da banuju jer ih je Posusje popisalo na sred Grbavice

Kazete usla profesionalnost,nema vise mahale,a onda za par dana pisete da Bekric kolo vodi 😂😂😂
:palacgore:
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:51 pm

salle86 je napisao/la:
ned nov 26, 2023 3:49 pm
505 VITEŠKA je napisao/la:
ned nov 26, 2023 1:52 pm
Sta kazu radi se 2 sedmice na kondiciji 😂

Ja vidim da se nije nista radilo
Ma radi, gdje ne radi. Pa nam se najspremniji Ćosić odbija ko od martinelu od igrače Posušja.
Yebo me svak, da meni daju 10 dana da ih spremam, ako me bi makar znali i mogli trčati.
Ali jok, sve nekakavi stručnjaci nam u klubu, a mi iz sedmice u sedmicu sve spremniji za federalnu ligu. Samo treba da se poklopi da od 12 ekipa u pl ne bude bar 2-3 gora od nas
Imas 14 dana da se pripremis samo za ovu utakmicu,na svom terenu pred svojim navijacima protiv yebenog Posusja

I sta se desi,desi se da Posusje izadje bolje,kompaktnije,rastrcanije i sa vise zelje za pobjedom

Ljudi su nadtrcali i nadjacali,zasluzili su tri boda
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 26, 2023 3:54 pm

Gledam tabelu, mi bismo vrlo lako mogli pasti na 9 poziciju nakon idućeg kola. Tuzla vidi veliku priliku protiv nas da uhvati priključak u borbi za opstanak, jer Igman vjerovatno gubi od Posušja i prišli bi im na samo 2 boda.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], neroazzuro i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija