Moderator/ica: storm_raider

 
adi172
Postovi: 270
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 7:29 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sri nov 22, 2023 7:21 pm
adi172 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 6:57 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
sri nov 22, 2023 6:44 pm


Jesil ti ozbiljan i realan, il se samo zezaš ovim pitanjima, s obzirom koliko neprijatelja imamo u i oko kluba? Ozbiljno pitam?
Ako se ti i ja dogovorimo nešto , pod uslovom da smo normalni ljudi, ne može to nikakav neprijatelj sjebat.
Koji su to neprijatelji u klubu ?
Ozbiljno ti kažem.
Koji su bili neprijatelji u klubu pa se desi "dan pobjede", zaustaviše se pozitivni procesi i trend rasta kluba.

Ne zaboravi da tužilaštvo i danas obrađuje prijave prema određenim licima. Dalje ne bih, naivan si po meni ili trolaš.
Halali brate
Možda i ovi samo kerove po Malti vodaju
Samo treba šutiti
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 7:40 pm

Ma jok ne treba sutiti, al ne treba ni gluposti mlatiti.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 8:01 pm

Gledam maloprije lažne i športske...
Vidi li se odozgo sa gostujućeg sektora cijeli teren na Bijelom brijegu ili onaj retardirani krov zaklanja dio terena?
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 8:11 pm

Z_1921 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 2:36 pm
ISB87 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 1:39 pm
ma grijaci mozda mogu otopit to sto je na slici i ono sto pada dok rade. drenaza valjda ima veze sa odvodjenjem vode, ne znam kakve to veze ima?

mislim da puno se.remo za klub koji jos uvijek ima velike dugove, a nema vlasnika ili str. partnera.
da mi hocemo pocet igrat i pobjedjivat na tom terenu, pa kakav god je. a prije koju godinu je bio katastrofalan.
Pa gdje ce otici to sto se otopi? Zato je drenaza potrebna.

@fcz ne znam zaista, ali ocigledno neki problem ima. Sve se to vuce od momenta kad je napravljen teren, i drenaza i grijaci. Nismo uspjeli napraviti kako treba nazalost.
Ma zeznuli ovi što su pravili , ako se ko sjeća prije rata pa najbolji teren u državi bio, pa i posle rata nije bio toliko loš što se tiče drenaže, sad padne kiša jezero se pojavi na terenu. Kakvi odvodi i pm pa i prije je negdje za voda išla , šta su oni grci uradili boga pitaj.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 8:39 pm

teatrale36 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 8:11 pm
Z_1921 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 2:36 pm
ISB87 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 1:39 pm
ma grijaci mozda mogu otopit to sto je na slici i ono sto pada dok rade. drenaza valjda ima veze sa odvodjenjem vode, ne znam kakve to veze ima?

mislim da puno se.remo za klub koji jos uvijek ima velike dugove, a nema vlasnika ili str. partnera.
da mi hocemo pocet igrat i pobjedjivat na tom terenu, pa kakav god je. a prije koju godinu je bio katastrofalan.
Pa gdje ce otici to sto se otopi? Zato je drenaza potrebna.

@fcz ne znam zaista, ali ocigledno neki problem ima. Sve se to vuce od momenta kad je napravljen teren, i drenaza i grijaci. Nismo uspjeli napraviti kako treba nazalost.
Ma zeznuli ovi što su pravili , ako se ko sjeća prije rata pa najbolji teren u državi bio, pa i posle rata nije bio toliko loš što se tiče drenaže, sad padne kiša jezero se pojavi na terenu. Kakvi odvodi i pm pa i prije je negdje za voda išla , šta su oni grci uradili boga pitaj.
Ma ja Grci su krivi, nije krivo godinama neadekvatno održavanje nakon izgradnje terena , neuslovna cjevovodna vodovodno-oborinska mreža iz doba austrougara itd. Sjebeš teren i onda se okrivljuješ one koji su radili projekat, izgradili teren itd

Kakvi strucnjaci, odvodi i pm, kondicioni i pomocni treneri iz Evertona i liga petice, i tako to, ma ja ba, balkanski mentalitet
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 9:19 pm

Je li se nešto konkretno desilo na sjednici osim imenovanja gospodina Tanovica?
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 451
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 9:20 pm

cikazubo je napisao/la:
sri nov 22, 2023 5:22 pm
Nije drenaza lose uradjena nego nasa lokacija ne dozvoljava nesmetan odvod velike kolicine vode.
Neko je to detaljno objasnio al ne mogu da nadjem isjecak, jednostavno kanalizacioni sistem grada na nasoj lokaciji je takav da ce uvijek pri vecim i dugotrajnim padavima dolaziti do vracanja vode kroz cijevi, samim time i zadrzavanju na nasem terenu.
Jedino da mi sami napravimo neki odvojeni odvod, al koliko je to moguce nemam pojma.
https://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vi ... 80#p503301
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 451
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 9:23 pm

Z_1921 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 1:23 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
sri nov 22, 2023 9:30 am
Razmišlja li iko u klubu da pripremi zaštitu za pokrivanje terena, da se bude spremno reagovati na snijezne padavine, s obzirom da se za vikend najavljuje snijeg u Sarajevu. Da ne bude opet lopatanje i ulazak traktora, bagera na teren, može se to spriječiti i preduhitriti sa spremnim ceradama ili drugim slicnim podlogama pored terena koje bi se razvukle ako krene padati snijeg te tako zastititi travnati dio od snijega i čišćenja direktno sa travnate podloge.
slika
Nadam se da si svjestan cinjenice koliko je tezak snijeg kad padne i kakav bi efekat postigli sa tom ceradom koja se spominje otkad smo teren napravili.
Problem je sa grijacima a i to sto drenaza nije uradjena kako treba.

Zašto stalno potencirate da rekonstrukcija terena nije urađena kako treba ?
https://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vi ... 80#p503240
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 22, 2023 9:27 pm

Sretno gospodinu Tanoviću da nam ispuni obecanje koje je ljetos dao
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 12:08 am

Kakav nam je ba ovo Upravni odbor, šta je ovo ljudi dragi??? Oj, dajte odmah poziv za investitora, neka nas bilo ko kupi, samo da ovo iz godine u godinu više ne gledam. Upravni odbor Širokog Brijega je za naš svemirski brod. Uzmite sve članove, guglajte, sve će vam biti jasno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Diverzant
Postovi: 1778
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 12:10 am

Otkud ova Minela Jašar šta je ovo hahahaha
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 12:58 am

Prelazna vlada...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ono.na
Postovi: 578
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 1:08 am

Ok razumijem nepoznata imena u odborima. To se ide na uhodane ekipe gdje ulaze oni koji nekog znaju ko bi mogao pomoci i na preporuke, ali mene zanima ova skupstina. Ko su sve ove glave sa slika koje odlucuju o sudbini kluba? Na osnovu cega su tu, koliko dugo i da li su kredibilni? Da li su iz sportskog udruzenja Zeljeznicar koji objedinjuje i ostale sportove a gdje ima i pitara, ili su ovo sve bivsi neki igraci i sta vec. Zna li ko da nam pojasni
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 1:28 am

Diverzant je napisao/la:
čet nov 23, 2023 12:10 am
Otkud ova Minela Jašar šta je ovo hahahaha
Bolje da ga nisu ni imenovali nek niko ne bude u upravi ako je dotle došlo **** ga sve
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 2:27 am

ono.na je napisao/la:
čet nov 23, 2023 1:08 am
Ok razumijem nepoznata imena u odborima. To se ide na uhodane ekipe gdje ulaze oni koji nekog znaju ko bi mogao pomoci i na preporuke, ali mene zanima ova skupstina. Ko su sve ove glave sa slika koje odlucuju o sudbini kluba? Na osnovu cega su tu, koliko dugo i da li su kredibilni? Da li su iz sportskog udruzenja Zeljeznicar koji objedinjuje i ostale sportove a gdje ima i pitara, ili su ovo sve bivsi neki igraci i sta vec. Zna li ko da nam pojasni
Pa valja znaš, ako si pratio, kada smo se digli svi, a manijaci pod broj jedan, onda kada se vidjelo da je 5 do 12 ili bolje reći 12 i 5 je bilo, tada je otjeran Nazif i bratija, komplet Skupština. Ljudi su slali prijave, bila je komisija, koja je i izabrala ove ljude u Skupštini trenutno, moje mišljenje da nam je Skupština OK. UO slab ali eto, neka nastave kao i do sada i nije loše, samo da nas ne zavaljuju dalje.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 7:44 am

kvalitet je napisao/la:
čet nov 23, 2023 12:08 am
Kakav nam je ba ovo Upravni odbor, šta je ovo ljudi dragi??? Oj, dajte odmah poziv za investitora, neka nas bilo ko kupi, samo da ovo iz godine u godinu više ne gledam. Upravni odbor Širokog Brijega je za naš svemirski brod. Uzmite sve članove, guglajte, sve će vam biti jasno.
Mi od Misimovica nemamo jak UO. Prolazio je ko je stigao. Ovo mi je vise da se popune mjesta, jer spominju da ce u januaru/februaru biti promjena. Slazem se da je vrijeme za investitore, jer od ovih uprava ne mozes nista ocekivati aman.

A PORUKA ZA FORUMASE PLJUVACE KRITICARE, DODJITE NA STADION U NEDJELJU YEBO PAMETOVANJE PO FORUMU.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 8:46 am

Fakat kakva su ovo imena u UO, kako nam jedna TV voditeljica moze donijeti prosperitet.

Zar fakat nema "jacih" osoba za UO.

Valjda krene na dobro u januaru, pa se sve ovo promjeni
Alea iacta est!
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 10:02 am

Nećemo Arapske pare, nećemo ulagače ali zato hoćemo da imamo 10 ljudi u UO koji će ‘krhati’ svoje lične pare u ‘rupu’.

Interesantno, baš interesantno.

Uostalom valjda ti ljudi imaju i druge reference koje nam mogu valjati, nisu to samo pare, pare i pare.
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 10:08 am

Occasionally je napisao/la:
sri nov 22, 2023 9:23 pm
Z_1921 je napisao/la:
sri nov 22, 2023 1:23 pm
MiroslavKruzik je napisao/la:
sri nov 22, 2023 9:30 am
Razmišlja li iko u klubu da pripremi zaštitu za pokrivanje terena, da se bude spremno reagovati na snijezne padavine, s obzirom da se za vikend najavljuje snijeg u Sarajevu. Da ne bude opet lopatanje i ulazak traktora, bagera na teren, može se to spriječiti i preduhitriti sa spremnim ceradama ili drugim slicnim podlogama pored terena koje bi se razvukle ako krene padati snijeg te tako zastititi travnati dio od snijega i čišćenja direktno sa travnate podloge.
slika
Nadam se da si svjestan cinjenice koliko je tezak snijeg kad padne i kakav bi efekat postigli sa tom ceradom koja se spominje otkad smo teren napravili.
Problem je sa grijacima a i to sto drenaza nije uradjena kako treba.

Zašto stalno potencirate da rekonstrukcija terena nije urađena kako treba ?
https://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vi ... 80#p503240
Potenciraju balavci i satro politicari koji misle da sve znaju. A zapravo su im blizi JNA ili Marakana od Grbavice.
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 23, 2023 10:09 am

cipiripi je napisao/la:
čet nov 23, 2023 8:46 am
Fakat kakva su ovo imena u UO, kako nam jedna TV voditeljica moze donijeti prosperitet.

Zar fakat nema "jacih" osoba za UO.

Valjda krene na dobro u januaru, pa se sve ovo promjeni
Slazem se

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija