Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 18, 2023 7:52 pm

Šta je ovo Grbavici, što su nam reflektori upaljeni?
 
SanMan
Postovi: 1227
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 18, 2023 7:58 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sub nov 18, 2023 7:52 pm
Šta je ovo Grbavici, što su nam reflektori upaljeni?
Garant reprezentacija, nemamo mi para da ih upalimo
 
Gagi tm 87
Postovi: 90
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 18, 2023 7:58 pm

Trenira vicina repka
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 18, 2023 10:53 pm

Opasno ovo podsjeca na Kostica, Slavku i trenere iz tog perioda koji su tjerali igrace kao na traci a tako i dovodili, pa smo kasnije znali kukati i nadati se da se vrate ovi otjerani. Isto tako i za fizicki spremu, sve vec vidjeno.
Mozete vi pisati sta hocete, igraci poput Amoaha, Mekica, Jasarevica, Haracica su vrlo dobri za ovu ligu i ovaj nivo fudbala.
Kod nas nije do igraca, jednostavno su igre na terenu ogledalo nereda u cijelom klubu, svi svoj posao rade losije od igraca u klubu, al hajd najslabija su karika i najlakse je tu istresat frustracije.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 18, 2023 11:20 pm

cikazubo je napisao/la:
sub nov 18, 2023 10:53 pm
Opasno ovo podsjeca na Kostica, Slavku i trenere iz tog perioda koji su tjerali igrace kao na traci a tako i dovodili, pa smo kasnije znali kukati i nadati se da se vrate ovi otjerani. Isto tako i za fizicki spremu, sve vec vidjeno.
Mozete vi pisati sta hocete, igraci poput Amoaha, Mekica, Jasarevica, Haracica su vrlo dobri za ovu ligu i ovaj nivo fudbala.
Kod nas nije do igraca, jednostavno su igre na terenu ogledalo nereda u cijelom klubu, svi svoj posao rade losije od igraca u klubu, al hajd najslabija su karika i najlakse je tu istresat frustracije.
Zbog ovakvih mentaliteta kao što si ti, nama je podhitna privatizacija od strane bilo koga, da se ne pitate ni po kojem osnovu, jer blage veze nemate. Čuj neko će prizivati Mekića,Jašara,Haračića i ostali klapu kojima je sam dolazak u Želju najveći domet u karijeri.

Kakvi stručnjaci pišu po forumima, kakve osjećaje imaju...spominjati fizičku spremu i uporediti to sa našim prvotimcima, a da ne spominjemo zamjene, to je neuporedivo, pa sama testiranja su to pokazala kakvi su oni ustvari rekreativci i amateri koji nisu polagali račun nikome, nego trošili svakog trenera i klubske resurse jer se eto tobože ne borimo ni za šta.

E ne mogu da vjerujem šta pokušavate opravdati i napraviti sumnje u nešto što je evidentno bolje po klub u svakom segmentu od postojećeg... Ništa, ti i takvi, proglasite dan žalosti na Grbavici kada se raskinu ugovori sa ovom sedmoricom a sigurno do zime će ih biti i 10+, zato što oplakujete za tim amaterima, nismo ništa ni osvojili 10 godina , jer ste postali navijači igrača, legendi kluba, trenera, predsjednika a ne kluba!

Svi do jednog da potpisu sporazumne ne bi bilo šteta, ako imalo imaju stida i obraza, pa čak i same realnosti ka sebi da priznaju da Željo zaslužuje bolje, mentalno i fizicki spremnije, perspektivnije fudbalere.

Ista stvar je sa uposlenicima kluba, marketing služba kluba apsolutno ne radi svoj posao onako kako dolikuje fudbalskom klubu Željezničar. Dodatna administracija kluba se zasigurno mora pojačati kvalitetnijim ljudima, kapacitet za veći domet nemamo u trenutnim.

Ali žaliti Mekića koji traži poboljšani ugovor da produži saradnju, Haračića(poštujem ga kao igrača, itekako,ali za veći domet i napad na europu,titulu jednostavno nije kapacitet igrača osim eventualno biti zamjena za zadnjih 20 min),Jašarevića koji traži poboljšani ugovor itd, da žalimo, pa onda se kolektivno trebamo zapitati.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 18, 2023 11:59 pm

U svakom slucaju odredjena doza opreza i izostanak bilo kakve euforije je nesto sto nam sada itekako treba. Bez obzira sto smo svi vec poodavno na ivici strpljenja, moramo biti svjesni
da se bilo kakve radikalne promjene i poboljsanja ne mogu ocekivati u roku od desetak dana. Zapustenost nasih igraca u kondicionom smislu je odraz loseg rada ili nerada u jednom
kontinuitetu koji traje mjesecima, u nekim slucajevima i godinama. Njihov nesportski nacin zivota, lose navike i neprofesionalizam u slobodnom vremenu je jedna strana problema, druga je sta se, kako i koliko radilo na treninzima, sigurno je da oni nisu odredjivali koliko ce se dugo zagrijavati, koliko trcati, koliko setati, uigravati i sl. Te navike i los rad se ne mogu promijeniti preko noci, pa iz totalnog mrtvila krenuti u full speed, vrlo lako to moze biti mac sa dvije ostrice.

Vezano za te famozne spiskove o kojima se otvoreno prica i nagadja, koliko vidim, pojedincima ce se dati sansa da se pokazu u naredne 4 utakmice ?! Ukoliko se neko od njih nije pokazao niti dokazao u prethodnih 20, 30 ili 50 utakmica, pa sada iznenada proigra, ja bih takve nabio nogom ekspresno, jer bi to bio znak da su mogli i do sada, ali, nisu htjeli. Takvi su
najgori, taman se preko noci svi transformisali u Ronalda.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 1:24 am

MiroslavKruzik je napisao/la:
sub nov 18, 2023 11:20 pm
cikazubo je napisao/la:
sub nov 18, 2023 10:53 pm
Opasno ovo podsjeca na Kostica, Slavku i trenere iz tog perioda koji su tjerali igrace kao na traci a tako i dovodili, pa smo kasnije znali kukati i nadati se da se vrate ovi otjerani. Isto tako i za fizicki spremu, sve vec vidjeno.
Mozete vi pisati sta hocete, igraci poput Amoaha, Mekica, Jasarevica, Haracica su vrlo dobri za ovu ligu i ovaj nivo fudbala.
Kod nas nije do igraca, jednostavno su igre na terenu ogledalo nereda u cijelom klubu, svi svoj posao rade losije od igraca u klubu, al hajd najslabija su karika i najlakse je tu istresat frustracije.
Zbog ovakvih mentaliteta kao što si ti, nama je podhitna privatizacija od strane bilo koga, da se ne pitate ni po kojem osnovu, jer blage veze nemate. Čuj neko će prizivati Mekića,Jašara,Haračića i ostali klapu kojima je sam dolazak u Želju najveći domet u karijeri.

Kakvi stručnjaci pišu po forumima, kakve osjećaje imaju...spominjati fizičku spremu i uporediti to sa našim prvotimcima, a da ne spominjemo zamjene, to je neuporedivo, pa sama testiranja su to pokazala kakvi su oni ustvari rekreativci i amateri koji nisu polagali račun nikome, nego trošili svakog trenera i klubske resurse jer se eto tobože ne borimo ni za šta.

E ne mogu da vjerujem šta pokušavate opravdati i napraviti sumnje u nešto što je evidentno bolje po klub u svakom segmentu od postojećeg... Ništa, ti i takvi, proglasite dan žalosti na Grbavici kada se raskinu ugovori sa ovom sedmoricom a sigurno do zime će ih biti i 10+, zato što oplakujete za tim amaterima, nismo ništa ni osvojili 10 godina , jer ste postali navijači igrača, legendi kluba, trenera, predsjednika a ne kluba!

Svi do jednog da potpisu sporazumne ne bi bilo šteta, ako imalo imaju stida i obraza, pa čak i same realnosti ka sebi da priznaju da Željo zaslužuje bolje, mentalno i fizicki spremnije, perspektivnije fudbalere.

Ista stvar je sa uposlenicima kluba, marketing služba kluba apsolutno ne radi svoj posao onako kako dolikuje fudbalskom klubu Željezničar. Dodatna administracija kluba se zasigurno mora pojačati kvalitetnijim ljudima, kapacitet za veći domet nemamo u trenutnim.

Ali žaliti Mekića koji traži poboljšani ugovor da produži saradnju, Haračića(poštujem ga kao igrača, itekako,ali za veći domet i napad na europu,titulu jednostavno nije kapacitet igrača osim eventualno biti zamjena za zadnjih 20 min),Jašarevića koji traži poboljšani ugovor itd, da žalimo, pa onda se kolektivno trebamo zapitati.
Od riječi do riječi... Stop amaterima i simulatorima igre.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 6:01 am

Ujko je napisao/la:
sub nov 18, 2023 11:59 pm
U svakom slucaju odredjena doza opreza i izostanak bilo kakve euforije je nesto sto nam sada itekako treba. Bez obzira sto smo svi vec poodavno na ivici strpljenja, moramo biti svjesni
da se bilo kakve radikalne promjene i poboljsanja ne mogu ocekivati u roku od desetak dana. Zapustenost nasih igraca u kondicionom smislu je odraz loseg rada ili nerada u jednom
kontinuitetu koji traje mjesecima, u nekim slucajevima i godinama. Njihov nesportski nacin zivota, lose navike i neprofesionalizam u slobodnom vremenu je jedna strana problema, druga je sta se, kako i koliko radilo na treninzima, sigurno je da oni nisu odredjivali koliko ce se dugo zagrijavati, koliko trcati, koliko setati, uigravati i sl. Te navike i los rad se ne mogu promijeniti preko noci, pa iz totalnog mrtvila krenuti u full speed, vrlo lako to moze biti mac sa dvije ostrice.

Vezano za te famozne spiskove o kojima se otvoreno prica i nagadja, koliko vidim, pojedincima ce se dati sansa da se pokazu u naredne 4 utakmice ?! Ukoliko se neko od njih nije pokazao niti dokazao u prethodnih 20, 30 ili 50 utakmica, pa sada iznenada proigra, ja bih takve nabio nogom ekspresno, jer bi to bio znak da su mogli i do sada, ali, nisu htjeli. Takvi su
najgori, taman se preko noci svi transformisali u Ronalda.
Igracima je fino receno da je ovo klupski projekat od kojeg u jednu ruku zavisi i buducnost kluba te da se nikakve zajebancije sa njihove strane nece dozvoliti.I da ko god se misli zajyebavati moze odmah dici sidro a onaj ko se pokaze i dokaze moze vrlo lahko dobro profitirati.Ono sto se sigurno zna je da su jako nezadovoljni Amoahom kao i fizickom spremom ekipe.Tako da ti "famozni"spiskovi za odstrel mogu biti i dio realnosti uskoro.
Kod Arapa je sve moguce jer su oni jedni veliki flegmani ,ha kurvo ha duso,i nemaju ama.bas nikakve emocije.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 11:17 am

Ali fakat, i svaki put se iznova čudim šta to fali Haračiću da bi ga se vazda tjeralo i guralo u stranu.
Možda sam ja ćorav pa ne vidim.
Mislim da u prosjeku ima eto bar svaki drugi meč gol. Takvog igrača bilo gdje i europi bi neko pokušao istrpiti makar 10-ak utakmica od početka, pa da mu onda tek presudi, a ne na osnovu 15-20...30 minuta koliko dobija po meču, i opet kažem koje odradi solidno.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 11:34 am

salle86 je napisao/la:
ned nov 19, 2023 11:17 am
Ali fakat, i svaki put se iznova čudim šta to fali Haračiću da bi ga se vazda tjeralo i guralo u stranu.
Možda sam ja ćorav pa ne vidim.
Mislim da u prosjeku ima eto bar svaki drugi meč gol. Takvog igrača bilo gdje i europi bi neko pokušao istrpiti makar 10-ak utakmica od početka, pa da mu onda tek presudi, a ne na osnovu 15-20...30 minuta koliko dobija po meču, i opet kažem koje odradi solidno.
Malo radi za ekipu, slab je na lopti, skroman u skok igri, ima njuh za gol i solidnu završnicu, što se i vidi kroz golove. Ali to je igrač koji može doprinijeti samo s klupe, nikako u početnoj postavi. Ako ga staviš u prvih 11, moraš još jednog napadača s njim, jer on ne može sam igrati, ali onda gubiš igrača u polju. Ja bih ga svakako ostavio kao opciju s klupe, kad ganjamo rezultat, kad nam treba gol.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 12:21 pm

Jel se šališ za ovo "skroman u skok igri". Pa lik je zabio od zadnjih 10 golova, 9 iz prekida.
Nama nije problem napadač, nije ni Suljo loš ali kad je u 16-ercu a ne da ko muha ganja loptu pa ga nikad nema u kaznenom. Ili kad ga ima nema upotrebljivih lopti.
Nemamo plan igre koji uključuje napadača 🤣🤣🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
neroazzuro
Postovi: 1917
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 12:26 pm

Meni se prije čini da ima viška kila i sl.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 1:06 pm

Ovo je cirkus kakve sve informacije kruže. Kada sve sabereš i oduzmeš. Jedni se raduju odlasku Kovačevića i Pašića, jer sa njihovim odlaskom su zauvijek zatvorena vrata gosp. Misimoviću u klub, tako to oni vide, iako on nikada nije pokazao takvu ambiciju, želja im "investitor" po svaku cijenu, jer to otvara prostor njima malverzatorima, bar se tako nadaju, nebitno kakva će biti budućnost Želje nakon svega. Dakle žalosno da ne može žalosnije. Opet samo interesne struje, a Želje nigdje. Evo da vidimo šta će ta Skupština donijeti, pa da sudimo.
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 1:59 pm

Sky1 je napisao/la:
ned nov 19, 2023 1:06 pm
Ovo je cirkus kakve sve informacije kruže. Kada sve sabereš i oduzmeš. Jedni se raduju odlasku Kovačevića i Pašića, jer sa njihovim odlaskom su zauvijek zatvorena vrata gosp. Misimoviću u klub, tako to oni vide, iako on nikada nije pokazao takvu ambiciju, želja im "investitor" po svaku cijenu, jer to otvara prostor njima malverzatorima, bar se tako nadaju, nebitno kakva će biti budućnost Želje nakon svega. Dakle žalosno da ne može žalosnije. Opet samo interesne struje, a Želje nigdje. Evo da vidimo šta će ta Skupština donijeti, pa da sudimo.
Kakve interesne struje? Kakvi malverzatori? Ko, šta, s kim? Pojasni nama neupućenima.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1588
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 2:39 pm

alenmesanovic je napisao/la:
ned nov 19, 2023 1:59 pm
Sky1 je napisao/la:
ned nov 19, 2023 1:06 pm
Ovo je cirkus kakve sve informacije kruže. Kada sve sabereš i oduzmeš. Jedni se raduju odlasku Kovačevića i Pašića, jer sa njihovim odlaskom su zauvijek zatvorena vrata gosp. Misimoviću u klub, tako to oni vide, iako on nikada nije pokazao takvu ambiciju, želja im "investitor" po svaku cijenu, jer to otvara prostor njima malverzatorima, bar se tako nadaju, nebitno kakva će biti budućnost Želje nakon svega. Dakle žalosno da ne može žalosnije. Opet samo interesne struje, a Želje nigdje. Evo da vidimo šta će ta Skupština donijeti, pa da sudimo.
Kakve interesne struje? Kakvi malverzatori? Ko, šta, s kim? Pojasni nama neupućenima.
Sta cu tebi objasnjavati, ti valjda sve znas.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 2:40 pm

Igrač s ozbiljnom karijerom i bivši reprezentativac bi mogao doći :zeljeznicar1:
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 2:53 pm

thierryhenry21 je napisao/la:
ned nov 19, 2023 2:40 pm
Igrač s ozbiljnom karijerom i bivši reprezentativac bi mogao doći :zeljeznicar1:
Nemaš dobre informacije, ti kažeš da bi trebao doći, pitaj SD-a, on je svugdje već razglasio da dolazi i da ga on dovodi, a pita se koliko i ovdje raja sa foruma. Za dobrobit kluba, takva osoba što prije mora letiti.

Veliko hvala trojcu u upravi što su glasali protiv njegove smjene. Zadužili ste nas.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7556
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 3:30 pm

thierryhenry21 je napisao/la:
ned nov 19, 2023 2:40 pm
Igrač s ozbiljnom karijerom i bivši reprezentativac bi mogao doći :zeljeznicar1:
sven tino papetov mali?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 3:40 pm

gavran je napisao/la:
ned nov 19, 2023 3:30 pm
thierryhenry21 je napisao/la:
ned nov 19, 2023 2:40 pm
Igrač s ozbiljnom karijerom i bivši reprezentativac bi mogao doći :zeljeznicar1:
sven tino papetov mali?
Dje si gavrane krme te ubolo...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 404
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 19, 2023 3:46 pm

Nista trebamo se izvinuti igracima , vjerovatno su navijači krivi sto smo izgubili 9 utakmica protiv vrhunskih ekipa. I evropu smo izvorili radi navijaca, i prosle sezone ljudi su poceli gubiti sve utakmice a navijaci strpljivo vjerovali,pljeskali kad bi svi navijaci im je**li od šire do uže familije. Bilbija ti na kraju kaze da su navijaci bili najveca prevaga a ove igrace sve i jednog smo trebali prodati ako smo imali priliku. To su prevare koje odigraju Evropu ne bi li se prodali ili sta vec imaju u glavi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija