Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 8:57 am

gavran je napisao/la:
sri nov 08, 2023 5:24 am
Jacksparrow je napisao/la:
uto nov 07, 2023 10:48 pm
Najjace je sto ne znamo sta se desava, al isto tako lijepo bi bilo da u nekom trenutku uprava izadje i kaze detalje koje bi trebali znati clanovi kluba
i ne trebamo nista znati

jer znamo samo srati
Ova ti je zlatna.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 10:25 am

nekih prica garant ima, sumnjam da bi nekom onako naumpao muftic i raskid od svih ostalih.
MIRZA RASCIC
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 10:35 am

ISB87 je napisao/la:
sri nov 08, 2023 10:25 am
nekih prica garant ima, sumnjam da bi nekom onako naumpao muftic i raskid od svih ostalih.
Nemojte misliti da neće biti raznoraznih pokušaja blaćenja UO i SS od strane pojedinih menadžera i njihove svite kada osjete da više ne mogu raditi šta žele i kako žele. Nadam se da će naša ljubav prema klubu pobjediti i da cemo stati uz ovaj projekat jer u konačnici samo klub može profitirati.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 11:16 am

super1 je napisao/la:
sri nov 08, 2023 10:35 am
ISB87 je napisao/la:
sri nov 08, 2023 10:25 am
nekih prica garant ima, sumnjam da bi nekom onako naumpao muftic i raskid od svih ostalih.
Nemojte misliti da neće biti raznoraznih pokušaja blaćenja UO i SS od strane pojedinih menadžera i njihove svite kada osjete da više ne mogu raditi šta žele i kako žele. Nadam se da će naša ljubav prema klubu pobjediti i da cemo stati uz ovaj projekat jer u konačnici samo klub može profitirati.
Eh sad ako je rumenige palaniran kao dugoročni uposlenik, a on je surovao sa menadžerima i ugovorima, ulazimo u zaplete strasne
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 11:28 am

svraka je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:30 pm
Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Dosao jedan pomocni koji je radiog gdje je radio,Treba doci jois jedan i snose sve troskove
Prvi tim ide na placene zimske pripreme u Spaniju
Mozda legne reklama na dres saudijska aviokompanija?
Ja ne bih unaprijed osudjivao, dao bih i njima i nasima sansu pa da vidimo. Kada smo trpili Cerica i ostale mozemo i ove.
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 11:34 am

gavran je napisao/la:
sri nov 08, 2023 5:24 am
Jacksparrow je napisao/la:
uto nov 07, 2023 10:48 pm
Najjace je sto ne znamo sta se desava, al isto tako lijepo bi bilo da u nekom trenutku uprava izadje i kaze detalje koje bi trebali znati clanovi kluba
i ne trebamo nista znati

jer znamo samo srati
Tako jeeeeee
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 11:41 am

ficobahtic je napisao/la:
sri nov 08, 2023 11:28 am
svraka je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:30 pm
Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Dosao jedan pomocni koji je radiog gdje je radio,Treba doci jois jedan i snose sve troskove
Prvi tim ide na placene zimske pripreme u Spaniju
Mozda legne reklama na dres saudijska aviokompanija?
Ja ne bih unaprijed osudjivao, dao bih i njima i nasima sansu pa da vidimo. Kada smo trpili Cerica i ostale mozemo i ove.
Ironican sam bio na pisanje qoolera.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 12:47 pm

Sto se tice trzista Arapsko je trenutno najatraktivnije,sto se para tice.Mi smo izgleda dobro uboli cim su se svi ama bas svi uzjogunili.Pocevsi od nekih nasih,portala i pitara...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 12:50 pm

kako igraju nasi sa benfikom?
mi ovaj strucni stab moramo iskoristiti i dovest par potencijalnih mladih igraca. ili prebacit iz juniora nekoga ko ima veliku zelju da uspije u fudbalu. prvenstveno mislim na ovog kondicionog, godio bi im rad sa njim.
MIRZA RASCIC
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 12:59 pm

Poštovani gospodin Gavran je napisao nešto nevjerovatno:

"i ne trebamo nista znati

jer znamo samo srati"

Svaka čast uvaženom i izuzetno cijenjenom forumašu, prije svega gospodinu Gavranu.
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 1:17 pm

Qooler je napisao/la:
pon nov 06, 2023 5:30 pm
thierryhenry21 je napisao/la:
pon nov 06, 2023 4:47 pm
Qooler je napisao/la:
pon nov 06, 2023 3:04 pm


Evo ja sam skužio šta je cilj saudijaca ovde u Želji. Dovoljno je ovo odgledat:
https://www.youtube.com/watch?v=z6Ug3zHZCDM

Pitanje za tebe: Šta je sa našom omladinskom školom. Po ovome je možemo zatvoriti. Postajemo poligon za saudijce i ništa više.
Trebamo je zatvorit, nismo afirmisali igrača 7 godina.
Po načinu na koji pišeš, čovjek bi reko svake godine 10 igrača napravimo
Ovo je izjava godine. Nije dzabe Edis dao ostavku, mora da je imao razmjenu misljenja sa slicnim tebi.Dok saudijci ulazu i sredjuju svoje omladinske skole sa minimumom talenta, mi bi trebali da gasimo onu koja je proizvela pola reprezentacije BiH. Ovo u seharu staviti i to otvorit temu sehara gluposti.
Upravo tako, treba je zatvorit, jer način na koji funkcioniše trenutno je zabrinjavajući. Nama treba trening kamp prvenstveno što će vjerovatno Saudijci i da naprave.

Sarajevo je u posljednjih 5 godina afirmisalo na desetine igrača dok su jedini produkti naše škole Gasal i Drina
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
neroazzuro
Postovi: 1915
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:02 pm

Zna li neko ima li Selimović pravo igrati protiv vicinih?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:19 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri nov 08, 2023 2:02 pm
Zna li neko ima li Selimović pravo igrati protiv vicinih?
Ja mislim da je on dobio 2 tekme kazne.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:19 pm

ISB87 je napisao/la:
sri nov 08, 2023 12:50 pm
kako igraju nasi sa benfikom?
mi ovaj strucni stab moramo iskoristiti i dovest par potencijalnih mladih igraca. ili prebacit iz juniora nekoga ko ima veliku zelju da uspije u fudbalu. prvenstveno mislim na ovog kondicionog, godio bi im rad sa njim.
Gubimo 2:0 ali su njihovi juniori fizicki nadmocniji i gradjom i spremom. Imaju par brazilaca. Mi smo imali jednu sansu, ima jos 30 minuta do kraja.
 
ficobahtic
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jun 20, 2023 11:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:20 pm

svraka je napisao/la:
sri nov 08, 2023 11:41 am
ficobahtic je napisao/la:
sri nov 08, 2023 11:28 am
svraka je napisao/la:
uto nov 07, 2023 9:30 pm
Dosao covjek koji je bio u Napoliju i Evertonu, sa Ancelotijem radio. Ublehaaa :rofl:

Platili nam ljudi 100k eura za Al jabera, svi smo primijetili veliki potencijal u tom malcu. Namjerno nam ga uvalili. Da je dobar igrao bi za Newcastle.

Poslali juniore na turnir u Spaniju protiv najvecih evropskih ekipa. Neka ih je stid i sram.

Sve ublehe. Kuleru skontao si ih.
Dosao jedan pomocni koji je radiog gdje je radio,Treba doci jois jedan i snose sve troskove
Prvi tim ide na placene zimske pripreme u Spaniju
Mozda legne reklama na dres saudijska aviokompanija?
Ja ne bih unaprijed osudjivao, dao bih i njima i nasima sansu pa da vidimo. Kada smo trpili Cerica i ostale mozemo i ove.
Ironican sam bio na pisanje qoolera.
Znam ja se samo nadovezao
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3884
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:26 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri nov 08, 2023 2:19 pm
neroazzuro je napisao/la:
sri nov 08, 2023 2:02 pm
Zna li neko ima li Selimović pravo igrati protiv vicinih?
Ja mislim da je on dobio 2 tekme kazne.
Direktan crveni karton povlači dvije utakmice kazne. Tek protiv Posušja je na raspolaganju.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
salle86
Postovi: 5140
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:41 pm

Ja ne vjerujem da ima oko ozbiljan ko misli da nam ne trebaju pare.
Meni lično ovde samo smeta manjak informacija koliko mi para ustvari imamo od njih. Ovo što ja mogu zaključiti iz ovih šturih informacija koje smo dobili, (hvala njima i na ovome), ali za sad je to sve sitno. Suma sumarum godišnje uštedimo lupam 1 milion na raznorazne trenere, pomoćnike i šta već ne.
Jesu fine pare ali opet sam mišljenja da nama treba bar 3 puta više za neke ozbiljne stvari.
Ne kažem da neće i to biti...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:46 pm

3:0 izgubili juniori od Benfice. Ono što je poražavajuće je to da smo mi igrali najvjerovatnije u najjačem mogućem sastavu, dok su oni igrali vjerovatno sa nekim rezervistima ili "B" timom, jer su njihovi juniori u isto vrijeme igrali protiv Real Sociedada u omladinskoj Ligi prvaka. To dovoljno govori o stanju našeg fudbala i pogotovo našeg omladinskog pogona. Al eto hajde, fino iskustvo i fin izlet za našu djecu.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:48 pm

Omladinski pogon je bukvalno devastiran dolaskom šampanjac ekipe. Polahko, trebat će vremena da se popravi stanje, Ćurić radi dobar posao.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 08, 2023 2:51 pm

ma lijepo iskustvo svakako. rezultat manje-vise. svi ti iz te neke b ekipe bi igrali kod nas u seniorima u prvoj postavi.
mi smo najgora ili jedna od najgorih liga u evropi, tako se trebamo i postaviti. sve mrvice su dobrodosle.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], BrUDA, Eisenbahner1921, Google [Bot], igla, Maestro_1921, Majkel, PlavaDobrinja1921, SkenderijaTM87 i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija